Mirjam Melchers in Moergestel aan de start Onvergetelijk feest 50-jarige KBO! VA 1 1 nü Aphrodite F L 4^1 ’Moergestel-Nieuws’ en de Kerst... ScftiCderwer^n r Weekblad WOENSDAG 28 NOVEMBER 2007 - 31e JAARGANG - Nr. 1451 w Veldrit a.s. zaterdag en zondag Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl Miriam in actie tijdens de veldrit in 2005. riet zijn voor de overwinning. Zo staan Ton van Korven uit Diessen en Frans Willems uit Oostelbeers op de startlijst maar ook de plaat selijke favoriet Peter Hoffmans uit Moergestel. Geduchte concurrentie is te verwachten van Jannes Weerman en Danny Verherstraete (B). Om 12.20 uur strijden dan de ruim 50 Vrouwen om de ereplaatsen. Behalve de reeds genoem de vrouwen uit zowel de Nederlandse als Belgische selectie voor het WK zullen Saskia Elemans, Abke Francissen, Anouk Kesseleer, Schoolstraat 5 MOERGESTEL voor Moergestel Op zaterdag 1 december wordt op het parcours aan de Zandstraat gestart met de jeugdwed strijden gehouden in de leeftijd van 8 t/m 14 jaar. In totaal strijden de jeugdrenners in 7 catego rieën om de ereprijzen. Er hebben zich inmid dels ruim 120 jeugdrenners ingeschreven voor de wedstrijden. Wielerclub TWC Pijnenburg is met liefst 21 wielrennertjes sterk vertegen woordigd op dit sportevenement. De jongste deelnemertjes starten om 12.00 uur en omst reeks 15.00 uur gaan de 14 jarigen van catego rie 7 van start voor een wedstrijd die 25 minu ten duurt. In categorie 4 en 6 komen respectie velijk Bram en Kars Welten uit Moergestel aan start. Bram is leider in het klassement van de KNWU. In categorie 7 is plaatsgenoot Jasper de Laat een van de favorieten. Het belooft een zeer spannend en hoog niveau uitgevochten wedstrijden te worden. Mirjam heeft na een jaar gedwongen afwezig te zijn geweest de fiets voor het veld rijden opgepakt. Na Koksheide (B) gaat Mirjam van start bij de Moergestelse veld rit. Zij zal daarbij veel concurrentie kunnen verwachten van Linda van Rijen en Sanne van Paassen uit de Nederlandse selectieploeg voor het WK. Maar ook Katrien Aerts uit de selectieploeg België en de Zweedse Emma Johanson zijn geduchte concurrenten. Met ruim 50 inschrijvingen heeft de stichting Wielerronde Moergestel/Oisterwijk bij de vrouwen een ongekend record behaald. |i Huidverzorgingsinstituut ffl 4 Z. -/‘TtZW b hj Tel. 013^513 U74 a ,IH Nog ’n paar weken en dan kondigt de kersttijd zich alweer aan. Voor ’Moergestel-Nieuws’ betekent dit zoals altijd ’n paar weken rust op het eind van het jaar. Ons traditionele Kerstnummer verschijnt dit jaar op woensdag 19 december. Op de woensdagen 26 december en 2 janu ari van het nieuwe jaar verschijnt ’Moer gestel-Nieuws’ niet. Wij vragen aan ieder een (inzenders van kopij en lezers o.a.) om daar alvast rekening mee te houden. Hebt u ’n bijdrage voor onze Kerstkrant dan zien we die graag tegemoet. Van ons mag u zoals altijd iets extra’s verwachten. En ook de Kerstpuzzel zal natuurlijk niet ontbreken! De redactie Op zondag 2 december vindt de cyclocross plaats voor de senioren. Aan deze wedstrij den nemen ruim 260 herenrenners en dames- rensters deel. Deze wedstrijden beginnen al om 10.30 uur met een wedstrijd over 40 minu ten voor de Amateurs. Favorieten in deze categorie met ca. 45 deelne mers zijn Edwin Raats, Freek de Jonge Daan, Bongers en Leon de Brouwer. Daarna komen de 47 Masters (veteranen) op het parcours met verschillende regionale renners die ook favo- ’s Avonds werd het programma geopend met de sketch ’De aardappelschillers’. Dit keer gespeeld door Corry Op ’t Hoog en Eddie Hurk- mans. De toon was daarmee meteen gezet voor het verdere verloop van het feest. Na deze twee Moergestelnaren trad ’Kwartjesvolk’ op. ’n Groep van zeven heren uit het dorpje Zeeland. Doldwaze Brabantse humor en liedjes die voor de nodige hilariteit zorgden. Het bleek ’n gou den greep want het publiek deed dolenthousiast mee. Na hun optreden en nog ’n gezellig bor reluurtje kwam rond middernacht ’n eind aan dit gouden feest. De vele blije gezichten van alle KBO-ers die er op deze dag waren mogen door het orga niserende bestuur als een groot compliment worden ervaren!... Van harte gefeliciteerd! Francis Keizer en Daisy van der Aa van zich laten horen. Het AA Drink Cycling Team komt nog met enkele Belgische concurrenten. Vervolgens rijden ruim 40 Nieuwelingen om 13.15 uur een wedstrijd van 30 min met als grote favorieten voor de overwinning Danny van Poppel en Kay Welten uit Moergestel. Jeroen Meiers, Wilco van Beusekom, Micha van der Heijden zullen het onze plaatselijke favorieten ongetwijfeld zo moeilijk mogelijk maken. De Junioren vertrekken met 43 man om 14.00 uur voor een wedstrijd van 40 minuten. Kanshebbers in deze categorie met ca. 45 deel nemers zijn Maurits Lammertink, Corné van Kessel, Kaj Slenter. Tijmen Eising en Daan Meiers uit Tilburg zijn de te kloppen coureurs. Het sluitstuk van de veldrit wordt gevormd door de elite/beloften die om 15.00 uur van start gaan voor een wedstrijd over 60 minuten. Deernemers die tot de favorieten behoren zijn Roel van Houtum, Bart Dirckx, Jean-Pierre Leijten, Patrick van Leeuwen en de gebroeders Rik en Eddy IJzerdoorn. Op beide dagen treedt de landelijk bekende John Kooij uit Berkel Enschot als microfonist op. .’ij» A Wat was dat ’n schitterend feest, afgelopen zaterdag in Den Boogaard. Het feest rond het 50-jarig bestaan van de KBO afdeling Moergestel was ’n feest om nóóit te vergeten! Alle lof daarom aan het bestuur van de KBO dat dit feest heeft geor ganiseerd en ook zij blikken na zaterdag alleen maar heel tevreden terug... Het volledige programma was opgedeeld in drie dagdelen: ’s morgens werd (samen met het Gilde St. Catharina dat haar teerdag vier de) begonnen met een H. Mis waarin pastor Te Wierik voorging. De viering werd muzikaal opgeluisterd door seniorenkoor ’Echo’. Ver volgens was er een rijkelijk gevulde koffietafel in Den Boogaard. Na de middag werd de feestdag voortgezet met een optreden van toneelgroep ‘De Tweede Jeugd’. De fietstocht door Moergestel leverde vele hilarische momenten op en wat werd er genoten van de spelers die er onder leiding van Wilna Schut een feest van herkenning van maakten. Hierna speelde het seniorenorkest van de Nieuwe Koninklijke Harmonie. Met vijf Moergestelnaren in hun midden hielden zij het publiek bezig met fijne, gezellige muziek. V L1 41 RUIM 80 JAAR FIETSPLEZIEH Hans en Will Bax-Habraken Huysackerstraat 27, 5066 XP Moergestel tel.: 06-53514397 of 06-22997569 e-mail: baxha@home.nl Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013)513 2268, Fax (013)5132871, E-mail buro76@planet.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail: uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot maandag 18.00 I |1 I IUIU VUI LUI yil lyOH IOU LL ws uur.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 1