Droomt u over een eigen bedrijf? Startersbijeenkomst Klaas en Cilia Smits gehuldigd tijdens nieuwjaarsconcert RE/MAX Kom dan naar de startersbijeenkomst van de Rabobank Mini-playbackshow 2008 De makelaar dicht bij huis! Persoonlijk contact, nauwe betrokkenheid en uiterst professionele aanpak! Rabobank Klaas en Cilia nadat ze door de vereniging zijn gehuldigd. Klaas met de oorkonde die hij kreeg van de FKM vanwege zijn 60-jarig lidmaatschap. Het is tijd voor de Rabobank. Voor meer informatie kunt u bellen naar (013) 529 52 00. Aanmelden kan via www.rabobank.nl/hilvarenbeek-oisterwijk of telefonisch via bovenstaand telefoonnummer. Kom dan naar onze (gratis) startersbijeenkomst op zaterdag 16 februari van 10.00 uur tot 12.00 uur op ons kantoor in Oisterwijk! Tijdens deze bijeenkomst komt u alles te weten over de eerste stappen die u moet zetten om een bedrijf te starten. de met Klaas, wel heel actief geweest binnen de verenging. Meer dan achtendertig jaar heeft zij ervoor gezorgd dat de leden van de harmo nie altijd in een passend uniform voor de dag konden komen. Zij beheerde de kleding en verstelde die als dat nodig was. Ook verzamelt zij gedurende vele jaren alle krantenartikelen en weet zij alles wat er zich binnen de muziek vereniging afspeelt. Ze wordt dan ook de ‘Miss Zaterdagavond 12 januari is in Den Boogaard Klaas Smits gehuldigd vanwege zijn zestigjarig lidmaatschap van muziekvereniging Prinses Juliana. Ook zijn vrouw Cilia werd in de bloemetjes gezet voor haar inzet in de afgelopen achtendertig jaar. Dat er in huize Smits vaak over muziek gespro ken werd is wel duidelijk, behalve Klaas zijn ook zijn twee kinderen jarenlang actief lid geweest van de harmonie. Cilia Smits bespeelt zelf geen instrument, maar is, sinds ze trouw- gent geweest van het opstaporkest van onze harmonie. Niet alleen op muzikaal gebied is Klaas in de afgelopen zestig jaar actief geweest. Hij is jarenlang bestuurslid geweest, heeft vele muziekstukken handmatig uitgeschreven en verzorgde samen met Jan Janssen voor de zaal- versiering tijdens concerten. Klaas is niet alleen te bewonderen bij muziek- verenging Prinses Juliana, maar hij speelt ook met veel plezier zijn partijen bij de Alpenjagers en het seniorenorkest Tilburg. Droomt u over een eigen bedrijf? Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk organi seert op zaterdag 16 februari een gratis infor matiebijeenkomst voor starters. De bijeen komst vindt plaats van 10.00 uur tot 12.00 uur in het kantoor aan de Burg. Verwielstraat in Oisterwijk. Ook altijd al gedroomd van een eigen bedrijf? Meld je dan gauw aan. Na deze bijeenkomst weet je welke eerste stappen je moet zetten om een bedrijf te starten. Natascha Kolsteren, teamleider Bedrijven Advies geeft aan waarom de bank deze infor matiebijeenkomst organiseert: “Er komen ieder jaar veel startende ondernemers bij, maar er zijn ook mensen die dromen om iets voor zichzelf (of met een partner) op te zetten. Op dat moment komt er zoveel op je af, waar moet je beginnen? Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk kan een “starter” hier prima in begeleiden. Zij infor meert de mensen die de stap nog niet hebben gezet graag over alles wat er bij komt kijken, waar je mee moet beginnen, hoe je de financiën opzet etc.” De bank organiseert deze bijeen komst omdat zij naast hun financiële deskun digheid graag verder gaan in het contact met de klant. De bijeenkomst wordt daarom geor- ganiseerd in samenwerking met Het Startersplein, een organisatie die jarenlange ervaring heeft in het begeleiden van startende ondernemers. Voor meer informatie kun je contract opne men met de afdeling Bedrijven Advies van Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk: 529 50 00. Aanmelden kan telefonisch of via www.rabo- bank.nl/hilvarenbeek-oisterwijk. C.V De Durdraaiers organiseert op camavals- zondag weer een mini-playbackshow in Partyboerderij 't Draaiboompje. Vind je het leuk om alleen of samen met je vrienden of vriendinnen een spetterend optreden te geven? Wil je optreden op een echt podium, zodat iedereen kan zien wat voor een geweldige ster jij bent? De sterren van vorig jaar waren Paul en Marieke Moorman. Zij wonnen de eerste prijs met een van de liedjes van ’’OmeHenk”. Wil je ook meedoen? Geef je dan snel op om op camavalszondag, 3 februari, te komen play backen in t Draaiboompje. Je kunt je opgeven tot en met 27 januari bij Milou Brackenie. Tel. 06-46224562. Doen hoor!!! Google’ van de harmonie genoemd. Voor al deze zaken werd Cilia dan ook terecht bedankt met een bos bloemen van de gemeente Oisterwijk en een vaantje van muziekvereni ging Prinses Juliana. Wij willen Klaas en Cilia van harte feliciteren met het jubileum en hopen dat zij beiden nog vele jaren actief mogen zijn. In een goed gevulde Den Boogaard werd Klaas voor de pauze van het nieuwjaarsconcert door de heer Fokker, afgevaardigde van de Brabantse Bond van Muziekverenigingen, naar voren gehaald om het insigne met bijbehorende oor konde in ontvangst te nemen. Klaas Smits werd op achtjarige leeftijd lid van de harmonie en kreeg zijn eerste lessen van dirigent Piet Pennings. Zijn instrument is nog steeds de klarinet, hoewel hij ook regelmatig op een tenorsaxofoon te zien is bij andere orkes ten. In de beginjaren bezocht Klaas regelma tig solistenconcoursen met vaak uitstekende resultaten. Behalve dat hij een goed muzikant is, kan hij het ook goed overbrengen op ande ren. Zo zijn er velen die les hebben gehad van Klaas, waaronder ook Jacco Nefe. Ook is hij diri- PAGINA 5 Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk organiseert deze bijeenkomst in samenwerking met het Startersplein. makelaars o.g. Pieter Burgers Erik Welten Vision Makelaardij Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013) 468 8259 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 16 JANUARI 2008 Kijk voor ons actuele huizenaanbod op: www.remax.nl/vision e-mail: vision@remax.nl Aankoop-en verkc 24 uur per dag, 7 dagen per week!

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 5