NU 30% KORTING Kinder windbreaker vanaf 15.95 Heus Holland-België-duel tijdens hometrainerwedstri j den Audaci nieuws Tekstschrijvers gezocht Punt afgesnoept in matig duel Dames fitnesspants “lake” I Schaatsclub “De Vennen” I Sportvereniging ’’ROEF!” H.S.V. De Rietvoorn Fanartikelen PSV - Ajax - Feyenoord Vrijdag 5 oktober en zaterdag 6 oktober zijn wij gesloten!!! Dierproeven bij café De Brouwer SPORT OUTLET ny MOERGESTEL Industrieweg 17, tel. 013-5136146 www.sportoutlet.nl Biljartnieuws Wethouder Joost Wagenmakers (rechts) in duel met zijn Belgische collega. LET OP: OPENINGSTIJDEN: woensdag 13.00 - 18.00 uur. vrijdag 13.00 - 20.00 uur en zaterdag 9.30 - 13.00 uur De uitslagen: ’t Stokske - Epi 56.4 - 50.1; ’t Centrum - de Klaore 49.7 - 58.5; Epi - ’t Centrum 56.4 - 44.7. In de 3e ronde staan de volgende wedstrijden op het programma: 9 oktober: ’t Draaiboompje - Epi en 11 okto ber: ’t Centrum - ‘t Stokske Programma zondag 7 oktober 2007 Acht 1 - Audacia 1 Audacia 2 - Were Di 2 Audacia 3 - Oirschot Vooruit 4 Audacia 4 - Oisterwijk 5 Audacia 5 - WWZ 7 Were Di 6 - Audacia 6 SVSOS 3 - Audacia 7 Dames: Viola 2 - Audacia ...Vertrek 8.30 Vertrek 11.45 Aanw. 8.15 .Vertrek 10.15 14.30 12.00 10.30 10.00 12.00 12.00 11.30 10.00 Programma 6-10-2007: Pup. Winty E2 - Roef E2 vertr. 8.30 Asp. Roefl Cl - Steensel Cl aanw. 10.30 ZONDAG NAAR ACHT Zondag een nieuwe tegenstander: Acht (aan onze kant van Eindhoven). Het adres is: Amstelstraat la, Acht. Het is de club van Erwin Koeman. Misschien doet hij wel mee. AUDACIA JEUGD Zaterdag 6 oktober Audacia Al - SC ’t Zand A2 Longa A2 - Audacia A2 RKTW A2 - Audacia A3 Gloria UC BI - Audacia BI.. Audacia Cl - Willem 11C3 SC ‘t Zand C4 - Audacia C2 Audacia C3 - SC ’t Zand C7 rust en eenzelfde aantal doelpunten na rust van Jasmijn en wederom Anouk (2x) is het uitein delijk 6-0 geworden. Inmiddels staat het team op de 2de plaats in de competitie. De trainingen zijn al weer enkele weken bezig op maandag vanaf 18.00 uur op ons sportpark naast de sporthal. Dus meiden en jongens vanaf 5 jaar wij heten jullie van harte welkom. Kom eens meetrainen, pas na zes trainingen hoef je een beslissing te nemen. Uitslagen: Pup. Roefl E - Vriendschap E 6 - 0; Asp. Winty C - RoeP C 6 - 2. De afgelopen weken is de Moergestelse Biljartcompetitie weer van start gegaan. Helaas is de biljartvereniging van de Schouw opge houden te bestaan zodat er dit jaar 5 verenigin gen strijden om het kampioenschap. In de le ronde wonnen de biljarters van ’t Stokske hun thuiswedstrijd tegen Epi met ruim verschil. Hans Bax speelde deze avond de beste wed strijd door in 17 beurten zijn 23 caramboles te maken. De biljarters van ’t Centrum begon nen sterk in hun wedstrijd tegen de Klaore. Maar in de laatste 3 partijen maakte de Kloare toch het verschil en gingen met de winst naar huis. Ad van de Wiel was hier het beste op dreef, 49 caramboles in 16 beurten. In de 2de ronde wisten de biljarters van Epi thuis een dikke winst te boeken op ’t Centrum. Over het algemeen waren het lange partijen, echter ook hier was Hans Bax wederom goed op dreef, 23 caramboles in 12 beurten. De uitslag van de Klaore tegen ’t Draaiboompje was nog niet bekend. Bij de opening van Den Boogaard op zondag 30 september was ook Schaatsclub “De Vennen” present. Evenals twee weken eerder in Oisterwijk werden door deze actieve vereniging hometrainerwedstrijden georganiseerd. Als intermezzo van de spannende competitie tus sen de sporters die streden om de bekers, vond er deze middag een bijzondere gebeurtenis plaats. Gelijktijdig met de finale van het wereld kampioenschap wielrennen in Stuttgart, vond er op de hometrainers in Moergestel een heus Holland-België-duel plaats tussen de schepe- nen/wethouders van de Gemeente Oisterwijk en het Belgische plaatsje Meldert. Door Oisterwijks wethouder Joost Wagenmakers met overmacht te verslaan bewees de vertegenwoor diger van Meldert dat België nog steeds wie- Afsluiting Honk-, Soft - en Peanutbal In het weekend van 6 en 7 oktober wordt het honk- en softbalseizoen van Roefl afgesloten met een tweetal toernooien. Op zaterdag 6 oktober spelen de kleinste van 5 t/m 8 jaar een toernooi van 11.00 tot 15.00u. Een leuk gezicht de aller kleinste bezig te zien een bal te slaan, te van gen met hun handschoen en te gooien. Zondag 7 oktober wordt er weer als vanouds het familiesoftbaltoemooi gehouden en wordt door 16 teams gestreden om de eer. Het toernooi vangt om 1 l.OOu aan en om 17.00u is de prijs uitreiking. Het is altijd een gezellig toernooi waar sportiviteit voorop staat. Iedereen is van harte welkom om een kijkje te komen nemen op ons Roefl-veld achter de sporthal. In december starten we weer met de binnen- trainingen. Wil je informatie over Honk- of Softbal neem dan gerust contact op met Annie Hekker 513 2932 Op zondag 7 oktober wordt de laatste wedstrijd van de competitie gehouden. Er wordt gevist op het kanaal bij de roeibaan. Hengellengte is vrij. Er zijn nog verschillende kanshebbers voor de eindzege in het klassement Opgave kan tot daags voor de wedstrijd bij: Marco van Elderen 513 3059 of 06-40350698 of bij Hans Smits 06-51590252. Plaatstrekking om 7.00 uur in cafe de Klaore. Ierland nummer één is. Ook de CDA-politici lieten zich deze middag van hun sportiefste kant zien. In een onderlinge strijd was Guus Mulders nipt sneller dan Con van Beekhoven en Ad Mutsaers werd in een keurige tijd derde. Naast al het politieke geweld werd er natuur lijk ook echte sportieve strijd geleverd. Alle rijders kwamen daarbij drie keer aan de start voor een rit over 400 meter. Bij de heren won Marcel Bruurs de beker door achtereenvolgens Pim Peeters en zijn broer Richard in het klas- sement over drie afstanden voor te blijven. Bij de dames was Carolien van Asseldonk evenals twee weken eerder in Oisterwijk de winnares van de beker. Op respectabele afstand werd zij gevolgd door respectievelijk Maud van de Looy en Lotte van de Loo. Op komende vrijdag 5 oktober wordt toch de maandelijkse Bierproefavond gehouden. Het geplande uitstapje naar de Bokbierdag in Zutphen komt te vervallen. Op deze avond sluit de vereniging met het bierproeven enigs zins aan bij de ‘Octoberfesten’ die momenteel worden gehouden in München. Diverse Beierse (bok)bieren van Kloosterbrouwerij Andechs en Kasteelbrouwerij König Ludwig zullen wor- den gepresenteerd. Ook wel zeer bijzonder bie ren van de kasteelbrouwerij ‘Eggenberg’ uit het Oostenrijkse Salzkammergut zijn voor de liefhebbers te proeven. Het zijn de ‘Nessie’ een bier gebrouwd van whiskymout, een ‘Urbock 23°’ en het sterkste ‘lagerbier’ in de wereld het ‘Samichlaus Bier’. U bent van harte welkom in café De Brouwer, aanvang 20.30 uur. Met zes deelnemers mag de eerste Moer gestelse Tonpraotersacademie een succes genoemd worden. In een erg gezellige eerste bijeenkomst werd al behoorlijk enthousiast van gedachten gewisseld. Ook de voordrach ten van de docenten werden goed ontvan gen. Uit een eerste inventarisatie is gebleken dat onder de deelnemers toch zeker bij enkelen de serieuze intentie bestaat om ook daadwerkelijk in januari in de ton te kruipen. Wel hebben som mige mensen aangegeven graag mee te doen, maar daarbij nog wel wat schrijfhulp te kunnen gebruiken. Daarom zijn we nog naarstig op zoek naar mensen die niet zelf in de ton wil len, maar wel bereid zijn een tekst te schrijven of te helpen bij het schrijven en/of redigeren van een tekst. Heb jij het idee dat je een bijdrage zou kunnen leveren aan het schrijven van een tekst, of wil je een tekst schrijven zonder het zelf te willen voordragen? Neem dan even contact op, zodat we kunnen proberen of we je aan één van de mogelijke tonpraters kunnen koppelen. Natuurlijk kijken we dan wel even of het klikt en of jullie een beetje hetzelfde idee hebben over de manier waarop je een sauwel zou moeten opbouwen. Mocht je interesse gewekt zijn, neem dan even contact op met Maikel Denissen op telefoon nummer 513 3667 of 06-16646181. Op de valreep maakte Audacia nog gelijk. Op dat moment geeft dat even voldoening, maar als je de indrukken van de wedstrijd laat bezinken dan heeft Audacia zich tekort gedaan. De kop loper (de enige met de volle winst) uit Best was op bezoek. Het eerste kwartier maakte al dui delijk dat we hier niet te maken hadden met een superieur elftal maar ook een waarvan punten zijn te pakken. Echter als je in de zestiende minuut door een volledig onnodige overtre ding van Jos Ligtvoet een penalty weggeeft, werk je jezelf in de nesten. Thomas Peuling benutte dit buitenkansje: 0-1. In de wetenschap dat zelf scoren niet het beste onderdeel is van jouw voetbalspel en blessures van Ronald Deckers en even later van zijn invaller Pepijn van Gils aderlatingen zijn dan ga je een moeilijke verdere wedstrijd tegemoet. Gelukkig hield Wilhelmina Boys de hoop bij Audacia op een beter resultaat in stand door zelf niet meer te scoren, deels door eigen onmacht en deel door goede optredens van keeper Phil van Lier. Alleen door de spanning kon de wed- strijd nog boeien tot de laatste minuut en warempel kwam het er nog van in blessuretijd door de enige fout van de keeper. Als een keep er uitloopt om een voorzet te onderscheppen moet hij hem hebben, nu schampte de bal nog het hoofd van Remco Op ’t Hoog en zeilde in het verlaten doel: 1-1. ROEF KORFBAL WINST PUPILLEN, ASPIRANTEN NOG GEEN WINST De Aspiranten zijn wat betreft gemiddelde leef tijd juist te hoog ingedeeld wat blijkt uit het feit dat nog niet gewonnen is. Deze week is tegen Winty uit Wintelre redelijk goed gespeeld en zelfs twee doelpunten gemaakt, maar dat is niet genoeg voor een overwinning. Uiteindelijk is het Winty die met 6-2 weet te winnen. De Pupillen hebben echt de smaak te pakken. Na het verlies in de allereerste wedstrijd is alleen nog maar gewonnen. Nu voor de derde keer op rij en wel van Vriendschap uit Gasteren. Via doelpunten van Anne, Anouk en Evy voor ROEF HANDBAL Uitslagen: De dames senioren wonnen hun laatste wedstrijd van de veldcompetitie tegen Achilles uit Veldhoven met 8-20. Daardoor zijn ze le geworden in hun poule en eigenlijk kam pioen. Maar omdat onze kompetitie gelijk moet gaan lopen met het grootste deel van Nederland, komt er in het voorjaar nog een “derde helft” bij. Jammer anders hadden ze nu, net als onze jongste handballertjes een feestje. Dus dat stel len we nog even uit. Dames recreanten: Roef-Elshout 3-10 Komend weekend gaat de zaalcompetitie van start. Alleen de Heren-A spelen dit weekend hun eerste wedstrijd en wel op zondag 7 okto ber om 11.00 uur in ’t Stokeind tegen Orion. Het weekend van 13-14 oktober spelen alle teams weer. Handbal is altijd raak! Uitslagen zondag 30 september 2007 Audacia 1 - Wilhelmina Boys1 - 1 Oirschot Vooruit 2 - Audacia 25 - 1 SVSOS 2 - Audacia 33 - 3 Viola 5 - Audacia 40 - 4 Geldrop/AEK 8 - Audacia 50 - 3 Audacia 6 - SC Olympus 62 - 8 Audacia 7 - Gloria UC 43 - 4 Dames: Audacia - DESK 21- 15 ....Aanw, 13.30 .Vertrek. 13.15 .Vertrek. 13.15 .Vertrek. 13.15 ....Aanw. 11.30 ..Vertrek 14.45 ....Aanw. 12.15 Audacia C4 - Zwaluw VFC C5 ...Aanw. 12.15 Zigo Dl - Audacia Dl RKDSV D2 - Audacia D2. Audacia D3 - Voab D4 RKDSV El - Audacia El Audacia E2 - Voab E3Aanw. 8.30 Audacia E3 - Voab E4Aanw. 8.30 Audacia E4 - GSBW E5Aanw. 8.30 GSBW E4 - Audacia E5Vertrek 9.45 Oirschot Vooruit F1 - Audacia FlVertrek 8.00 Audacia F2 - Voab F2Aanw. 10.30 GSBW F4 - Audacia F3Vertrek 10.45 Audacia F4- Hilvaria F5Aanw. 10.30 Audacia F5 - SV Triborgh F10 ...Aanw. 10.30 Voab F9 - Audacia F6Vertrek 10.00 Sarto F15 - Audacia F7Vertrek 11.15 Betaling met PIN mogelijk Adverteren in 'Moergestel Nieuws' Bel: 013 - 513 2268 PAGINA 11 ’MOERGESTEL NIEUWS’ WOENSDAG 3 OKTOBER 2007 - 1| I

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 11