DINSDAG 9 OKTOBER A.S. OPTIEK The Doonan Family Band opent GUO-seizoen 07/08 Galerie bezoeken en/of film kijken Familie van Berkel wint tuinset bij de Rabobank In Moergestel bakken ze lekkere taarten gratis hoortest boorapparaten al vanaf 0,00 boorapparaat batterijen en onderhoudsproducten samenwerking met alle grote verzekerings maatschappijen I RE/MAX De makelaar dicht bij huis! Persoonlijk contact, nauwe betrokkenheid en uiterst professionele aanpak! W. Ketelaars Bestratingen en Groenvoorzieningen B.V. Filmzaal 19Toen Op de zondagmiddagen worden in de filmzaal weer klassieke films getoond, in de maand oktober staat de Nederlandse film centraal met films van Paul Verhoeven, Bert Haanstra, Matthijs van Heijningen en Fons Rademakers. Als voorfilm wordt elke maand een film ver toond die in het kader van “Moergestel filmt” is ingezameld. Voor oktober is dat de bevrijding van Moergestel, deze maand 63 jaar geleden. De voorstellingen zijn op de zondagmiddag 15.00 uur en de entree is 3 euro. Wilt U weten welke film vertoond wordt, geef uw e-mail adres door op info@galeriedeverdie- ping.nl EEN MEDEWERKEND VOORMAN GROENVOORZIENINGEN EEN GROENVOORZIENER/HOVENIER Rootven 5 - Moergestel Telefoon: 013-5130691 De taartenactie van de Stichting WieKentKunst was zaterdagmiddag een dubbel succes. De Moergestelse ouderen waren blij verrast en de taarten waren bijzonder lekker. Dat laatste werd vastgesteld door drie professionele bak kers uit Moergestel: Mark van Hulten, Ad Kouwenberg en Hans Verkooijen. Leden van de KVO Moergestel zorgden dat de jurering en de verdeling onder de ouderen perfect verliep. Aan de taartenbakkerij was een prijsvraag ver bonden. De eerste prijs werd gedeeld door Annie van Roessel en Cor van de Loo. Annie van Roessel deed het goed met ene perencake en Cor van de Loo met een taart die was gebak ken van molenmail. Alle ingrediënten, zoals de eieren en de appels, kwamen van eigen erf. Linda van Tuyn werd beloond met de tweede De expositie duurt tot en met zondag 21 okto ber en is te bezichtigen op zaterdagen van 13.00 tot 17.00 uur en op zondagen van 11.00 tot 17.00 uur. Irish Music Dance Show op 7 oktober in ‘t Boerderijtje en dansplezier aan de dag dat niemand onbe roerd laat. Niet voor niets noemen én Michael Flatley én The Dubliners The Doonan Family Band als hun onuitputtelijke inspiratiebron. Luister, kijk, proef, geniet, beleef, onderga en haak aan bij de lers-Keltische muziek- en dans cultuur in haar volste glorie. Tenminste, zolang de voorraad GUO-tickets nog strekt. De Nieuwe Zondagmiddag In het weekeind van 6 en 7 oktober gaan de deuren van galerie De Verdieping en de film zaal weer open voor een nieuw seizoen. De eerste die dit jaar exposeert is Esther Sluijs. Esther Sluijs is geboren in Vlaanderen in 1967. Onder de rook van de kunststad Antwerpen ontpopte zij zich al op jonge leeftijd als een tekentalent. Op de basisschool ontving burge meester van Lint Esther op het gemeentehuis om haar prijzen te overhandigen. Op de mid delbare school viel ze ook meteen op met haar artistieke talenten en werd haar aangeraden om zich verder te ontwikkelen op de zeer beken de Kunsthumaniora in het pittoreske stadje Lier. Esther weet zich steeds met veel emotie, grote vaardigheid en gebruik van verschillende tech nieken uit te drukken in haar werken Dit ondanks, of wellicht dankzij de zorg voor man en vier kinderen De familie van Berkel uit Oisterwijk heeft een tuinset van Borek Parasols gewonnen. Klanten die in de maanden juni en juli een financiering óf een reis verzekering afsloten mochten hun mooi ste vakantiefoto opsturen en maakten hiermee kans op een gratis tuinset van Borek Parasols. De heer en mevrouw van Berkel werden door de jury uitge kozen als winnaar! Nicole van Berkel kreeg de tuinset op woens dag 26 september officieel uitgereikt uit han den van commercieel directeur Mare Steevens. De foto van dochter Marieke op het strand sprong er volgens de jury meteen uit. De zomer se, sfeervolle en aparte ‘look’ was volgens de jury doorslaggevend geweest. De familie van Berkel is onlangs verhuisd en was blij verrast met deze prijs. “Nooit vallen we in de prijzen, en nu met onze vakantiefoto hebben we zowaar een tuin set gewonnen, geweldig. Hij past precies in de stijl van ons nieuwe huis”, aldus Anton van Berkel. De Rabobank deed deze actie in samenwer king met Borek Parasols uit Oisterwijk. Borek Met een Irish Music Dance Show opent The Doonan Family Band op zondag 7 okto ber GUO-concertserie 07/08 in’t Boerderijtje aan de Oisterwijksedreef tussen Oisterwijk en Haaren. Het GUO-concert van deze in Engeland residerende muzikale familie en vriendenclub van Ierse komaf begint om 20.30 uur. Kassa en zaal openen rond 20.00 uur. Al ver voordat Michael Flatiey met River Dance de Ierse dans populariseerde, stond The Doonan Family Band garant voor energieke en authen tieke shows boordevol traditional Irish music dance. Bovendien drukten de bandleden hun stempel op invloedrijke revivalgroepen als Hedgehog Pie, Jack the Lad en Bob Fox. The Doonan Family Band is uniek, briljant en compleet in haar Irish tunes, songs, dance en ongebreidelde humor. In hun wervelende oor- en oogstrelende totaalshows leggen ze een speel- prijs. Haar taart was gemaakt van Griekse yog hurt, honing en noten. Gerde Denissen eindig de op de derde plaats met een koude taart. De prijswinnaressen kregen een door de bak kers gesigneerde oorkonde en een waardebon voor het Moergestels Kookbuukse. Dit ver schijnt op 11 november. Tijdens de keuring door de vakjury en de prijsuitreiking werd het idee geboren om alle taartrecepten te bunde len. Het plan is nu om deze recepten als sup plement toe te voegen aan het Moergestels Kookbuukske zodat iedereen kan proeven hoe lekker deze taarten waren. Na afloop van de jure ring zijn de taarten in punten gesneden en ver volgens door vrijwilligers bezorgd bij de oude ren van Moergestel die op zichzelf wonen. Info reserveringen De organisatie van de GUO-concertseries in ’t Boerderijtje is in handen van Groeten Uit Oisterwijk. GUO maakt geluidsopnames van al haar concerten en brengt hiervan na seizoen 07/08 in eigen beheer een live-compilatie-cd uit in beperkte oplage van 500 exemplaren. Liefhebbers kunnen dit collectors item nu al reserveren via de GUO-website: www.do.nl/guo. Hierop stelt GUO tevens de laatste tickets voor haar seizoensopenende show beschikbaar. richtte de vier kantoren van de Rabobank com pleet in zomerstijl aan. De zomeractie is inmid dels afgesloten. Maar de Rabobank gaat ver der. Want klanten die de komende twee maan den een hypotheek afsluiten, krijgen een fiets voor niets. Kijk voor meer informatie naar de advertentie verderop of neem contact op met de afdeling Hypotheek Vermogen (013) 529 50 50. ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 3 OKTOBER 2007 PAGINA 5 HOORTESTDAG Ter aanvulling van ons team zijn wij op zoek naar: W. Ketelaars bestratingen en Groenvoorzieningen B.V. is een bedrijf wat actief is op het gebied van grond-, riool- en straatwerken en infiltratie- en groenvoorzieningen. Wij bieden u: - een uitdagende functie - gezellige werksfeer - een passend salaris makelaars o.g. Pieter Burgers Erik Welten Functie-eisen: - minimaal mbo werk- en denkniveau - zelfstandig kunnen werken - leidinggevende capaciteiten - in bezit van rijbewijs B-E - flexibele werkinstelling Functie-eisen: - enige werkervaring in het vakgebied - zowel zelfstandig als in groepsverband kunnen werken - in bezit van rijbewijs B-E - flexibele werkinstelling Vision Makelaardij Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013) 468 8259 Kijk voor ons actuele huizenaanbod op: www.remax.nl/vision e-mail: vision@remax.nl Aankoop- en verkoopbegeleiding^ 24 uur per dag, 7 dagen per week! Bent u geïnteresseerd: Stuur of mail uw sollicitatiebrief naar: W. Ketelaars Bestratingen en Groenvoorzieningen B.V., Postbus 103, 5066 ZJ Moergestel Email: info@wketelaars.nl Tel. nr.:013 513 13 39

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 5