monteur personenwagens Afdelingsvergadering 2007 ro di I lil 1 1 2 Donkers Autobedrijf JIJ ll O Proeven van gerechten in Stanislaus en Reuselhof 'VtVi Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen, met oog voor het klimaat Donkers Autobedrijf Moergestel Bel Jos van Dijk RIOLERINGSWERKEN Vooskerbos 25, Moergestel RE/MAX De makelaar W dicht bij huis! XL» ALLE LEDEN ZIJN VAN HARTE WELKOM .ff Li Rabobank Alarmnummer Het is tijd voor de Rabobank. SEAT voor als het écht nodig is... Is uw riolering verstopt? Tel. Fax (013) 513 3136 Mobiel: 06 - 239 79 071 Ook voor het vernieuwen van uw rioleringen! In alle andere gevallen: 0900 - 8844 fi Een unieke vorm van kennismaken met de verzorgingshuizen Stanislaus en Reuselhof en hun bewoners. Dat kan gezegd worden van de proeverij die De Runne/Thebe op zon dagmiddag 11 november in Stanislaus en Reuselhof in Moergestel organiseert. In beide verzorgingshuizen kunnen gratis gerechten worden geproefd. Deze gerechten zijn door bewoners van beide verzorgingshuizen ter beschikking gesteld voor het Gèèsels Kookbuukske van WieKentKunst. Iedereen die dat wil kan aanstaande zondag tussen 15.00 uur en 17.00 uur van deze gerechten komen proeven. Verzorgingshuizen doen mee in kader presentatie Moergestels Kookboek Het Moergestels Kookboek bevat ongeveer tachtig gerechten. Zes daarvan komen van bewoners van Stanislaus en Reuselhof. Koks in de centrale keuken van De Runne/Thebe heb ben deze gerechten exact volgens de recepten van de bewoners bereid. “Wij betrekken de bewoners van Stanislaus en Reuselhof graag bij de Moergestelse samenleving”, aldus Ria Stam over het uitzonderlijke initiatief om op deze manier in te haken op het Gèèsels Kook buukske. Ria Stam is de lokale manager Moergestel van De Runne/Thebe, een organisatie die in 2003 uit een fusie is ontstaan. In Stanislaus wonen in totaal 116 ouderen, van wie ongeveer 35 zus ters. Inclusief aanleunwoningen telt De Reuselhof rond de 85 bewoners. Het warme eten wordt gemaakt in de centrale keuken in Goirle. Dagelijks kunnen de bewoners kiezen uit twee menu’s. Het is voor het eerst dat in de centra le keuken gerechten worden klaargemaakt naar recepten van de bewoners. 4 Het Gèèsels Kookbuukske wordt gepresen teerd op zondagmiddag 11 november. Van de presentatie wordt door de Moergestelse hore ca een culinaire happening gemaakt. Wie een culinaire tocht maakt langs de elf deelnemen de bedrijven, kan ook Stanislaus en Reuselhof aandoen. In Stanislaus worden twee gerechten geser veerd van de zusters Genoveve Smits en Marianne Hoefnagels. Zuster Genoveve Smits staat in het kookboek met een hilarisch verhaal over de meer dan honderd zusters voor wie zij steeds sneeuwbergpudding moest maken. Marianne Hoefnagels was missiezuster. In de missie maakte ze voor de zusters zelf stroop. Deze stroop wordt zondag op poffertjes geser veerd. Van de bewoners van De Reuselhof kunnen de volgende gerechten worden geproefd. Kapucijners van Cor van lersel. Rijstepap van Will Bos. ‘Oma’s gehaktballetjes’ van mevrouw M. Cleysen. De pan pizza van Harm Detz. Kenmerkend aan het Moergestels Kookboek is dat elk gerecht een verhaal heeft over de maker. Zo staat er van Harm Detz in te lezen dat hij leerde koken voor het geval zijn echt genote dat niet meer kon. Hij hield er een heer lijk recept van een pan pizza aan over. ■I 4 V O PAGINA 5 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 7 NOVEMBER 2007 I* De afdelingscommissies Voor ons bedrijf zijn we op zoek naar een: Wij vragen: Of mail naar: info@autodonkers.nl SERVICE Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk nodigt haar leden van harte uit voor haar lokale afdelingsvergaderingen. Hét moment voor de leden om op de hoogte te worden gebracht en mee te denken over ontwikkelingen. Er is bij iedere vergadering speciale aandacht voor de verkiezing van het maatschappelijk project! En meteoroloog en weerpresentatrice Helga van Leur verzorgt een presentatie met als thema 'Klimaatveranderingen'. De volledige agenda en de overige stukken kunnen de leden van de afdeling vanaf vandaag inzien op onze kantoren. Het belooft een boeiende en interessante avond te worden. Absoluut de moeite waard om te komen dus. U bent vanaf 19.30 uur welkom, het programma begint om 20.00 uur. Hieronder vindt u de verkorte agenda: Opening Ontwikkelingen vanuit de ledenraad Benoeming leden van de ledenraad Verkiezing maatschappelijk project Ontwikkelingen vanuit de bank Mededelingen en rondvraag Presentatie Helga van Leur over klimaatveranderingen Coöperatieve Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk U.A. gevestigd te Oisterwijk Wij bieden je een interessante fulltime baan met goede doorgroei- en opleidingsmogelijkheden, in een prettige werksfeer. Heb jij aantoonbare sleutelervaring en ga je voor kwaliteit? Stuur dan je sollicitatiebrief met C. V. naar: - voldoende vakkennis en sleutelervaring - klantgerichtheid - bereidheid tot volgen van specifieke opleidingen/trainingen bij Seat-importeur PonCar - leeftijd +/- 20 jaar en in bezit van rijbewijs B makelaars o.g. Pieter Burgers Erik Welten Schoolstraat 60, 5066 EE Moergestel Telefoon (013) 513 1110 www.autodonkers.nl Vision Makelaardij Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013) 468 8259 t.a.v. de heer A. Donkers Schoolstraat 60 5066 EE Moergestel 1. f f Kijk voor ons actuele huizenaanbod op: www.remax.nl/vision e-mail: vision@remax.nl Persoonlijk contact, nauwe betrokkenheid en uiterst professionele aanpak! Aankoop- en verkoopbegeleiding; 24 uur per dag, 7 dagen per week! ’.t De vergaderingen vinden plaats op: 8 november afdeling Moergestel in Partyboerderij 't Draaiboompje te Moergestel. 14 november afdeling Oisterwijk in Cultuurcentrum Tiliander te Oisterwijk.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 5