0900<6»8844 Expositie KiKu Moergestel 2008 Eerste prijs voor Kees van Haaren op kookwedstrijd Zanggroep Polyfonie Ok gij hurt in d’n opstoet! Rode Kruis dichtbij en in beeld jfc, 1 (strookje inleveren bij Marielle/Karin) Naam: Leeftijd: Adres: E-mail: Het inschrijfformulier, reglement en andere info haal je bij: - Kadoshop Novy Van Wezel, Schoolstraat 10 - Eén van de onderstaande contactpersonen, Dirk van Abeelen kan je ook per e-mail de for mulieren toesturen. Contactpersonen: Dirk van Abeelen, Kloosterlaan 1, tel. 513 0469 (dirk.van.abeelen@home.nl) Carlo van Esch, Schoolstraat 46, tel. 513 0111 Kees en Hans: van harte gefeliciteerd met deze bijzondere prestatie! Moergestels carnaval staat dit jaar al vroeg voor de deur. Op drie februari a.s. trekt er onder,het motto “Ge zit ‘r aon vaast” weer een bonte stoet door het dorp. Iedereen is druk bezig met las sen, timmeren, schilderen, kleding wordt in elkaar gezet en acts ingestudeerd. Er staat dit jaar dus weer een geweldige stoet op ons te wachten. Maar zonder jou vertrekt deze niet! Dus haal dat paard uit de gang, gooi je schoon moeder uit het raam, vraag aan Mien je feest neus terug en ga als bloemetjesgordijn d’n opstoet in! haar leden 2 teams af naar deze wedstrijd (Het St. Elisabeth Ziekenhuis te Tilburg en Keukens van Langerhuize te Amstelveen). Er deden in totaal 6 teams uit Frankrijk, Spanje, en Nederland mee. Behalve de prijs voor hun teamwerk haalden Kees en Hans ook de derde prijs binnen voor culinair koken. Zij moesten daarvoor een voor gerecht van zalm, een hoofdgerecht van lams bout en een fhiit-nagerecht bereiden. De prij zen stonden vorige week maandag feestelijk uitgestald in het Personeelsrestaurant van het St. Elisabeth Ziekenhuis. Voor Kees, al vaker succesvol op wedstrijden, was het vier jaar gele den dat hij nog eens deelgenomen had aan een kookwedstrijd. Wat je moet doen: - Bedenk een leuke act onder het motto van 2008: “Ge zit ‘r aon vaast” - Trek je vrienden van de bank en knutsel een carnavaleske act in elkaar. - Schrijf je in voor woensdag 30 januari bij één van de onderstaande contactpersonen. Als Rode Kruis zijn we actief op zoek naar mensen, die in sociaal opzicht buiten de boot vallen en willen hen een helpende hand bieden De Rode Kruis afdeling Óisterwijk-Haaren tracht daarin tegemoet te komen door middel van vriendschappelijk huisbezoek, een tele- fooncirkel, begeleide vakanties te regelen, recre atieve- middagen te organiseren en in elke woonkern een dorpscoördinator beschikbaar te hebben voor informatie en als aanspreekpunt voor vragen. Waarbij voor Moergestel een beroep gedaan kan worden op Henriette van Gils, tel. 513 3207. Daarnaast bestaat er landelijk een site om con tact te leggen via www.maakcontact.nl en ont moet elkaar. Tel Moergestelnaar Kees van Haaren heeft samen met z’n Oirschotse collega Hans van Overdijk de eerste prijs gewonnen op een internationale culinaire kookwedstrijd in het Franse Lyon. Kees en Hans, koks in het St. Elisabeth Ziekenhuis in Tilburg, kregen de Samen- werkingsprijs (Coupe Fair Play) voor hun beste teamprestatie. De prijs bestond uit een fraaie porseleinen soepterrine (Coupe Fair Play) met vermelding. Het evenement werd georganiseerd door de EFHMH (de Europese Federatie voor Manage ment op Hospialitygebied in de Gezondheids zorg in samenwerking met de Franse Beroepsvereniging voor Keukenmanagement, de ACEHF). De VHVG, Vereniging voor Food Hospitality Management, vaardigde namens Van Jongerenkoor naar Zanggroep Polyfonie, dat was nieuw, dat was nieuws. In de afgelopen maanden hebben zich maar liefst 6 nieuwe leden aangemeld. Daardoor heeft het koor nu ook een nieuwe sound, een nieuwe koorklank. De outfit is totaal vernieuwd. Ook komt er weer een nieuwe Kerstmatinee, en wel op zondagmiddag 16 december, in Tiliander in Oisterwijk. De toegang is gratis. Dat is niet nieuw. Dan zal men voor het eerst kennis kunnen maken met het nieuwe Polyfonie. Er zijn weer 3 nieuwe gastkoren uitgenodigd. Hoewel? Drie nieuwe? Binnenkort meer nieuws hierover! Zanggroep Polyfonie kan nog een paar nieuwe enthousiaste leden gebruiken. Hou je van zin gen? Speel je misschien gitaar of dwarsfluit? Zoek je een nieuwe uitdaging? Neem dan eens contact op met Zanggroep Polyfonie. Kijk eens op de website (die binnenkort ook ver nieuwd gaat worden...) www.polyfonie.nl.nu Je mag ook bellen met Toos 521 9589. En vergeet niet de datum van het Kerstmatinee te noteren: zondagmiddag 16 december! Kinderoptocht: Ook dit jaar kun je vette prijzen winnen! Voor alle deelnemers is er in ieder geval een hele mooie button, een lekkere zak met snoep en een cadeautje! Dus roep al je vrienden en vriendinnen bij elkaar, trek de step, bolderkar en alles wat rijdt uit de garage. Maak er een kleurig geheel van, en zorg ervoor dat jullie act de eerste plaats op het podi um verovert! Na een zeer geslaagde expositie in maart van dit jaar zijn we weer volop bezig met de voorberei dingen voor de 2de expositie van KiKu Moergestel. Ben je creatief en tussen de 2 en 16 jaar, kun je schilderen, kleien, tekenen, lassen, plakken enz.dan is er voor en door jullie een exposi tie van kinderkunst. Deze wordt gehouden in maart 2008 in galerie” De Verdieping”. Je kunt je hiervoor aanmelden en in het najaar zal er een selectie plaats vind.Ben je geselecteerd dan krijg je daar z.s.m. bericht van en is de eigenbijdrage 5,-. Op onze site www.kikumoergestel.nl kun je zien wat we zoal doen. Heb je nog vragen, bel ons dan: Mariëlle van de Wouw-Heerkens, Pr. Irenestr. 13 tel. 513 2722; Peter Wolfs, tel. 513 3690 of Karin Verbakel-Rooth, Kerckackerstraat 3, tel. 513 1321. Rabobank t -4^ ■lil o PAGINA 7 Samenwerkend Moergestels Carnaval GEEN SPOED, WEL POLITIE ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 5 DECEMBER 2007 “A www.rabobank.nl/hilvarenbeek-oisterwijk Kinderen kunnen op 19 december van 13.30 uur tot 16.00 uur een kerstwens doen bij de kraam van de Rabobank bij 'Oisterwijk On Ice'. Natuurlijk ontbreekt de warme chocolademelk niet! In totaal vervullen we vier wensen. Dus heb je een wens, kom langs bij onze kraam. a o I

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 7