2J I aai 111 2i Sa/ 19 24 28 29 31 30 1 F 7 W ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 19 DECEMBER 2007 ■jk Moergestelse vrijwilligersprijs. 30. De Rabobank Promsconcerten van harmonie, BZB, Inspiration en 'n aantal lokale artiesten zorgden voor een waar megafeest in een tot twee keer toe uitverkochte 'Den Boogaard'. 31. Zoals de traditie wil huldigt Zangvereniging 'Crescendo’jaarlijks op haar feestavond in november de jubilarissen van het koor. Dit jaar waren dat er zes... 32. Ad van de Wouw werd vrijdag 16 november verrast met de gemeenteonderscheiding vanwege o.a. zijn 40-jarig lidmaatschap van Vogelvereniging 'Moergestel' en talloze verdiensten door de gemeenschap. 33. Tijdens het jaarlijkse Caeciliafeest van kerkkoor 'Cantate Domino' werd 'n drietal trouwe leden in de bloemetjes gezet en gehuldigd. 34. Burgemeester Yvo Kortmann vierde op donderdagmiddag 15 november in 'Den Boogaard' zijn 25-jarig ambtjubileum als burgemeester. 18. 'n Geweldig feest was het 50-jarig bestaan van Buurtvereniging 'De Vurhaai' in het weekend van 16 en 17 juni. 19. Bij zijn afscheid van directeur van de Kamer van Koophandel West-Brabant werd Jos Hamers, Oirschotseweg 15, benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. 20. Op kermismaandag wist Jan Moorman de vogel naar beneden te halen tijdens het koningschieten van het Gilde St. Joris. Hij mag zich nu vier jaar Koning noemen. 21. In augustus ging de deur op slot van de bibliotheek aan de Schoolstraat. De nieuwe bibliotheek, gevestigd in 'Den Boogaard', werd 27 augustus in gebruik genomen. 22. Dankzij de inbreng van o.a. Nina Hekker, werd het rayonteam softbal Europees Kampioen in het Duitse Ramstein. 23. De Jeugdvakantieweek kende ook dit jaar de gezellige optocht als waardig slot aan een fantastische week... 24. Woensdag 15 augustus werd traditiegetrouw de openluchtmis gevierd in de bossen achter de Mariakapel aan de Oisterwijkseweg. 25. Op vrijdag 31 augustus trok Kees Jansen de deur van 'De Roozendries' definitief dicht en verhuisde de KBO naar haar nieuwe thuis: 'Den Boogaard'. 26. Leo en Cor op 't Hoog-Swinkels, Pater op 't Hooghof, vierden woensdag 26 september hun gouden huwelijksfeest. 27. Tweemaal vier generaties in dezelfde familie in enkele weken tijd. De eer viel te beurt aan (eerste foto): Lia Antonis, Svea van Laarhoven, Maudy van de Laarhoven-Oerlemans en Marie Antonis-van Hoof. De tweede keer betroffen het opnieuw Lia Antonis en Marie Antonis-van Hoof, maar ditmaal met Danny en Kaat van den Meijdenberg. 28. Zondag 30 september werd het nieuwe sociaal cultureel centrum 'Den Boogaard' plechtig ingezegend door Pastor Theo te Wierik. Het was één van de vele hoogtepunten tijdens 'n bijzonder feestelijk weekend dat voor 'n groot deel was georganiseerd door de Stichting 'WieKentKunst I 29. Jacqueline Vis-van de Wouw werd op zondag 30 september in 'Den Boogaard' geëerd met 'de Gèèselse Reus': de meer dan verdiende J

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 11