45° 000 Superloterij in Moergestel i Benefietconcert met vaderlandse toppers! fa** 50 Kinderen doen hun Eerste Heilige Communie Wie kan ons helpen??? Aphrodite 5 MEERGRANEN- EIERKOEKEN KLONTJES- MIKJE WEENS APPELGEBAK BAKKERIJ KOUWENBERG J buro76@planet.nl h k psy?] VIFLERl. Huidverzorgingsinstituut Nick en Simon satie. De zaal gaat om 19.00 uur open; de optre dens beginnen vanaf 20.00 uur. Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl Wij, de jeugd van badmintonclub de Aanstede, zijn naarstig op zoek naar een trainer. Onze trainer moet er noodgedwongen mee stoppen en dus zoeken wij iemand die hem kan ver vangen. MEEDOEN Als u het carnaval een warm hart toedraagt, dan durven we er op te vertrouwen dat u deze actie van harte zult steunen en een of meerdere loten zult kopen. Heeft u niet veel met carnaval dan nog is het voor iedereen zeer interessant om mee te doen. Want u heeft grote kans dat u uw lot er minstens dubbel uithaalt. De laagste prijs kent immers al een waarde van minimaal €100,- Dus voor iedereen geldt: Doe mee met het SMC, doe mee met de Superloterij! KAARTEN Kaarten voor dit fantastische feest kosten 25 euro en zijn nog te koop bij de volgende ver kooppunten: Tennissportcentrum Stokeind en Café De Brouwer in Moergestel en Eetcafé De Tijd en Restaurant Linnen in Oisterwijk. Carla Jansen Goed idee, bij koffie of thee! Maar het geld uit 2004 is bijna op. Gelet op het feit dat de kinderen elk jaar weer genieten van het schoolcarnaval, de kindermiddag in Den Boogaard en van het meedoen aan en het win nen van prijzen in d’n Opstoet, de Moer- gestelnaren massaal d’n Opstoet bekijken en velen de carnavalsmis en het bejaardencarna val zeer Waarderen, is het zaak voor het SMC de komende jaren weer klaar te staan en finan cieel op orde te zijn. Kok, Anouk Kreyveld, Iris Kreyveld, Daan Nouwens, Vincent Reinders, Isabella van Riel, Lois Smits, Roy Smolders, Lily Swens, Luc Vermeer, Lieke van de Wouw, Merel Zijlstra en Hanna van Zon. Over ruim ’n week zal Tenniscentrum Stokeind ongetwijfeld schudden op z’n grond vesten. Op donderdag 24 april om precies te zijn vindt hier het grote benefietcon cert plaats ten behoeve van het project voor aids-kinderen in Zambia, ’n Project dat is opgezet door Jos Janssen, samen met dochter Constance en schoonzoon Gijs de Bont die in Zambia werkzaam is. Met de opbrengst van het concert wil men twee ambachtsscholen voorzien van nieuw materiaal en er vlakbij in de buurt ’n opvanghuis bouwen. Door het directe en intensieve contact zal men ervoor zorgen dat van de opbrengst van deze avond niets aan de zgn. spreekwoordelijke ’strijkstok’ blijft hangen en het dus direct terecht komt op de plek waar het moet zijn en waar voor het bedoeld is. MET DE FIETS OF TE VOET Zoals aangekondigd op de affiches wordt bezoe kers gevraagd rekening te houden met de beperkte parkeergelegenheid. We willen daar om nogmaals vragen aan bezoekers uit Moergestel met de fiets of te voet naar het Tenniscentrum te komen. Dat is zeker zo gemakkelijk voor uzelf alsook voor de organi- op gewezen. En midden mei zal de flyer huis aan huis bezorgd worden. Een week later zul len de leden van het SMC u op 24 mei aan huis bezoeken. Als u inschrijft, koopt u een lot aan van €50,-U machtigt de organisatie het bedrag in juli te innen. U ontvangt begin juli het lot en u doet 8x mee. Een lot kost dus €6,25 per keer en steeds doet u weer mee met hetzelfde lot voor al die superprijzen. Communie: Rob Boogaers, Joost van Dijk, Dax van Dijck, Hessel v.d. Heuvel, Robin Hoeven, Stan van Hoof, Vmke Op ’t Hoog, Bo Horsten, Kim Horsten, Michael Kastelijn, Olivier Kerstens, Jannes Klijsen, Tristan de Is er iemand die ons uit de brand kan hel pen? Anders zullen wij met onze sport moe ten stoppen. Heb je tijd op woensdagavond tussen 18.30 en 19.30 uur, neem dan even contact op met Corrie de Laat (tel. 513 2512) of Marja Verheijen (tel. 513 3633). Op woensdagavond van 18.00 tot 20.00 uur zijn wij in de sporthal te vinden en kun je altijd langs komen voor informatie Verder zoeken wij nog jeugdbegeleiders voor de woensdagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. De toekomst van het jeugdbadminton in Moergestel hangt hiervan af, dus meld je aan of kom eens kijken op woensdagavond in Sportcentrum Stokeind. Help de badmintonjeugd aan een toe komst!... Een keer in de drie tot vier jaar stropen de drie Moergestelse carnavalsverenigin gen, de Pierewaaiers, de Dorstvlegels en de Durdraaiers, de mouwen op. Ze orga niseren dan een actie om geld binnen te halen voor het kindercarnaval in het dorp. Ze opereren onder de naam ’Samenwerkend Moergestels Carnaval (SMC)’. De laatste actie betrof de dienstenveiling in 2004. deze avond alles in goede banen gaan leiden. Onder de muzikale leiding van coverband You Me zullen René van der Boom, René Schuurmans, Gabor en het Volendamse hit- duo Nick Simon hun opwachting maken op het podium in het tenniscentrum. SUPERLOTERIJ Dit keer kiest de organisatie voor een Superloterij. Deze vindt plaats in de maanden juli t/m december. In die periode zijn er 8 trek kingen. De eerste is 10 juli, de laatste tijdens een kerstmarkt op 21 december. Van de loten- omzet worden Superprijzen ingekocht en de kosten betaald. De helft van de omzet gaat naar het goede doel. De Superhoofdprijs is een auto. Elke keer zijn er 10 superprijzen te winnen variërend met een waarde tussen de €1000,- en €250,-. U moet dan denken aan een LCD tv, een reis, een fiets, etc. En niet te vergeten de hoofdprijs op 21 december, EEN FONKEL NIEUWE AUTO. Het prijzenpakket wordt door sponsors verder uitgebreid met de prijzen 11 t/m Deze kennen een waarde van €200,- of €100,-Dit betekent 8x een Super prijzen pakket, een Super hoge uitkering op de inleg van slechts €6,25 per keer, een Super groot aantal prijzen en dus Super veel kans op een prijs. a.s. Zondag 20 april doen 50 Moergestelse kinderen hun Eerste Heilige Communie. Maanden van voorbereiding hebben ze achter de rug om te komen tot deze éne speciale dag. Tijdens de'2 Eerste Heilige Communie vieringen zal het thema "Laat mij je herder zijn" centraal staan. Ouders, broers, zusjes, opa’s en oma’s, ooms en tantes’, overige familieleden, vrienden, parochianen; iedereen is welkom om deze vie ringen bij te wonen. Om 09.30 uur doen hun Eerste Heilige i B B ARTIESTEN Om er ’n knotsgezellig Nederlands feest van te maken zijn vooraanstaande artiesten aange trokken. Artiesten die graag bereid waren hun steentje bij te dragen aan dit unieke evene ment, evenals de tientallen vrijwilligers die op Om 11.30 uur doen hun Eerste Heilige Communie: Emma van de Berg, Janneke van de Boer, Rick Brekelmans, Anouk Derksen, Femke van Dun, Luuk'van Gestel, Joep de Groot, Esmé Horsten, Marleen van lersel, Giel Ketelaars, Sander Ketelaars, Simone Ketelaars, Thijs Koenraad, Anouk v.d. Langenberg, Maikel Nouwens, Puck van Nuland, Emma Roozen, Wouter Schellekens, Ilse Schoenmakers, Loes Smits, Jasper Swinkels, Jeroen van der Vaart, Veerie van Vechel, Diewertje Verheijden en Mark Vugts. AANKOPEN Vanaf 30 april, Koninginnedag, is het mogelijk om loten aan te kopen door het invullen van een inschrijfformulier. In de vorm van een opvallende flyer zijn deze verkrijgbaar bij de leden van de drie carnavalsverenigingen. Alle kans dat uxloor een of meerdere van hen bena derd wordt. Bovendien zullen de flyers in een aantal winkels en horecagelegenheden verkrijg baar zijn. U wordt er door middel van posters fiuiuverzurgingsinsuiuui Nog ’n weekje geduld. T Weekblad voor Moergestel WOENSDAG 16 APRIL 2008 - 33e JAARGANG - Nr. 1469 E-mailadres 'Moergestel Nieuws' 1I5 AL RUIM HO JAAR FIETSPLEZIER Laat u verrassen wat de mogelijk heden zijn bij Florus! Geen vaste openingstijden, vandaar graag vooraf 'n telefoontje. bruidswerk, corsages, boeketten grafwerk, bloemstukjes, balie- versieringen, bloem-abonnement cursussen, kinderfeestjes BLOEMSIERKUNST Industrieweg 21a, 5066 XJ Moergestel Tel. (013) 511 1177 06 12963617 www.florus.nl Telefoon 013-5424177 ■esfels Ca: Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 fWri* II ijl - g Uitgave en redactie: Buro ‘76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013)513 2268, Fax (013) 513 2871, e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail: uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot maandag 18.00 Ij Uiiirluorvnminncinctitiuit 4 - F 5 ,1 uur.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 1