Fietsen of rennen door de maïs ■hl zo Binnenbrand aan de Kloosterlaan Opnieuw Gèssels team in Hart van Brabantloop Schaatsclub “De Vennen” presenteerde zich in Oisterwijk ,w_^ww«eptember Parkeren tijdens BoogaardWieKent Verlies in Eindhoven Zoek je een sportieve uitdaging? Sportvereniging ’’ROEF!” september J Diessen? 2iens op 30 r bj De Nieuwe 6rf in ,ef t ef Westerwijk 6 Diessen Groepsaccommodatie De Nieuwe Erf www.denieuweerf.nl .5-1 .6-5 .3-3 .3-0 .4-1 .4-7 1-5 Rondleiding Door de groepsaccommodatie vanaf 15.00 uur. Uitslagen zondag 23 september 2007 WS 1 - Audacia 1 Audacia 2 - Nevelo 2 Audacia 3 - SBC 4 Best Vooruit 9 - Audacia 5 Viola 6 - Audacia 6 Riel 4 - Audacia 7 Dames: Longa - Audacia Audacia A2 - Taxandria A2 Audacia A3 - Essche Boys A3 Audacia BI - SC ‘t Zand B2 RWB Cl - Audacia Cl Audacia C2 - SC ’t Zand C3 ...Aanw. 10.30 .Vertrek 10.00 ...Aanw. 10.30 Aanw. 9.45 SV Triborgh F12 - Audacia Fó.Vertrek 10.00 Voab F10 - Audacia F7Vertrek 10.00 Vertrek 12.00 Aanw. 8.15 ...Vertrek 8.30 Aanw. 8.15 ...Vertrek 8.00 AUDACIA JEUGD Zaterdag 29 september Oirschot Vooruit Al - Audacia Al .Vertrek 13.15 ...Aanw. 13.30 ...Aanw. 13.30 ...Aanw. 13.30 .Vertrek 11.30 ...Aanw. 12.00 SV Triborgh C3 - Audacia C3 ...Vertrek 12.15 Nemelaer C3 - Audacia C4 Audacia Dl - Sarto D2 GSBW D2 - Audacia D2 Audacia D3-RKDSV D3. Voab El - Audacia El Audacia E3 - Riel E2Aanw. 9.30 Audacia E4 - Voab E5Aanw. 8.30 SC Olympus E4 - Audacia E5Vertrek 9.00 Beerse Boys F1 - Audacia F1Vertrek 8.30 Audacia F2 - RKDSV F2- Hilvaria F4 - Audacia F3 Audacia F4 - Voab F6 Audacia F5 - SC ‘t Zand F9 ROEF HANDBAL Uitslagen: MB 1 HMC 4-Roef 1 1-18: MB 2 Mixed-up 2-Roef 2 9-2; MCJ RHV 2-Roef 3-8 :DS HMC 4-Roef 2. 7-15. Woensdag 26 september 20.00 uur laatste wed- strijd van de dames 1 tegen Achilles in Veldhoven. Veel succes, probeer de eerste plaats te verdedigen. Handbal is altijd raak! Lijstenmakerij voor alle inlijstwerk Restauratie-atelier Auto’s langs route van de processie Als zondag de St.-Ermelindisprocessie door een deel van Moergestel trekt, zouden gepar keerde auto’s hinder op kunnen leveren. Daarom verzoekt de organisatie alle mensen die langs de route wonen daar rekening mee te houden. Het gaat er vooral om de auto’s zo te parkeren dat ze voor de processie niet in de weg staan. De organisatie heeft deze week bij alle bewoners langs de route een brief met dit verzoek bezorgd. Het gaat om de Raadhuisstraat, de Kloosterlaan en het Rootven. Kom naar de open dag van De Nieuwe Erf in Diessen. De hele dag zijn er diverse activiteiten: de vooral jeugdige deelnemers moest lopend op schaatsen een parcours met hindernissen wor den afgelegd. In de categorie deelnemers ouder dan 12 jaar werden de bekers gewonnen door Isabelle van der Sande en Ronaldo Ripero. De drie snelste jongens en meisjes in de categorie tot en met 12 jaar ontvingen een passe-partout voor het ijsbaantje dat tijdens “Oisterwijk on Ice” in de kerstvakantie weer op de Lind zal worden aangelegd. Bij de meisjes werden deze passe-partouts gewonnen door Merel Bertens, Anouk van den Bijgaard en Nina van den Berg. Wouter Meijer, Max van Riet en Jarwin van Berkel waren de winnaars bij de jongens. Mede dankzij het mooie weer kan Schaatsclub “De Vennen” terug kijken op een geslaagde presentatie in het centrum van Oisterwijk. Tijdens de opening van de nieuwe Den Boogaard, zal Schaatsclub “De Vennen” op zondag 30 september nog een keer hometrai nerwedstrijden in Moergestel organiseren. Het is nog tot vrijdag 28 september mogelijk om hiervoor teams van twee rijders aan te melden bij Mathieu Bruurs (513 1888). Mountainbike maïstocht vertrek tussen 9.00 en 10.00 uur. Op zaterdag 29 september vindt alweer de 24e editie van de Hart Van Brabantloop plaats. Meer dan 100 teams, ieder bestaande uit 10 heren en 5 dames lopen dan 105 kilometer door het Brabantse land. Ook dit jaar neemt de loopgroep van Rico Salvetti, bekend van de Rico Salvettti winterloop hieraan deel. Startpunt van de loop is op het Universiteitsterrein in Tilburg ’s ochtends om 7.30. De loop gaat via Loon op Zand door de duinen naar Üdenhout en vervolgens naar Hilvarenbeek. Van daar via Diessen en Oostelbeers naar Oirschot. Hier is om 14.15 de tweede herstart. Vandaar gaat het naar de Leugenbenkskes in de Kampina naar Oisterwijk, van waaruit naar de ROEF-velden in ons eigen Moergestel. Daar zal Arie Aarts, ook actief op de gladde ijzers voor schaatsclub De Vennen, van start gaan voor zijn etappe naar de Korte Heuvel. Het Moergestelse team is een mix van jeugdig elan en (zeer) geroutineerde lopers en loop sters. Alhoewel onze nestor dit jaar heeft beslo ten voor zijn school het Willem II college te lopen is het toch gelukt een ijzersterk team op de been te brengen. Afgelopen zaterdag vond er een binnenbrand plaats in de woning van de familie Van Dal aan de Kloosterlaan. De brand trok uiteraard veel bekijks en aandacht op deze zaterdagmiddag. Zo ook van de oplettende voorbijganger die met de camera in de buurt was. Als mogelijke oorzaak van de brand wordt kortsluiting vermoed. De schade is nog onbekend. <■»- <br VVS - Audacia 5 - 1 Wegens omstandigheden is er geen verslag van de wedstrijd in Eindhoven. Volgens de berich ten kwam Audacia de tweede achterstand in de tweede helft niet mee te boven. Zondag komt koploper Wilhelmina Boys uit Best zijn zondag de gas ten aan de Molenstraat. Zij is de enige ploeg met de volle winst tot nog toe in de vierde klasse G. De moeite waard daar eens kennis mee te maken. Programma zondag 30 september 2007 Audacia 1 - Wilhelmina Boys14.30 Oirschot Vooruit 2 - Audacia 212.30 SVSOS 2 - Audacia 310.30 Viola 5-Audacia 409.30 Geldrop/AEK 8 - Audacia 510.30 Audacia 6 - SC Olympus 610.00 Audacia 7 - Gloria UC 410.00 Dames: Audacia - DESK 212.30 ROEF KORFBAL WEDEROM WINST PUPILLEN Kennelijk hebben de speelsters van de pupil len E de smaak van het winnen te pakken. Na de 3 - 0 zege van vorige week is nu ook de uit wedstrijd tegen SDO uit Veldhoven in een over winning geëindigd en wel 3 - 1. De wedstrijd van de aspiranten is niet doorgegaan omdat de tegenstander zich op het laatste moment heeft afgemeld. Jammer! De trainingen zijn al weer enkele weken bezig op maandag vanaf 18.00 uur op ons sportpark naast de sporthal. Dus meiden en jongens vanaf 5 jaar wij heten jullie van harte welkom. Kom eens meetrainen, pas na zes trainingen hoef je een beslissing te nemen. Uitslag: Pup. SDO E - Roef! E 1 - 3 Programma 29-9-2007: Pup. Roef! El - Vriendschap E2 aanw. 9.30 Asp. Winty C2 - Roef! Cl vertr. 12.30 Op het St.-Jansplein kan komende zondag niet worden geparkeerd. Dit houdt verband met de feestelijkheden in het kader van de opening van de nieuwe Den Boogaard. Dit feest wordt gevierd in zowel Den Boogaard zelf als op het St.-Jansplein. Op het plein zijn zoveel activiteiten dat daarvoor alle ruimte nodig is. Omwonenden worden dan ook dringend verzocht hun auto zaterdag avond tijdelijk ergens anders neer te zetten. Vanaf 17.00 uur is het plein zondag weer beschikbaar voor de automobilist. Badmintonclub Moergestel zoekt nieuwe leden Kom dan gezellig meppen met een racket en shuttle. Op woensdagavond vanaf 20.00 uur ben je van harte welkom. Het enige wat je nodig hebt zijn zaalgymschoenen en goede zin. Je kunt een paar keer gratis meespelen om te zien of het iets voor jou is. Rackets zijn aanwezig. Bij vragen kun je bellen: 513 3436 of 06-33844548. Je zult merken dat het heel leuk is en heel wat anders dan op het strand. De loop bestaat uit 15 etappes en als volgt worden gelopen: Etappe 1 Universiteit - 2Stedenziekenhuis: Anne Jonkers; Etappe 2 2Stedenziekenhuis- Loon op Zand: Ad Oerlemans; Etappe 3 Loon op Zand - Bos en Duin: Maarten van Gils; Etappe 4 Bos en Duin - Rustende Jager: Esther Jonkers; Etappe 5 Rustende Jager - Üdenhout: Hans van Gils; Etappe 6 Üdenhout - Vidar Wilhelminakanaal: Jan op ‘t Hoog; Etappe 7 Vidar-Hilvarenbeek: Jan de Jong; Etappe 8 Hilvarenbeek - Oostelbeers: Jac op 't Hoog; Etappe 9 Oostelbeers - Oirschot: Susanne van den Berg; Etappe 10 Oirschot - Kampina: Ad Kolen; Etappe 11 Kampina - Oisterwijk: Koos Guijt; Etappe 12 Oisterwijk- Moergestel: Corrie Timmer; Etappe 13 Moergestel - Heuvel Tilburg: Arie Aarts. De laatste twee etappes zijn beide 5.5 kilome ter lang, een dames- en een herenetappe wor den voor ons team gelopen door Toos Swinkels en Jan Jonkers die opnieuw gaat proberen zijn dochters voor te blijven. Onder de enthousiaste leiding van Piet van de Schoot en Leo Boogaers. De lopers worden begeleid door fietsers voor de route. Hopelijk zijn de weersgoden ons gunstig gezind zodat het as zaterdag weer een mooie loopdag kan wor den. Toeschouwers zijn van harte welkom; tus sen half 4 en kwart voor vier zal op de ROEF! velden Corrie Timmer finishen en Arie Aarts van start gaan. Ter gelegenheid van haar 20-jarig jubileum organiseerde Schaatsclub “De Vennen” op zondag 16 september hometrainer- en kluun- wedstrijden in het Lindepark in Oisterwijk. Voor deze locatie was gekozen omdat “De Vennen” al lang niet meer een puur Moergestelse club is. De 200 leden komen namelijk uit de gehele gemeente Oisterwijk en zelfs ook uit de omliggende gemeenten. Tijdens de hometrainerwedstrijden bleek Ad van de Ven over een niet eerder bekend sprint talent te beschikken. Deze inmiddels 49 jaar oude trainer van de wedstrijdschaatsploeg bleef zijn jongere concurrenten ruimschoots voor. Alleen Marcel Bruurs (32) slaagde er een keer in om Ad in een rechtstreeks duel te verslaan. Bij de dames was Carolien van Asseldonk opper machtig. Met tijden die zelfs bij de heren niet uit de toon zouden vallen versloeg Carolien haar tegenstandsters. Ad en Carolien werden met hun overwinningen de winnaars van de bekers. Als intermezzo in de strijd om deze bekers werd er ook nog een heuse prominen tenrace gehouden. Na een interview met de voortreffelijke commentator Paul Spapens ging wethouder Joost Wagenmakers (WD) de strijd aan met Kees Rijnen, de fractievoorzitter in de gemeenteraad namens Gemeente Belangen. De rit werd uiteindelijk gewonnen door Kees Rijnen. Kees werd echter niet de snelste der pro minenten. Later op de middag slaagde Frans van letsel (secretaris van Gemeente Belangen) er namelijk in de tijd van zijn fractievoorzit ter met ruim anderhalve seconde te verbeteren. Gelijktijdig met de hometrainerwedstrijden werden er kluun wedstrijden gehouden. Door MaïsRun Estafetteloop Zeskampspelen Roofvogelshow !il!l PAGINA 9 Heusdensebaan 27, 5061 PM Oisterwijk tel. (013) 5284856 Open: donderdag 13.00-18.00; vrijdag 10.00-18.00; t zaterdag 10.00-15.00 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 26 SEPTEMBER 2007 F

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 9