Het is tijd voor Kerst. Moergestel-Kreatief opent Tweede Kerstdag haar deuren! RMR Idols Muziek in Moergestel Kerstviering op zondag 23 december ;rst 4 Rabobank Het is tijd voor de Rabobank. Paul Spapens verricht opening Deelnemers v.l.n.r. Wally Wonnink, Jan Geerts, Henk Kroeze, Ad van Elderen, Corry van den Heuvel, Geert Bierkens, Jan van de Wouw, Karin Verbakel, Bart Trompenaars, Betty Nagel, Jos van den Heuvel, Tine Waltmans, Ineke van de Loo, Toos Reinders, Karin van Rooy, Anne Mieke de Leyer, Femke van Brunschot. Niet op de foto: Ton van Elsdingen, Ria Vertogen-Vos. Vanaf tweede kerstdag staat Galerie de Verdieping weer in het teken van de kunstzinnige uitingen van een groot aantal Moergestelnaren. Niet minder dan 19 dorpsgenoten tonen hun wer ken, waaronder schilderijen, tekenin gen, beelden, foto’s en glas-in-lood. Wil je zondag 20 januari meedoen aan RMR Idols Muziek 2008, vraag dan snel een inschrijfformulier aan via e-mail: pr@ julianamoergestel.nl, of surf naar www.julianamoergestel.nl voor meer informatie. Aanmelden kan tot 13 janu ari. CURSUS GLAS IN LOOD Na een korte onderbreking wordt er in het sei zoen 2008 onder verantwoordelijkheid van de KBO Moergestel wederom gestart met een cur sus Glas in Lood. Dit oude ambacht kan men hier onder de knie krijgen en zo tot speelse of serieuze maar zeker tot bevredigde resultaten komen. Het werken met glas is fascinerend en blijft boeien. Nieuwe ramen maar ook het restaureren van bestaan de ramen komen desgewenst aan bod. De cursus zal bestaan uit twee keer 5 lessen van 2 16 uur en zullen plaatsvinden op de donderdagochtend van 10.00 tot 12.30 uur. Het cursusgeld bedraagt 55.- excl. gereed schap en materialen. Bij voldoende aanmeldingen minimaal 6 per sonen zal de cursus aanvangen op donderdag ochtend 14 februari 2008. De aanmelding kan telefonisch of schriftelijk plaatsvinden bij Corry de Jong, Past. Janssenstraat 22, Moergestel, Tel. 513 3295. Na een korte onderbreking wordt er in het sei zoen 2008,in een totaal vernieuwde “Den Boogaard “onder verantwoordelijkheid van de KBO Moergestel wederom gestart met een cur sus Glas in Lood. Een leuk evenement voor alle kin deren uit de gemeente Oisterwijk die een muziekinstrument bespe len. Muziekvereniging Prinses Juliana organiseert deze muzikale dag op 20 januari voor haar eigen leden, maar daarnaast zijn ook niet- leden van harte uitgenodigd om hun kunnen te vertonen. Natuurlijk staat dit open podium in Den Boogaard te Moergestel. We hebben net zoals bij de echte Idols een deskundige jury die jullie beoordeelt en die tips meegeeft om er iets van te leren. Natuurlijk is er ook publiek aanwezig, zodat je aan iedereen kunt laten horen hoe muzikaal je bent. De officiële opening zal op tweede Kerstdag om 13.00 uur verricht worden door de heer Paul Spapens, schrijver, journalist en mede-initia- tiefnemer tot vele culturele evenementen bin nen Moergestel. De traditionele eindejaarsex- Deelname is bedoeld voor alle kinderen uit Moergestel en Oisterwijk tot 16 jaar die een muziekinstrument bespelen of mooi kun nen zingen. Je mag als solist meedoen, maar ook in een groepje (maximaal 6 per sonen). Je kunt iets spelen op je muziekinstrument en misschien bij je muziekleraar vragen of hij een leuk nummer voor je weet. Alle muziekinstrumenten zijn toegestaan, van blokfluit tot piano en van gitaar tot drums. Als je liever je zangtalent wilt laten horen, dan kan dat natuurlijk ook. Het is niet de bedoeling dat je gaat playbacken of alleen maar een dansje doet. Op zondag 23 december om 17.00 uur is er een Kerstviering in kerk van St. Jans Onthoofding. Deze viering wordt gehou den voor Kansplus. Dit is een ouderver eniging, voor ouders en verwanten van mensen met een beperking. Vele van u kennen de vereniging onder de naam VOGG. Sinds kort heeft deze vereniging een nieuwe naam; Kansplus. Kansplus Oisterwijk eo, heeft afdelingen in Oisterwijk, Berkel-Enschot, Udenhout, Biezenmortel, Haaren en Moergestel. Elk jaar vindt een Kerstviering plaats in een van deze dorpen en dit jaar zijn we te gast in Moergestel. De viering wordt voorgegaan door Peter Wouters, geestelijk adviseur van Kansplus Oisterwijk eo. De viering zal worden opgeluisterd door Inspiration en natuurlijk door alle aanwezigen! Iedereen is welkom, dus schroom niet om de viering bij te wonen. Graag tot ziens! positie is geopend tot en met zondag 27 janu ari, op zaterdagen van 13.00 tot 17.00 uur en op zondagen van 11.00 tot 17.00 uur. Op nieuw jaarsdag is de expositie gesloten. Deze exposi tie is uw bezoek meer dan waard, daarom graag tot ziens in Galerie de Verdieping, Industrieweg 16. Voor meer informatie zie onze site: www.galeriedeverdieping.nl KBO-Brabant Afdeling Moergestel ff kerstij Jveede PAGINA 13 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 19 DECEMBER 2007 www.rabobank.nl Onze kantoren zijn tijdens de kerstdagen gesloten. Maar uw dagelijkse bankzaken regelt u 24 uur per dag via: www.rabobank.nl Rabofoon 0900 0909 0,10/min): saldo, overboeken, betalen Rabolijn 0900 0907 (lokaal tarief): advies, direct afsluiten E-mailadres ‘Moergestel Nieuws' buro76@planet.nl Belangenorganisatie voor senioren

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 13