Zaterdag 19 januari 2008 19.45 uur Horecamanager ‘t jstokjske 20 januari: RMR Idols Muziek De kracht van de combinatie Kanoboerderij De Reusel: meer dan kanovaren alleen! Bel Jos van Dijk RIOLERINGSWERKEN lijs van de Wbuw De muzikale begeleiding is in handen van (S)taporkest d'Ambiejans uit Moergestel Huurders, bouwers en kopers (van huizen) opgelet! www.stokske.nl ZORG DAT U ERBIJ BENT!!! Bestrating Tuin-aanleg/onderhoud Dakbegroeiing Grondwerken Riolering Bestratingen en Groenvoorzieningen BV Wij zijn op zoek naar een enthousiaste Werkzaamheden: Aansturen van 8-10 horecamedewerkers Personeelsplanning horeca en afstemming hiervan met keuken- en activiteitenplanning Ondersteuning/uitvoering horecawerkzaamheden Bestellingen Reserveringen (mondeling, telefonisch) van groepen en marketing De Kanoboerderij ligt in Moergestel aan het riviertje de Reusel. Het is een dag- recreatiebedrijf gericht op de 'luie sportieve recreant' met een uniek activiteiten pakket (oa. wc-race, robotsen) en een vooruitstrevende interne organisatie (auto matisering, logistiek). Al met al zeer vernieuwend en met een sterke marktpositie. Er werken ongeveer 50 personen, waarvan een 10-tal met een vaste aanstelling. Het gaat om een full-time dienstverband vanaf half maart tot 1 november. Doel is uiteindelijk omzetting naar een vast dienst verband gedurende het hele jaar. De werktijden liggen tussen 09.00 uur en 23.00 uur, met de nadruk op de periode half maart - half juli en half augustus - half oktober, vooral in het weekend. Tel. 013-513 1339 www.wketelaars.nl Is uw riolering verstopt? Tel. Fax (013) 513 3136 Mobiel: 06 - 239 79 071 Ook voor het vernieuwen van uw rioleringen! Geïnteresseerd? Stuur een e-mail (info@kanoboerderij.nl) naar Ramona van lerlant, Kanoboerderij de Reusel (www.kanoboerderij.nl), Heizenschedijk 1, 5066 PL Moergestel (013-5136031). Een gezellig rustpunt, gelegen langs diverse fiets- en wandelroutes aan de rand van de bossen en vennen. Voor meer informatie: Zandstraat 1 Moergestel T: 013 513 1385 E: info@stokske.nl BF'I 1 De pilot “bouwen binnen strakke contou ren” staat weer op de agenda voor de commis sievergadering Ruimtelijke Zaken van 24 januari a.s. Voorafgaande aan deze commissievergadering is er op 16 januari nog een strategische discus sieavond over ditzelfde onderwerp. Gemeente- Belangen zal uiteraard aan de discussieavond deelnemen, maar om een definitief standpunt in te kunnen nemen hebben wij ook uw mening nodig. Wordt er bijvoorbeeld voldoende betaalbaar gebouwd in de huursector voor onze senioren met een niet zo’n dikke portemonnee? Moeten er op de locatie Mozaïk wel dure grond gebonden senioren woningen komen? Komen onze starters voldoende aan bod in zowel het huur- als koopsegment? Deze en vele andere vragen zullen beantwoord moeten worden op onze fractievergadering welke wordt gehouden op maandag 21 januari a.s., aanvang 19.30 uur in het gebouw De Luifel (Levenskerk) Dus schroom niet en kom maandag 21 januari naar de vergadering van GemeenteBelangen om uw zegje te doen. Onze raads- en commis sieleden staan dan, als altijd, weer voor u klaar. Dat er muziek zit in muziekvereniging Prinses Juliana is in Moergestel ondertussen al wel bekend, maar dat onze jonge muzikanten ook als solist of in een klein ensemble goed voor de dag kunnen komen is misschien wel nieuw. Komende zondag kunt u deze muzikanten samen met talenten van buiten de muziekver eniging zien optreden als solist, zowel instru mentaal als vocaal. Voor de kinderen is het natuurlijk spannend om voor een groot publiek en een heuse jury op te treden. Ook is er een leuke prijs beschikbaar voor het aanstormend talent! Dus graag tot zondagmiddag 20 januari in Den Boogaard. De zaal is vanaf 13.00 uur geopend en de toegang is gratis. Zondagmiddag 20 januari is er in Den Boogaard weer wat te beleven met muziek vereniging Prinses Juliana. RMR Idols Muziek is een middag vol met muzikale, jeug dige talenten uit Moergestel en Oisterwijk, die voor een vakbekwame jury hun kunnen zullen vertonen. Toegangskaarten a 10,- euro (incl. 'n kopje koffie en 'n consumptie) zijn verkrijgbaar bij Novy Van Wezel, Slijterij In den Korenmaaier, Jumbo Supermarkt en Den Boogaard. café - restaurant - speeltuin - zalen PAGINA 4 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 16 JANUARI 2008 WELEN 2008 in 'Den Boogaard Vooskerbos 25, Moergestel Prinses Irenestraat 9 5066 BD Moergestel Tel./Fax (013)513 0648 www.thijsvandewouwkeukens.nl Naar eigen wens en ontwerp j Alle merken keukenapparatuur I Bezoek aan huis 5 Gratis offerte, geheel vrijblijvend (telefonisch reserveren is niet mogelijk!) Kees van Dijk Ron van der Sanden Ron Hermus Maikel Denissen Eric Boogaers Gerard Vugts

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 4