elke dag beter Hans Wiegel te gast bij Rabobank Jumbo is op zoek naar jou! Een fiets voor niets bij de Rabobank 'n Medewerker slagerij (16 uur per week) AGF-parttimers voor de avonden en de zaterdagen (min. leeftijd 16 jaar) Bankiert u nog niet digitaal? Kom dan naar een van onze informatiebijeenkomsten Bel Jos van Dijk 'n Fulltime medewerker Verslijn (vleeswaren/brood/kaas) (32/40 uur per week) üjs van de Wouw Rabobank OP DIT MOMENT ZIJN WE OP ZOEK NAAR: Het is tijd voor de Rabobank. Is uw riolering verstopt? Tel. Fax (013) 513 3136 Mobiel: 06 - 239 79 071 lijk om de rente vast te zetten. Klanten ontvan gen daarom bij een hypotheek voor 30 jaar vast het tarief van 20 jaar. Daarnaast krijgt men bij *- het afsluiten van een hypotheek ook nog eens een fiets voor niets! De klant kan kiezen uit een aantal verschillen modellen en de fiets mag meteen mee naar huis genomen worden. Een extra aanvulling op de actie die goed is voor de klant en goed voor het klimaat.” De Rabobank werkt hiervoor samen met een drietal ondernemers uit haar werkgebied: Schepens Tweewielers (Koninklijke Gazelle Nederland), Bike Totaal, beide uit Oisterwijk en Vogels Fiets Sport uit Moergestel. bouwd”. Hij ventileerde verder de noodzaak tot een goede infrastructuur, een prestatiegerich- ter onderwijs en het opschuiven van de pen sioengerechtigde leeftijd. “Er moet harder en langer worden gewerkt” aldus Wiegel. De bijeenkomst vond plaats in het nieuwe cultuurcentrum Den Boogaard in Moergestel De Rabobank had hiermee een primeur aan gezien de officiële opening pas in het week end van 29 en 30 september plaatsvindt. Algemeen directeur Jeroen van den Ingh licht toe waarom de bank dit soort bijeenkomsten organiseert: “Als coöperatieve Rabobank doen we graag iets extra’s voor onze klanten. En niet alleen nu ten tijde van de Prinsjesdagactualiteit, maar op allerlei gebied. Zo vinden er binnen kort speciale bijeenkomsten over internetban kieren plaats en is er op 29 november een spe ciaal seminar voor de beleggingsklanten.” De Rabobank heeft een grote najaarsactie. Iedereen die in de maanden oktober en novem ber een hypotheek afsluit voor 30 jaar ontvangt het tarief van 20 jaar. Als klap op de vuurpijl krijgt men ook nog eens een fiets voor niets! Deze fiets mag men ter plekke uitzoeken én meenemen. De bankhallen staan daarom vanaf de eerste week van oktober vol met verschillen de fietsen. Commercieel directeur Mare Steevens legt uit waarom de bank deze actie in het leven roept. “De huizenmarkt trekt altijd extra aan in het najaar. Wij springen daarop in door onze klan ten een speciaal aanbod te doen. Omdat de ren tes aan het stijgen zijn is het extra aantrekke- Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk staat tra ditiegetrouw ieder jaar stil bij Prinsjesdag en organiseerde daarom op donderdag 20 september een lezing voor haar Private Banking klanten en Zakelijke Relaties. De bank had dit jaar een bijzondere gastspreker in de persoon van Hans Wiegel. De belang stelling was groot, meer dan 400 personen werden door de heer Wiegel meegenomen in de actualiteiten van de politiek en de econo mie. De heer Wiegel gaf op indrukwekkende wijze zijn visie op het politieke klimaat en de miljoe nennota. De vooruitzichten zijn zowel voor de wereld economie als voor Nederland gunstig. “Het vorige kabinet heeft een goede erfenis achter gelaten”, aldus Wiegel. “De begroting van dit kabinet oogt mooi, maar de financiering ervan is niet op alle onderdelen even sterk onder- PAGINA 11 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 26 SEPTEMBER 2007 0 www.rabobank.nl/hilvarenbeek-oisterwijk Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk organiseert op 8, 9 en 10 oktober een (gratis) informatiebijeenkomst over internetbankieren. Met internetbankieren kunt u 24 uur per dag uw saldo checken en betalingen doen. U krijgt tijdens deze avond een persoonlijke uitleg en u wordt 1 op 1 begeleid. Deze bijeenkomsten vinden plaats op ons kantoor in Diessen. Op 16 oktober vindt er een algemene informatiebijeenkomst in Oisterwijk plaats over internetbankieren. Deze avond is wat minder uitgebreid en geschikt voor mensen die al enige ervaring met internet hebben. Als medewerker bij Jumbo maak je het samen met je collega’s onze klanten voor 100% naar de zin. Je stelt de klant centraal en doet je uiterste best om hun wensen te vervul len. Om de klant optimaal te bedienen zorg je dat er altijd voldoende producten aanwe zig zijn en dat deze perfect gepresenteerd worden. Je beschikt over voldoende product kennis of bent bereid dit te leren zodat je de klanten goed kunt informeren. Is je interesse gewekt, of wil je meer weten? Neem dan contact op met Geert Denissen, Rootven 38, Moergestel of via e-mail: jumbo.denissen-moergestel@jumbosupermarkten.nl Wat kun je van ons verwachten: Een marktconform salaris; Goede secundaire arbeidsvoorwaarden; Ruime opleidings- en doorgroeimogelijkheden; Een uitstekende collegiale sfeer; 100% aandacht voor de klant. U kunt zich voor een van deze bijeenkomsten aanmelden bij het Service Centre van Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk, (013) 529 50 00. Naar eigen wens en ontwerp Alle merken keukenapparatuur i Bezoek aan huis I Gratis offerte, geheel vrijblijvend Wat verwachten we van je: Je bent commercieel ingesteld en resultaatgericht; Je bent sen/icegericht en leergierig; Je beschikt over een ruime productkennis of bent bereid dit te leren door middel van een interne training; RIOLERINGSWERKEN Vooskerbos 25, Moergestel Ook voor het vernieuwen van uw rioleringen! Prinses Irenestraat 9 5066 BD Moergestel Tel./Fax (013) 513 0648 www.thijsvandewouwkeukens.nl

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 11