De Muzikaalste Zondag van het Zuiden WW '14 1 1 De Blaoskapellencommissie van C.V. ’De Pierewaaiers’ presenteert zondag 21 oktober a.s. vanaf 13.00 uur het met medewerking van maar liefst 38 kapellen in alle horecabedrijven van Moergestel Politieteam Tilburg Binnenstad doet mee aan Landelijke Politiedag r SPONSORS 2007 van de Wouw Kom ook naar de Muzikaalste Zondag van het Zuiden... U bent welkom in Café-cafetaria Epi, Tapperij De Schouw, Café De Klaore, Café-Rest. De Brouwer, Partyboerderij 't Draaiboompje, Café De Aanbeveling, Herberg De Veerkes, Café Tijm’s, Café ‘t Centrum, Café-Restaurant ’t Stokske en Sociaal Cultureel Centrum Den Boogaard. Moergestel zult u gastvrij ontvangen worden en kunt u genieten van de optredens. In alle café s zullen programma boekjes liggen, waarin u kunt lezen waar en om hoe laat uw favoriete kapel ergens zal optreden. We verwachten zo rond de klok van 19.00 uur te kunnen gaan beginnen aan de finale. Eerst wordt bekend gemaakt welke de win naars zijn van de muzikaliteit van iedere poule. Vervolgens verzorgen deze 2 kapellen een optre den voor de voltallige jury. Na deze optredens wordt dan de winnaar van de presentatie prijs bekend gemaakt. Deze winnaar zal dan een toegift geven. En na dit optreden wordt in een Programma Op twee terreinen aan de Hazelaarstraat (paral lelweg van de Spoorlaan) vinden demonstraties plaats. Daar laat de politie met optredens van het Biketeam, de Mobiele Eenheid, het team Forensisch Technisch Onderzoek, Milieu en het Veilig Over Straat Team de veelzijdigheid van het werk zien. Ook zijn er hondengeleiders in actie met een speurhond en een drugshond. Verder kunnen de belangstellenden verschillen de politievoertuigen zoals een arrestantenbus en een radarauto bezichtigen. Op het andere terrein komt de Marechaussee in actie met een heuse pantserwagen. Ook voor de kinderen is gezorgd. Tijdens het evenement kunnen kinderen zich amuseren op een groot springkussen en is er gezorgd voor een popcorn- en suikerspinnenkraam. Op zondag 21 oktober wordt voor de 25ste keer het Blaoskapellenfestival georga niseerd. Hieraan wordt weer deelgenomen door liefst 35 Blaoskapellen uit bin nen en buitenland. Het buitenland moet dan wel ruim verstaan worden. We bedoe len daar niet alleen België mee, maar ook Limburg en Zuid-Holland. Er zitten weer enkele schitterende kapellen tussen, waar wij als commissie veel van verwach ten. Niet alleen op muzikaal gebied, maar ook wat betreft de presentatie. Maar als we hier nu al namen gaan noemen, zullen we zeker de kapellen vergeten welke juist dit jaar voor de verrassingen gaan zorgen. Werving en Selectie De landelijke politiedag staat in het teken van Werving en Selectie omdat de politie Midden en West Brabant op zoek is naar nieuwe mede werkers. Heb je hart voor de maatschappij, wil je problemen oplossen, de rust herstellen, maar durf je ook in te grijpen als dat nodig is? Ben jij integer, resultaatgericht, vakbe kwaam en klantgericht? Dan zoeken wij jou! Het aantrekkelijke van het politieonderwijs is dat je leren en werken met elkaar combineert. Je leert op de Politieacademie en past de theo rie toe binnen ons korps.Heb je interesse in een baan bij de politie laat je dan uitgebreid voor lichten op de landelijke politiedag! In totaal zullen er 660 muzikanten door Moergestel gaan dweilen. En als die losbarsten, zal hier of daar beslist de geluidsnorm overschreden gaan worden. De ramen gaan weer bol staan en de pannen vlie gen eraf. Het zal weer een vrolijk en gezellig gebeuren gaan worden. Rond de klok van 12.00 uur worden de kapel len gastvrij onthaald in onze nieuwe Den Boogaard. Gelukkig speelt het geheel zich weer af in het centrum van Moergestel. Den Boogaard biedt die middag ook een podi um aan de kapellen, waar iedereen van harte welkom is. Maar ook in de overige café s van Partners Er zijn verschillende samenwerkingspartners aanwezig zoals de brandweer, GGD, Koninklijke Marechaussee en het TV-program- ma “Blik op de weg”. Daarnaast geven een takelbedrijf, een slotenmaker, jongerenwerk, het Veiligheidshuis, Bureau Halt, de Raad van de Kinderbescherming, een leerplichtambte naar, de reclassering, het Openbaar Ministerie, bureau Jeugdzorg en bureau Slachtofferhulp uit leg over hun werkzaamheden. zinderende zaal bekend gemaakt wie de win naar wordt van de Muzikaliteitsprijs 2007. Zijne Dorstlustige Hoogheid Prins Bas zal de prijsuitreiking doen, waarna nog een toegift volgt van deze winnaars. Het zal weer spannend worden, maar zeer zeker ook gezellig. Blijf zondagmiddag 21 oktober dus niet op de bank zitten, maar kom luisteren en genieten! De Blaoskapellenfestivalcommissie 2007: Anke, Carla, Casper, Gé, Leon, Mark, Stefan, Wim. TILBURG: Zaterdag 13 oktober aanstaande organiseert de politie in het hele land open dagen in het kader van de landelijke politiedag, met als thema Werving en Selectie. In Tilburg doet het team Binnenstad mee. Het evenement wordt gehouden op twee terreinen aan de Hazelaarstraat (parallelweg Spoorlaan). Er zijn diverse demonstraties en informatiestands. Voor de kinderen staat een springkussen klaar. De open dag begint om 10.00 uur en duurt tot 16.00 uur. Het team Tilburg Binnenstad werkt graag mee aan dit evenement om de burgers te laten zien hoe de politie, in dit veel omvattend gebied, met partners samenwerkt aan een veilige en leefba re omgeving. De open dag is een uitstekende mogelijkheid om kennis te maken met de veel zijdigheid van de werkzaamheden van de poli tie. Parkeren Omdat de plaats waar de open dag gehouden wordt, op circa 300 meter van het Centraal Station van Tilburg ligt adviseert de politie met het openbaar vervoer te komen. Het is mogelijk de auto te parkeren op parkeerterrein ‘De Knegtel’. Let wel dit parkeerterrein heeft maar een beperkt aantal parkeerplaatsen. De sportieve bezoeker kan zijn fiets kwijt in de fietsenstalling. Op de website www.politiemwb.nl vindt u meer informatie over alle open dagen die in het kader van de politiedag in de regio Midden en West Brabant georganiseerd worden. MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 10 OKTOBER 2007 25e Blaaskapellen festival Naar eigen wens en ontwerp Alle merken keukenapparatuur i Bezoek aan huis I Gratis offerte, geheel vrijblijvend PAGINA 8 WIJ BEDANKEN DE SPONSORS VAN 21-10-2007 DE MUZIKAALSTE ZONDAG VAN HET ZUIDEN Aannemersbedr. A.M.J. op ‘t Hoog Zn B.V., Moergestel Aannemersbedr. Bergman B.V. Janssen Aannemers, Moergestel AJ Rijkleding, Oisterwijk Algemene Brandstoffen Compagnie Tilburg B.V. Alku lux, Tilburg Asmi Assurantiegroep B.V., Moergestel Bemoli B.V.,Tilburg Bouwbedrijf Hein Verhoeven B.V., Moergestel Bouwbedrijf M J VromansB.V., Udenhout Burgers LMB. Moergestel Buro ‘76/ Moergestel Nieuws Coppelmans Tuincentrum, Heukelom CSO B.V., Moergestel CVT Keukens, Tilburg Electr. Techn. Install. Bedr. F. Van Velthoven, Moergestel Fabory Center, Tilburg Graveka, D lessen H.Verheijen Kunststofkozijnen, Moergestel Hendrikx Matrijzen - Prototypen, Oisterwijk HetTegelhuis, Oisterwijk Holtgrete Techn. Groothandel, Waalwijk Interpolis La Trappe. Trappistenbier Liftlease, Cothen Lindom Badkamerspecialist, Tilburg Loon- transportbedr. Bruurs. Moergestel M.T.V., Moergestel Maricon Metaaltechniek, Moergestel Mart. Snijders betonboringen B.V. Moergestel B.V.. Constr. en Machinefabr., Tilburg Pontmeyer, Tilburg Rabobank Schilders en glaszetterbedr. H Kerkhof, Moergestel Seat Donkers Autobedrijf, Moergestel Shell Verkoopmij Nederland “Slijterij-Wi jnhandel “In den Korenmaaier Moergestel" Snelbouw, Haaren Televersal, comm partners. Moergestel Thijs van de Wouw, Keuken- Interieurbouw, Moergestel Timmer- en houwbedr. Van Bavel B.V., Riet Total Tankstation van Esch v.o.f., Moergestel Vadèstru B.V., Udenhout Van Dijck-Steuverko B.V. Moergestel Van Neerbos Bouwmaterialen Groep. Tilburg Horeca Moergestel Den Boogaard Café Bar Tijm ‘s Café Cafetaria Epi Café De Klaore Café Rest, t Stokske Tapperij-Brasserij De Schouw Café ‘t Centrum Café t Draaiboompje Café-Herberg De Veerkes Café-Rest. De Brouwer Feestcaté De Aanbeveling De Muzikaalste Zondag van het Zuiden Prinses Irenestraat 9 5066 BD Moergestel Tel./Fax (013) 513 0648 www.thijsvandewouwkeukens.nl b-ij lüÉHhm

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 8