Jeugdig talent lonkt naar succes bij promsconcerten GUO-concert Dougie MacLean in ’t Boerderijtje uitverkocht 3 Jeugdvakantieweek bedankt I z>****^\ De makelaar SiF/zVIKK dicht bij huis! ALLROUND- MAGAZIJNMEDEWERKER RE/MAX PRODUCTS haar nichtje, die als grootste fan bij beide optre dens aanwezig zal zijn. Door de gedrevenheid en gouden stem van Dorien zal het zeker niet de laatste keer zijn dat haar naam in de kran ten verschijnt. Voor Kim, Amy en Milou is het de eerste keer dat ze voor zo’n grote, volle zaal mogen optre den. Tijdens de audities en repetities is echter nog geen spoor van zenuwen of onzekerheid te zien geweest. Of ze nog zo stoer zullen zijn als ze straks op het podium verschijnen... Zeker wel! Het nummer dat zij gaan zingen heeft pit, vinden ze, hoewel het toch van ver voor hun tijd is. Aretha Franklin had met Think een wereldhit in de tijd dat hun ouders nog zeer jong waren. Natuurlijk kennen ze de harmonie wel van optochten met Carnaval en Sinterklaas, maar dat ook dit soort muziek gespeeld kan worden, daar keken ze van op. “Super gaaf,” was de spontane reactie na de eerste repetitie met het orkest. Wil jij erbij zijn op 5 of 6 oktober in Den Boogaard te Moergestel tijdens de Rabobank promsconcerten, met optredens van BZB, popcombo, lokale artiesten, harmonie Prinses Juliana en de Jan van Brusselband? Kaarten zijn a 15 euro te koop bij de filialen van Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk en de Boerenbondwinkels in Moergestel en Udenhout. Ook kunt u de kaarten online bestellen op www.julianamoergestel.nl Concertorganisatie Groeten Uit Oisterwijk meldt haar eerste uitverkochte concert uit GUO-serie 07/08 in ‘t Boerderijtje. Het betreft Dougie MacLean op zaterdag 24 november. Ook de overige folkroots-concerten van komend GUO-seizoen kennen een ongeken de voorverkoop. Ruim voordat op 7 oktober The Doonan Family Band het seizoen opent met een Irish Music Dance Show, is nu al meer dan 75% van alle beschikbare seizoen- stickets verkocht. GUO verwacht dan ook dat vrijwel al haar concerten uitverkocht raken. Wie de jeugd heeft, die heeft toekomst. Als dat waar is, dan keren de promsconcerten in Moergestel nog jarenlang terug! De jongste artiesten zijn Milou Lapien en Kim en Amy van de Wouw, allen uit Moergestel. Maar Dorien van Kalmthout (Oisterwijk) heeft met haar 17 jaar ook nog een lange carrière in het vooruitzicht. Een opsomming van alle aansprekende optre dens van Dorien vergt te veel ruimte, maar zeker vermelden we haar optreden op het Maurick Muziek Concours in Vught, waar zij een mooie eerste prijs behaalde. Ook was ze vorig jaar in Oisterwijk te zien tijdens ‘Goed voor Talent’, georganiseerd door de Rabobank. Op 5 en 6 oktober zal ze in Moergestel ‘De Zee’ van Trijntje Oosterhuis zingen. Zeker geen gemakkelijke opgave, maar zoals ze zelf zegt: “De grote rol die het harmonieorkest heeft en de steun van het koor ‘Inspiration’ zorgen ervoor dat het helemaal goed komt.” Natuurlijk zal haar familie in de zaal zitten, maar zeker ook Waar Dougie MacLean al is uitverkocht, duwen andere GUO-concerten daar tegenaan. Ook voor de geplande live-cd met gelimiteerde opla ge staan al tientallen reserveringen genoteerd. Zolang de voorraad strekt, kan bij GUO nog gereserveerd worden voor concerten en live-cd. Dat kan per post via GUO-concertbrochure 07/08 of digitaal via website www.do.nl/guo. Voor overige info is er groetenuitoisterwijk @home.nl ofGUO-foon: 5210175. North Cregg cancelt GUO-concert North Cregg heeft haar geplande GUO-concert van 4 november 2007 in ’t Boerderijtje gecan- celd bij het organiserende Groeten Uit Oisterwijk. Aan de cancel ligt een misverstand over de concertdatum tussen de Ierse formatie en haar Nederlandse tourmanager ten grond slag. GUO zocht de afgelopen weken nog wel naar vervanging voor dezelfde datum en vergelijk baar van niveau, genre en gage. Creusen: “Wat we wilden, kregen we financieel of op datum niet rond, wat we rond konden krijgen, wilden we niet wegens minder niveau of onvergelijk baar genre. Omdat we qua niveau en genre geen water bij de wijn doen, besloten we 4 november als concertdatum te laten vervallen, de mogelijkheid om hiervoor op onze website te reserveren te blokkeren, ons voor komend seizoen te beperken tot de resterende acht con certen en alle belangstellenden met reserve ringen voor North Cregg hierover te informe ren. Met excuses onzerzijds in de veronderstel ling dat we deze‘cancel’ zo naar beste vermo gen hebben afgewikkeld.” Cordaid GELOVEN DAT HET KAN 'ra ■n o w PAGINA 5 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 29 AUGUSTUS 2007 Functie-eisen: Zelfstandig en gestructureerd kunnen werken Een sterk verantwoordelijkheidsgevoel Gedreven en handig Enige kennis van automatisering Technische kennis/inzicht Vrachtwagen rijbewijs is welkom Goed kunnen functioneren in een kleine groep VDK products is een snelgroeiende, exportgerichte handelsonderneming. Het assortiment bestaat voor het grootste gedeelte uit kunststof producten voor de agrarische sector. Deze producten worden in eigen beheer ontwikkeld. Hierbij staan kwaliteit en een goede service hoog in het vaandel. Al geruime tijd zijn wij dan ook Europees marktleider op o.a. het gebied van individuele buitenhuisvesting van kalveren. Door steeds drukkere logistieke werkzaamheden is er momenteel binnen ons bedrijf een vacature van 20-40 uur in de week voor: Je ben verantwoordelijk voor alle inkomende en uitgaande zendingen, inclusief het gereedmaken van pakketten voor verzending. Verder alle ingekomen materialen controleren op kwaliteit en aantallen, om deze vervolgens gestructureerd in het magazijn te plaatsen. Ook voorraad controle, signaleren tekorten, montage/ reparatie werkzaam heden en zendingen wegbrengen behoren tot je werkzaamheden. Kortom een zeer wisselende job met vele mogelijkheden. VDK products biedt je: Een leuke baan binnen een klein en gezellig team, waarin op een informele en uiterst collegiale wijze met je wordt samengewerkt. Aan alle werknemers wordt veel ruimte geboden voor eigen inbreng en ideeën. Ons kantoor is gunstig gesitueerd op het nieuwe bedrijventerrein De Sonman in Moergestel. Rest ons nog de vele sponsors te bedanken die ons op wat voor manier dan ook ondersteund hebben. Ligtvoet Nimco 'House of Shoes', Rabobank, Brandweer Moergestel, Fujifilm manufac- tering Europe BV Tilburg, Loon- en Transportbedrijf Bruurs V.O.F., Fakibolo, Janssen Aannemers BV, B&E (groentehandel), Schoenfabriek van Bommel, Herberg de Veerkes, Partyboerderij 't Draaiboompje, Kampeerboerderij Moorman, Scouting St.-Jan, Roef!, Audacia, Op 't Hoog Aannemersbedrijf/Ramenfabriek, basisschool Graaf van Ursel, Bakkerij van Hulten, Cafetaria Epi, MTV, Jam Aarts, Inpetto, Autobedrijf van Balkom, Boetiek Vivace, John's meubelstoffeerde- rij, Schildersbedrijf Verbakel, J. Vernooy Belegging- en Beheer BV, Joost Kwinten Assurantiën, F. van Velthoven Electrotechnisch Installatiebedrijf, Aphrodite, Mulders automatisering, Drogisterij Kemps, Boetiek Bonita, Café de Brouwer, Installatiebedrijf Van Velthoven Kruijssen BV, Stg Cycling for Women, Novy Van Wezel, Café 't Centrum, De Hoefkens B.V., Verkooijen A.M.P, Vriens Consulting B.V., Juwelier Ketelaars, Slijterij de Korenmaaier, Twinkeltje, Modehuis Pointers, Vogels Fiets Sport, Schepens Tweewielers, Boerenbond, Slagerij Ketelaars, Slagerij van Zon. In de eerste plaats zijn we natuurlijk dankbaar dat de Moergestelse jeugd en een groot aantal moeders zich in zo'n groten getale in wil zetten als leiding. Bedankt: Ook dit jaar is de Jeugdvakantieweek weer grandioos verlopen. Wij als organisatie zijn ieder jaar blij dat we op zoveel mensen kun nen rekenen om er een mooie week van te kunnen maken voor de Moergestelse kinderen. A-programma: Britt en Marij, Milou en Willemijn, Vita en Mark, Kelly en Manon, Angeliek en Sharifa, Sander en Stefan, Tonnie en Resy en diverse moeders, Ella en Lynn, Lieke en Paula en Marissa en Sanne, Monique en Marly en Resy, Melanie en Anouk, Marcha en Annie, moeder Verbeek en diverse moeders, Rianne en diverse moeders, Lizette en moeder de Cort C-programma: Bas en Roel, Harm en Johan, Ilona en Inge, Luuk en Emiel, Manouk en Willem en Caro, Daniëlle en Perry en Etiënne, Raoul en Rachel, Joost en Renée, Alex en Nick. Zonder "losse" krachten die op komen draven als brigadier, spelleiding of in te zetten zijn voor welk klusje dan ook, kunnen we natuurlijk ook niet. Daarom bedankt: Familie Donders, Piet en Martha Kogels, Harriët van Esch, Leen van Gestel, Jan van lersel, Frank en Marian Kouwenberg, Marjo Mallens, Jeanne Paradé, Henny Smits, Madeleine Verbeek, Allart Snelders, Norbert Schoenmakers, Lonneke Kuijpers, Hielke Hooghiemstra, Nel van Haaren, Stijn van de Wiel, Lotte Heijkants, Monique van Houtum, Jacqueline van de Wouw, Graard Ketelaars, Sjef Schilders en Frankie van Boxtel En natuurlijk zijn we bijna geheel afhankelijk van de ondersteuning van onze onvolprezen STT (Stichting Teut en Techniek) bestaande uit: Jo van Elderen, Addie van Gorp, Veronique van Oort, Jan Rijnen, Lian Vriens, like Hekker, Martijn Vriens, Dennis van Oort en Riky Bergman. B-programma: Yvonne en Inge, Sione en Anoek, Marjon en Jody, Yola en Nicole, Evy en Maud, Evy en Maaike, Gijs en Jasper, Iris en Tess, Nicole en Marga, Lieke en Sophie, Judith en Noortje, Ralf en Rick, Marloes en Kirsten en Laura en Renske, Linda en Hanneke en Mark, Emilie en Meeke, Mathijs en Bram, Marleen en Imke, Rogier en Koen Iedereen bedankt voor het mede mogelijk maken van de Jeugdvakantieweek 2007! Wij en de Moergestelse kinderen hopen ook in 2008 weer op u te kunnen rekenen. Namens het bestuur, Geesje, Jessica, Maureen, Ruud, Hein, Jurgen, Marcel, Jack, Corrie, Dré, Yvonne, Denise, Dion en Kim makelaars o.g. Pieter Burgers Erik Welten Heb je interesse stuur dan je sollicitatie brief met C.V. binnen 14 dagen aan; VDK products b.v., Postbus 95, 5066 ZH MOERGESTEL Of je stuurt deze per mail aan: info@vdkproducts.com. Voor meer informatie kun je bellen naar Cees van Dal of Arjan Harbers: 013-5133617. Vision Makelaardij Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013) 468 8259 ^.7 V W cT moer&es tel Kijk voor ons actuele huizenaanbod op: www.remax.nl/vision e-mail: vision@remax.nl Persoonlijk contact, nauwe betrokkenheid en uiterst professionele aanpak! Aankoop- en verkc 24 uur per dag, 7 dagen per week!

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 5