090008844 Moergestel kalender is er weer! Zanggroep Polyfonie De kijker bepaalt... Kringloop bedrijf Oisterwijk Opnieuw vier generaties r n De Formulierenbrigade in Oisterwijk, Moergestel en Heukelom 32e Moergestel kalender 2008 Bedankt! Harde Pantalons vanaf 3,50 Jeans spijkerbroek vanaf 3,50 Extra collectie truien vanaf 3,00 De eerste keer geslaagd voor mijn rijbewijs bij Autorijschool Frank Wolfs. Eerste keus in tweedehands kleding!! Jl ENKELE VOORBEELDEN Kom uzelf overtuigen in onze overzichtelijke winkel op het adres: Veldweg 8, Oisterwijk Zijstraat Sprendlingenstraat BFJIFEF 2,00 Na hard werken en ploeteren, willen wij u weer graag ontvangen in onze totaal vernieuwde Tapperij! Vanaf vrijdag 30 november staan wij weer graag voor u klaar met een kleine attentie. Of het nu een lunch is bij de openhaard, een drankje aan de bar of een heerlijk gerecht in onze Tapperij of Brasserij: we zijn er weer helemaal! Openingstijden van de winkel: Dinsdag t/m vrijdag: van 9.30 tot 17.00 uur Zaterdag van 9.30 tot 16.00 uur Iedere week een nieuwe collectie modieuze kleding Tegen voor iedereen betaalbare prijzen Tevens een ruime keuze in dames, heren en kinderkleding Rootven 43, Moergestel Ook met de Kerst serveren wij weer een heerlijk 5-gangen keuze menu. INFORMEER VRIJBLIJVEND. RESERVEREN GEWENST. GEEF ELKAAR DE HAND GEZELLIGE MIDDAG Senioren kerstmiddag cabaret ’De Gouden Mix’ vrijdag 21 december 13.30 uur Onlangs is in de gemeente Oisterwijk de “Formulierenbrigade” aan de slag gegaan. De Formulierenbrigade bestaat uit een team van vrijwilligers die aan men sen met een minimuminkomen informatie en advies geven over (WMO)voorzie- ningen en financiële regelingen. 2008 Nieuwjaarsconcert Muziekvereniging Prinses Juliana KBO-Brabant Afdeling Moergestel Afgelopen zaterdag zijn de leden van muziekvereniging Prinses Juliana weer actief langs de deuren gegaan voor de verkoop van de 32e Moergestel kalen der. ----- Van Jongerenkoor naar Zanggroep Polyfonie, dat was nieuw, dat was nieuws. In de afgelopen maanden hebben zich maar liefst 6 nieuwe leden aangemeld. Daardoor heeft het koor nu ook een nieuwe sound, een nieuwe koorklank. De out fit is totaal vernieuwd. Ook komt er weer een nieuwe Kerstmatinee, en wel op zondagmiddag 16 december, in Tiliander in Oisterwijk. De toegang is gratis. Dat is niet nieuw. Dan zal men voor het eerst kennis kunnen maken met het nieuwe Polyfonie. Er zijn weer 3 nieuwe gastkoren uitgenodigd. Hoewel? Drie nieuwe? Binnenkort meer nieuws hierover! Zanggroep Polyfonie kan nog een paar nieuwe enthousiaste leden gebruiken. Hou je van zin gen? Speel je misschien gitaar of dwarsfluit? Zoek je een nieuwe uitdaging? Neem dan eens contact op met Zanggroep Polyfonie. Kijk eens op de website (die binnenkort ook ver nieuwd gaat worden...) www.polyfonie.nl.nu Je mag ook bellen met Toos 521 9589. En vergeet niet de datum van het Kerstmatinee te noteren: zondagmiddag 16 december! Het is niet de eerste keer dit jaar, maar het blijft speciaal: vier generaties, dit keer bij de familie Tekath. De trotse dames op de foto zijn: Links oma Ineke Tekath-Oerle- mans (20-7-1952), achter de stoel moeder Sussanne Tekath (8 juli 1976). In de stoel zit overgroot moeder Diny Oerlemans-De Laat (4-5-1927) met op haar schoot ach terkleindochter Robin Esmée Hoffmans (13-8-2007). Opmerkelijk detail: Moergestel- Nieuws plaatste in 1976 voor de allereerste keer een foto van vier generaties. Het ging om dezelfde familie met dit verschil: Sussanne was de baby (net als Robin nu het eerste kleinkind in de familie!) en op de foto zagen we buiten haar moeder Ineke en oma Diny ook overgrootmoeder Anna de Laat- Janssen, destijds woonachtig aan de Oisterwijkseweg. Zij overleed in 1982 op 82-jarige leeftijd. Inderdaad, u als trouwe kijker van MTV mag dit jaar mede bepalen hoe onze oudejaarsuitzending er uit gaat zien. Traditiegetrouw is dit de meest bijzondere en best bekeken uitzending van het seizoen. Deze keer hebben we er voor gekozen om dorpsge noten die een leuk idee hebben voor een lokaal programma, de gelegenheid te bieden dit samen met ons uit te voeren. Samen met u produce ren en presenteren wij uw programma op de laatste avond van het jaar. Denk even na, neem contact op met een van de mensen van MTV, reageer via info@moergesteltv.nl of bel 513 1316 of 06 51586744 en zie uw naam op de aftiteling van 31 december. Twijfel? Gewoon doen! Net als voorgaande jaren hebben wij (let op deze keer!) op dinsdag 4 december een verras- singsmiddag in de ReuselhofWij hebben ook dit jaar geprobeerd er iets leuks van te maken en beginnen om 14 uur met een kopje koffie of thee en aansluitend daarna volgt de gezellig heid vanzelf. Voelt u zich eenzaam of komt u weinig buiten de deur dan is dit echt iets voor u. Omdat er veel geregeld moet worden en wij het aantal deelnemers tijdig willen weten vragen wij u om direct te reageren en op te geven. Natuurlijk meldt u tegelijk of u gehaald en gebracht wilt worden als dat nodig is. De Zonnebloem staat daarvoor zo goed mogelijk voor ons klaar. Graag een telefoontje naar Jacqueline, tel. 513 2523 of Gina, tel. 5132007. Tot volgende week dinsdag. denkt hier toch geen kans op te maken. De vrijwilligers van de Formulierenbrigade bespreken tijdens een huisbezoek de situatie en bekijken samen met mensen, aan de hand van het inkomen, voor welke regelingen zij in aan merking komen. Bovendien geven de vrijwil ligers, als dat nodig is, ook praktische hulp bij het invullen van aanvraagformulieren. Inwoners van Oisterwijk, Moergestel en Heukelom kun nen kosteloos gebruik maken van deze dienst verlening. Voor meer informatie of het maken van een afspraak kan men contact opnemen met de Twern, 528 40 80 of via brigade.oister- wijk@gmail.com Iedere gemeente kent maatregelen om men sen met een minimuminkomen financieel te ondersteunen. Voorbeelden daarvan zijn o.a kwijtschelding van gemeentelijke heffingen, het Oisterwijkse participatiefonds en de collec tieve ziektekostenverzekering. Voor bijzonde re kosten als de eigen bijdrage voor Thuiszorg of personenalarmering kan een verzoek worden gedaan voor bijzondere bijstand. Oók wanneer men inkomsten heeft uit betaald werk. Toch maakt niet iedereen die hiervoor in aanmerking komt gebruik van deze mogelijkheden. Vaak komt dat omdat mensen onbekend zijn met de diverse regelingen, zich schamen of men BRASSERU 'DE SCHOUW' De kalender met vele mooie foto’s van Moergestel werd overal weer goed ontvangen. De kalender is door Buro ’76 ontworpen met foto’s afkomstig van Louis van den Meijden- berg. Door de aankoop van de kalender hebt u muziekvereniging Prinses Juliana een financiële steun gegeven zodat u ook het komende jaar zeker op muzikaal gebied zeker meer van ons zult horen. Mocht u afgelopen zaterdag de leden van muziekvereniging Prinses Juliana gemist hebben, of wilt u nog enkele kalenders bij kopen, dan kunt u nog terecht bij Slijterij In den Korenmaaier, Drogisterij Kemps, Jumbo supermarkt, Novy van Wezel en Nico Smits, Kruijsackerstraat 20. Ook willen wij onze dvd en cd van de Rabo bank promsconcerten nog even onder de aandacht brengen, deze zijn nog steeds te koop bij Novy van Wezel! Namens Muziekvereniging Prinses Juliana nogmaals bedankt voor uw steun. l.^jb wk46 Tel. 513 1405 Dinsdag sluitingsdag Kassa open op werkdagen van 9 00-18.00 en één uur voor de voorstelling. Nu reserveren: 013-5136009 www.denboogaard.nl meer info, daniellekordalski@denboogaard.nl 12 januari 20.15 uur gratis entree Belangenorganisatie voor senioren SOCIAAL CULTUREEL CENTRUM nBOOGAARD St. Jansplein 5 Moergestel GEEN SPOED, WEL POLITIE PAGINA 3 .~_r. vul verrassende ideeën' n Winkel vol verrassende ideeën! "WMn 10. Tel (013) 5131889 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 28 NOVEMBER 2007 t

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 3