HATHA YOGA MOERGESTEL UITBREIDING LESSEN Gratis gebitscontroles bij dierenartsenpraktijk Moergestel De Kurkskes Verrassings Express Pleun en Jorrit in finale ’Slag om Pampus’ _rISA- manier al bij zeer jonge kinderen creativiteit en kunstbeleving te ontwikkelen. itie van ’kunstenaars’ I HATHA YOGA MOERGESTEL CURSUS MEDITEREN RE/MAX De makelaar dicht bij huis! Karien van Heesewijk Foto: Rogier Veldman NCRV Wil je meer weten over de lessen, of wil je je opgeven, Martje Blankers tel. 013-5132680 geven aan innerlijke rust en ontspanning. onrust en piekergedachten te beheersen. Woensdagmorgen van 10.15 tot 11.15 uur Dinsdagavond van 19.00 tot 20.00 uur Ook start er een meditatie cursus van 10 weken op de donderdagavond. Vanaf volgende week komt er een nieuwe les bij op de woensdagmorgen en dinsdag avond. ?ft een gunstig effect op de kwaliteit van je dagelijks leven, en wordt meer en meer algemeen aanvaard. hond en indien nodig wordt een behandeling voorgesteld. Tevens kunt kennismaken met onze nieuwe dierenarts Han Nahuijsen die per 1 januari ons team is komen versterken voor de gezelschaps dieren. Hij volgt Leon Tinnemans op, die vanaf 1 januari van zijn pensioen geniet. en vrijwilligers vragen om aandacht en bege leiding. Onverwachte situaties doemen op. Hoe brengen de overgebleven kandidaat-fortwach- ters het er in de praktijk vanaP Wie heeft de sterkste zenuwen en de gave om alles in goede banen te leiden? Beste mensen van Moergestel. Sinds deze week gaat er in Moergestel een verrassingsdoos rond. Jongerengroep de Kurkskes, heeft weer een leuke actie, die veel mensen plezier gaat schenken. Deze verrassingsdoos, de Kurkskes Verrassings Express, wordt om de 2 weken door jongeren van de Kurkskes naar een ander adres gebracht. Het is een soort kettingbrief!;doos). Als u de doos ontvangt, dan zit daar een kleine verrassing in. Deze verrassing komt van iemand die u Als u de verrichtingen van Pleun en Jorrit wilt volgen en zien of het hen lukt om de nieuwe fortwachters van Pampus te worden, stem dan a.s. vrijdag om 22.55 uur af op Ned. 3 (dit aan- vangstijdstip vermelden we uitdrukkelijk onder voorbehoud omdat er de laatste paar weken al diverse malen van is afgeweken). Wanneer: op de donderdagavond, 20.45 tot 22.00 uur Duur: 10 weken Kosten: 80 euro Zoals u al op TV en in diverse bladen heeft kunnen zien, is het weer de Maand van het Gebit voor uw huisdier. met klei, met glas in lood of aan hun mozaïekwerkstuk met zo véél plezier en overgave, weten we dat deze verworvenheden hen hun hele verdere leven veel vreugde zal bren gen. Dit zijn de kinderen die zich nooit zullen vervelen en die de rijkdom kennen om hun gelukkige of verdrietige gevoelens te uiten in materialen met grote overgave en enthousias me. Op zondag 2 maart om 13.00 uur zal de ten toonstelling met eigengemaakt werk geo pend worden in galerie “De Verdieping” en zullen de “volwassenen” kunnen zien wat deze kunstenaartjes gemaakt hebben. De werken zijn verder nog te bewonderen van 8 t/m 16 maart, op de zaterdagen van 13.00-17.00 uur en op de zondagen van 11.00-17.00 uur in galerie ’De Verdieping’, Industrieweg 16. waardeert. De bedoeling is dat u de verrassing die er in zit zelf houdt. Vervolgens stopt u er een nieuwe verrassing in voor iemand die u waardeert. Twee weken laten komen de Kurkskes de doos weer ophalen en brengen de Kurkskes Verrassings Express naar degene die u waardeert. Dus mensen; houdt op dinsdagavond uw voordeur in de gaten. Groetjes Jongerengroep de Kurkskes 4 Op de 5 honden ouder dan 3 jaar hebben gebitsproblemen. Dit wordt vooral veroorzaakt door tandplak en tandsteen. Naarmate hon den ouder worden groeit ook de kans op het ont staan van tandvleesproblemen. Verwaarloosde gebitsproblemen kunnen ernstige gevolgen hebben voor de gezondheid van honden, varië rend van slechte adem tot verlies van tanden of zelfs ontstekingen in belangrijke organen. Dierenartsenpraktijk Moergestel stelt u tot Pasen in de gelegenheid om gratis het gebit van uw hond te laten controleren. Na het maken van een telefonische afspraak (013- 531465) wordt het gebit door een ervaren assistente of door de dierenarts nagekeken. U krijgt een uitgebreid advies voor de verzorging van het gebit van uw Han Nahuijsen werkt al bijna 20 jaar in de gezelschapsdierenpraktijk en heeft een schat aan ervaring meegebracht naar Moergestel. In de goed geoutilleerde kliniek in Moergestel kunt u nu terecht voor uitgebreide diagnostiek en behandeling van u hond, kat en andere kleine huisdieren. Hier zijn de meest moderne rönt gen-, echo- en endoscopie-apparatuur aanwe zig, evenals een nieuw anesthesietoestel om uw huisdier veilig onder narcose te brengen. Meer informatie kunt u vinden op www.dap- moergestel.nl KiKu is een stichting van kunst voor kinderen. Een initiatief van enthousiaste vrijwilligers, om al vroeg kinderen met kunst in aan raking te brengen en op deze a.s. Vrijdag vindt in de laatste uitzending van ’De Slag om Pampus’ de ontknoping plaats van de strijd tussen de kandidaat-fortwach- ters. Nog twee stellen zijn in de race. Onder hen Moergestelse Pleun (Rijnen) en haar man Jorrit. Zij kunnen hun kwaliteiten, leiderschap, talen ten en vaardigheden volop benutten in de 24- uur waarin zij het eiland geheel alleen bestu ren. Na sluiting van het eiland, om 17:00 uur, krijgen zij de sleutels van Pampus overhan digd. De relatieve rust blijkt van korte duur als zich onverwacht een gezelschap feestvierders aandient. Alle zeilen moeten bijgezet. Bezoekers -V t V* HT:* - Als leerkracht van doofblinde kinderen kan ik volledig onderstrepen hoe belangrijk dit is. Voor kinderen die niet kunnen horen en zien is de wereld om hen heen ongrijpbaar. De kinderen die de workshops bij KiKu vol gen leren al heel vroeg hun emoties met de buitenwereld om te zetten in een werkstuk. Vol overgave tekenen ze die prachtige boom of kleien ze die enge heks en onder leiding van deskundigen leren ze de technieken om er een echt ’kunstwerk’ van te maken. Daarom vind ik dit initiatief van KiKu zo ontzettend belang rijk. Als je kinderen op de workshops ziet werken Wil je meer weten over de lessen, of wil je je opgeven, Martje Blankers tel. 013-5132680 e-mail: m.blankerS@home.nl Gedipt Yoga-, Zwangerschapyoga docente. I PAGINA 5 e-mail: m.blankers@home.nl Gedipl. Yoga-, Zwangerschapyoga docente. makelaars o.g. Pieter Burgers Erik Welten Vision Makelaardij Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013) 468 8259 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 27 FEBRUARI 2008 Kijk voor ons actuele huizenaanbod op: www.remax.nl/vision e-mail: vision@remax.nl Persoonlijk contact, nauwe betrokkenheid en uiterst professionele aanpak! Aankoop- en verkoopbegeleiding; 24 uur per dag, 7 dagen per week! o A A

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 5