BEDANKT Wandelavondvierdaagse 2008 Audacia- nieuws Schaatsers ’De Vennen’ hebben ook lange adem Nieuws van Ondernemend Moergestel Wilhelmina Boys - Audacia 2-1 Sportvereniging ’’ROEF!” CV de Rappe Tappers Wij willen iedereen bedanken die ons heeft geholpen bij een geweldig mooi carnaval. Uitslagen zondag 24 februari 2008 Wilhelmina Boys 1 - Audacia 1 Audacia 2 - Oirschot Vooruit 2 Audacia 3 - SVSOS 2 Audacia 4 - Viola 5 Audacia 5 - Geldrop/AEK 8 SC Olympus 6 - Audacia 6 Gloria UC 4 - Audacia 7 Dames: Desk 2 - Audacia Programma zondag 2 maart 2008 Audacia 3 - Geldrop/AEK 6 Audacia 5 - RKVVO 4 Audacia 7 - RKDSV 3 Alle andere elftallen zijn vrij avond. Met haar tijd van 5:27.53 bleef zij name lijk slechts 0.07 seconde boven het dames- clubrecord, dat sinds 4 maart 2001 op naam van Brenda van de Wiel staat. Naast Carolien kwa men nog vier andere dames van “De Vennen” in actie op de 3000 meter: Imke van der Steen 5:34.77; Lotte van de Loo 5:49.77; Maaike Wolfs 5:51.48; Joni Haans 5:54.05. ...Aanw. 13.30 ...Aanw. 13.30 ...Aanw. 11.30 ...Vertrek 9.15 Aanw. 8.15 ...Vertrek 9.15 .Vertrek 10.45 .Vertrek 10.45 ...Aanw. 10.30 10.30 12.00 10.00 .2-1 .0-5 .4-2 .2-1 .1-6 .5-0 .4-1 15-0 Dringende oproep voor vrijwilligers Na de 25e wandelavondvierdaagse vorig jaar zijn 3 personen uit de organisatie gegaan, 2 ervan hebben deze mede opgezet en 25 jaar mee geor ganiseerd. Mede hierdoor maar ook omdat we de wandelvierdaagse in Moergestel overeind willen houden zijn we nu op zoek naar men sen die actief aan de organisatie van de wan delavondvierdaagse willen deelnemen, zij zijn van harte welkom. We zitten vooral verlegen om mannen voor hand- en spandiensten, maar iedereen die de wandelingen een warm hart toe draagt is van harte welkom, want het zou toch diep treurig zijn als de Stichting door gebrek aan medewerkers moet worden opgeheven, gezien de situatie nu in februari zou het daar op uit kunnen komen. Indien u belangstelling hebt neem contact op met het secretariaat (tel. 513 2207), of met iemand van de organisatie die u kent. In de loop van de komende maanden kunt u nog meere informatie van ons verwachten. De Stichting Wandelavondvierdaagse Moergestel in het bijzonder danken wij: Riet en Wim op 't Hoog Horeca Moergestel De Kring interieurbouw Slagerij Ketelaars Hurkmans Design Van Dal kunststoffen Hypotheek Visie Slijterij in den Korenmaaier Daedalus aviation group AaBe textiles Frans Becx tuinmachines Maricon DEMAC accountants en consultants Autoschade Ladonk Arvo-tech Afrit 9 TZT Alle ouders ROEF KORFBAL EINDE ZAALCOMPETITIE Afgelopen weekend zijn de laatste wedstrijden uit de zaalcompetitie 2007/2008 gespeeld. Voor de aspiranten blijkt Steensel een te sterke tegen stander waarvan de wedstrijd met 1-12 wordt verloren. De indeling voor de veldcompetitie heeft op sterkte plaatsgevonden, dus de komen de periode zullen er naar verwachting zeker wedstrijden gewonnen kunnen gaan worden. AUDACIA JEUGD Zaterdag 1 maart Audacia Al - Voab A2 Audacia Bl - Noad B2 Audacia Cl - Baardwijk Cl Hilvaria Dl - Audacia Dl Audacia D2 - Sarto D7 Taxandria D4 - Audacia D3 Zigo F3 - Audacia F2 Zigo F5 - Audacia F5 Audacia F6 - Nevelo F6 Eerder in het seizoen werden er door leden uit de wedstrijdploeg van Schaatsclub “De Vennen” al de nodige successen geboekt op de korte en middenafstanden. Met een derde prijs in de marathoncompetitie en een geslaagde aanval op het clubrecord op de 5000 meter, bewezen respectievelijk Brynn Appeldoorn en Harm IJsseldijk dat er ook schaatsers met talent voor de langere afstan den in de “Maxim-De Vennen-schaatsploeg” zitten. Op zondag 24 februari werd de finale van de marathoncompetitie in Eindhoven verreden. In deze competitie streden de heren in zes wed strijden over elk 45 ronden om de punten op basis waarvan het eindklassement werd opge maakt. Als A-Junior slaagde Brynn Appeldoorn er in om tussen de Senioren een derde prijs in het eindklassement te veroveren. Op basis van deze prestatie en zijn prima optreden tijdens de Zuid-Nederlandse kampioenschappen ontving Brynn bovendien een uitnodiging voor deelna- me aan de Nederlandse Marathon- kampioenschappen in Alkmaar. Bij de dames, die zes wedstrijden over 30 ronden reden, wer den Imke van der Steen en Carolien van Asseldonk respectievelijk vierde en vijfde in het eindklassement. Ritten over meer dan 1500 meter staan niet zo vaak op het programma van de schaatswed strijden in Eindhoven. En als er wel een keer ritten over 3000 en 5000 meter worden gereden, zijn de omstandigheden niet altijd optimaal. Op zondag 17 februari waren de omstandigheden echter prima. Harm IJsseldijk maakte de hoge verwachtingen waar met een tijd van 7:53.25 op de 5000 meter. Met deze tijd was hij ruim 6 seconden sneller dan zijn eigen op 28 januari 2007 gereden clubrecord. Ondanks het feit dat Carolien van Asseldonk haar persoonlijk record op de 3000 meter met ruim 10 seconden ver beterde, was zij toch de grote pechvogel van de Moeten winnen geeft ruimte voor counter Voor de ploeg uit Best is winnen mooi meege nomen om kansen in stand te houden voor een prijs of prijsje. Audacia moet winnen om een theoretisch verhaal om degradatie te ontlopen in stand te houden. De situatie is beduidend minder dan het vorig seizoen en bovendien teveel afhankelijk van wat concurrenten doen. Dat vertaalt zich in wedstrijden in net wat min der overtuiging in eigen kunnen en tegensla gen niet snel te boven komen. Weer bleef een snel doelpunt uit en een misver stand in de verdediging stelde Thomas Peuling in de veertiende minuut in staat 1-0 aan te teke nen. In de tweeëntwintigste minuut moest Ruud Heijkants zwaar geblesseerd het veld ver laten en ontnam daarmee Audacia een van de voorgangers in de strijd. Toch wist de ploeg tot aan de rust de stand te handhaven en dat maak ten hen nog niet kansloos en ging in de twee de helft nog duidelijk voor een beter resultaat. In de eenentwintigste minuut werd Pelle Wesel gevloerd in de zestien wat werd bestraft met een penalty en geel (dat had rood moeten zijn, niet voor de overtreding, maar een duidelijke doel kans werd ontnomen), Remco Op ’t Hoog ver zilverde: 1-1. WONINGBEURS GESLAAGD Het initiatief van de aannemers Peter Janssen en Bernard op ’t Hoog om een woningbeurs te houden is afgelopen zaterdag een groot succes geworden. Veel nieuwsgierigen en (aspirant) kopers en huurders kwamen in Den Boogaard een kijkje nemen wat er nu en in de nabije toe komst te koop of te huur is. En dat is heel wat. De grote zaal was in lentesfeer omgetoverd tot een woonparadijs. Op een professionele manier hadden de projectontwikkelaars, bouwers, ban- De pupillen zijn na de 0 - 3 overwinning op Celeritas definitief op de 2de plaats geëindigd; een heel mooi resultaat. Van de wedstrijd tegen Tilburg vorige week is nog een verslag nageko men: Vol spanning en enthousiasme wordt begonnen aan deze wedstrijd. We moeten namelijk tegen de bovenste van de competitie! Deze spanning wordt al gauw omgezet in positieve energie want Anouk scoort het eerste punt voor Roef! De bal wordt steeds heel mooi rond gespeeld en Anne scoort het 2e punt. Nu hebben de dames er zin in en maken echt het spel. Anne maakt ook het derde punt. Dit zorgt al voor een mooie stand bij de rust 3-0. Ook na de rust zitten we goed in ons spel. Tilburg maakte 3 - 1, nu word het toch nog spannend. Roef, is echter niet meer te stuiten en zorgt door slim te verdedigen dat er geen kansen meer worden weggegeven. Anne scoort nog een heel mooi punt waardoor we met een eindstand van 4-1 zeer tevreden naar huis kunnen! Knap gedaan hoor dames! De trainingen zijn in sporthal Stokeind en wel elke maandag vanaf 18.00 uurDus meiden en jongens vanaf 5 jaar wij heten jullie van harte welkom. Kom eens meetrainen, pas na zes trai ningen hoef je te beslissen of je er eventueel bij komt. Roef! Korfbal, gezellig, daar wil je bij zijn!!!! Uitslagen: Pup. Celeritas E - Roef! E 0 - 3 Asp. -» Roef C - Steensel C 1 - 12 Programma: Komend weekend zijn er geen korfbalwedstrijden. Over enkele weken begin nen we weer met de voorjaarsveldcompetitie. OPENING R.M.R. Ruim 300 genodigden woonden zaterdagavond de opening bij van de interieurbouwer R.M.R. Burgemeester Kortmann wenste de Rijnens c.s. veel geluk en succes onder het thema exte rieur en interieur: de uitstraling buiten maakt je nieuwsgierig hoe het binnen is: Klasse! De eerste voorbereidingen van de avond vierdaagse van 2008 zijn al weer begonnen. Deze wordt gelopen van dinsdag 3 juni t/m vrijdag 6 juni 2008. Wij vragen belangstellende deze data te reser veren. Tevens vragen wij de besturen van ver enigingen en de directies van de scholen om op deze data geen activiteiten te organiseren, om iedereen in de gelegenheid te stellen aan deze wandelingen deel te nemen. De Stichting probeert weer mooie routes uit te zetten, en hoopt dat het evenals voorgaan de jaren weer een paar mooie en gezellige avon den worden. De voorinschrijving wordt dit jaar anders geregeld. De inschrijving is dit jaar op één centraal punt (Den Boogaard), hier komen we later nog op terug. Het inschrijfgeld bedraagt 3,00 p.p. en de nainschrijving 3,50 p.p. Omdat wij elk jaar de nodige kosten moe ten maken en met het inschrijfgeld niet volle dig uitkomen zal de Stichting weer contact opnemen met diverse bedrijven voor een finan ciële bijdrage. ROEF HANDBAL Uitslagen GCJ Roef-GHV 11-9; MCJ Roef- Taxandria 2-6; MBJ Roef 2-HCG 18-5; JBJ Saturnus-Roef 15-18. Programma 1 maart 10.30 uur MCJ Roef-Elshout10.00 11.20 uur MBJ Roef 2-Achilles10.50 Zondag 2 maart 12.00 uur GCJ Artemis-Roef11.15 12.15 uur HS GHV 2-Roef11.15 13.40 uur DS Mixed-up 2-Roef12.30 10.00 uur GDJ Taxandria-Roef9.15 12.00 uur JBJ Roef-Blauwwit11.30 Om alvast onder uw aandacht te brengen: Zondag 1 juni Roef-Taxandria-toernooi. Houdt deze datum vrij!Handbal is altijd raak! ken, notaris en makelaars hun aanbiedingen uit gestald. Kortom, weer een uitstekend initiatief van Gessele ondernemers! Brynn Appeldoorn met zijn derde prijs van de marathoncompetitie. Omdat alleen winst telt ging Audacia nadruk kelijk op zoek naar nog een doelpunt met het risico van een counter.en dat gebeurde al in de zevenentwintigste minuut, er werd nog gevlagd voor buitenspel maar door de scheids rechter met overtuiging genegeerd en Tim van Rijt scoorde: 2 -1. De ploegen hielden zich daar na in evenwicht zonder dat zich echte doel kansen voordeden. ■•«fl HIIII Oisterwijkseweg 43, Moergestel Tel. (013) 513 2268 PAGINA 7 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 27 FEBRUARI 2008 Eeriuitgaezeiife*^ |EUio»n?«\^lïiW Hi II w”. |M| s s IBS I 11

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 7