MTV live uit nieuwe Den Boogaard Mountainbike voor familie Hooghiemstra Feest in ons dorp «aard Collecteer mee La Tuvert Start met Fiets-Fit vanaf 8 september 2 leden voor de Pastoraatsgroep Diabetes Fonds Louis Hooghiemstra, Griete Veldeke 5, mocht afgelopen week uit handen van Frank Vogels een renate van wezel 1 □.□□-21 u □9.DO-1B.OO u WO □8.OO-17.OQ u DO □B.00-1 7.00 u MTV in Den Boogaard Hans van Brunschot is een van de leden van MTV, dat dit jaar alweer 26 jaar bestaat. MTV hoort er zó bij in Moegestel, dat bij de bouw van de nieuwe Den Boogaard speciaal rekening is In het laatste weekeinde van sep tember viert Moergestel feest. De nieuwe Den Boogaard wordt ge opend en WieKentKunst bestaat tien jaar. In een serie verhalen besteedt Moergestel Nieuws de komende weken aandacht aan het ‘Feest in ons dorp’. 'PRROCMS W 08 00h gehouden met het verzorgen van rechtstreek se uitzendingen. Net als de oude Den Boogaard heeft het nieuwe gebouw een zogeheten ‘inprik- punt’. Dat is een technische voorziening waar mee MTV het signaal op de kabel kan zetten. Helemaal nieuw aan de nieuwe situatie is dat de kabels nu in de muren zitten. “In de oude Den Boogaard moesten we steeds kabels leggen en vastplakken opdat niemand er over zou struikelen”, aldus Leon Verhoeven, een van de vrijwilligers van MTV “Van begin af aan is bij de ontwikkeling van de nieuwe Den Boogaard met MTV rekening gehouden en dat stellen wij zeer op prijs.” De Moergestelse documentairemaker Hans van Brunschot heeft in opdracht van de gemeente Oisterwijk een documentaire samengesteld over verleden, heden en toekomst van Den Boogaard. De documentaire gaat in première tijdens de opening van de nieuwe Den Boogaard op vrijdagmiddag 28 september. Deze officië le opening wordt live uitgezonden door MTV. Ook van andere onderdelen van het feestweek- einde doet MTV live verslag De ’crew van M TVgaat een aantal onderdelen van het feestweekeinde live vanuit Den Boogaard uit zenden. Voorste rij, vierde van links, documentai remaker Hans van Brunschot. In Moergestel wordt gestart vanaf Vogels Fiets Sport. Voor maar 30,- krijgt u 6 weken trai ning onder begeleiding van een goede MTB instructeur, neemt u gratis deel aan de afslui tende mountainbiketocht georganiseerd door een fietsvereniging van de Nederlandse Toer Fiets Unie (NTFU), ontvangt u het jaarover zicht van alle toertochten in Nederland: het ToerfietsEvenementenProgramma, ontvangt u 3x het fietsblad Fietssport Magazine, bent u t/m 1 maart 2008 lid van de NTFU en bent u verzekerd voor de uitstekende dekking van de fietsschadeverzekering van de NTFU. Zin om mee te doen? Meldt u dan aan op www.startmetfiets-fit.nl prachtige mountainbike in ontvangst nemen. Gedurende de open dagen van Vogels Fiets Sport in mei jl. moest het gewicht geraden worden van een mountainbike. Het gewicht, 11,1 kg., werd het dichtst benaderd door de familie Hooghiemstra. Zij hielden het op 11,2 kg. Proficiat! Start met Fiets-Fit is de landelijke actie die op 8 september start. Start met Fiets-Fit biedt u zes weken lang de mogelijkheid om kennis te maken met fietsen. Start met Fiets-Fit is een kennismakingscur- sus mountainbiken. Samen met andere (weer) beginnende sporters traint u 6 weken aan uw conditie, vaardigheden en behendigheid. Aan het eind van de cursus wordt gezamenlijk afge sloten met het rijden van een NTFU mountain biketocht. Lange tijd heeft in Den Boogaard een kunst werk van zijn hand gehangen. Het is spoorloos verdwenen. Wie kan zeggen waar het is? Op dit kunstwerk symboliseerde hij de betekenis van Den Boogaard, in feite wat hij nu ook weer doet met de documentaire. Er zou sprake van zijn dat de documentaire te koop wordt aange boden tijdens het openingsweekeinde op 28,29 en 30 september. De officiële opening van Den Boogaard begint overigens op vrijdagmiddag om 16.15 uur. In ongeveer vijftien minuten vertelt Hans van Brunschot (57) het documentair verhaal van Den Boogaard. Hij doet dat onder meer aan de hand van interviewtjes. Van Brunschot zegt de opdracht van de gemeente ‘hardstikke leuk’ te vinden. Hij heeft dan ook een speciale band met Den Boogaard, waar hij in zijn jonge jaren dis- kjockey is geweest en namens de jongeren in het stichtingsbestuur zat. diabetes geen kans collecteweek van 28 oktober t/m 3 november 2007 Documentaire Hans van Brunschot over Moergestels cultureel centrum PAGINA 3 Gratis advertentie SCHOOLSTRAAT 2a I5066EE MOERGESTEL TEL 013 - 513 37 09 GEEF OPENINGSTIJDEN GESLOTEN MA Dl VR □9.OO-1B.OO u ZA GESLOTEN ZO Voor het aandachtsveld catechese en diaconie zoekt het parochiebestuur naar twee dames of heren die als vrijwilliger, - samen met een lid van de Pastoraatsgroep leiding willen geven aan groepen die werken binnen de catechese of diaconie van de parochie - samen met de andere leden van de pastoraatsgroep of werkgroepen nieuwe modellen projecten ontwikkelen binnen hun aandachtsveld - bereid zijn om, als lid van de Pastoraatsgroep, deel te nemen aan het maandelijkse overleg Van leden van de Pastoraatsgroep wordt verwacht dat zij een open houding hebben naar allen binnen de parochie, dus ook naar hen voor wie 'geloven' of 'naar de kerk gaan' niet zo vanzelfsprekend (meer) is. Het aantal uren voor de twee nieuwe taken wordt geschat op 4 uur per week. Hierbij is het maandelijkse overleg inbegrepen. Een deel van het werk kan vanuit de thuissituatie worden gedaan. De Pastoraatsgroep bestaat uit de pastor, een pastoraal werker en 4 leden uit de parochie. De Pastoraatsgroep is mede verantwoordelijk voor de dage lijkse pastorale zorg (leiding en uitvoering) in de parochie. Zij voert haar werkzaamheden uit in goed overleg met het Parochiebestuur. Zij begeleidt, stimuleert allen die actief zijn in de parochie en ontwikkelt pastorale activiteiten op het vlak van catechese, diaconie en liturgie. Het gaat in beide functies om vrijwilligerswerk. Het volgen van een specifieke opleiding behoort tot de mogelijkheid. Bel (033) 422 65 20 of ga naar www.diabetesfonds.nl Parochie Sint Jans Onthoofding Sint Jansplein 9 5066 AR Moergestel Tel. (013) 513 2774 Kost u maar 2 uur per jaar De opbrengst gaat naar wetenschappelijk onderzoek Zo werken we samen aan de oplossing van diabetes dames heren kapper Voor aanvullende informatie of het-kenbaar maken van uw belangstelling, voor één van de twee functies, kunt u contact op nemen met D. van Ee, lid van het Parochiebestuur. 06 53230964. daanvanee@wanadoo.nl of uw schriftelijke reactie richten aan: Parochie St. Jans Onthoofding, t.a.v. Th. te Wierik msc, Sint Jansplein 9, 5066 AR Moergestel. Met de vermelding "vertrouwelijk" in de linker bovenhoek. De parochiegemeenschap Sint Jans Onthoofding wil haar "Pastoraatsgroep" uitbreiden met: LjvUIu 1 ACLllö Li d, \_I1AVLV VClUvAC -zj 11AUV11L CllgV.lUJJVll W WJX uil 11C111V1V11 Valt 1 ACUIIS Wil In beide functies wordt gedacht aan een vrouw man tussen de 35 en 60 jaar. Onze voorkeur gaat uit naar personen met een pastoraal/ theologische of sociaal/ pedagogische/ maatschappelijke opleiding. De huidige pastoraats groep en het parochiebestuur hopen dat ook minder actief kerkbetrokken parochianen (maar die zich wel christen noemen) zullen reageren op deze oproep. ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 29 AUGUSTUS 2007

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 3