<BAX HA Er wordt weer gesauweld! nSSta l^frodi,e r i Prachtige wandschildering in Beverlokaal van Scouting Het kerstconcert op zondag Schilderwerken Kerstkrant met Kerstpuzzel ’Moergestel-Nieuws’ en de Kerst... Weekblad voor Moergestel WOENSDAG 12 DECEMBER 2007 - 31e JAARGANG - Nr. 1453 Maikel Denissen Mooie handen zijn uw visitekaartje! Nagelsalon Adeline 06 523 11287 Als de wand ’dicht’ is heeft men geen idee wat erach ter te zien is... Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 Natuurlijke french of feestelijke glittertjes. Mogelijk in acryl of gel. Bel snel voor een afspraak als u nog vóór de feestdagen mooie nagels wilt! De beschildering is te zien als de wand is opengeklapt. Apentrots zijn ze van Scouting St. Jan en ze willen dat heel graag aan meer men sen laten weten! Om zoveel mogelijk ’scoutingsfeer’ te krijgen in Den Donk, het clubgebouw van Scouting St. Jan, is er de laatste jaren flink aan de weg getim merd. Voor het Beverlokaal, de jongste groep van 5 tot 7 jaar, is men momenteel bezig de fantasiewereld verder te prikkelen. Om een voorleesboek te creëren, en toch zoveel mogelijk ruimte over te houden als er spelle tjes of zo in het lokaal gedaan worden, heeft de ’klusgroep’ een uitklapwand gemaakt die een oppervlakte beslaat van 20m2. Deze wand kan in 20 seconden opengeklapt worden en in dezelf de tijd weer dichtgemaakt en gaat dan op in de wandafwerking van het lokaal. Volgende week verschijnt het traditionele Kerstnummer van ’Moergestel-Nieuws’. Op de woensdagen 26 december en 2 janu- ari van het nieuwe jaar verschijnt ’Moergestel-Nieuws’ niet. Wij vragen aan iedereen (inzenders van kopij en lezers o.a.) om daar rekening mee te houden. Hebt u ’n bijdrage voor onze Kerstkrant dan zien we die graag tegemoet. Van ons mag u zoals altijd iets extra’s verwachten. En ook de Kerstpuzzel zal uiteraard niet ontbre ken!' Tot volgende week! De redactie Niet alleen de klusgroep, bestaande uit Henk van Oort, Jan Jonkers en Peter van de Wouw, is hieraan echter bezig geweest. Voor de beschil deringen is een aantal mensen van het activi teitencentrum van het RIBW (Regionaal Instituut Beschermde Woonvormen), die op het Sint Janshof samenkomen, verantwoor delijk. De hele wandschildering is ontworpen door Eric Verwey en het geheel is samen met Jurgen en Hilda beschilderd. Uiteraard is men bij scouting erg blij met deze samenwerking en het zal zeker niet de laatste keer zijn dat een pro ject samen met hen uitgevoerd zal worden. Natuurlijk kan een schilderwerk niet zonder verf op een wand terechtkomen en daarom bedanken scouting Novy van Wezel voor het beschikbaar stellen van de verf en kwasten? Mocht u ooit in de gelegenheid zijn om te komen kijken dan bent u van harte welkom of bel even 06-22171727 dan kan men aangeven wanneer de schildering te bezichtigen is. Nog vóór het einde van het jaar hoopt men het gehe le lokaal klaar te hebben. Volgende week verschijnt de Kersteditie 2007 van ‘Moergestel-Nieuws’. In deze editie publiceren we een prachtige Kerst puzzel voor enkele uurtjes gezellig puz zelplezier. Onder de juiste inzenders van de oplossing van deze puzzel verloten we drie overheer lijke grote slagroomtaarten van Bakkerij Kouwenberg. Let volgende week op de Kerstkrant en doe mee! (oplossingen kun nen worden ingeleverd t/m vrijdag 4 janu ari 2008; de prijswinnaars krijgen zaterdag 5 januari de taart thuisbezorgd door Bakkerij Kouwenberg). Zoals al aangekondigd beleeft Moergestel zondag 16 december voor het eerst een groot kerstconcert in de kerk. Hiermee wordt op muzikale wijze het jubileumjaar ’75 jaar parochiekerk’ in 2007 besloten. Zanggroep Inspiration, het kinderkoor de Sint Janszangertjes en het groot gemengd koor Cantate Domino zullen ieder op eigen wijze bekende en minder bekende kerstlie deren vertolken. De bijdragen van Thea Vermeulen-Peek als soliste en het ensem ble van de muziekvereniging zullen borg staan voor een afwisselend en boeiend geheel. Van harte aanbevolen wordt de nieuwe Moergestelse koren-DVD die in de afgelopen maanden is opgenomen en tijdens deze middag na afloop van het concert verkrijgbaar is (a 7,50). Wij nodi gen u van harte uit voor dit feestelijke gebeuren in onze parochiekerk. De aanvang is om 16.00 uur en de toegang is gratis. H 0 Zaterdag 19 januari 2008 Zoals vorige week al gemeld is er in het nieuwe carnavals seizoen ook weer de traditio nele Sauwelavond. Na een afwezigheid van twee jaar staat de sauwelton weer op het podium in ‘Den Boogaard’. Liefst vier nieuwelingen gaan op zater dag 19 januari de ton in. En dat is allemaal het gevolg van de succesvolle Sauwelaca- demie die Maikel Denissen (zie foto) de afgelopen paar maanden heeft georganiseerd. We mogen op zaterdag 19 januari (in willekeurige volgorde) in de ton verwachten: Stephan van der Aa, Eric Boogaers, Maikel Denissen, Kees van Dijk, Ron Hermus, Ron van der Sanden en Gerard Vugts. De muzikale begeleiding is in han den van d’Ambiejans. Schrijf het dus alvast maar in uw agenda: zater dag 19 januari 20.00 uur: Sauwel avond Moergestel in ‘Den Boogaard’. Volgende week kunt u in ‘Moergestel-Nieuws’ lezen hoe en waar u aan kaarten kunt komen voor deze onvervalste carnavals- topper 2008! i. u M Schoolstraat t Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl 5 r J Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013)513 2268, Fax (013)513 2871, E-mail buro76@planet.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail: uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot maandag 18.00 Hans en Will Bax-Habraken Huysackerstraat 27, 5066 XP Moergestel tel.: 06-53514397 of 06-22997569 e-mail: baxha@home.nl unmiiiiunimitm iuiuvui tui yn lyon ioiu. uur.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 1