Okvo moorman Krerkooyen Feest van de lange nacht! Moergestelse organiseert modeshow van tweedehands kleding Tentoonstelling Vogelvereniging Moergestel Moergestel Kreatief isolerende beglazing schilder- en behangwerk Muzikale middag met de Zonnebloem KVO NIEUWS Voor al uw: AUTOMOBIELBEDRIJF Prominente ‘mannequins’op de catwalk Burg. Bardoelstraat 3 5066 VD Moergestel Telefoon (013) 513 3357 Schoonmaakbedrijf Berkelmans Postbus 815056 ZG Moergestel Tel. 013-5132667 Fax 013-5133797 g.berkelmans@home.nl Industrieweg 9a - Tel. 013 - 513 1611 www.ambm.nl Onderhoud en reparatie van alle merken. Verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s EXPOSITIES Komend weekeind is nog de laatste mogelijk heid om de expositie van de in Antwerpen ge boren kunstenares Esther Sluijs te bezoeken. FILMVOORSTELLING Zondagmiddag 15.00 uur filmvoorstelling in de filmzaal 19toen. Entree 3.00 euro Een Nederlandse film uit 1981, met als voor film een in het kader van Moergestel filmt ingezamelde productie van de bevrijding in 1944 ,van Best, Oirschot, Moergestel en Oisterwijk. Wilt u weten welke films wij vertonen en wie er exposeert informeer op info@ galeriedever- dieping.nl Galerie open zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur zondag van 11.00 tot 17.00 uur. Wegens uitbreiding van onze schoonmaakwerkzaamheden zijn wij op zoek naar: i n te r i e u r ve r zo rg(st)e rs voor in de avonduren KBO-Brabant Afdeling Moergestel raadslid TSP), Paulus Oerlemans (gemeente raadslid GroenLinks) en Tine van de Weyer (gemeenteraadslid PvdA). De modeshow is een niet alledaags voorbeeld van de integratie (met elkaar omgaan) van men sen met psychische problemen. Hennie van Schooten organiseert de modeshow namens Traverse. Deze aan de Reitse Hoevenstraat gevestigde organisatie is er speciaal voor de opvang van verslaafden, daklozen, zwervers en mensen die uit hun huis zijn gezet. Traverse werkt ook voor jongeren. Schildersbedrijf Vogelvereniging Moergestel bestaat dit jaar 40 jaar en organiseert daarom een bij zondere tentoonstelling. Deze tentoon stelling wordt gehouden in de zaal van Café-Speeltuin ’t Stokske aan de Zandstraat. Te zien zijn o.a. kleur- en postuurkanaries, zebravinken, kromsnavels, tropische vogels, wildzang en duiven. De tentoonstelling is gratis toegankelijk op vrijdag 26 oktober van 20.00-22.00 uur; zaterdag 27 oktober van 10.00-20.00 uur en zondag 28 oktober van 10.00-17.00 uur. U bent van harte wel kom! Met Henk Wijngaard en De Zware Jongens Activiteiten van Galerie de Verdieping Evenals de afgelopen jaren stelt Galerie de Verdieping creatieve Moergestenaren de gelegenheid om tijdens het altijd sfeervolle Moergestel-Kreatief hun werk te exposeren.Ook deze keer zal de Galerie vanaf tweede kerstdag tot en met het laat ste weekeind van januari het trefpunt zijn van Moergestelse kunstenaars en bezoekers uit eigen dorp en ver daarbuiten. Om dit culturele en sfeervolle eindejaarsevene- ment te kunnen organiseren zijn wij op de eerste plaats afhankelijk van uw deelname. Wilt u een bijdrage leveren aan deze unieke, maar vooral ook gezellige, puur Moergestelse expositie, meld u dan aan bij de galerie info@galeriedeverdieping.nl of telefonisch bij Ed Hurkmans, tel. 513 1316 of Hans van Brunschot, tel. 513 1300. BESTE SENIOREN VAN MOERGESTEL Onze activiteiten zijn weer begonnen in ons mooie nieuwe onderkomen, nl. Den Boogaard. Als u van plan was om daar eens een kopje kof fie, thee of iets anders te komen drinken of gewoon om een praatje te maken, u bent altijd van harte welkom. Waarom nodig ik u uit, we kunnen bij verschillende van onze activiteiten nog mensen gebruiken. Bij zangkoor Echo zit ten ze om mannenstemmen verlegen. Bij het tekenen en schilderen, het boetseren, en het driedimensionaal werken (kaarten en schilde rijen maken) enkele kandidaten. Ook voor de cursus bridge voor beginners en glas in lood hebben we nog mensen nodig om de cursus te laten starten Ook bij voldoende interesse wil len we rond kerst een ochtend kerststukjes maken. Mocht U geïnteresseerd zijn laat het weten aan de coördinator Corry de Jong, tel. 513 3295 of stop een briefje in de bus Past. Jansensstraat 22. Hopelijk tot ziens bij een van de bezigheden. Hennie van Schooten uit Moergestel organiseert in het Wilhelminapark in Tilburg aanstaande vrijdag 19 oktober aan het eind van de middag een modeshow van twee dehands kleding van het Tilburgse kringloopbedrijf La Poubelle. De ‘manne quins’ die deze tweedehands kleding tussen 15.15 uur en 19.00 uur laten zien zijn Tilburgse prominenten en bewoners van Traverse. Hennie van Schooten werkt onder deze veelal verslaafde mensen met psychische .problemen. Op zaterdag 27 oktober is het weer zover! Carnavalsvereniging De Durdraaiers organiseren weer het Feest van de lange nacht. Ook dit jaar belooft het en groot feest te worden! Met spetterende optredens van Henk Wijngaard en De zware jon gens. De Magic Sound Drive-in show zorgt voor de verdere muzikale omlijsting, (en ze verzorgen een spectaculaire lasershow?) Samen zorgen zij voor de unieke feestsfeer waar het Feest van de lange nacht al zo lang om bekend staat. Kortom, redenen genoeg om ook naar het Feest van de lange nacht te komen op zaterdag 27 oktober in Moergestel. Vanaf20.00 uur is de tent aan de Oirschotseweg, tegenover Partyboerderij ’t Draaiboompje geopend. En zijn jullie van harte welkom! Let op: ook dit jaar zijn de kaarten weer in de voorverkoop verkrijgbaar, maar alleen als je 16 jaar of ouder bent! En i.d. is verplicht! De kaarten zijn voor 10,- te koop aan de kassa en voor 8,- te koop bij de volgende voorverkoopadressen: Partyboerderij ’t Draaiboompje - Moergestel, Eetcafé en zalen de Michel - Haaren, Kerkzicht - Diessen, Cafetaria, pizza, en grillcafé de 4 Linden - Middelbeers, Boerenbond Udenhout en Boerenbond Moergestel Dus wacht niet langer en haal alvast je kaarten! - Tot ziens! Zaterdag 27 oktober... Feest van de lange nacht... 20.00 uur... Draaiboompje... Henk Wijngaard... De Zware Jongens BINGO IN DE REUSELHOF Op 17 oktober is het om 19.30 uur weer de gebruikelijke bingo in de Reuselhof. Wij hopen op een goede opkomst. We spreken af dat U met zijn allen komt, wij voor koffie en wij voor mooie prijzen zullen zorgen. Op deze manier maken we er met zijn allen een leuke gezellige avond van. Groetjes Bep en Diny. Op maandag 19 novem ber organiseert de Zonne bloem een theatervoor stelling in Den Herd in Bladel. De voorstelling heet “In the mood” met Sjoukje Smit, Gemma van Eek, Jacqueline Aronson en Wim Rijken. Sjoukje, Gemma en Jacqueline kruipen in de huid van de Andrews Sisters. Ook liedjes van Marlene Dietrich en Vera Lynn komen aan bod. Muziek en dans uit de jaren veertig en vijftig zal herleven. U kunt genieten van Nederlands- en Engelstalige liedjes. Wim Rijken zal, zoals vorig jaar, gestalte geven aan een aantal verschillende mannenrollen. Voor €10,- hebt u een onvergetelijke middag. De Zonnebloem verzorgt het vervoer. We ver trekken om 12.45 uur vanaf de Reuselhof. U kunt zich t/m 31 oktober aanmelden bij Joke van Beers, tel. 513 2368 of Det Boogaers, tel. 513 1775. Als u 18.00 uur belt hebt u de meeste kans dat u iemand thuis treft. Het aantal deelnemers is beperkt, dus meld u snel aan. De bijzondere modeshow maakt deel deel uit van het Kwartiermakers Festival. Dit is een jaarlijks evenement gericht op de integratie van mensen met psychische problemen in de samenleving. Het Kwartiermakers Festival wordt om 15.00 uur geopend door mevrouw Ronnie Vreeman, echtgenote van de burge meester. Ruim tien Tilburgse prominenten zijn bereid gevonden als ‘mannequin’ over de catwalk in het Wilhelminapark te lopen. Juist zij hebben een voorbeeldfunctie in de integratie van men sen met psychische problemen. Door als ‘man nequin’ mee te lopen, tonen ze bun betrokken heid. Als ‘mannequin’ treden onder anderen op Lian Smits (directeur De Bocht), Gon Mevis (wethouder), Nel Schoenmakers (gemeente- Woensdag 24 oktober; uitwisseling met Molenschot, vertrek 19.00 uur. Woensdag 31 oktober; ter gelegenheid van de nieuwe mantel van de Zoete Lieve Vrouw van Den Bosch zal er een eucharistieviering zijn in de St. Jan, aan vang 10.30 uur. Vertrek 9.30 uur per auto. Denk aan de regel “opgave is pas gel dig als u betaald hebt aan bepaalde activiteit”. ROME-REIS Er zijn nog plaatsen vrij voor de reis naar Rome, laat deze unieke kans niet aan u voorbij gaan. Ook niet leden e/o partner mogen mee. Vraag om inlichtingen bij het bestuur, alleen deze week is opgave nog mogelijk, doe het meteen. PAGINA 3 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 17 OKTOBER 2007 1 ZATERDAG NA 12.00 UUR GESLOTEN! E-mailadres 'Moergestel Nieuws' buro76@planet.nl Belangenorganisatie voor senioren 1

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 3