Leuke reacties! TE KOOP 1 Afdelingsvergadering 2007 0900<G>8844 GEEN SPOED, WEL POLITIE W 1.1 VIDO Oisterwijks Kamerkoor in de startblokken voor Scarlatti Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen, met oog voor het klimaat V I f 3 k De makelaar StfzzWSK dicht bij huis! RE/MAX Li y Rabobank I Het is tijd voor de Rabobank. Tijdens het openingsweekend van “Den Boogaard” werd ook het boek gepresen teerd, waarin het ontstaan en de teloorgang van het voormalige gemeenschaps huis en de nieuwbouw van onze sociaal-culturele accommodatie breed is uitge meten. Voorzien van een groot aantal foto’s, die voor velen dankbare herinnerin gen doen herleven. pastoor trapte lustig verder. “En hij dan!”, was het verweer van de twee vrienden. “Nou, voor deze keer zal ik het dan door de vingers zien!” Die pastoor Van den Boogaard neemt in het boek een belangrijke plaats in, reden waarom het gemeenschapshuis, destijds en ook mi, zijn naam draagt. Als men nog in het bezit wil komen van het boek, dan dient men contact op te nemen met de schrijver, Noud Smits, De Hoefkens 21, tel. 513 1694. Zo lang de voorraad strekt, maar op op. •t J Binnenkort starten wij weer met een gespreks groep. Samen praten en luisteren kan voor veel vrouwen het makkelijker maken deze periode door te komen. Wilt u meer informatie hier over kom dan gerust bij ons langs. Dit kan op de éérste en derde woensdag van de maand telkens van 09.30 tot 10.30 uur. Er bestaat ook de mogelijkheid om je op te geven voor een Vraagprijs 479.000, (Vrouwen in de overgang) gespreksgroep van 12 ochtenden. De komen de inloopochtend is woensdag 17 oktober om 9.30 uur. Je bent welkom in buurthuis Loven/Besterd, Koestraat 164,5014 EG Tilburg, ingang park de Horion. Voor informatie 06 - 48316923, of per e-mail vidotilburg@planet.nl Je kunt ook onze website bekijken www.vidotilburg.nl Het voorbereiden van grote muzikale uitvoeringen kost veel tijd. Er moeten tal van praktische zaken zoals locaties, personele bezetting en financiering al vroeg geregeld worden. Maar het belangrijkste is wel dat de muziek in de hoofden en de buiken van de musici een plekje krijgt. Dat geldt niet minder voor het Stabat Mater van Domenico Scarlatti, een tijdgenoot van J.S Bach. dat Part de renaissancesfeer in een prikkelend eigentijds jasje weet te steken waarbij de luis teraar al gauw in gedachten afdwaalt naar neve lige Noorse fjorden. Het OKK musiceert al jaren op een artistiek hoog niveau door zowel geestelijke als wereld lijke koormuziek transparant en met bezieling ten gehore te brengen. Al enkele weken is het OKK flink bezig om zich het werk eigen te maken. Gezien deze plannen zijn geïnteres seerde zangers voor dit project nog steeds wel kom. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de dirigent: Peter van Aerts, tele foon 5284 940. Kijk ook eens op onze website: www.oisterwijkskamerkoor.nl - 4 :^De Hoefkens 33 akelde bungalow aan de rand van Moergestel I j l T VWi; ALLE LEDEN ZIJN VAN HARTE WELKOM j j De boeken gingen als “warme broodjes over de toonbank” en de afnemers gaven daarbij com mentaar als: “Ik heb alle boeken al van Moergestel en daar hoort dit boek nu zeker ook bij!” en “Ik heb altijd met veel plezier in “Den Booaagrd” gewerkt en ik hoop dat ple zier in dit boek weer opnieuw te beleven.” En “Ik ga het opsturen naar ons familielid in Canada. Die is er gek op.” Een mooie reactie met betrekking tot pastoor Van den Boogaard betrof een opmerking van een Moergestelnaar, die destijds samen met zijn vriend door de dienstdoende veldwachter werd staande gehouden, omdat zij geen achter licht op hun fiets voerden. “Dat wordt dan een proces-verbaal!”, was het commentaar van de diender op dit in gebreke blijven. Laat nou daar ook pastoor Van den Boogaard voorbij fietsen en jawel, ook zonder achterlicht. De Het Oisterwijks Kamerkoor (OKK) heeft het ambitieuze plan opgepakt om in april 2008 een vertolking neer te zetten van dit tijdloze stuk. Tijdloos omdat het om een bijbels thema gaat, namelijk het verhaal van de Moeder Maria. Daarnaast is de tekst al vanaf de middeleeuwen bekend en door een keur aan componisten op muziek gezet. In de ogen van het OKK is de compositie van Domenico Scarlatti uniek va’n- wege de aangrijpende tienstemmige toonzetting. Naast dit werk staan in dezelfde concerten het Gloria, Magnificat en Credo van Vivaldi en het Magnificat van Arvo Part (1935) op het pro gramma. Voor hen die deze bijzondere compo nist nog niet kennen is het leuk om te weten Bh- A ■kb MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 10 OKTOBER 2007 PAGINA 5 V T 1 november 8 november u'4 De afdelingscommissies V 4Ö ■2% i) ■9 O De volledige agenda en de overige stukken kunnen de leden van de afdeling vanaf vandaag inzien op onze kantoren. Het belooft een boeiende en interessante avond te worden. Absoluut de moeite waard om te komen dus. Hieronder vindt u de verkorte agenda: Opening Ontwikkelingen vanuit de ledenraad Benoeming leden van de ledenraad Verkiezing maatschappelijk project Ontwikkelingen vanuit de bank Mededelingen en rondvraag Presentatie Helga van Leur over klimaatveranderingen Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk nodigt haar leden van harte uit voor haar lokale afdelingsvergaderingen. Hét moment voor de leden om op de hoogte te worden gebracht en mee te denken over ontwikkelingen. Er is bij iedere vergadering speciale aandacht voor de verkiezing van het maatschappelijk project! En meteoroloog en weerpresentatrice Helga van Leur verzorgt een presentatie met als thema 'Klimaatveranderingen'. Coöperatieve Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk U.A. gevestigd te Oisterwijk makelaars o.g. Pieter Burgers Erik Welten Voor informatie kunt u bellen 06 - 22 80 27 80 of een mail sturen naar bknegsel@planet.nl In Vision Makelaardij Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013) 468 8259 1 Iff 'I Inhoud 421 m3 - perceel 532 m2 bouwjaar 1980 (Aanvaarding in overleg) U bent vanaf 19.30 uur welkom, het programma begint om 20.00 uur. De vergaderingen vinden plaats op: 30 oktober afdeling Diessen in Partycentrum Den Horst te Haghorst. afdeling Hilvarenbeek in Café Zaal Gouden Carolus te Hilvarenbeek. afdeling Moergestel in Partyboerderij 't Draaiboompje te Moergestel. 14 november afdeling Oisterwijk in Cultuurcentrum Tiliander te Oisterwijk. Kijk voor ons actuele huizenaanbod op: www.remax.nl/vision e-mail: vision@remax.nl Persoonlijk contact, nauwe betrokkenheid en uiterst professionele aanpak! Aankoop- en verkoopbegeleiding^ 24 uur per dag, 7 dagen per week!

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 5