Politie zoekt getuigen van overvallen op 2 Moergestelnaren Een spannende ontmoeting met het onbekende MTV-Bingo van start t.b.v. voetbalvereniging Audacia Rico Salvettiloop inmiddels vaste traditie op Moergestelse sportkalender Aphrodite BRILLEN LENZEN Nagelsalon Adeline Weekblad voor Moergestel WOENSDAG 13 FEBRUARI 2008 - 32e JAARGANG - Nr. 1460 De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen De Lind 35a - Oisterwijk 013 - 528 4899 70 Schoolstraat 5 M j MOERGESTEL na 15.00 uur 06-52311287 Nagelstyliste Adeline Zwijgers Blind date met een boek W llO Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl |j Huidverzorgingsinstituut Zondag a.s. voor de 7e keer hj 15 J Tel. Ó13-513 1474 Ijl g - -4 r me Drie sportievelingen op weg tijdens de loop in 2007. «4. 1 oeraesre RUUD PAN IS Het is het organiserende comité er steeds weer alles aan gelegen om de loop perfect te laten ver lopen. Het deed hen dan ook deugd dat elk jaar lopers uit de gehele regio en zelfs van daar bui ten aan de loop meededen. Onverdeeld positief waren de opmerkingen die men kreeg over de organisatie, de sfeer en het prachtige parcours. origineel? Alle ingeleverde boekenleggers krij gen een plaats in de bibliotheek. Zo worden ook andere lezers op verrassende ideeën gebracht voor een ontmoeting met een boek. Blind date met een boek... dat is pas gren zeloos ontdekken! De slachtoffers van beiden overvallen komen uit Moergestel. Ze hebben beide gebruik gemaakt van het fietspad de Meierijbaan en beide overvallen werden gepleegd tussen het Bastion Hotel en het zwembad Bakscheven. De politie is op zoek naar getuigen van deze overvallen maar ook naar getuigen en slacht offers die de afgelopen weken incidenten hebben meegemaakt of gezien waarbij de daders van een scooter gebruik hebben gemaakt. Namens de Politie Midden en West Brabant Wijkagent Moergestel Ron Oosterwijk ron.oosterwijk@mw-brabant.politie.nl - acrylnagels french manicure - programma voor nagelbijters - manicure Voor een afspraak graag bellen Mooie handen zijn uw visitekaartje! Uitgave en redactie: Burn '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013)513 2268, Fax (013)5132871, E-mail buro76@planet.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail: uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot maandag 18.00 uur. om een leuke prijs in de wacht te slepen. Spelers, ouders en leiders van Audacia zullen elke zater dag voorafgaand aan de 4 trekkingen bij u aan de deur komen met de bingoloten waarna u met deze bingokaarten kunt meespelen tijdens de live-uitzendingen van MTV. De verkoop start a.s. zaterdagmorgen 16 februari vanaf 10.00 uur. Een bingolot kost 1,25 euro. De voorver koopadressen zijn Jumbo Denissen, Epi en Novy. Ook in de kantine van Audacia zijn er loten verkrijgbaar. Koop bingoloten en stem af op het MTV-kanaal op 21 en 28 februari, 6 en 13 maart. Wij hopen natuurlijk dat iedereen deze 4 weken met het MTV Bingospel gaat meespelen met dank voor uw steun namens de Jubileumcommissie van Audacia. Speciaal voor de Rico Salvettiloop is er weer een internetpagina gemaakt met de uitslagen van voorafgaande jaren, het bosrijke parcours, ach tergrondinformatie en alle nadere precieze gegevens. Binnen enkele uren zal de uitslag Zondag a.s. wordt een vervolg gegeven aan een befaamde Moergestelse traditie. DeRico Salvettiloop draagt nu voor de zevende maal deze bijzondere naam ter ere van en ter her innering aan de trainer en een van de meest vooraanstaande leden van Moergestelse loop groep. Vanaf donderdag 21 februari zal MTV in samenwerking met voetbalvereniging Audacia van start gaan met het MTV bingo- spel. De opbrengst van de MTV-Bingo gaat dit keer naar Voetbalvereniging Audacia. Onze vereniging bestaat dit jaar 60 jaar en viert dit jubileum in augustus. Een Jubileumcommissie is al enige tijd druk bezig met de voorbereidin gen van het jubileum dat over 2 feestweeken den wordt verdeeld. Het eerste weekend van 15 augustus zal in het teken staan van een groots voetbaltoernooi en het tweede weekend van 22 augustus is er een overvol feestprogramma voor alle (oud)leden. Het volledige programma zal over enige tijd bekend worden gemaakt. Gedurende 4 weken kunt u vanaf 19.00 uur weer allemaal meespelen met dit bekende spel van zondag a.s. op dezelfde pagina verschij nen. De prachtige site kan bereikt worden via www.ricosalvettiloop.nl Ook voorinschrijven is hierop digitaal mogelijk. En mocht u niet in staat zijn om zelf deel te nemen, dan kunt u altijd nog als publiek genie ten van het wedstrijdverloop. U ziet vele beken de dorpsgenoten hun uiterste best doen om zo elegant mogelijk het parcours af te leggen en sommigen van hen zullen fel strijden om het predikaat van snelste Moergestelse man of vrouw op beide afstanden. Buiten deze typische Moergestelse competitie zijn er ook klassemen ten en dus prijzen voor de lopers in de ver schillende leeftijdsklassen, bij zowel de man nen als vrouwen. De looproute is namelijk voor 90% verhard, maar loopt toch dwars door de bekende prach tige, bosrijke omgeving van Moergestel. Zoals eerder bericht werd, maakt de wedstrijd dit jaar deel uit van het ZLM wedstrijdcircuit Midden Brabant. Heel wat KNAU-atleten heb ben zich bij voorinschrijving al aangemeld. Maar laat u, mocht u een minder getalenteer de, dan wel geoefende loper zijn niet afschrik ken door de aanwezigheid van deze snelle man nen en vrouwen. Voor een ieder is er voldoen de mogelijkheid om op ieders niveau naar behoeven zo optimaal mogelijk te presteren. En als u aan dat optimale presteren ook geen bood schap heeft, dan bestaat er dus ook de moge lijkheid om al rustig genietend van de natuur lijke en sportieve ambiance zijn/haar kilome tertjes af te leggen. Men kan ook dit jaar weer kiezen tussen de afstanden 5 en 10 kilometer. De start is om 11 uur bij Sportvereniging Roef waar ook de kleed-en douchegelegenheid is. Na afloop is er voor jong en oud thee en ligt er weer een passende herinnering aan deze spor tieve manifestatie klaar. Het inschrijfgeld is slechts 4 Euro. Onnodig om te zeggen dat de organisatie samen met haar sponsor, om meerdere redenen hoopt dat ook dit jaar de weersomstandigheden zoda nig zullen zijn dat niemand de aandrang voelt om alleen door het weer dit evenement aan zich voorbij te laten gaan. Iedereen die het lopen in een kameraadschap pelijke sfeer vrijblijvend wil proeven is te allen tijde welkom om op zaterdagmiddag om 1530 uur (na het verzetten van de klok om 16.00 uur) mee te trainen. Er is ruimte voor iedereen, onafhankelijk van getraindheid en conditie. Het verzamelpunt is hoek Oisterwijkseweg- Waterhoefstraat. Ook op dinsdagavond wordt er gelopen. Om half acht vertrekt een groep voor een loop van iets meer dan een uur. Verzamelpunt is krui sing Tilburgseweg-Oisterwijkse weg. En waar vind je nog in deze tijd dat dit alles geheel gratis is OVERVAL 2 (WAARBIJ GESCHOTEN IS) Van zondag 3 op maandag 4 februari 2008 omstreeks 01.15 uur is een 60-jarige Moergestelnaar met zijn vrouw overvallen op de Meierijbaan toen zij op de fiets op weg waren van Tilburg naar Moergestel. Beide zijn overvallen door 2 overvallers met een vuurwapen. Deze overvallers waren op een zwart-grijze scooter. Dit betrof een gewelddadige overval daar er enkele malen geschoten is. De 60-jarige Moergestelnaar werd hierbij geraakt in zijn buikstreek. Hij is opgenomen in het ziekenhuis. Na het schietincident zijn de 2 overvallers er van door gegaan in de richting van Tilburg. Mensen die informatie hebben over deze 2 berovingen en/of meer weten van een zwart grijze scooter en 2 mannen die zich in de omgeving van de Meierijbaan ophouden worden nadrukkelijk gevraagd om zich te melden bij de politie. Dit kan via 0900-8844 of bij de wijkagent Moergestel Ron Oosterwijk. Men mag ook mailen naar mij als wijkagent. Met Valentijnsdag op 14 februari als hoogte punt is februari de maand van de liefde. Dus ook de liefde voor het boek. En wat is er nu spannender in de liefde dan een blind date? Leden van Bibliotheek Midden-Brabant wor den deze maand uitgenodigd een blind date met een boek aan te gaan. In de bibliotheken Oisterwijk en Moergestel, vestigingen van Bibliotheek Midden-Brabant, kunnen alle leden vanaf 9 jaar in februari kie zen voor het onbekende: een ingepakt boek. De bibliotheek selecteert hiervoor boeken met een speciale aantrekkingskracht, boeken die ‘iets’ hebben zoals schoonheid, onvermoede diepte, poëzie, luchtigheid, spanning, humor of... Bij het boek is een boekenlegger ingesloten waarop lezers hun ervaringen kunnen vastleg gen. Was het spannend, ontroerend, grappig, OVERVAL 1 Van zaterdag 2 op zondag 3 februari 2008 omstreeks middernacht is eetl 51-jarige Moergestelnaar overvallen op de Meierijbaan toen hij op de fiets op weg was van Tilburg naar Moergestel. Hij is overvallen door 2 overvallers met een pistool. De 2 overvallers waren op een scooter en gingen er na de overval vandoor in de richting van Tilburg. AL MW 80 JAAR FIETSMEZ1& 97

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 1