Opnieuw vier generaties Blijven sparen en toch kans op een hoger rendement? Ók gij hurt in d’n opstoet! Rabo Rendemix. RMR Idols Muziek in Moergestel I Wij zoeken 'n bezorger! BEZORGER RE/MAX De makelaar dicht bij huis! Rabobank Het is tijd voor de Rabobank. Stel u bent een ervaren spaarder. Maar u zou best meer rendement willen halen met beleggen. Rabo Rendemix is dan de manier om naast het sparen stap voor stap te gaan beleggen. Uw adviseur wijst u de weg en zorgt ervoor dat de risico's nooit groter wor den dan uzelf verantwoord vindt. Nieuwsgierig? Ga naar www.rabobank.nl/sparen of bel (013) 529 50 20 voor het maken van een afspraak met uw adviseur. Voor informatie of aanmelding (na 19.00 uur) 'Moergestel-Nieuws', tel. 513 2268 of e-mail: buro76@planet.nl Het gaat om de wekelijkse bezorging (woensdag, uiterlijk donderdag) van deze krant op de Heizenschedijk (gedeeltelijk), Vossenhoorn, Heirbaan, Hertgangseweg, Floraweg en Driehuizerweg. Het aantal krentjes bedraagt 55 stuks. Knópt dees goed in oe ore! - Bordjes dienen op zondag 3 februari a.s. tus sen 10.30 en 11.30 uur te worden afgehaald bij Café de Brouwer; - De optocht wordt vanaf 12.00 uur opgesteld nabij het kruispunt van de Schoolstraat met de Scheerman en de Burg. Bardoelstraat. De route Contactpersonen - Carlo van Esch, Schoolstraat 46, tel. 5130111 - Dirk van Abeelen, Kloosterlaan 1, tel. 513 0469 (dirk.van.abeelen@home.nl) www.camavalmoergestel.nl 'Moergestel-Nieuws' is per direct op zoek naar 'n accurate S AVONDS TUSSEN 17.00 EN 19.00 UUR ZIJN WE NIET BEREIKBAAR... Winnaars kinderoptocht: Roy en Maud Smolders Doe mee! Een inschrijfformulier kun je halen bij de vol gende adressen: - Kadoshop Novy Van Wezel, Rootven 10 Moergestel - bij één van de onderstaande contactperso nen - per e-mail bij: dirk.van.abeelen@home.nl - Op de gloedjenieuwe site www.camavalmoer- gestel.nl kun je naast de inschrijfformulieren alles en nog wat uit d’n opstoet terugvinden! is als volgt: Schoolstraat, Burg. Bardoelstraat, Past. Janssenstraat, Pr. Margrietstraat, Pr. Beatrixstraat, Krijtestraat, Rootven, Raad huisstraat en tot slot het St. Jansplein. - De optocht begint om exact 13.00 uur - De prijsuitreiking voor de kinderoptocht is om 15.15 uur in ‘Den Boogaard’. De prijsuit reiking voor de volwassenenoptocht is om 16.45 uur in Café de Brouwer. We hebben net zoals bij de echte Idols een des kundige jury die jullie beoordeelt en die tips meegeeft om er iets van te leren. Natuurlijk is er ook publiek aanwezig, zodat je aan iedereen kunt laten horen hoe muzikaal je bent. Kinderopstoet Als jij, of samen met je vrienden mee doet, mag je voorop in de optocht lopen! Ook dit jaar kun je weer vette prijzen winnen! Voor alle deelne mers is er in ieder geval een hele mooie button, een lekkere zak met snoep en een cadeautje! Dus roep al je vrienden en vriendinnen bij elkaar, trek de step, bolderkar en alles wat rijdt uit de garage. Maak er een kleurig geheel van, en zorg er voor dat jullie act de eerste plaats op het podium in ‘Den Boogaard’ verovert! Onder het motto ’Ge zit ’r aon vaast’ trekt er dit jaar weer een bonte stoet door het dorp. Iedereen is nog druk bezig met lassen, timmeren, schilderen, kleding wordt in elkaar gezet en acts ingestudeerd. Er staat dit jaar dus weer een gewel dige stoet op ons te wachten. Maar zonder jou vertrekt deze niet! Dus schrijf je nog snel in! Doe dat dan wel vóór woensdag 30 januari, het ingevulde formulier kun je inleveren bij één van de onderstaande contactpersonen. Wil je zondag 20 januari meedoen aan RMR Idols Muziek 2008, vraag dan snel een inschrijfformulier aan via e-mail: pr@julia- namoergestel.nl, of surf naar de website www.julianamoergestel.nl voor meer informa tie. Aanmelden kan tot 13 januari. Zoals eerder al aangekondigd, heeft muziekverenging Prinses Juliana weer een prachtig initiatief genomen voor iedereen met muzikale aspiraties. Onder de naam RMR Idols Muziek wordt op zondag 20 januari een leuke middag georga niseerd voor en door de muzikale jeugd uit Oisterwijk, Moergestel en Heukelom. Deelname is bedoeld voor alle kinderen tot 16 jaar die een muziekinstrument bespelen of mooi kunnen zingen. Je mag als solist mee doen, maar ook in een groepje (van maximaal 6 personen). Je kunt iets spelen op je eigen muziekinstrument en bij je muziekleraar vra gen of hij een leuk nummer voor je weet. Alle muziekinstrumenten zijn toegestaan, van blok fluit tot piano en van gitaar tot drums. Als je liever je zangtalent wilt laten horen, dan kan dat natuurlijk ook. Het is niet de bedoeling dat je gaat playbacken of alleen maar een dans je doet. En opnieuw zijn er vier generaties te melden in mannelijke lijn bij de familie Geerts. De oudste is Kees Geerts sr. (geb. 03-03-1915J, vervolgens Kees Geerts jr. (geb. 03-02-1943) beiden woonachtig in Moergestel. De jonge vader is Frans Geerts (geb. 01-04-1975), met zijn pasgeboren zoontje Lars Geerts (geb. 08-11-2007) wonend in Diessen. PAGINA 5 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 9 JANUARI 2008 k «7 risicometer Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk, (013) 529 50 20. www.rabobank.nl/hilvarenbeek-oisterwijk Redactie 'Moergestel-Nieuws' en Buro '76 makelaars o.g. Pieter Burgers Erik Welten ^^Loop geer^^ onnodig risico. Lees de Financiële Bijsluiter. teer groot vrij groot x««r ktein Vision Makelaardij Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013)468 8259 Kijk voor ons actuele huizenaanbod op: www.remax.nl/vision e-mail: vision@remax.nl Persoonlijk contact, nauwe betrokkenheid en uiterst professionele aanpak! Aankoop- en verkoopbegeleiding; 24 uur per dag, 7 dagen per week! i

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 5