IjJ Gezond ouder worden Familie Viellevoye wint Abraham-actie Hendrikx Najaarsconcert Crescendo Wendy “Rückenspecialiste” in Aken De jij cl TE KOOP: De Lathouwer 11 z>****v De makelaar Stf/ZVIKK dicht bij huis! I standige leven thuis. m/v* geboortedatum: Bij de firma Frans van Velthoven vond twee weken geleden de Abraham-actie plaats, ’n Actie rond de 50e ver jaardag van Jacques en dat kon men natuurlijk niet ongemerkt voorbij laten gaan. Kopers van 'n LCD TV maakten kans op een DVD-recor- der van Philips die onder hen zou worden verloot. Maandagochtend mocht Martien Oerlemans namens firma Frans van Velthoven het winnende lot trekken. Daarop stond de naam van de familie Viellevoye - Jansen, Ruymheuvel 22. Zij kregen de DVD- recorder overhandigd door ‘Abraham’ Jacques van Velthoven. Van harte proficiat! Kosteloos De Runne/Thebe hecht er veel belang aan dat mensen zo lang mogelijk gelukkig en zelfstan dig thuis kunnen blijven wonen. Daarom heb ben wij afspraken met de verzekeraars gemaakt dat zij de kosten betalen. Dat betekent dat u kos teloos gebruik kunt maken van het Consultatie bureau voor Senioren. Interesse? Maak vandaag nog een afspraak met een ver pleegkundige van het Consultatiebureau voor Senioren. Bel met 0900-8806 of stuur de ingevulde ant woordkaart hieronder op. Vraagprijs 355.000, (Aanvaarding in overleg) Voor meer informatie: 013 - 5133051 De RE/MAX Vision Makelaardij ANTWOORDSTROOK I Ja, ik meld me graag aan voor een bezoek aan het Consultatiebureau voor Senioren in Moergestel I I I I Neem telefonisch contact met mij op voor een afspraak. I J I I I I I I I I I I I I I GEZOCHT!!! MACHINE-BANKWERKER Contact: 013-5230380 C.Rijnen@Hendrikx.info Mike tevreden over trip China meter rugslag werd afgeranseld in een nieuw PR en geen kleintje. Er ging een 16 seconde af en Wendy plaatste zich voor de finale. Een uur later was het tijd voor haar “specialiteit, de 200m rug slag”. In deze rechtstreekse finale liet Wendy er geen gras over groeien. Met 2.12.53 zwom ze het gehele veld aan flarden. Een persoonlijk record van 2 seconden. Ongeloof bij haar, maar ook bij Wouda, haar coach. Ook Jacco Verhagen stond versteld. “Ik kan het nog steeds niet gelo ven”, lacht de Moergestelse, maar ik heb al weer een finale voor de boeg. In de finale 50 rug kon ze haar tijd niet meer verbeteren. “Mijn dag kon toch al niet meer stuk, na die 200 meter”. De zondag leek een kopie te worden van de zaterdag. Haar 1ste afstand de 100m vrije slag begon al weer met een PR. Ook hier zwom Wendy 0,6 seconden van haar tijd en miste op één haar de finale. Een uur later werd wel de 100m rugslag in een finaleplek omgezet. Met 1.02.71 was ze duidelijk een stuk sneller dan de rest. Ook hier een dik PR. In de finale kon Wendy haar PR-tijd nier herhalen, maar was ze nog steeds veel sneller dan haar concurrenten. Met recht kreeg ze dan ook de titel “Rücken- specialiste” in het Duitse Aken. Problemen vóór blijven! Het Consultatiebureau voor Senioren is gericht op het voorkomen en vroegtijdig opsporen van problemen bij 55-plussers. Hoe? Tijdens een kosteloos consult vult u, samen met de ver pleegkundige, een vragenlijst in die de risico’s van uw gezondheid, veiligheid en welzijn in kaart brengt. Ook worden er metingen gedaan om uw bloeddruk, bloedsuiker, gewicht, ge zichtsvermogen en cholesterol vast te stellen. Natuurlijk is er ook ruimte voor uw eigen vra gen en bedenkingen. Daarop gebaseerd geeft onze verpleegkundige u voorlichting en advies waarmee u nog lang kunt genieten van uw zelf- Bij aankomst staat zijn vriendin hem op te wachten na 3 weken China. Wat heeft dit gebracht? Hij leek niet echt moe. Een jetlag krijg je als je daar naar toe reist. “Toen ik daar aan kwam was ik kapot. Ik had amper zin om uit mijn bed te komen, laat staan daar te trainen. Een week trainen als voorbode, voor het grote werk, straks over één jaar. Een week wedstrijd. Daarna nog een bezoek aan Beijing waar het str aks allemaal gaat gebeuren. De wedstrijd werd in eerste instantie gehouden in een binnen bad. Maar door de waterdiepte 2 meter en de extreem hoge temperaturen werd het program ma buiten afgewerkt. Na afsluiting van het toernooi kon Mike tevreden terugkijken naar het eindresultaat In Beijing bezocht hij ook het Plein van de Hemelse Vrede, de Verboden Stad en ik ben naar de muur geweest. In één woord fantastisch. Ook het Olympisch Dorp werd bezocht. “Als ik hier om me heen kijk en terug denk aan Athene, voel ik dat mijn hart sneller begint te kloppen. Hier wil ik het Athene gevoel ook beleven en als het kan nog wat beter. Na een trainingsstage van 2 weken in Italië kwam Wendy behoorlijk afgetraind terug in Nederland. Ze zag er goed uit, maar was wel afgevallen. “Nee, het is niet van het eten, maar we hebben bijzonder hard getraind, zo’n 130 km in 10 dagen en daarbij de nodige krachttrainin gen”. Daarna een weekje herstellen en afreizen naar Aken. Deze Duitse stad is elk jaar een beetje oranje, de hele Nederlandse top komt hier samen. Op zaterdag begon het goed. De 50 Waar? Ook in Moergestel start een Consultatiebureau voor Senioren. Dit is gevestigd in zorgcentrum Stanislaus, Kloosterdreef 3. De wijkverpleeg kundigen die de gesprekken met u voeren zijn Josette de Beer en Willi-Anne Roozen. Bent u moeilijk ter been? Dan komen we gewoon bij u thuis. De Runne/Thebe, zorg waarbij ik me thuis voel! Het Consultatiebureau voor Senioren Gezond ouder worden en genieten van het leven! U wilt blijven leven zoals u nu doet. Er blijft natuurlijk altijd iets te wensen, maar u geniet van elke dag en u wilt dat graag blijven doen. Zo lang mogelijk. Terecht! Maar ouder worden gaat vaak gepaard met lichamelijke, geestelij ke of sociale veranderingen. Wilt u deze veran deringen in de gaten houden of wellicht vóór blijven, dan kunnen wij u behulpzaam zijn. Kosteloos! Fulltime medewerker Bediening Zondag 28 oktober 2007 is er een Najaars concert georganiseerd door zangvereni ging Crescendo m.m.v. Zanggroep Vocalis” uit Haaren en entertainduo Annie en Sjannie. Het belooft een afwisselende muzikale mid dag te worden. Aanvang 14.00 uur, entree gratis. Het concert vindt plaats in Partyboerderij ’t Draaiboompje. Junior leidinggevende Keuken I Naam: j Adres: I Postcode en woonplaats: I I Telefoon: I I U kunt mij het beste bellen op dag ‘s ochtends/’s middags* I doorhalen wat niet gewenst is. j Stuur de volledig ingevulde antwoordstrook in een envelop naar: I De Runne/Thebe, Postbus 38, 5050 AA Goirle I T.a.v. Consultatiebureau voor Senioren MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 24 OKTOBER 2007 PAGINA 5 Stuur je sollicitatie met cv naar info@detijdoisterwijk.nl Stuur je sollicitatie met cv naar info@detijdoisterwijk.nl Prototypen eetcafé Matrijzen" makelaars o.g. Pieter Burgers Erik Welten Adverteren in 'Moergestel Nieuws' Bel: 013 - 513 2268 Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013) 468 8259 De lind 53 5061 HT Oistenvijk mvw.dctijdoistenvijk.nl De lind 53 5061 1 IT Oistenvijk vvmv.dctijdoistcnvijk.nl 2 onder 1 kap in Papenacker 1 Inhoud 480 m3 - perceel 223 m2 In 2003 uitgebouwd en verbouwd Wij zijn op zoek naar... Om de in de nieuwe keuken klaargemaakte maaltijden weg te brengen, een biertje te tappen, de muziek in de gaten te houden ondertussen ook nog leiding te geven aan de part-timers, zijn wij op zoek naar een representatieve, gastvriendelijke, gedreven en ervaren medewerker voor in de bediening. Snelheid, een vooruitziende blik en flexibiliteit zijn voorwaarden voor deze functie. Wij zijn op zoek naar... Eetcafé De Tijd heeft enige tijd geleden een geheel nieuw keukensysteem in gebruik genomen. Een systeem waarbij constante kwaliteit voorop staat. Om dit geheel aan te sturen en als een geoliede machine te laten functioneren, zoeken wij een jonge, enthousiaste persoon met keukenaffiniteit. In deze functie zullen teamgeest, organisatiekracht, netheid, precisie, flexibiliteit en hygiëne belangrijke aandacht krijgen. |e hoeft dus niet f>er se kok te zijnl Kijk voor ons actuele huizenaanbod op: www.remax.nl/vision e-mail: vision@remax.nl Persoonlijk contact, nauwe betrokkenheid en uiterst professionele aanpak! Aankoop- en verkoopbegeleiding^ 24 uur per dag, 7 dagen per week! en

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 5