Moergestel: dorp van kampioenen! Driekoningenzingen 2008 75 Geslaagde Kerst(actie) Kurkskes f Aphrodite KLONTJES- MIKJE SKI-VLA BAKKERIJ KOUWENBERG 5 KRENTEN- BOLLEN Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl Wij, Jongerengroep de Kurkskes, deden op zaterdag 22 december een voedselac- tie voor de Voedselbank in Tilburg en die geven dat dan weer aan arme mensen. Tijdens de kerstactie zijn de nieuwe beelden aan de kerststal toegevoegd. Boven de ingang van de kapel zijn de drie koningen komen te han gen en in de stal zijn er drie schapen bijgeko men. Hopelijk heeft u de afgelopen tijd geno ten van de kerststal. Volgend jaar hangen wij de kerststal weer op, met een nieuwe uitberei- ding. Eén van de jongeren van Jongerengroep De Kurkskes Goed idee, bij koffie of thee! (6-PERS.) Op zondag 6 januari scheen er ’s morgens al een heerlijk zonnetje. Ideaal weer voor kinderen om verkleed als koning, te gaan zingen en collecteren voor pater Theo Raaijmakers. Tussen 16.00 en 17.00 uur werden de groepen in Café ’t Centrum onthaald. Zij lieten hun lied horen, hun kleding bewonderen en het opgehaalde geld tellen. De jury heeft de volgen de groepen koningen als winnaar uitgeroepen: Prijs algemeen: Emma, Lily en Meeke Prijs zang: Ymke, Janneke, Lars en Teun Prijs kleding: Sara, Micha, Softe, Nienke, Onno en Marijn. Micha van Os en Teun Verbeek waren de geluk kigen die een boon in hun koek vonden en daarmee een extra prijs verdienden. Ongeveer 50 kinderen hebben voor Theo Raaijmakers gezongen en gecollecteerd. De totale opbrengst is nog niet bekend. Die kunt u volgende week lezen in ’Moergestel-Nieuws’. Huidverzorgingsinstiti - Wij hebben voor deze actie gekozen, omdat bijna niemand stil staat hoe fijn wij het allemaal hebben met de feestdagen en de arme mensen bijna of geen voedsel hebben. Dus hebben wij Jongerengroep de Kurkskes bij de supermark ten en bij de kerk gestaan voor die mensen. Wij vroegen de mensen die boodschappen gingen doen om iets meer te kopen en dat in één van onze dozen te doen. Deze dozen zouden dan naar de arme mensen gaan. Mensen die boodschappen hadden gedaan waren heel enthousiast over wat wij deden voor die mensen en gaven zelf ook wat eten/geld voor die mensen. Ik vond deze dag leuk om voor arme mensen eten in te zamelen en van het gekregen geld nog eten te kopen. Heel erg leuk en de sfeer was dan ook erg goed. De opbrengst vond ik heel veel, maar ook wel goed voor die arme mensen. Afgelopen zondag werden de Nederlandse kampioenschappen veldrijden gehouden in het Brabantse St. Michielsgestel. Wederom vielen er triom fen te vieren voor renners uit Moergestel. Ditmaal zelfs drie, met ook nog eens een knipoog naar een vierde. Bij de Beloften was de overwin ning voor Boy van Poppel (foto links). Diens vriendin Tessa van Nieuwpoort won bij de Junior Vrouwen. Bij de Vrouwen wist Mirjam Melchers de titel naar zich toe te halen, ‘n Knappe comeback! Bij de Masters 40+ was de titel voor Peter Hoffmans. Buurtbewoners hadden z’n huis bij thuiskomst al versierd. Van harte proficiat! Foto’s B°y> Miriam en Peter; Cor Vos Fotopersburo-video eng Hoogvliet De M.O.V.-groep wil de volgende personen en instellingen bedanken: Cafe‘t Centrum voor het openstellen van de zaal en de overheerlijke chocolademelk, Yvonne van de Wouw voor de leuke presentatie, de jury bestaande uit: Petra van Nuenen, Corry op ’t Hoog, Frans Poppelaars en Rien Ceulemans voor hun deskundig oordeel, Corrie Ceulemans, Tiny van Ganzewinkel en Guido van de Wiel voor het openen van de collectebussen, het schenken van de chocolademelk en het uitde len van de cadeautjes, de Rabobank voor de sponsoring, en alle mensen die hun deur heb ben opgedaan voor de Driekoningenzangertjes, .het lied hebben aangehoord en gul hebben gegeven voor Pater Theo. M.O.V.-groep Moergestel T nieuws Weekblad voor Moergestel WOENSDAG 9 JANUARI - 32e JAARGANG - Nr. 1455 Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 - Telefoon 013-5424177 Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871, E-mail buro76@planet.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail: uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot maandag 18.00 uur. 6?° j ■arM* i AL RUIM 30 MAR FIETSPLEZIEb j

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 1