BRABANTS A DAG B L AD Raaij makers Van Dam accountants en belastingadviseurs BEZORGERS m/v Raaijmakers Van Dam dé huisarts van economisch Oisterwijk en Moergestel Bockbierenavond bij Vereniging Bierproeven Braziliaans festijn in Café De Brouwer www.raadam.nl info@raadam.nl Oisterwijk Moergestel Rootven 41 F (013) 513 60 37 KPJ Moergestel bedankt de volgende personen/bedrijven voor hun bijdrage aan het Touwtrekweekend 2007 Kap. Huyberslaan 36a 5061 BC Oisterwijk T (013) 521 90 32 F (013) 528 30 02 BRABANTS DAGBLAD MOERGESTEL RE/MAX 5066 AV Moergestel T (013) 513 60 36 D® makelaar R&zVW dicht bij huis! w 1 Vereniging Bierproeven vertellen ze. ‘Zowel het bedrijfsleven als de overheid stellen steeds zwaardere eisen aan het accountantswerk. Dit vereist een sterke en gespecialiseerde organisatie met als kenmerken: deskundigheid, kwaliteit, flexibiliteit en con tinuïteit. De samenwerking tussen onze kan toren is voor ons een investering in het efficien- cyproces om eerder dan onze concurrenten een stap in de goede richting te kunnen zetten. Wij hebben dezelfde kennis in huis als de grotere collega’s, maar staan dichterbij de klant en door onze efficiencyslag kunnen we ons pro duct. blijven aanbieden.’ Door intensief samen te gaan werken - en door onder één naam te gaan opereren - hopen Van De kantoren van Raaij makers Van Dam accountants en belastingadviseurs verschillen niet veel van andere plekken waar administra tief werk wordt verricht. Het zijn kamers die ontelbare letters, en vooral cijfers produceren. Maar achter die dorre tekens schuilt een ener verende werkelijkheid. Voor de 21 medewerkers vertegenwoordigen de tekens en cijfers de harts tocht waarmee ruim driehonderd Oisterwijkse, Moergestelse en andere regionale ondernemers hun dromen verwezenlijken en tegenslagen weerstaan. Bij Raaijmakers Van Dam leven zij niet alleen met het wel en wee van al die klan ten mee, zij voorzien die ook van stimuleren de adviezen. ‘Het is altijd weer een goed gevoel als onze des kundigheid bijdraagt aan de bloei van een onderneming’, stellen Loet van Dam en Jan Raaijmakers, die nu nog beide als accountant afzonderlijk algemeen directeur zijn van een accountantsbedrijf. ‘In de nabije toekomst wordt het nog belangrijker om toegevoegde waarde te leveren door je vak- en branchekennis over te brengen naar de klant door bijvoorbeeld pro actief te communiceren Over aankomende wets wijzigingen.’ Dam en Raaijmakers kruisbestuiving te sti muleren. ‘Voor de klant zal er in beginsel wei nig veranderen’, stellen ze. ‘Onze kracht - per soonlijke betrokkenheid en oplossingsgericht denken - worden door de samenwerking alleen maar versterkt. Onze kennis en knowhow wor den uitgebreid, maar de kernpunten van onze bedrijfsfilosofie blijven overeind. Je wordt groot, maar de dienstverlening blijft toch heel persoonlijk.’ Wilt u meer weten over Raaijmakers Van Dam accountants en belastingadviseurs of bent u op zoek naar een accountant of belas tingadviseur? Kijk dan op www.raadam.nl of bel 513 6036 of 521 9032. Het Bockbieren seizoen is weer volop aan de gang, het Bokspringen hebben we weer achter ons gelaten... Natuurlijk heeft ook Vereniging Bierproeven weer haar jaarlijkse Bockbieren Proefavond. Dit jaar zal deze worden verzorgd door drie van onze Vrouwelijke leden. Zij hebben hun uiterste best gedaan om leuke, niet alledaagse bockbieren bij elkaar te krijgen. Bent u ook benieuwd wat deze dames oor ons hebben uit gezócht? Kom dan vrijdag 2 november aan staande naar Café de Brouwer om deze avond weer te genieten van deze Herfsttraditie! De proefavond begint zoals gewoonlijk om 20.30 uur. Tot vrijdag!! Samenwerken Het zijn juist de wetswijzigingen en zwaarde re eisen vanuit het bedrijfsleven die Loet van Dam van Van Dam Partners uit Moergestel en Jan Raaijmakers van Accountantskantoor Raaijmakers uit Oisterwijk hebben doen beslui ten om vanaf 1 augustus samen te gaan werken. ‘De accountantswereld is volop in beweging’, Zaterdag 10 november a.s. is het weer zo ver. Het Prinsenbal van C.V. De Piere waaiers in Cafe De Brouwer. En C.V. De Pierewaaiers zal C.V. De Piere waaiers niet zijn als daar niet een spet terende avond aan gekoppeld wordt. De prinsencom missie van De Pierewaaiers is al weer maanden in voorbereiding om een geschikte op volger voor Prins Bas d’n Urste te vinden en lijkt in die opzet ge slaagd... Want op zaterdag 10 november a.s. zal de nieu we Stadsprins van Moergestel het (levens)licht zien in Cafe De Brouwer. Dit zal gebeuren in een sfeer van Zuid-Amerikaanse hectiek, ritmes en gezang. Rond de klok van 23.11 uur zal de spanning om te snijden zijn en de temperaturen als op de stranden van Rio de Janeiro en wordt bekend wie de opvolger zal zijn van Prins Bas d’n Urste. Gezien de hele ambiance om de avond heen lijkt het een grote verrassing te gaan worden wie de nieuwe Stadsprins van Moergestel zal zijn tij dens Carnaval 2008 Of zou Prins Bas d’n Urste toch niet zijn hand schoenen in de ring hebben gegooid en de scep ter weer oppakken om die nog een jaar te zwaai en over het Pierewaaiersrijk...??? Voor eenieder die nieuwsgierig is, een gézelli- ge avond wil of lekker de heupen los wil gooi en: Zaterdag 10 november a.s. Prinsenbal van C.V. De Pierewaaiers in Cafe De Brouwer!!! Volgende week meer in dit blad. PAGINA 5 We zijn op zoek naar een bezorger voor een fietswijk of een auto- brommerwijk Familie Wolfs Gilde Sint Catrien Frans van Oort Tentenverhuur All-Round Reiniging Swinkels Moergestel BV Bruurs Loontransportbedrijf Fam. Van de Wouw Moergestel Popa BV - John van Poppel Gehele buurt Heuvelstraat Wim van Alphen haardhout Slagerij Ketelaars Slagerij van Zon Broeders Fouragehandel Loonwerkbedrijf Bakkerij van Hulten Van Dijk verhuur Orto bouwmachines Biest-Houtakker Magie Sound Drive In Lenneke Bloem Moergestel MTV Moergestel Van Zon Timmerwerken Loonbedrijf van Haaren Partyboerderij 't Draaiboompje Cafe de Hoeve Middelbeers Cafe Kerkzicht Diessen Cafe d’n Bartel Haaren Boerenbond Moergestel C.V. De Durdraaiers Westgeest Olie Moergestel Fam. Meurs Alle medewerkers Buro '76 Martien Oerlemans Kandidaat-bezorgers dienen zich bij aanmelding te legitimeren. Indien van toepassing moet een tewerkstellingsvergunning worden overgelegd. Interesse? Neem dan contact op met Brabants Dagblad: 073-6157442 Of bezoek onze website: www.bezorgers.nl/bd Daarnaast kom je in aanmerking voor bezorgduurtoeslag; hoe langer je blijft bezorgen hoe meer je gaat verdienen. Wij bieden: Een gratis krant (Brabants Dagblad) Een regenpak, Kwartaalbonussen Spaaracties (je kunt gratis sparen voor leuke kado’s) Persoonlijk contact, nauwe betrokkenheid en uiterst professionele aanpak! Aankoop- en verkoopbegeleiding- 24 uur per dag, 7 dagen per week! Wat verwachten wij? Dat onze krant goed en op tijd wordt bezorgd. Verdiensten: Tussen 150,-- en 220,-- p/m per wijk (afhankelijk van wijkgrootte en leeftijd) makelaars o.g. Pieter Burgers Erik Welten is op zoek naar Omgeving: Oisterwijkseweg en Industrieweg Vision Makelaardij Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013) 468 8259 in MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 31 OKTOBER 2007 Kijk voor ons actuele huizenaanbod op: www.remax.nl/vision e-mail: vision@remax.nl

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 5