r 05 00 if 1 50 75% korting op een montuur Op 1 april vieren wij ons 4-jarig bestaan. L Particulieren Bedrijven Verenigingen c Oisterwijk Op zoek naar een stoer avontuur? a P' Kaassoufflé COMPUTERBORDUREN Elke week 'n Weekmenu de 'Snack van de week'! Schnitzelschotel met schnitzel, sausje naar keuze, gem. sla en frietjes Bel (013) 513 1965 en kom 3 maanden GRATIS meespelen op de nieuwe banen bij Sportpark Roef! Voor het digitaal borduren van vele applicaties, logo’s en losse teksten. Leverancier van emblemen en badges Bedrijfs- en promotiekleding, handdoeken, badjassen, etc. Cadeau-ideeën (kraam, huwelijk, jubilea etc) DEZE WEEK: Word nu lid van Jeu de Boules- club ’Ons Genoegen’ Jeu de Boules: een sport met toekomst! Computertypen vanaf groep 6 Plannen voor uitbreiding parkeerterrein bij Jumbo Moergestel Tijd voor een voorjaarsopruiming in onze collectie vanaf zondag 30 maart (koopzondag) t/m zaterdag 5 april. De persoonlijke koers... ...van de makelaars van Van Oers! Typebureau van der Pluijm 013-5133793 info@typebureau.nl www.typebureau.nl MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 26 MAART 2008 PAGINA 6 013 536 80 55 www.vanoersmakelaardij.nl nieuwe collectie 2008 10% korting Oisterwijkseweg 9, Moergestel, Tel. 5132465 Op maandag 31 maart 2008 wordt in het sociaal-cultureel centrum Den Boogaard, St. Jansplein 5 in Moergestel, een informatieavond gehouden over de plannen omtrent het uitbreiden van het parkeer terrein bij Jumbo Denissen, aanvang 19.30 uur. Iedereen is wel kom. Enkele maanden geleden is bij de gemeente het verzoek binnengekomen om mee te werken aan de uitbreiding van het parkeerterrein bij de Supermarkt Jumbo Denissen, Rootven 38 in Moergestel. Deze uitbreiding heeft betrekking op het achterliggende gedeelte van het perceel. Het College van Oisterwijk staat in principe positief tegenover het plan. Wel wil het college eerst een informatieavond voor omwonenden organise ren. Zij zijn ook persoonlijk al hiervoor uitgenodigd Tijdens deze avond worden de plannen toegelicht en kunnen eventueel vragen worden beant woord. Hierna besluit het college of het plan in procedure wordt gebracht. We gaan weer beginnen! gemeente D’n Duyp 2 5066 GB Moergestel 013 - 528 6801 06 - 20 00 50 29 zzn(a)home.nl www.zzncomputerborduren.nl open: ma di do van 10.00-14.00 en op afspraak Geldig van donderdag t/m woensdag; zowel afgehaald als bij ons te gebruiken. Overleven, hoe doe je dat? Vandaag is het uur van de waarheid aangebro ken. Want is je vader echt zo stoer als hij altijd vertelt? Neem hem daarom mee naar deze dag en doe samen mee aan de ultieme survivaltest. Je leert vuur maken zonder lucifers, stevige knopen leggen in een touw en hulpkreten sei nen met het morsealfabet. Je gaat ook aan de slag met het bouwen van een goede schuilhut. Bij een kampvuur warm je weer helemaal op en kun je ook je eigen brood bakken. Overleven in de natuur zal hierna een makkie zijn. Deze natuurdag gaat ook in Oisterwijk gewoon door op precies dezelfde locatie als waar het bezoekerscentrum stond! Uptiek Op zondag 6 april organiseert Natuurmonu menten een natuurdag speciaal voor vaders en zonen. Het wordt een stoere dag die hele maal in het teken staat van overleven in de natuur. In de opdrachten die tijdens een avon tuurlijke tocht worden aangeboden kan flink worden geoefend met allerlei survivaltechnie- ken. Natuurlijk zijn moeders en dochters met lef ook van harte welkom! Tussen 11.00 uur en 15.00 uur kan er met de opdrachten worden gestart. Aanmelden voor afis niet nodig. Leden van Natuurmonumenten betalen €3,- per kind, niet-leden betalen 5,- per kind. Ouders kunnen gratis deelnemen. Trek wel oude kleding en stevige schoenen aan. van oers makelaardij Iedereen kan zich WEER opgeven voor de lessen computertypen. Op woensdag 17.30-19.00 of 19.00-20.30 uur. (LET OP nieuwe dag en tijd) Aanvang 27 augustus 2008. Geef je tijdig op Beperkte plaatsen. - 0 I- NVM i Zie Zo Optiek Kerkstraat 8 5061 EJ Oisterwijk tel. 013 5211413 De zoektocht naar een geschikte woning is vaak niet eenvoudig. Dagelijks worden mensen verliefd op een woning. De aankoop van een 'nieuwe woning' is geen dagelijkse bezigheid en hierbij komt veel kijken. U wilt een (aankoop)makelaar waarop u kunt vertrouwen. Samen met u bepalen wij graag de koers, om de woning van uw dromen te kopen. Voor een vast bedrag van zoekopdracht tot eindinspectie. Neem uw eigen makelaar mee! Informeer naar onze aankoopbegeleiding!

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 6