Bakkerij .KOUWENBERG I '1/1/1 Jos Janssen zet zich in voor weeskinderen in Zambia Al oo oo a Aphrodite Jumbo met jonge eigenaar Geert volop in ontwikkeling! 14e (overvolle) Inblaosavond Organisatie (s)taporkest d’Ambiejans 00 "I SAMEN 10 WORSTEN BROODJES 4 CARNAVALS- TAARTJE Nagelsalon Adeline Kopij eerder aanleveren! i#fc^ a Jos temidden van ’n aantal weeskinderen. Kerkstraat 21, Oisterwijk, Rinus en Geert Denissen. De 34-jarige Jumbo-eigenaar Geert Denissen is vol lof over de gesprekken die momenteel o.a. worden gevoerd met de gemeente om te komen tot het oplossen van de parkeer- en verkeersproblematiek rond zijn Jumbo-win- kel aan het Rootven. Hij erkent dat met name het parkeren hem ’n doom in de oog is, waar voor zo snel mogelijk ’n oplossing zou moe ten komen. geven’, aldus Jos. Met de nodige voortvarend heid (Jos is met Gijs en dochter Constance juist terug) zijn er inmiddels contacten gelegd met de onderwijsinspectie van het land, ’n architect en ’n accountant. Vanaf afgelopen zomer heeft Jos de reis al diver se malen gemaakt en hij heeft zich inmiddels ‘vastgebeten’ in het project. Met eigen ogen heeft hij het gezien: ‘Hier hebben wij alles; daar hebben ze écht niks’. Of, zoals hij het zo Eventuele giften kunnen worden overgemaakt op rek.nr. 14.09.47.264 t.n.v. Stichting Bouwen voor Kaunda Square, Zambia. Meer info op www.janssenaannemers.nl Voor de thuisblijvers met Carnaval! Geert is sinds begin dit jaar de nieuwe eigenaar - van Jumbo Moergestel. Hij heeft het bedrijf inmiddels volledig overgenomen van zijn ouders Rinus en Corrie. Geert (34) wist al op erg jonge leeftijd dat hij in de levensmiddelen branche zijn brood wilde gaan verdienen en als klein kereltje ging hij met pa mee om ’vakken te vullen’. Gesloten: ma 4-di 5- Natuurlijk pikken wij ook graag ’n graan tje mee van het komende carnaval. Daarom vragen wij om kopij voor de volgen de ’Moergestel-Nieuws’ wat eerder aan te leveren dan normaal. Vrijdagavond 1 febru ari uiterlijk 20.00 uur willen we graag alle tek sten binnen hebben (behalve de adverten ties; 'dat kan zoals normaal tot en met maan dag). Wij rekenen graag op uw medewerking en wensen u veel plezier!!! lijkheden te bezien om het parkeerterrein ach ter de winkel aan het Rootven uit te breiden. Zoals gezegd heeft al een aantal goede gesprek ken daarover plaatsgevonden met gemeente en omwonenden. De parkeerplaats is nl. veel te klein en dat levert weer gevaarlijke situaties op aan het Rootven. Voor de lange termijn komen er misschien nog wel mogelijkheden om een keer te verhuizen naar het nieuwe cen trumplan, maar dit zal altijd nog een aantal jaren op zich laten wachten. treffend weet te zeggen: ‘Met één zaag voor vijftien personen kun je geen vak leren’. Inmiddels is de Stichting Bouwen voor Kaunda Square officieel opgericht. Met deze opgezette Stichting is Jos ervan overtuigd dat de gelden die hij op allerlei manieren inzamelt direct bij de mensen terechtkomen die dat nodig hebben. Een van de acties die hij daarvoor bijvoorbeeld organiseert is een groot benefietconcert dat plaats gaat vinden op donderdag 24 april a.s. Dat benefietconcert vindt plaats in de Tennishal aan het Stokeind en wordt door Jos opgezet met medewerking van schoonzoon Gijs, dochter Constance, zoon Peter en de directie van restaurant Linnen uit Oisterwijk. Inmiddels is al ’n aantal bekende artiesten vast gelegd dat het benefietconcert op komt luiste ren. Op de eerste plaats zijn dat de op het ogen blik razend populaire Nick Simon met daar naast namen als Jeroen van den Boom, René Schuurmans en Gabor. Ook coverband You Me is van de partij op donderdag 24 april. Kaarten voor dit fantastische feest zijn vanaf 1 maart a.s. te koop bij de volgende verkooppun ten: Tennissportcentrum Stokeind en Café De Brouwer in Moergestel en Eetcafé De Tijd in Oisterwijk. Met enige regelmaat bevindt Moergestelnaar Jos Janssen zich in Zambia. Hij werkt er aan een project voor aids-weeskinderen en in het kader daarvan wil hij in de arme sloppenwij ken van Lusaka, de hoofdstad van Zambia, twee ambachtsscholen aan materialen hel pen en een opvanghuis bouwen. Jos is door toedoen van zijn schoonzoon Gijs de Bont, die Zambia werkt, op het idee geko men. ’Omdat ik meer wilde doen dan alleen geld Daarom bent U van harte welkom a.s. vrij dag vanaf20.00 uur in café de Klaore, café de Brouwer, café ’t Centrum en café de Aanbeveling. Op maar liefst 5 podia zal de beste Carnavalsmuziek ten gehore worden gebracht in een strak schema, maar zo dat ieder orkest voldoende gelegenheid krijgt om te brengen wat ze willen brengen. De presentatie is bij café de Klaore in handen van Rob Outmayer. In café de Brouwer wordt de presentatie wederom verzorgd door Ton Jacobs en Piet Wouters en door Peter van de Wouw, in ’t Centrum door Edwin van Gijzen en in de Aanbeveling door Frank Bertens. Hebt U voorkeuren Dat kan Bekijk het overzicht van de spelende orkesten en zoek uit welk orkest U wilt horen. (s)taporkest d’Ambiejans (als organiserend orkest) - De Plekkers - Dees 1st - Vinger in de Pils - Nonsjalaant - De Fluutjes - AA Band - Heukeloms Hermenieke - She’s - Julia - Sorry - De Qpido’s - Op de Bonnefooi - Zuutjes Aon - Hopeloons - So What - De Notenkrakers - Fiesta Servessa - De Blaospepkes - De Hurkers - De Belleblaozers - De Opscheppers - Trammelanto - Dongens Kabaol - de Bollekes - Chocapel - ’t Inventielke - De Roodneuzen - Rem eraf - De Buskes - De Schobbelers - Bleu Band. Huidverzorgingsinstituut Na de basisschool meldde hij zich op De Rooi Pannen In Tilburg om daar vervolgens de MDS (Middelbare Detailhandel School) succesvol af te ronden. Hierna ging Geert aan de slag bij diverse supermarkten in o.a. Tilburg, Bladel en Baarle-Nassau. In 2001 ging hij ‘thuis’ werken om vervolgens een jaar later toe te treden in de zaak van zijn ouders. Na de forse uitbreiding in januari 2007 kwam er rond de zomer van 2007 een nieuwe uitdaging op zijn pad! Hij kreeg de mogelijkheid ‘n tweede supermarkt te kopen in Berkel Enschot en hij greep die kans met beide handen aan! Dat bleek tevens het geschik te moment om het totale bedrijf te herstructu reren wat uiteindelijk ook resulteerde in de volledige overname van de Jumbo-vestiging in Moergestel met ingang van januari 2008. Op dit moment is men op volop bezig de moge- Benefietconcert met o.a. Nick Simon Verkeersprobleem krijgt voorrang a.s. Vrijdag: Het lijkt zo kort, maar het is toch al weer 1 jaar geleden, dat de alom befaamde Inblaosavond daags voor Carnaval in Moergestel werd gehou den. Een daverend spektakel dat ieder jaar weer groter en kwalitatief beter wordt. Wat indertijd begon met enkele orkesten is inmiddels uitge groeid tot een Carnavalsbegin met naam. Nu voor de 14de keer wordt deze avond gehou den, zodat alle echte Carnavalsvierders kunnen genieten van echte Carnavalsmuziek door maar liefst ca. 32 orkesten van binnen en buiten de regio. Dat deze avond reeds naam heeft gemaakt moge blijken uit het feit dat diverse orkesten spontaan zichzelf hebben aangemeld en dat de organisatie de laatst ingeschreven orkesten heeft moeten teleurstellen omdat het program ma vol was. Ze komen ook van ver buiten onze regio, van Dordrecht, Alblasserdam, Heusden, Heeze, Naarden, etc. Allemaal willen ze graag hun kunsten vertonen. Niet alleen omdat d’Ambiejans goede contacten onderhoudt met diverse orkesten, zeker ook omdat het in Moergestel goed toeven is, maar bovendien omdat Moergestel bekend staat om goede orga nisaties en kwalitatief goede performances. Kortom... een ideale gelegenheid om ont spannen de komende Carnaval in te zetten. .J I. We/^^lad voor WOENSDAG 30 JANUARI 2008 - 32e JAARGANG - Nr. 1458 18.00 uur. p i luiuvuituiyinyoiiioiui Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 - acrylnagels french manicure - programma voor nagelbijters - manicure Voor een afspraak graag bellen na 15.00 uur 06-52311287 Nagelstyliste Adeline Zwijgers Mooie handen zijn uw visitekaartje! (JifKave en redactie Tel. 1 Telefoon 013-5424177 i AL RUW 90JAAR fllTSPLEZIEfi 513 22< den kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail: uiterlijk zondag 18.00 uur, r L

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 1