Uitnodiging 1 Oisterwijk Hoort wie klopt daar!!! Feestelijke presentatie dvd promsconcert Concert TNT Harmonie Informatie gevraagd Vanaf 16.15 uur gullen enkele sprekers het woord voeren. de loco-burgemeester drs. H.J.P.M. van Hegik Omdat het niet mogelijk is iedereen een persoonlijke uitnodiging te sturen, nodigt het gemeentebestuur u bij dege van harte uit aanwegig te gijn. Het college, wnd. Secretaris, gemeente Alle aanwezigen waanden zich weer even terug in de tijd, 5 en 6 oktober werden opnieuw beleefd, met de beelden op het grote video scherm van Den Boogaard. Een schitterende dvd, waarop zowel alle lokale artiesten hun nummers vertolken, maar ook met de comple te show van BZB en natuurlijk muziekvereni ging Prinses Juliana. De kwaliteit van zowel beeld als geluid heeft iedereen doen verbazen. De leden van BZB en hun manager, die ook aan- Afgelopen zondagmiddag 4 november is in Den Boogaard de dvd met de registratie van de Rabobank promsconcerten gepresenteerd aan alle muzikanten, zangers, koorleden en medewerkers van dit geweldige festijn. Ook vele sponsors waren deze middag aanwezig. jaar), kan men mailen naar penningmeester® sinterklaas-moergestel.nl om een afspraak maken om zo alsnog de envelop te komen afge ven en/of (een) kaartje(s) te bemachtigen. Een financiële bijdrage kan ook overgemaakt worden op Rabobank 13.45.05.905 t.n.v. Sint Nicolaas Comité Moergestel. Op de website www.sinterklaas-moergestel.nl bestaat de mogelijkheid kaartjes aan te bieden of onderling te ruilen. Ook is hier de route van de intocht, foto’s van vorige jaren en overige relevante informatie te vinden. Mocht u vra gen hebben over de intocht of de voorstellin gen vind u hier de mailadressen van het bestuur. Sint Nicolaas zal zaterdagmiddag 17 november per koets zijn intocht in Moergestel maken rond de klok van 13.00 uur. De exacte route vindt u komende week in Moergestel-Nieuws. Sint Nicolaas Comité Moergestel Op zaterdag 10 november geeft het oplei- dingsorkest van de TNT Harmonie Tilburg o.l.v.. Mirjam Zweerts op verzoek van het opleidingsorkest o.l.v. Floris van der Kooij van Fanfare Prins Hendrik uit Aalst (Gld) geza menlijk een concert. Uiteraard bent u van harte uitgenodigd bij dit gratis toegankelijke concert welke wordt gehou den in Buitencentrum Sparrenhof Bredaseweg 530 5036 NB Tilburg. Dit is gelegen tegenover de Zwartvenseweg tussen Bredaseweg en Gilzerbaan, zie voor meer informatie en route- beschrijvfrig www.sparrenhoftilburg.nl De aanvang van het concert is 16.00 uur en wij verzoeken u vriendelijk tijdig aanwezig te zijn. Op 16 november 2007 is het 25 jaargeleden dat de heer Y.C.Th.J. JSortmann gijn eerste burgemeestersambt aanvaardde in Paarle Nassau. Inmiddels is hij al weer 17 jaar de trotse burgemeester van de Parel in ‘t Groen Sedert verschillende jaren ben ik bezig om informatie te verzamelen betreffende de stam boom van de familie van Pelt De eerste van Pelt van mijn tak die naar Moergestel kwam was Johannes van Pelt die gehuwd was met Elisabeth Stalpers. Zij kwamen in 1863 vanuit Koningshoeven naar Moergestel. Ga je verder terug in de tijd dan zijn de van Pelten via Balen en Overpelt (thans België Ginneken-Bavel, Dongen, Tilburg en Berkel-Enschot naar Moergestel gekomen. Dit in een tijdsbestek dat ligt tussen 1580 en 1863. Vanaf 1733 is de familienaam van Pelt opgedoken. Daarvoor was de familienaam Claes. Dit zeer vermoede lijk door een administratieve fout bij de regis tratie van het huwelijk van Petrus Johannes Claes uit Overpelt. Waar ik nu naar op zoek ben zijn familiele den waarvan de gegevens, vanwege de wet op de privacy, nog niet openbaar zijn. Het betreft de volgende personen die allen dochters zijn van Comelis van Pelt geboren d.d. 14-08-1837 te Enschot en Hendrika Jansen geboren d.d.' 04-07-1847 te Moergestel. - Anna Maria van Pelt geboren 18-05-1879 te Moergestel en Adrianus Kluytmans geboren 15-04-1882 te Boxtel. Gehuwd 14-04-1913 te Moergestel. - Adriana Maria van Pelt geboren 23-06-1880 te Moergestel en Petrus Johannes Weijters geboren 29-12-1874 te Berkel. Gehuwd 10- 05-1905 te Moergestel. - Elisabeth van Pelt geboren 20-08-1883 te Moergestel en Wilhelmus van de Ven gebo ren 06-05-1889 te Berkel. Gehuwd 25-05-1914 te Moergestel. - Pitronella van Pelt geboren 12-09-1888 te Moergestel en Cornelis Weijters geboren 11- 02-1876 te Berkel. Gehuwd 09-08-1916 te Berkel-Enschot. Mocht u informatie hebben over deze personen en hun nageslacht zou u dan zo vriendelijk willen zijn om contact met mij op te willen nemen? Bij voorbaat mijn hartelijke dank. Jozef van Pelt, de Looyakker 66, 5066 MT Moergestel Tel. 06-28466333, e-mail marjozef@home.nl wezig waren tijdens de presentatie, waren ook blij verrast met het eindresultaat. Krijnen Mediaproducties uit Hilvarenbeek heeft met zowel de dvd alsook de dubbel-cd een goed stuk werk afgeleverd, waar de leden van de projectgroep ‘Rabobank promsconcerten’ meer dan tevreden over zijn alsmede over de prettige samenwerking. Na afloop van de presentatie werd de verkoop van de dvd en cd officieel gestart en gingen vele hoesjes de toonbank over! Ook u kunt vanaf nu in het bezit komen van deze geweldige dvd en/of cd. De dvd kost 15 euro en de dubbel-cd 10 euro, te koop bij Novy van Wezel aan het Rootven in Moergestel en via de website van de muziekvereniging: www.julianamoerge- stel.nl Dat waren dus de collectanten voor de Sint Nicolaas enveloppenactie, die afgelopen week bij u aan de deur zijn geweest en gelukkig heeft u deze mensen niet in de kou laten staan. Bij deze willen wij, het Sint Nicolaas Comité, de Moergestelse bevolking hartelijk bedanken voor uw financiële steun!! Door deze steun is het ook dit jaar weer mogelijk om van de intocht van Sint Nicolaas een heus kinderfeest te maken. Deze opbrengst was tevens nooit moge lijk geweest door de belangeloze medewerking van onze trouwe collectanten. Mggr liefst 50 mensen zijn afgelopen hier druk mee bezig geweest en voor hun inzet willen we hen har telijk danken en hopen tevens, dat we ook komend jaar weer een beroep op ze mogen doen. Mocht iemand de collectant gemist heb ben en/of geen kaartje hebben voor een van de voorstellingen voor hun kind (leeftijd 2 t/m 8 Donderdag 15 november a.s. van 16.00 tot 18.00 uur in Den Boogaard, St. Jansplein 5 in Moergestel mr. P.H.G. Nanning Graag biedt het gemeentebestuur de heer Kortmann en gijn echtgenote een feestelijke bijeenkomst aan ter gelegenheid van gijn 25 jarig ambtsjubileum. Dege vindt plaats op r f? PAGJNA7 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 7 NOVEMBER 2007 t k

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 7