Moergestelnaren weer succesvol bij Sportawards! 50 400 330 I De 13e editie van het Pieregeblèr (weer) in Den Boogaard Aphrodite Geruchten over ’Moergestel- Nieuws’??? HEERLIJKE CAKE SAUCIJZEN BROODJES BAKKERIJ KOUWENBERG TARWEBOLLEN 5 STUKS i -t h ,ih Foto’s: Louis van den Meijdenberg Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl De commissie heeft bijna alle voorbereidingen rond, onze presentatrice Danny van den Meydenberg is er al klaar voor en de toneelmeesters Jan de Laat, Ron Siteur en Peter de Vries staan al te trappelen van ongeduld. Aanstaande zaterdag 26 januari beleeft het Pieregeblèr zijn 13e editie in Den Boogaard. We beginnen stipt om 20.00 uur, omdat we 14 enthousiaste deelnemers hebben. Kaarten a €10,- euro zijn nog te verkrijgen bij de Jumbo, de Brouwer, slijterij In Den Korenmaaier en ’t Draaiboompje. De laatste weken doen diverse geruchten de ronde als zou ’Moergestel-Nieuws’ komende zomer ophouden te bestaan. Niets is echter minder waar!!! Dit stukje eigenheid voor Moergestel zal nog tot in lengte van jaren worden voortge zet, gewoon omdat de Moergestelnaar daar recht op heeft! Het misverstand is ontstaan door het feit dat Martien Oerlemans (uitge ver) dit jaar de voor hem VUT-gerechtigde leeftijd gaat bereiken. Het einde van zijn baan op de drukkerij betekent echter niet het einde van ’Moergestel-Nieuws’. Integendeel! Dus: het uitgeven van ’Moergestel-Nieuws’ gaat elke week door (en natuurlijk ook het verzorgen van drukwerk). Carla Jansen Goed idee, bij koffie of thee! De jeugdkampioenen van Audacia. Tot Rabobank-sportvrijwilligers werden Annie en Lucien Hekker van SV Roef! uitgeroepen. 35 Jaar al zijn ze als vrijwilliger verbonden aan de SV Roef! Nagenoeg die gehele periode al zijn ze bestuurslid en trainen en coachen ze diver se teams. Ze organiseren pupillentoemooien en het jaarlijks terugkerend familie-softbal toer nooi, en daarnaast organiseren ze en geven ze zelf scheidsrechterscursussen. Beide zijn actief scheidsrechter bij vele wedstrijden en ook gaan ze vaak de grens over om teams te begeleiden vervolg pagina 3. koppen er op de 13 lijven van de clubleden staan moet niet verzuimen naar ’t Pieregeblèr te komen, want daar zijn die overjarige kop pen op het podium te zien. Telt men de leef tijden van deze illustere dertien mannen en vrouwen bij elkaar op dan geeft de uitkomst ongetwijfeld een schokeffect. Bijna 900 levensjaren bij elkaar! Dat die zonodig nog moeten carnavallen? Ja, want ze doen niks liever en ze bewijzen daarmee ook nog eens dat carnaval vieren ook voor ouderen een geweldig inspirerende bezigheid kan zijn!” De avond werd in 2006 geopend door de ste wardessen van PieregeblAIR en in 2007 door de sportinstructrices van Pieregeblèrobic. In beide gevallen werd het publiek op de hoogte gesteld van diverse belangrijke zaken, maar ook warm gemaakt voor de avond zelf, in 2007 kon je zelfs meedoen met een heuse warming- up. Aangezien we in 2008 terug ‘thuis komen’ in Den Boogaard, moet dat bijna wel weer groots geopend worden...maar tja...ook wij willen daar niet al teveel over kwijt. Laten we het zo zeggen het wordt officieel, vernieu wend, hard, swingend èn carnavalesk. Bovendien laat een oude bekende weer van zich horen. Kunt u zich SponsorBob nog her- Huidverzorgingsinstituut A L -1*^ 5 Tel. 013-513 1474 allemaal, zoals u ook SponsorBob kende. Ze staan bekend om hun auto, hun kleding, een machine die ze overal mee naartoe nemen en een bekend deuntje plus bijpassend loopje... wordt het dan duidelijk? Nee.dan is dat wel- licht ook een goede reden om naar het Pieregeblèr te komen aanstaande zaterdag 26 januari! Wij, de commissie, hopen u aanstaande zater dag te ontmoeten in Den Boogaard! Veel ple zier eewenst en tot dan! inneren? In 2005 heeft u (en de sponsors) kun nen genieten van een eigen gemaakt filmpje, waarin cartoonheld SponsorBob een avontuur beleefde met onze/zijn sponsors. Dat was een spannend en mooi avontuur om nooit te ver geten (vooral het maken ervan). Wij moeten u helaas mededelen dat SponsorBob met pen sioen is, maar hij heeft nog wel een vakantie- kaartje gestuurd vanaf een zonnig strand. Hij wenst de commissie succes met de voorberei dingen en u allen een prettig Pieregeblèr. Bovendien stelt hij u gerust, want er is voor ver vanging gezorgd! Hierover kunnen wij natuur lijk niet al teveel kwijt, maar een tipje van de sluier kunnen we wel oplichten. Omdat SponsorBob vele connecties heeft in cartoon/- Hollywood-land, heeft hij voor geweldige opvol ging kunnen zorgen! U kent ze waarschijnlijk De deelnemers die gaan strijden om de Cees van Eschwisselbokaal voor de presentatieprijs en de beker voor het Gèssels Carnavalslied 2008 zijn: Ut Allegaartje, BajaBaja, Brouwer Jr., BZ Experience, Kees Kouwenberg en de Boeren- bruiloftclub, de Dors(t)vlegels, de Durdraaiers, Julia, Loopgroep Rico Salvetti, de Kaartclub, de Kammeraoj, de Pieremaoten, de Poekeltjes en de Zevertoeten. Het zijn veertien groepen met een eigen verhaal en een eigen sound. Creativiteit ten top dit jaar, dat wordt genieten! Over verschillende groepen is in andere arti kelen al één en ander uit de doeken gedaan. Kort samengevat gaf’t Allegaartje aan niets weg te kunnen geven ‘omdat alles nog mis tig was’, de BZ experience schreef‘gegaran deerd kortsluiting!’, de Pieremaoten gaan ‘aantonen dat Moergestel een fantastisch dorp is’, Julia gaat natuurlijk weer 100% live’, de Poekeltjes ‘zullen wel eens even uit de doeken doen hoe het hier allemaal precies in elkaar zit’ en de Kammeraoj ‘gaan op een multiculti spraakzame ontdekkingsreis’. De Boerenbruiloftclub doet dit jaar voor de twee de keer mee in samenwerking met Kees Kouwenberg. Ze schreven ons het volgende: “Wie nog niet weet maar wil weten welke VLn.r: sportvrijwilligers Lucien en Annie Hekker, Sportvrouw 2007 Wendy van der Zanden en Sportman 2007 Ton Bakkeren. Zoals de traditie getrouw kunnen we bijna zeggen, waren er ook dit jaar weer hoofdrollen weggelegd voor Moergestel- se sporters en vrijwilligers tijden de jaar lijkse uitreiking van de Sportawards. Zwemster Wendy van der Zanden werd gehul digd als Sportvrouw van 2007. Tijdens de Nederlandse kampioenschappen wist zij beslag te leggen op een aantal nationale titels: waar onder de 200 m. rugslag, en behaalde ze brons op de 200m. vrije slag. Andere genomineer den in deze categorie waren Patricia van der Steen (zilver in het Turkse Antalya bij de wereldkampioenschappen tennis voor vetera nen) en Jenny van Rijsewijk-Voskens. a.s. Zaterdag 20.00 uur nieuws Weekblad voor Moergestel WOENSDAG 23 JANUARI 2008 - 32e JAARGANG - Nr. 1457 U RUIM MJAAR FIETSHEZIER e 0 70 Schoolstraat 5 Laat u verrassen wat de mogelijk heden zijn bij Florus! Geen vaste openingstijden, vandaar graag vooraf 'n telefoontje. BLOEMSIERKUNST bruidswerk, corsages, boeketten grafwerk, bloemstukjes, balie- versieringen, bloem-abonnement 9 cursussen, kinderfeestjes Industrieweg 21a, 5066 XJ Moergestel Tel. (013) 511 1177 06 12963617 www.florus.nl «STUKS Telefoon 013-5424177 Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013)513 2268, Fax (013) 513 2871E-mail buro76@planet. nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail: uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot maandag 18.00 uur. S] ÊK' MOERGESTEL H L

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 1