Rabobank kondigt lente aan ilïT Voorjaarsmarkt Scouting St. Jan B GEZIEN IN GENEI 1?5j 1 1 2 Thebe Zuid-Oost behaalt HKZ-ISO certificaat Uitwisselingsconcerten muziekvereniging Prinses Juliana 4 HALEN, 3 BETALEN Aphrodite KAAS-UIEN- BROOD BAKKERIJ KOUWENBERG Nagelsalon Adeline 5 LUXE MEERGRANEN BROODJES ^00 hi Een dagje varen met de Zonnebloem Is dit Moergestel anno 2013 Hoeveel jaren nog... Alarmnummer Huidverzorgingsinstituut Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl Aangezien we besloten hebben om alles over dekt te houden is onze markt al weer ruim vol geboekt. Een aantal mensen staat op de reser velijst en komt als eerste aan de beurt bij de vol gende editie. Een markt is heel leuk als hij qua verkopers vol geboekt is maar er moet ook publiek op afko men. Dus bij deze een oproep aan u allen om onze markt met een bezoekje te vereren. Ook voor de inwendige mens dragen wij zorg tijdens dit evenement want ook daar hebben we in Bij de beoordeling is zowel de zorg binnen de instellingen van Thebe Zuid-Oost als de zorg aan thuiswonende cliënten getoetst. Telefoon 013-5424177 In alle andere gevallen: 0900 - 8844 voor als het écht nodig is... HKZ staat voor Harmonisatie Kwaliteits beoordeling in de Zorgsector. Het is een lan delijk erkend systeem voor het beoordelen van instellingen in de zorg. Het certificaat is drie jaar geldig maar, er wordt tussentijds ook getoetst. Hallo koopjeszoekers: a.s. zondag 30 maart zal onze 4de voor jaarsmarkt weer een feit zijn. De markt zal weer gehouden worden in verenigingsgebouw Den Donk aan de Bosstraat la van 10.00 tot 14.00 uur en dus voor alle weertypes geschikt, of het nu koud of warm is. Entreegeld is slecht 1 euro en voor kinderen tot 12 jaar gratis. Met het behalen van het HKZ-ISO certificaat is aangetoond dat Thebe Zuid-Oost structu reel en duurzaam werkt aan de verbetering van de kwaliteit van zorg voor haar cliënten. Voor cliënten is het prettig om zeker te weten dat de zaken goed en verantwoord geregeld zijn en dat de kwaliteit van zorg voortdurend de aandacht heeft van medewerkers en management van Thebe Zuid-Oost. Zeker nu mensen steeds kri tischer worden bij het kiezen van hun zorgle- verancier is het belangrijk om door middel van het HKZ-ISO certificaat te kunnen aantonen dat de kwaliteit van zorg goed geregeld is. Komend weekend staat er voor zowel het opleidingsorkest alsook het harmonie orkest een uitwisselingsconcert gepland. U bent van harte welkom op zaterdag avond in Goirle en/of zondagmiddag in Den Boogaard. Caribbean, Disco Lives!, March for Peace en Marco Borsato on Stage zeker de bezoekers kunnen boeien. Er is onder de bezielende lei ding van dirigent Hadewych van Leeuwen dan ook flink gerepeteerd om een mooi concert neer te zetten. Het programma van Sophia’s Vereeniging is nog een goed bewaard geheim, maar dirigent Chantal Vromans kennende zal het zeker de moeite waard zijn. Graag zien wij jullie op zondag 30 maart om 13.00 uur in Den Boogaard voor een spran kelend concert van deze jeugdige muzikan ten. De toegang is gratis. Goed idee, bij koffie of thee! PUDDINGBROODJES voorzien. Ook is het nog mogelijk, als u nog wat spullen gevonden heeft die de moeite waard zijn, ze aan de scouting te schenken die ze dan op hun markt kunnen verkopen. Wilt u ze aan ons geven dan kunt u contact opnemen met onder staand telefoonnummer. Dan maken we een afspraak of we de spullen komen halen of dat u ze komt brengen. Voor info: Peter van de Wouw 513 1619 b.g.g. 06-22 17 17 27. Thebe Zuid-Oost (voorheen De Ruime) heeft onlangs het HKZ-ISO kwaliteitscertificaat ontvangen, dat geldt voor alle onderdelen van de organisatie. Onderdeel van Thebe Zuid-Oost zijn de zorgcentra: Thebe Elisabeth en Thebe Guldenakker in Goirle, Thebe De Clossenborch in Hilvarenbeek, Thebe De Vloet in Oisterwijk, Thebe De Reuselhof en Thebe Stanislaus in Moergestel. De lente begon vorige week al een dag eerder bij Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk. Iedereen die op donderdag 20 maart een bezoek bracht aan de bank ontving ter gelegenheid van de start van het nieuwe jaargetijde een bosje tulpen uit handen van de bankhalmede- werkers. Er werd gekozen voor 20 maart omdat de bank op de échte lentedag (21 maart) niet open was in verband met Goede Vrijdag. Klanten reageerden positief op dit vrolijke en klantvriendelijke initiatief. “Ik was zeer verrast toen ik na het opnemen van mijn geld een bos tulpen ontving. Ontzettend leuk en onver wachts!” aldus een klant van de bank. Er zijn in totaal ongeveer 600 bosjes tulpen uitgereikt. De Rabobank doet meerdere malen per jaar iets extra’s voor haar klanten en leden en zorgt ervoor dat zoveel mogelijk verschillende doel groepen worden bereikt. Dit keer zijn het tul pen voor de bankhalbezoekers in april krijgen alle groepen 8 van de basisschool een rondlei ding in de bank. De Zonnebloem organiseert \\A1L^\ op 8 mei een boottocht in de i*'" omgeving van de Biesbosch. I L U kunt een hele dag genieten |l van een geheel verzorgde dag aan boord van een schip van X/71 Rederij Eureka. Het vertrek is vanuit Waalwijk. U zult zich niet vervelen, er is genoeg te zien en er is amusement aan boord. Wat dat inhoudt is nog een verrassing. De kosten zijn 28,-. U krijgt hiervoor enke le koppen koffie/thee met iets lekkers, een paar consumpties en een 3-gangen diner. Het vertrek is om 8.00 uur vanaf Stanislaus en om ±8.15 uur vanaf de Reuselhof. ’s Avonds vertrekt de bus weer om 17.00 uur vanuit Waalwijk. Medewerkers van de Zonnebloem komen voor 8 mei bij u thuis het geld ophalen. U kunt zich tot 6 april aanmelden bij Jeanne Wolfs, tel. 513 1516, Willeke de Laat, tel. 513 2531 en Miny Selten, tel. 513 0053. Als u omstreeks 18.00 uur belt hebt u de mees te kans dat er iemand thuis is. Zaterdagavond 29 maart zal het harmonieor kest van muziekvereniging Prinses Juliana in de zaal van Jan van Besouw in Goirle samen met het orkest van Oefening en Uitspanning uit Goirle een concert geven. De muziekstukken die gespeeld worden zijn zeer gevarieerd en het belooft dus voor de muziekliefhebbers een mooie avond te worden. Het concert begint om 20.00 uur met als eer ste de thuisspelende vereniging, waarna het harmonieorkest uit Moergestel na de pauze het programma zal vervolgen. Zondagmiddag 30 maart is het podium voor jeugdige muzikanten van de muziekvereni ging uit Moergestel. Zij zullen samen met het middenorkest van Sophia’s Vereeniging uit Loon op Zand een concert geven. Het opleidingsorkest uit Moergestel zal met de muziek van West Side Story, Pirates of the nieuws Weekblad voor Moergestel WOENSDAG 26 MAART 2008 - 33e JAARGANG - Nr. 1466 - T' l "C 41RWM M MM FIETSPLEZU* Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 - acrylnagels french manicure - programma voor nagelbijters - manicure Voor een afspraak graag bellen na 15.00 uur 06-52311287 Nagelstyliste Adeline Zwijgers Mooie handen zijn uw visitekaartje! -« k i Uitgave en redactie: Buro '76, Oistervrijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013)513 2268, Fax (013)513 2871, E-mail buro76@planet.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail: uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot maandag 18.00 uur. I - - Muntroluitqi fte

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 1