Mas Haneveer wint eerste Audacia-bingo tele al 1 1 2 U Op zoek naar schilderijen van Piërre Wolfs Algemeen Belang doet oproep aan Moergestel Lachen met plattelandsklucht ’Boerenbedrog’ Televersal BV ICT Distributie partner Functie: Produktspecialist Winnaar Mas kreeg na de uitreiking de prijs uit handen van Louis van den Meijdenberg. Jelle en Sem. Alarmnummer Gezocht: ICT-er altijd komt ook nu weer alles op z’n pootjes terecht. Echt de moeite waard om te komen kij ken! De uitvoeringen vinden plaats in Den Boogaard op donderdag 6 maart om 14.00 uur voor alle ouderen van Moergestel. Entree: 4,00. Zaterdag 8 en maandag 10 maart om 20.00 uur is iedereen van harte welkom. De toegangsprijs is: volwassenen 6,00; kin deren 4,00. Zaterdag 15 maart EUREGIO JEUGD ORKEST (E J O) 75 talentvolle jongelui op 't podium, voor 't eerst met begrijpelijke goed in 't gehoor liggend klassiek in den Boogaard. Entree 5,- incl cons. Zaterdag 5 april FLOWERPOWER AVOND met heerlijke live 'Human Wheels' music 7,50 en aan de kassa 10,- p/p In alle andere gevallen: 0900 - 8844 voor als het écht nodig is... Mas Haneveer, D’n Duyp 46, is afgelopen donderdag winnaar geworden van de eerste televisiebingo van MTV en Audacia. De prijs van 135,- euro werd in eerste instantie overhan digd aan zijn tante Yvonne (presentatrice bij MTV) omdat Mas niet in de studio bleek te zijn. Hij kwam echter juist na het aftitelen van de uitzending alsnog binnen. Zodoende kon bij gaande foto gemaakt worden waarop Mas de hoofdprijs krijgt overhandigd door Louis van den Meijdenberg, voorzitter van Audacia, die de bingoballetjes deze uitzending had getrok ken. Aan het eind van de uitzending werden door Jelle Beerens en Sem Dieduksman nog ’n aan tal mooie prijzen verloot onder de verkochte kaartnummers. De volgende nummers vielen daarbij in de prijzen: 952,780,1130, 614,1046, 1278 en 525. Prijzen (ook de geldprijzen vanaf de tweede prijs) kunnen op vrijdagavond tus sen 18.00 en 20.00 uur worden opgehaald bij Adrie Jonkers, Schoolstraat 29. a.s. Donderdag is de tweede trekking van de bingo voor de 60-jarige voetbalvereniging Audacia. Kaarten kosten 1,25 per stuk en zijn verkrijgbaar bij slijterij In den Korenmaaier, Jumbo Denissen, Novy Van Wezel, Café- Cafetaria ’Epi’ en in de kantine van Audacia. Elke week is er 400,- te winnen en de hoofd prijs bedraagt 135,-. Op de kaartnummers worden elke uitzending nog eens extra prijzen getrokken. Veel succes! Afgelopen week zijn bij Algemeen Belang diver se schriftelijke reacties binnengekomen n.a.v. het artikel in deze krant van vorige week. Daarbij ging het over de vestiging van de nieuw te bouwen brede school. Er zijn nl. plannen om die te bouwen op de plaats waar nu de Graaf van Urselschool gevestigd is. Algemeen Belang wijst echter nadrukkelijk op de nadelen van deze plaats en opteert voor ’n plek tussen de Industrieweg en Stanislaus. Algemeen Belang dringt hier al jaren bij de gemeente op aan, maar tot nu toe zonder resul taat. De tijd dringt, en daarom roept Algemeen Belang de bevolking op om bij de gemeente, maar ook vooral bij de eigen politieke partij aan de bel te trekken om straks niet voor een voldongen feit komen te staan. Kom daarom nu op voor de leefbaarheid van uw dorp en niet achteraf als het te laat is. Laat ons weten of er een extra voorlichtingsavond gewenst wordt; zo ja, dan nodigen wij de gemeente uit om uitleg te komen geven. Reacties in Moergestel kunnen gestuurd wor den aan Algemeen Belang, Rootven 65, 5066 AV Moergestel of naar het mail adres van ondergetekende RCMVDVEN@hetnet.NL of naar Evelien Roborgh haar mail adres is Roborgh_jansen@hotmail.com en natuurlijk aan uw eigen politieke partij. Reageer wel schrif telijk, en niet enkel mondeling> R.C.M. van de Ven Fractievoorzitter van Algemeen Belang ’De Tweede Jeugd’ speelt weer Boogaard, in het Gemeentehuis in Moergestel, in ‘De Drye Swaentjes’ in Oisterwijk en het Oude Kerkje in Middelbeers, De laatste jaren van zijn leven heeft hij maar weinig geschilderd. Jan van de Wouw wil echter zo veel mogelijk schilderwerk van Piërre Wolfs ’in kaart bren gen’, vandaar deze oproep. Hij wil graag in contact komen met mensen die in het bezit zijn van schilderijen van Wolfs. Hij doet ver volgens het verzoek om ’n keertje ’n foto ervan te mogen komen maken. Hebt u dus thuis ’n schilderij van Piërre Wolfs en vindt u het goed als Jan daarvan ’n foto komt maken, neem dan even contact met hem op: Jan van Wouw, Burg. Maeyerstraat 17, tel. 513 3150. Of via e-mail: janelvandewouw@home.nl Een van Moergestel’s amateurschilders, Jan van de Wouw, is al enige tijd op zoek naar schilderijen die gemaakt zijn door Piërre Wolfs. Piërre overleed na een kort ziekbed in 2001 op 66-jarige leeftijd. Hij trok vaak met andere amateurkunstenaars de natuur in. Boerderijen, molens, kerken, Wolfs kon ze op meesterlijke wijze in een landschap inkleuren. Met zijn aquarellen verwierf hij de meeste faam, maar olieverf was hem ook toevertrouwd. Ook ging hij vaak naar buiten om te schetsen en eventueel foto’s te maken. Het echte werk deed/ maakte hij echter altijd binnen in zijn ate lier. Piërre Wolfs is in 1980 gestopt met werken, alleen nog maar schilderen in zijn atelier en bui ten. Hij heeft diverse exposities gehad o.a in Den ’De Tweede Jeugd’ speelt voor u de platte landsklucht in drie bedrijven: ’Boerenbedrog’ geschreven door Emiel Claus. Er is een flinke prijs in de lotto gewonnen op de boerderij. De boer vreest dat hij er maar weinig van zal zien, omdat zijn vrouw en oma hem heel kort houden. Hij verzint dus iets om ook aan zijn trekken te komen en roept de hulp in van zijn knecht. Er gebeurt nogal wat zodat hij flink in het nauw komt te zitten. Maar zoals 4M b Tf PAGINA 3 Is een adviseur distributeur voor de gehele ICT markt in de Benelux, gespecialiseerd op het gebied van (tele)-communicatie en VoIP. Voor meer informatie kunt u uw CV opsturen en/of contact opnemen met onze vestigingsmanager Nederland de heer Maarten Tops. maarten@televersal.com of 013-523 11 77 Voor onze afdeling Support Center zijn wij op zoek naar een enthousiaste medewerker met kennis van switching routing. De werkzaamheden bestaan uit het testen en evalueren van nieuwe apparatuur, het telefonisch te woord staan van onze klanten met technische problemen dan wel vragen. Het verlenen van veldondersteuning op verzoek en een bijdrage leveren aan de invulling van conceptuele oplossingen. Het geven van trainingen aan onze resellers. Je komt te werken in een team van 7 produktspecialisten werkzaam voor België Nederland. De basis arbeidplaats is in Oisterwijk Nederland. De nodige voorkennis van IT, switching, routing, vlan’s is een must, kennis van telefonie danwel VolP/WLAN is een Pre. Post: Bezoek: Televersal BV Postbus 37 5066 ZG Moergestel Nedervonder 19 5061 JP Oisterwijk Meer weten? Sociaal Cultureel Centrum Den Boogaard St.-Jansplein 5, Moergestel Telefoon (013) 513 6009 Website: www.denboogaard.nl E-mailadres 'Moergestel Nieuws' buro76@planet.nl SOCIAAL CULTUREEL CENTRUM nBOOGAARD St. Jansplein 5 Moergestel MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 27 FEBRUARI 2008 BH MM

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 3