nieuws Met Rabo Rendemix Kans op meer rendement We lopen er al warm voor. VAN OERS weekblad van eigen bodem ZOEKERTJES LET OP! Adverteren? In 2007 verkocht in Moergestel, gefeliciteerd! Vraag naar onze tarieven! Eén muisklik is voldoende: buro76@planet.nl Twee jaar lang is het feest uitbundig gevierd in de sporthal, maar nu mogen we weer lekker terug naar ons oude vertrouwde plekkie mid denin het dorp. Hoewel we nog nooit in de nieuwe Den Boogaard gefeest hebben, voelt het toch al vertrouwd en dat is fijn! Dit jaar doen er maar liefst 15 deelnemers mee aan het Pieregeblèr, namelijk Ut Allegaartje, BajaBaja, Brouwer Jr., BZ Experience, Kees Kouwenberg en de Boerenbruiloftclub, de Dors(t)vlegels, de Durdraaiers, Julia, Loopgroep Rico Salvetti, de Kaartclub, de Kammeraoj, de Pieremoaten, de Poekeltjes, de Zevertoeten, TeKeDeDoem Tsssch. En sommigen kunnen al een tipje van de sluier Adviesgesprek Om zo goed mogelijk aan de wensen van de klant te voldoen, adviseert Noortje om altijd eerst een adviesgesprek te hebben. “Klanten wil len niet ieder moment met beleggen bezig zijn. Gelukkig leg je al het werk met RendeMix in handen van experts, die daar dagelijks mee bezig zijn. Binnen RendeMix is er altijd een mixfonds te vinden, dat precies bij de klant past. En men kan met kleine bedragen, namelijk al vanaf 25, beleggen. Ideaal dus voor mensen die wat meer willen verdienen dan alleen de rente.” De risicometer bij de Financiële Bijsluiter geeft voor RendeMix de indicatie vrij groot aan. Neem voor meer informatie over de Rendemix contact op Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk 529 50 20. oplichten, hoewel ‘t Allegaartje aangeeft ‘dat dat toch nog een beetje mistig is, maar dat het weer een groot kijkplezier zal worden’, of zou dat dan weer een hint zijn? De BZ Experience, beter bekend als de Brugzeikers, zijn met de hit van twee jaar geleden op zoek gegaan naar een ver volg en hebben dit gevonden in de schuur van de WC Experience.Ze geven zelf aan “Met een traditioneel lekker flauwe zevertekst en een nummer met een feestgehalte zo hoog als een hoogspanningskabel en een niveau zo laag als een helikopter proberen wij dit jaar terug te slaan. Kortsluiting gegarandeerd dus.” De Pieremaoten blijven vaag over hun act en zeg gen dan ook “Uiteraard willen wij nog niks kwijt over de act, zij het dat we zullen aanto nen wat voor een fantastisch dorp Moergestel is.” Later geven ze gelukkig toch nog weg dat hun nummer swingt en je het algauw mee kunt zingen... Spaarbuffer behouden Noortje Habraken, adviseur Particulieren van Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk “Bij Rabo RendeMix wordt aan de huidige spaarreke ning een beleggingsfonds gekoppeld. Op de spaarrekening blijft het geld staan dat de klant achter de hand wil houden. Met deze spaar buffer kan je onverwachte uitgaven prima opvangen. Op de andere rekening wordt het bedrag gestort om mee te beleggen”. Mensen met een mooi bedrag op hun spaarre kening verwachten vaak een flinke opbrengst van dat spaargeld. Het merendeel vindt dat tegenwoordig echter niet voldoende ópschie ten gezien de huidige rentestand. De Rabo Rendemix biedt hiervoor de ideale oplossing. De Rabo RendeMix brengt sparen en beleggen bij elkaar. Beleggen biedt kans op meer rende ment. Ook als men gereserveerd tegenover beleggen staat. Pieregeblèr 2008 - zaterdag 26 januari Het is bijna zover! Zaterdag 26 januari vindt de 13e editie van het Pieregeblèr plaats in Den Boogaard. Een recordaantal van 15 deelnemers zal een gooi doen naar de felbegeerde bekers die te winnen zijn voor de liedjes- en de presentatieprijs. De kaartverkoop is al begonnen, kaarten a 10,- zijn te verkrijgen bij Jumbo, Slijterij In Den Korenmaaier, ‘t Draaiboompje en de Brouwer. Ook Julia kan al wat kwijt over hun optreden dat gaat komen“Wij gaan weer 100% five, zoals je van Julia gewend bent, maar toch nèt iets anders...” De Poekeltjes kunnen over hun act vertellen dat het“een parodie zal worden op een hier in de buurt zeer belangrijke gebeurte nis een dezer dagen. Dus dat moet voor ieder een meteen erg duidelijk zijn.” ...ehm...wij hopen dat ons dit zaterdag 26 januari duidelij ker wordt.En op de vraag ‘waarom moet men naar jullie komen kijken’, geven de Poekeltjes als antwoord “Omdat wij dit jaar wel eens uit de doeken zullen gaan doen hoe dat het allemaal precies in mekaar zit hier. Dit natuurlijk wel met de spreekwoordelijk knipoog.” ...klinkt veelbelovend, wij zijn wel toe aan antwoorden! Tot slot nog een woordje voor een nieuwko mer dit jaar, bestaande uit een drumtrio dat zich TeKeDeDoemTsssch noemt. Het is een nieuw soort geluid voor het Pieregeblèr en zal gaan bewijzen dat carnaval niet alleen uit gezellige polonaises en vrolijk geleuter bestaat, maar ook uit opzwepende ritmes en een fris geluid. Zij zeggen zelf“We doen het 1 voor het geweld - 2 voor de show en 3 voor het ludiek!”. Voorlopig zijn er voldoende redenen genoemd om gauw een kaartje te gaan kopen voor het Pieregeblèr 2008, maar...dit artikel wordt ver volgd! Tot ziens op het Pieregeblèr 2008 op zaterdag 26 januari in Den Boogaard. - U wilt u woning verkopen bel ons voor een offerte, 013-5368055 en kijk op onze site www.vanoersmakelaardij.nl ÏËlr-- NVM«WONEN SÉ MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 16 JANUARI 2008 PAGINA 6 Moergestel Zoekertjes kosten 3,00 voor 120 lettertekens incl. leestekens en spaties. Bij meerdere tekens kosten ze 4,50. Gebruik daarom zoveel mogelijk de bon die we wekelijks afdrukken. Daarin staat precies het aantal vakjes ingegeven. Zoekertjes die niet volledig betaald zijn (lees: meer dan 120 letters voor 3,-) worden NIET meer geplaatst! En tot slot: Zoekertjes moeten contant bij opgave betaald zijn! kosten, bij 'normale' grootte €3,00; anders €4,50 p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NIET geplaatst! Degelijk schoorsteen vegen; riool ont stoppen met hogedruk en alle voorkomende werkzaamheden: 'De Klusjesman', Langven- nen-Oost 27, Oisterwijk, tel. 013 - 5283937. Geboortekaartjes? Een meer dan bijzon dere keus vindt u bij ons! Buro '76, Oister- wijkseweg 43. Waar anders? Tel. 513 2268. ■w ww. kinderschoenen kopennl VU-RIO, riolering ontstoppen en vernieu wen. Frans van Vught, Berkel-Enschot, 013- 5333864 Bezoek ook eens onze web-site: www. schepenstweewielers.nl Schepens Tweewie- lers, Kerkstraat 21, Oisterwijk, Tel. 5217326. Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag alleen positieve dingen. Bid 9 dagen het Weesge groet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast on mogelijk lijken om verhoord te worden en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbranden en publiceer dit be richt. U krijgt wat u vroeg. Iets te vieren in cafésfeer: www.deaanbe- veling.nl tel. 513 22 23 Mooie tuinen.nl tuinontwerp - tuinaanleg - tuinrenovatie - tuinpresentatie - tuinonderhoud www.mooie-tuinen.nl M: 06-55382942 Let op: nu alle kinderkleding halve prijs! Maten 92 t/m 176. Op op! Modehuis Poirters. Tijd voor toppers! Budget Bar vrijdag 18 jan. Speciale actie met ‘Toppertjes’! Zie ook www.cafedebrouwer.nl Vermist: onze St. Bernhardhond ‘Novy’. Voor het laatst gezien op het Rootven. Knappe, blinde skileraar zoekt nog cursis ten. Zaterdag 26 januari Pieregeblèr in Den Boogaard Koop nu kaarten a 10,- bij de Jumbo, Korenmaaier, Brouwer of 't Draaiboompje! 26 januari Pieregeblèr in Den Boogaard met een recordaantal van 15 deelnemers, komt dat horen en zien! Pieregeblèr voor de 13e keer! Zaterdag 26 januari in Den Boogaard! Kaarten 10,- bij Jumbo, Korenmaaier, Brouwer, 't Draai boompje! Mercedes C200 CDi aut. Van nov. 1999, blauw metallic, met airco, cr-contr. Radio/cd- speler, elektr. bed. Spieg. ruiten voor. Nwe afn. trekhaak. Hele goede en mooie auto. i.z.g.st. 9.250,-. Tel. 06 23753608. Vr. 25-1Carnavals Warming-up avond met zanger Bramario (ook voor de wintersporters onder ons). Kom je in je carnavalskleren dan is de 1e consumptie gratis! Bij Bar de Tijm’s! Gevraagd zelfstandige hulp in de huis houding. Tel. 06 10906086. Weekblad voor Moergestel ril r

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 6