O OGEZiEM IM GÈHEL 090008844 Hatha Yoga Moergestel B ll (Z ‘Nederland Leest’ feestelijk van start gegaan Concert TNT Harmonie Sneeuwwatje en de zeven Ergen ParelMoer Tonpraoters Gala Voorlezen in bibliotheek Moergestel La Coste NLBL Tamaris Nike Rocketdog Esprit Gaastra Clarks van Bommel Replay Gabor Mexx Replay Bronx Geox Gaastra Interesse? Vrijdag (2 november om 15.00 uur) vindt de jaarlijkse gravenzegening plaats. De zegening wordt AAartje Blankers tel.: 013-5132680 mail: m.blankers@home.nl Gedipl. Yoga-Meditatie en Zwangerschapsdocente Op 8 november start de introductiecursus Meditatie In 8 lessen raak je vertrouwd met de basis principes van meditatie. De cursus wordt gegeven op de donderdagavond van 20.45 tot 21.45 uur Kosten, 75 euro. Op zondag 4 november verzorgt TNT Harmonie Tilburg o.l.v. William Linssen i.s.m. het opleidingsorkest o.l.v. Mirjam Zweerts een concert in Partycentrum ’t Maoske in De Moer aanvang 11.00 uur. De volgende werken worden ten gehore gebracht; Ammerland, The Musical Village, Duncannon Overture, The Beatles Collection, Bandology, Sir Duke, Spanish Nights, Blue Overture, Weather Report en Juniora. Ook bent u uiteraard van harte uitgenodigd om dit gratis toegankelijke concert te komen bijwonen. spelen weer voor jullie in de splinternieuwe Den Boogaard met: Lang geleden, heel lang geleden, ongeveer drie weken, zeven maanden en driehonderd zesen dertig jaar geleden, bestond er een land dat legatsie heette. Koning Jakkes was de koning van dit land en had deze naam verzonnen. En weet je wat het rare was met koning Jakkes? Hij hield niet van mooie dingen maar juist van lelijke dingen. Het lelijkste van het lelijkste was voor hem nog niet lelijk genoeg, en dat gold ook voor mensen! Wil jij er alles over weten? Dat kan, maar lees Carnavalsvereniging De Zotte Mulders orga niseert dit jaar voor de 12e keer haar Tonpraoters Gala op vrijdag 2 november a.s. Dit keer ook weer met 6 Tonpraters uit de regio Brabant, te weten Christel van den Dungen en Cees Coolen uit Tilburg, Ton Hendrickx uit Gilze, Piet Schellekens uit Kaatsheuvel, Alex Wintermans uit Hank en Ad Vermeulen uit Chaam. Muzikaal zal de avond ondersteund worden door De Oisterwijkse Troubadour Jan Habraken. De presentatie deze avond zal als vanouds in handen zijn van Grootvorst Henk van De Zotte Mulders Het Tonpraters Gala zal plaats vinden in de Residentie van “De Zotte Mulders” Café/Zaal ‘t Oude Nest. Kaarten zijn te bestellen bij ‘t Oude Nest of telefonisch 521 5986. Kaarten kosten 9,- euro per stuk. Aanvang 20.00 uur en de zaal is geopend vanaf 19.30 uur. je dan eerst je sprookjes nog eens goed door. Want nu we eindelijk weer terecht kunnen in de prachtige nieuwe zaal van Den Boogaard brengen wij voor jullie en het hele gezin een speciale, superleuke voorstelling. Zorg dus dat je er met je (groot)ouders en vriendjes bij bent! Zet je ‘t meteen even op de kalender? Vrijdag 9 november om 19.00 uur en/ of zon dag 11 november om 15.00 uur Kaartjes bij de kassa voor slechts 2,50 (inclusief zakje snoep!) Het voorlezen (elke woensdag van 15.00-15.30 uur) is weer van start gegaan. Samen met uw peuter of kleuter bent u van harte welkom bij het voorleeshalfuurtje in de bibliotheek van Moergestel. Op woensdag 7 november wordt er voorgele zen uit het prentenboek “En nu lekker slapen, Sam!”. Daarbij wordt gebruik gemaakt van een vertelkastje, zodat de kinderen extra goed kun nen meekijken op de sfeervolle illustraties van dit boek. “En nu lekker slapen, Sam!” gaat over het klei ne beertje Sam. Mamma brengt het beertje naar bed, maar Sam kan nog niet slapen. Mama Beer leest nog een verhaaltje voor, legt de knuffels bij Sam in bed en brengt hem een glaasje warme melk. Pas als Sam een nachtzoen heeft gehad gaat hij lekker slapen. We wensen u en uw kind veel leesplezier. KVO-nieuws Maandag 5 november gaan we wandelen met Hella van der Wijst, bekend van “De Wandeling” van de KRO. Bij aankomst in de Roerdomp beginnen we met koffie en de inleiding door Hella, daarna gaan we plm. 5 km. wandelen in het mooie natuurgebied rondom de Landschotse heide tussen Vessem en Middelbeers. Denk om goede schoenen, ‘t gaat ook met slecht weer door. Vertrek om 12.00 uur per auto vanaf St. Jansplein. Dinsdag 6 november is het in plaats van fiet sen, wandelen. Tot april elke eerste dinsdag van de maand, vertrek om 13.00 uur vanaf St. Jansplein. Opgeven is niet nodig, gewoon op tijd aanwezig zijn. Van 8 t/m 12 november is het kerst creatief beurs in de Brabanthallen in Den Bosch. We gaan samen op donderdag 8 november, vertrek om 10.00 uur per auto vanaf St. Jansplein. Maar de mogelijkheid bestaat ook om op eigen gele genheid te gaan. Denk aan de bon in ledenblad, KVO.NU (herfst 2007). Maandag 19 november zijn we uitgenodigd voor ‘n kerstshow. We worden om 10.00 uur ver wacht. Opgeven voor 12 november bij Rikie van den Berk, Past. Jansenstraat 10, tel. 513 3586, ty^ïlioofc %cc!e£5 graag vermelden of u in bezit bent van een auto. Gratis deelname. Vertrek om 9.30 uur vanaf St. Jansplein. Woensdag 21 november organiseert kring Tilburg de creatieve middag/avond. Tussen 15.00 en 20.00 uur bent u van harte welkom in ’t Plein te Udenhout, entree €3,00 incl. kop kof fie. De opbrengst van de loterij komt ten goede voor een z.g. Huifkar bed voor zorgboerderij Donkhorst te Haghorst. De vernieuwde opzet belooft een succes te worden. a.s. voorafgegaan door een korte plechtigheid bij het Calvariekruis op het kerkhof. De aanwezigen gaan daar na naar het graf van hun dierbare waarna vervolgens de priester bij hen komt om het graf te zegenen. In de nacht van dinsdag 23 op woensdag 24 oktober werd de brievenbus aan de Krijtestraat vernield. De post lag, deels beschadigd/verbrand, op straat, ’n Oplettende Moergestelnaar zag de aangerichte schade en maakte er een foto van. Hij heeft de door hem aangetroffen en deels beschadigde poststukken vervolgens naar het postkantoor bij Novy Van Wezel gebracht. De daders hebben, zoals gewoonlijk in zulk soort zaken, hun naam niet achtergelaten... De landelijke actie Nederland Leest is in de bibliotheek van Moergestel op een feestelijke wijze van start gegaan. Joke Denissen, leer kracht van basisschool de Bienekebolders gaf om 16.00 uur het officiële startsein. Zij hield een inleidend praatje over “De gelukkige klas”. Daarna waren er gratis exemplaren van “De gelukkige klas” van Theo Thijssen voor de aanwezige leerkrachten en voor alle volwassen leden van de bibliotheek. Er was al meteen veel belangstelling voor de gratis uitgave. Na de verrassing voor de leden, was er ook nog een verrassing voor de bibliotheek. Leerlingen van de Bienekebolders hadden een groot cadeau meegebracht voor de nieuwe bibliotheek. Werkelijk een prachtig schilderij, gemaakt door de kinderen. De medewerkers van de biblio theek zijn er reuze blij mee en zullen het een mooi plaatsje geven. De actie Nederland Leest is van 19 oktober tot 16 november. Leden van de bibliotheek ontvangen, tegen inlevering van een bon, het boek “De gelukkige klas” geheel gratis, zolang de voorraad strekt. Donderdag 8 november: Open leeskring over “De gelukkige klas” van Theo Thijssen o.l.v. Jan Verweij. Toegang gratis. Tijd: 19.30 - 21.00 uur in de Bibliotheek aan het St. Jansplein. PAGINA 3 4 Ligtvoet Nimco Raadhuisstraat 15 MOERGESTEL 013 5131867 Openingstijden ma tm do 9 uur tot 1800 uur, vr van 9 uur tót 20.00 uur, za van 9 uur tot 1700 uur GRATIS PARKEREN VOOR DE DEUR! www.houseofshoes.nl GEEN SPOED, WEL POLITIE o** MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 31 OKTOBER 2007 NA IEVOL EN ZORGZAAM N RUST HIER KATHARINA tMULST Bt 29-1-1993 HEE VAN gf H. KOOLS

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 3