Schaatsdiploma’s voor jeugdleden ’De Vennen’ Mooie resultaten judo vereniging St. Jan Junioren ’De Vennen’ op het podium bij ZNK Allround Audacia- nieuws^ J Mike van der Zanden met één been in China Sportvereniging ’’ROEF!” Zaterdag 22 maart (Paaszaterdag): De wedstrijd tegen Essche Boys wordt zaterdag al ingehaald om 1630 uur in Esch. Programma maandag 24 maart 2008 ...9.30 .1030 11.40 .12.50 Vertrek 11.45 ...Aanw. 12.15 Vertrek 12.15 .Vertrek 1130 AUDACIA JEUGD Zaterdag 22 maart Jeka C2 - Audacia Cl Audacia C2 - SV Triborgh C4 Hilvaria C3 - Audacia C3 Unitas ’59 C7 - Audacia C4.... Audacia Dl - Were Di DlAanw. 8.15 Audacia F3 - Sarto F5.Aanw. 10.30 Maandag 24 Maart (Tweede paasdag) Audacia Bl - Madese Boys B2 ....Aanw. 16.00 WSC C2 - Audacia ClVertrek 16.00 Audacia Dl - Uno Animo DlAanw. 16.15 Jeugdschaatsles in het nieuwe seizoen Is uw zoon of dochter geboren vóór 10 maart 2003? En heeft hij/zij belangstelling om in het nieuwe seizoen 2008/2009 deel te gaan nemen aan de jeugdschaatslessen? Dan verdient het aanbeveling om hem/haar reeds nu aan te mel den als lid van Schaatsclub ’De Vennen’. De wachtlijst voor deze lessen is op dit moment namelijk nog van zodanige lengte dat een plaats in het nieuwe seizoen verzekerd is.Voor nade re informatie kan contact worden opgenomen met secretaris John Schepens, telefoon 513 2027. Het laatste speelweekend van de zaalkompe- titie, zaterdag 29 maart: 930 uur MBJ White Demons 3-Roef 2....8.45 Zondag 30 maart: 10-00 uur MBJ Roef 1-Wh.Demons 2 11,00 uur JBJ Roef-d’n Boemelaar 12.10 uur DS Roef-Avanti 13.20 uur HS Roef-HMC 2 Zondag 1 juni Roef-Taxandna-toemooi. Houdt deze datum vrij! Handbal is altijd raak! ROEF HANDBAL Uitslagen: MCJ Roef-Dongen 4 15-03; MBJ Roef 2-Blauwwit 15-11; JBJ Roef-Aristosl8- 24; GCJ Avanti-Roefl-12; HS Blauwwit-Roef 22-13; MBJ Dongen 3-Roef 1 17-5; GDJ Witte Ster-Roef 7-4; DS Taxandria-Roef 14-4 Inhaalwedstrijd: Donderdag 27 maart 21.00 uur DS Roef- Wh.Demons ROEF KORFBAL SCHOOLKORFB ALTOERNOOI9 APRIL Korfbal is een leuke sport, die je in teamver band kunt spelen. Vanaf vijf jaar kun je al mee spelen. Wil jij dit leuke spel ook eens een keer proberen of vind jij het zo wie zo leuk om te sporten, doe dan mee aan het jaarlijkse ROEF! SCHOOLKORFBAL toernooi. Een gezellige dag waarbij je ook nog eens een mooie beker kunt winnen. Dus geef je op via school of als je niet in Moergestel op school zit bij Corrie Schilders (513 2326). Tot ziens op 9 april. Lijkt korfbal jouw sport, kom eens meetrai nen, pas na zes trainingen hoef je te beslissen of je er eventueel bij komt. De trainingen zijn nog enkele weken in sporthal Stokeind en wel elke maandag vanaf 18.00 uur, daarna gaan we weer naar buiten op ons sportpark naast de sporthal. Wil je meer informatie bel 513 2326 of06-51530853. Roef! Korfbal, gezellig, daar wil je bij zijn!!!! In het weekend van 8 en 9 maart sloten de junioren van Schaatsclub “De Vennen” het wedstrijdseizoen 2007/2008 af met deelname aan de Zuid-Nederlandse Kampioenschappen Allround. Met een derde plaats in het eindklassement, vier afstandsmedailles en vier clubrecords kan worden gesproken van een mooi einde van een zeer succesvol seizoen. Harm IJsseldijk ontvangt zijn zilveren afitandsme- daille op de 5000 meter. De Junioren-C reden hun kampioenschap in Breda. Bij de meisjes reed Meeke Rijnen de vierde tijd op de 500 meter en mocht het podi um beklimmen voor de bronzen afstandsme- daille op de 1500 meter. In het eindklassement over vier afstanden werd Meeke verdienstelijk vierde. Het verhaal van Rens van de Ven was bijna identiek aan dat van Meeke. Bij de jon gens liep ook Rens tijdens de 500 meter, met zijn achtste plaats, een te grote achterstand op voor een podiumplaats in het eindklassement. Op de 1500 meter behaalde Rens evenals Meeke de derde plaats, hetgeen hem op een keurige vijf de plaats in het eindklassement bracht Madolyn Appeldoorn en Walter Pigmans konden geen rol spelen in de strijd om de prijzen. Hoewel Madolyn bij de meisjes 23ste werd en Walter bij de jongens de 25ste plaats behaalde, keer den zij toch allebei tevreden met een nieuw, persoonlijk record (PR) huiswaarts. In Eindhoven werd het kampioenschap voor Junioren-B en Junioren-A gehouden. Bij de jongens A was Harm IJsseldijk het succesvolst met een derde plaats in het eindklassement over vier afstanden. Deze podiumplaats had hij vooral te danken aan twee formidabel gere den ritten op de langste afstanden. Op zowel de 3000 als de 5000 meter veroverde Harm de zil veren afstandsmedaille. Bovendien verbeterde Harm op deze afstanden met tijden van respec tievelijk 4:29.86 en 7:39.38 zijn eerder dit sei zoen gereden clubrecords. Vooral zijn rit over Van oktober 2007 tot maart 2008 hebben de jeugdschaatsertjes van Schaatsclub “De Vennen” elke zaterdag les gehad op de kunstijsbaan in Eindhoven. Voor sommigen was het de eerste kennismaking met de schaatssport, anderen namen reeds voor de tweede, derde of zelfs vierde keer deel aan deze schaatslessen en kregen daarom les in een gevorderde groep. De afsluitende schaatsproef bestond uit 3 onder delen: de start-remproef, de slalom-proef en de uithou-dingsproef. Naarmate de niveaugroep hoger werd, werden ook de eisen waaraan de jeugdschaatsertjes moesten voldoen hoger gesteld. Daarnaast werden de leerlingen per groep apart beoordeeld op hun techniek. Hiermee konden zij één, twee of drie techniek- sterren op hun diploma verdienen. In verschil lende niveaugroepen kregen onderstaande leden van Schaatsclub “De Vennen” op zater dag 15 maart een schaatsdiploma uitgereikt: Florine Athmer, Merijn Athmer, Lieke Barten, Koen Barten, Marieke van Berkel, Merel Bertens, Julia Bertens, Lieke van den Bosch, Gijs Coomans, Julia Coomans, Daan Coomans, Marieke van Dijck, Thomas van Dijk, Mareijn van Dijk, Jeroen Érkeland, Marijn van Esch, Julian Haans, Liam Haans, Maud op‘t Hoog, Marit op ’t Hoog, Marissa op ’t Hoog, Joy op ’t Hoog, Lisan op’t Hoog, Rein op’t Hoog, Loïs op’t Hoog, Tom Horsten, Esmé Horsten, Nadieh van Kerkoerle, Marijn van Kerkoerle, Yanoe van Kerkoerle, Evelien Kolen, Jan de Laat, David de Lange, Wouter Meijer, Jelmer Meijer, Sanne Neggers, Hans Neggers, Dai Dai Ntab, Seba Ntab, Maud van den Oetelaar, Lieke van den Oetelaar, Johan Rijnen, Jessica Rijnen, Wendy Rijnen, Carlijn van de Sande, Nicky Schellekens, Bart Schepens, Lieke Schepens, Kim Smits, Tessa Smits, Janna Stadhouders, Pleun Stadhouders, Dirk Sterken, Maaike Op zondag 16 maart was er een tienertoernooi voor judoka’s van 10 tot en met 15 jaar. Het toernooi werd georganiseerd door judoclub Ten Shi uit Berkel-Enschot. Om 13.00 begon het toernooi in sporthal De Roomleij in Udenhout. Voor judover- eniging St. Jan deden er 11 judoka’s mee. Ook waren er judoka’s uit Haaren, Hilvarenbeek, Goirle, Diessen en Middelbeers. De judoka’s uit Moergestel heb ben allemaal goed hun best gedaan en mooie resultaten behaald. Een le plaats voor Paul Beele en Jan de Laat. Mooie 2e prijzen waren er voor Myrthe van de Bruggen, Rutger de Jong, Teun Smits en Thom van de Bruggen, een 3e plaats voor Mariska Rijnen, Ruud Pijnenburg, Bob Stevens, Johan Rijnen en Thom Weijtmans. Op de foto alle deelnemers van judovereniging St. Jan. Tekath, Robin Tekath, Lotte Timmermans, Nigel UI tee, Mitchell Ultee, Chariot van de Ven, Inge van de Ven, Bart Verhoeven, Femke Verhoeven, Inge Verhoeven, Joost Vermeer, Lars Viellevoye, Job Viellevoye en Max Wellen. Alle schaatsertjes worden hartelijk gefeliciteerd met hun diploma. Esbjerg, Denemarken 7 t/m 9 maart Terwijl Eindhoven zich opmaakt voor de EK zwemmen en de gekte die hier omheen gaat losbarsten, vertrok onze dorpsgenoot naar Denemarken. Doel, trainingsstage en daarna een wedstrijd en niet zomaar een. Deze internationale wedstrijd was een eer ste meetmoment richting de Paralympische Spelen dit jaar september. 3 Keer kwam Mike aan de start en die soms de finales liet voor wat ze waren. “Het ging mij hier niet om de winst, maar alleen voor limieten voor Peking. Ik heb al 4 nominaties op zak en dit weekend kon ik er 3 omzetten naar kwalifi catie, dus waarom zou ik me hiervoor over de kop zwemmen”. Het is niet zoals voor een hele belangrijke wedstrijd, zoals b.v. de Spelen, dan ben je totaal getaperd. Je lichaam is dan helemaal uitgerust en zit vol met adre naline om er voor te gaan. Nu, na zo’n trai- ningsweek ben je moe en wil je naar huis, naar je bed. Je weet dan eigenlijk al, als je maandag thuiskomt, weer gewoon doorgaat met keihard trainen. Mike zwom in Denemarken de 100m en 400m vrije slag en de 100m vlinderslag. Voor alle 3 de afstan den werden de kwalificatie-eisen gehaald. Met de vlinderslag zelfs in een PR-tijd. “In juni krijg ik nog een kans, maar ik durf nu al te zeggen, dat ik met béén in China sta”. 5000 meter was indrukwekkend. In een super- vlakke race, met alle ronden tussen 35.9 en 36.9 seconden, verbeterde hij het oude record met bijna 14 seconden. Brynn Appeldoorn en Jelmer van der Steen wisten zich bij de jongens A niet te kwalificeren voor de laatste afstand. Ondanks hun 15e en 16e plaats in het eindklassement slo ten Brynn en Jelmer het seizoen toch positief af. Brynn verbeterde namelijk zijn PR op de 3000 meter en Jelmer reed zijn snelste 1500 meter van het seizoen. Bij de meisjes A kwali ficeerden Judith op ’t Hoog en Joni Haans zich wel voor de laatste afstand. Judith was dolge lukkig met haar vijfde plaats in het eindklas sement, vooral omdat zij tijdens de laatste rit van het seizoen toch nog een PR wist te rijden. Joni kwam tijdens de afsluitende 3000 meter helaas ten val, maar stelde haar zevende plaats veilig door desondanks de rit keurig uit te rij den. Bij de meisjes B werd “De Vennen” ver tegenwoordigd door Maud van de Looy. Als eer stejaars wedstrijdschaatsster behaalde Maud een goede 15e plaats in het eindklassement. Omdat hij wegens omstandigheden alleen tij dens de eerste dag aan de start verscheen, behaal de Pim Peeters helaas geen plaats in het eind klassement bij de jongens B. Op 9 maart kwamen Meeke Rijnen en Rens van de Ven in Breda aan de start van een “gewone” wedstrijd. Rens verbeterde hier zijn PR op de 500 meter en Meeke slaagde er zelfs in om twee clubrecords scherper te stellen. Op de 1000 meter verbeterde Meeke met een tijd van 133.09 haar een week eerder tijdens de clubkampioen- schappen gereden clubrecord met 1.47 secon de. Eerder op de avond was haar tijd van 12.03 op de 100 meter al goed voor verbetering van het clubrecord dat sinds 13 november 2005 op naam van Lotte van de Loo had gestaan (tijd 12.20). RPC 1 - Audacia 114.30 Audacia 6 - Viola 610.00 Audacia 7 - Riel 410.00 Andere elftallen zijn vrij Dames: Audacia - SC Olympus Uitslagen zondag 16 maart 2008 Audacia 2 - ODC 31 - 5 Audacia 3-DVS 24-1 Audacia 4 - Wilhelmina Boys 61 - 0 Longa 5 - Audacia 63 -1 De andere wedstrijden waren afgelast. 1230 PAGINA 11 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 19 MAART 2008

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 11