Schaatspret cadeau! Expositie in zorgcentrum Stanislaus Welkom Sint Nicolaas!!! Stichting Sint Nicolaas Comité Moergestel Het is tijd voor de Rabobank. PAGINA 7 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 21 NOVEMBER 2007 wil de volgende instanties en/of bedrijven niet vergeten te bedanken voor hun bijdragen om de intocht van Sint Nicolaas mogelijk te maken: Sinterklaas moest bij bet voormalige gemeen tehuis even wachten op B W van Oisterwijk, omdat de burgemeester verlaat was door een file. Enigszins vertraagd meldde burgemeester Kortman zich alsnog aan de Raadhuisstraat waar hij Sinterklaas hartelijk welkom heette in Nederland. De ontvangst van Sint Nicolaas was niet moge lijk geweest door de financiële steun van de - Rabobank Hilvarenbeek - Oisterwijk - Schoenfabriek van Bommel - Horeca Moergestel - Ondernemend Moergestel - Novy van Wezel - Interknit BV Oisterwijk - Mark van Noessel - Interpolis - Partyboerderij 't Draaiboompje - C. van Dijk Partyverhuur - Chris Van den Bijgaart - Harmonie Prinses Juliana - Verbakel Schildersbedrijf - Electrotechnisch installatiebedrijf Frans van Veldhoven - B W Oisterwijk - B E Groenten - MTV - Moergestel Nieuws - Familie Soetens - Camping de Bosfazant - Familie Bakkers - En de gulle donaties van anonieme schenkingen Tijdens de zonovergoten, maar koude rond tocht per koets door Moergestel genoot de Sint zichtbaar van de blije gezichten van de kleine kinderen uit Moergestel. Ook was de Sint erg verrast door de moeite, die vele kinderen had den genomen om geschminkt langs de route, hem te verwelkomen. Daarnaast was Sinterklaas erg blij met de tekeningen, die met veel toewij ding aan hem werden aangeboden. Sinterklaas wil bovendien alle scholen bedanken voor de mooie tekeningen, die speciaal voor hem waren gemaakt en ’t Draaiboompje opfleurden tij dens zijn bezoek. In zorgcentrum Stanislaus exposeert Mieke van den Boom-Smit uit Oisterwijk haar schil derijen van 15 november tot 9 januari 2008. De onderwerpen van haar schilderstukken zijn bloemen, landschappen, stillevens en abstract werk. Ze begon te schilderen met olieverf; later is ze overgestapt op acryl. Geleidelijkaan kreeg het aquarelleren steeds meer haar voorkeur. Naast de aquareltechniek ontdekte zij dat de pastel- techniek haar in staat stelde zich subtieler uit te kunnen drukken. De expositie is gratis te bezichtigen dage lijks van 10.00 tot 17.00 uur. Afgelopen weekend was het zover! Sinterklaas is aangekomen in zowel Nederland als Moergestel. Tijdens zijn intocht werd de Sint vergezeld van vele kleine en grote Pieten, alsmede Harmonie “Prinses Juliana”. De afgelopen dagen hebben vele kinderen hun schoen reeds gezet in de hoop deze ’s mor gens gevuld aan te treffen. Maar hieraan voor afgaand hebben vele ouders en hun kinderen afgelopen weekend met een overweldigend enthousiasme de Sint en zijn gevolg verwel komd in Moergestel. Sinterklaas en de pieten, dit jaar uitgedost in nieuwe kleding, zijn aansluitend naar ’t Draaiboompje getrokken. Ze hebben daar zater dag en zondag ongeveer 600 kinderen laten genieten van een aantal fantastische voorstel lingen. Alle kinderen hebben Sinterklaas per soonlijk mogen spreken en mochten - als ze dit wilden - met hem op de foto. Als afsluiter heeft iedereen een presentje en een lekkere snoepzak ontvangen. Foto’s van deze voorstellingen zijn te vinden op www.sinterklaas-moergestel.nl. www.rabobank.nl/hilvarenbeek-oisterwijk Bel (013) 529 50 00 voor het maken van een afspraak. Open nu voor uw (klein)kind een Topkid Rekening of Rabo Jongeren Rekening en ontvang een gratis passepartout voor het ijsfestijn 'Oisterwijk On Ice' van 7 december 2007 t/m 6 januari 2008. de hulp van alle collec tanten en de assisten tie van de zaalwachters tijdens de voorstellin gen.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 7