Vandalisme in Moergestel houdt maar niet op! Jelle Romijn wint laatste Audacia-bingo Wij wensen u Prettige Paasdagen Aphrodite Inleveren kopij volgende week Weer tweemaal raak De ingang bij het kerkhof wordt na de brand weer hersteld. Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl de prijs) kunnen op vrijdagavond tussen 18.00 en 20.00 uur worden opgehaald bij Adrie Jonkers, Schoolstraat 29. Komend weekend is het Pasen. Dat bete kent dat de kopij voor de krant van volgen de week eerder moet worden aangeleverd. Teksten verwachten we graag uiterÜjk zater dagmiddag 12.00 uur. Redactionele teksten (dat geldt ook voor sportberichten) die later worden aangeleverd schuiven we op naar ’n week later. Voor advertenties geldt de normale proce dure. Die kunnen t/m tweede Paasdag wor den ingeleverd. ITy wensen iedereen fijne Paasdagen! De redactie Carla Jansen ste moment zijn stuur kon omgooien om het obstakel te ontwijken. Je moet er niet aan den ken... Afgelopen weekend was de trampoline echter wéér doelwit. Dit keer heeft men gemeend om er maar heel korte metten mee te moeten maken en heeft men het springdoek totaal in stukken gesneden. Schade: 400 euro. Onnodig te vermel den dat de familie Hendrickx er stilaan ’n beet- BINGO VOOR UW VERENIGING? Heeft uw vereniging interesse in meer informa tie over deze tv-bingo’s? Neem dan eens con tact op met Theo Verbakel, tel. 513 1321. Hij kan u er alles over vertellen. Het hoeft niet zo te zijn dat uw vereniging of club ’n jubileum te vieren heeft. Bingo spelen kan altijd en.het loont de moeite! De trampoline van de familie Hendrickx aan stukken gesneden. Afgelopen week hebben vandalen weer eens huisgehouden in ons dorp. Mikpunt dit keer waren een trampoline aan de Broekzijde en de begraafplaats aan de Postelstraat. Al vaker is men bezig geweest rond het pand Broekzijde 6. Poortjes en hekjes waren al eerder doelwit, maar de afgelopen weken is men bezig geweest met de in de tuin staande (loodzware) trampoline. Twee weken geleden maakten de vandalen het al erg bont daar. De trampoline, bepaald geen lichtgewicht, werd over het hek getild en mid den op straat gezet! Het was ’s nachts om 03.30 uur. Héél toevallig dat een van de op dat adres wonende gezinsleden wakker werd en zag wat er gebeurd was. Het hele gezin werd vervolgens ingezet om de trampoline op z’n plek terug te zetten, nét nadat een automobilist op het laat je moedeloos van wordt dat vandalen niet van hun spullen af kunnen blijven. En dan het kerkhof aan de Postelstraat. Daar vloog vorige week dinsdag op onverklaarbare wijze de buxushaag bij de ingang in brand. Waarschijnlijk ook hier het gevolg van vanda lisme. Op zich is dat natuurlijk al schaamteloos, maar dit getuigt niet van enig respect. En dat allemaal in ’n week nadat de vemiel- me-nietboom langs de boorden van de Reusel werd geplaatst Deze Tevende aanklacht tegen vandalisme’ blijkt nog niet door iedereen eer aangedaan te worden en te worden begre pen... len allerlei activiteiten georganiseerd gaan wor den. Houd publicaties daarom goed in de gaten! Nog even terug naar donderdag: de balletjes tij dens deze laatste bingo werden getrokken door de jeugdvoorzitter van Audacia, Adri Jonkers. De extra prijzen op de lotnummers werden getrokken door Jasper Swinkels en Teun Verbeek. De volgende nummers vielen daarbij in de prijzen: 921, 588, 359, 1629, 208, 201 en 520. Prijzen (ook de geldprijzen vanaf de twee- Jelle Romijn krijgt de eerste prijs uit handen van Adri Jonkers. Teun Verbeek en Jasper Swinkels trokken de extra prijzen. De laatste bingo van Audacia, waarvan afgelopen donderdag de trekking plaats vond, werd gewonnen door Jelle Romijn, Schoolstraat 5. Jelle bekende bij het afha len van de eerste prijs van €135,- ’n vaste bingo-speler te zijn. Zo ook de afgelo pen vier weken. Er zijn trouwens veel bingo-spelers actief geweest tijdens het succesvolle MTV-program- ma. Het was vaak stil op straat, afgelopen vier weken rond de klok van 19.00 uur. Gesteld kan dan ook worden dat de actie zeer succesvol is geweest. De bingo vond plaats in het kader van het 60- jarig bestaan van Audacia dat gevierd gaat wor den in augustus. Bij die gelegenheid komt er een grote feesttent op het Audacia-terrein en zul- Huidverzorgingsinstituut 05 [El me Weekblad voor Moergestel WOENSDAG 19 MAART 2008 - 33e JAARGANG - Nr. 1465 41 RIZW MJW4I HfYSmna oeraeste BLOEMSIERKUNST Laat u verrassen wat de mogelijk heden zijn bij Floras! Geen vaste openingstijden, vandaar graag vooraf 'n telefoontje. bruidswerk, corsages, boeketten grafwerk, bloemstukjes, balie- versieringen, bloem-abonnement cursussen, kinderfeestjes Industrieweg 21a, 5066 XJ Moergestel Tel. (013) 511 1177 06 12963617 www.florus.nl E-mailadres 'Moergestel Nieuws' buro76@planet.nl Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013)513 2268, Fax (013)513 2871, E-mail buro76@planet.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail: uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot maandag 18.00 uur. P I IUIU £-VI l^ll lyoil IOLI LL ^^1

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 1