Uitnodiging tl Speelgoedmarkt wederom succesvol Oisterwijk Gevraagd deelnemers rondetafelgesprekken’ WV üjs van de Wouw 'De beweeglijke huizen' - gedachten spinsels van twee nomaden Den Boogaard, St. Jansplein 5 in Moergestel Vanaf 16.15 uur gullen enkele sprekers het woord voeren. de loco-burgemeester drs. H.J.P.M. van Hegik Het college, wnd. Secretaris, Omdat het niet mogelijk is iedereen een persoonlijke uitnodiging te sturen, nodigt het gemeentebestuur u bij dege van harte uit aanwezig te gijn. gemeente MTV hun steentje niet zouden bijdragen. Ook de mensen die voor ons een poster ophangen willen we hiermee bedanken. Mogelijk zien we u ook op onze volgende markt in het voorjaar die waarschijnlijk op 30 Maart 2008 zal zijn. De opbrengst van deze markt is weer geheel ten goede gekomen aan onze scou- tingleden waar we weer veel leuke dingen mee kunnen gaan doen het komende jaar als we 45 jaar bestaan. Marktcommissie Scouting Sint Jan Die Naemloose Speelers bijten de spits af in de nieuwe zaal van den Boogaard met een kostelijk toneel stuk voor het hele gezin. Zij spelen een hilarische (je lacht je dus rot...) bewerking van een bekend sprook je, getiteld ‘Sneeuwwatje en de 7 Ergen’. Noteer deze niet te missen voorstelling alvast op de keukenka- lender: vrijdag 9 en zondag 11 november a.s. Je hoort er meer van! Toneelgroep Die Naemloose Speelers (uit Moergestel voor Moergestel) Op 16 november 2007 is het 25 jaargeleden dat de heer Y.C.Th.J. Kortmann gijn eerste burgemeestersambt aanvaardde in Paarle Nassau. Inmiddels is hij al weer 17 jaar de trotse burgemeester van de Parel in ‘t Groen De WD Oisterwijk/Moergestel wil meer weten van de achterliggende motivatie voor het wel of niet aangaan van een lidmaatschap van een politieke partij. Daarom organiseert onderzoeksbureau Taapken Onderzoek en Strategie uit Moergestel voor de WD een tweetal ‘rondetafelgesprekken’ met mensen die geen lid van een partij zijn maar wel eens VVD hebben gestemd end vinden. Bovendien is het een leuke gele genheid om het netwerk te vergroten. Deze gesprekken hebben niet als doel nieuwe leden te werven. De afdeling wil wel graag leren en waardevolle informatie krijgen voor het regionale WD beleid. De gesprekken vinden plaats op donderdag avond 1 en 8 november in de avond en duren van 20.00 tot ca. 22.00 uur. Hebt u interesse of kent u mensen die moge lijk interesse zouden hebben? Wilt u dan zo vriendelijk zijn om een mail te sturen naar bianca@taapken.nl. Bureau Taapken neemt dan vervolgens contact met u op over de details. U kunt natuurlijk ook bellen met 065 323 3119. Iedere keer denken we, deze keer zal het wel niet zo’n mooi weer worden want we hebben iedere keer geluk gehad. Toch was het weer een prachtige dag voor ons en al de verkopers en bezoekers van onze markt afgelopen zondag in ons scou- ting/verenigingsgebouw. We hebben nu voor de zesde keer in 3 jaar tijd een markt georganiseerd en deze blijft zich uit breiden. Niet qua aantal verkooppunten maar het aanbod van het geweldig goede en bruik bare speelgoed, bij de speelgoedmarkt, en ander spullen bij de voorjaarsmarkt van ons. Het blijkt ook steeds meer dat we een begrip begin nen te worden in de omgeving en vele mensen waarderen en loven deze overdekte markt. Uiteraard is dit heel plezierig maar deze eve nementen kunnen niet bekend worden als de plaatselijke media zoals Moergestel Nieuws en Bureau Taapken Onderzoek en Strategie in gesprek met WD-stemmers Het is de bedoeling om tijdens deze gesprek ken ideeën op te doen voor het ledenwervings- beleid en het communicatiebeleid. De deelne mers wordt onder andere gevraagd hoe de WD het best met haar leden en potentiële leden (WD stemmers) kan communiceren. Daarnaast is het de bedoeling om meer inzicht te krijgen in de politieke agenda: welke (regio naal) politieke onderwerpen leven zoal in de Gemeente Oisterwijk/Moergestel onder WD- stemmers? Bureau Taapken zoekt dus deelnemers die het leuk vinden om gedurende één avond (van 20.00-22.00 uur) met een groep van 6-8 perso nen te brainstormen. De ervaring leert dat de deelnemers zo’n avond meestal bijzonder boei- Donderdag 15 november a.s. van 16.00 tot 18.00 uur in Expositie Ine van Son De kunstenaars Ine van Son uit Moergestel en Karei Loman uit Ede hebben hun krachten gebundeld. Uitgaande van hun gelijkgestemdheid hebben zij samen de expositieruimte van het PEK-pand in Ede ingericht. Karei en Ine zetten zich beiden af tegen de snelheid en oppervlakkigheid in de wereld van alledag. Ze doen dit elk op een zeer persoonlij ke manier. Ine werkt voornamelijk in textiel en assemblage. Ze probeert de aandacht te vesti gen op details in de alledaagse werkelijkheid. Haar werk biedt zo een rustpunt in de jachtig heid van ons alledaagse ritme. Elk van haar (monumentale) beelden draagt een verhaal in zich. Hoe langer je ze bekijkt, hoe meer je ziet. Ze leiden de beschouwer naar het verhaal ach ter het beeld en naar de schoonheid van details. Textiel is een vertrouwd materiaal voor Ine, maar in haar beelden werkt ze ook vaak met andere materialen zoals hout, stenen, foto's en allerlei gevonden dingen. Hierdoor ontstaan assemblage-achtige objecten. De expositie loopt van 14 oktober t/m 11 november. Open op zondagen van 13.00 tot 17.00 uur. Adres: PEK, Bunschoterplein 7 in Ede. Meer informatie bij Ine van Son, tele foon 543.73.80. mr. P.H.G. Nanning Graag biedt het gemeentebestuur de heer Kortmann en gijn echtgenote een feestelijke bijeenkomst aan ter gelegenheid van gijn 25 jarig ambtsjubileum. Dege vindt plaats op PAGINA 7 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 17 OKTOBER 2007 r Oisterwijkseweg 43, Moergestel Tel. (013) 513 2268 Prinses Irenestraat 9 5066 BD Moergestel Tel./Fax (013) 513 0648 www.thijsvandewouwkeukens.nl Naar eigen wens en ontwerp Alle merken keukenapparatuur j Bezoek aan huis I Gratis offerte, geheel vrijblijvend

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 7