nieuws Prijswinnaars ballon wedstrijd J JaD JzA/Z I. Audacia^ Softbalteam Europees kampioen .44 CM i- .-x nieuws 13 Graveerkoffer op elk team beschikbaar Damesgymclub "Van de Loo" weekblad van eigen bodem brengt het nieuws en uw reclameboodschap tot aan de voordeur! Probeer het eens en vraag naar onze tarieven! Weinig verandering in 4 G voor Audacia Nina Hekker: succesvolle pitcher! I Eén muisklik is voldoende: buro76@planet.nl gevonden in Groede; le plaats: Benthe Wolfs. Haar ballon reisde helemaal tot Moerkerke (Belgie). De kinderen hebben hun cadeau bij Novy van Wezel uit mogen zoeken. Wij danken Johan van Wezel voor zijn bijdrage aan deze activiteit! Oranje Comité Moergestel 17, 18 en 19 augustus Seizoensopenings- weekend bij Audacia Vrijdag 17 zaterdag 18 en zondag 19 augustus staat het sportpark van Audacia weer bol van de voetbal- en muziekactiviteiten. We staan namelijk alweer op de drempel van een nieuw voetbalseizoen en dan is het de beurt aan het traditionele seizoensopeningsweek- end. Op vrijdag 17 augustus trappen we af met de volgende wedstrijden voor de lagere senioren en de dames: Selectie Audacia (trainen 19.00 uur) Audacia 3 - Manege Hooijen 19.30 uur Audacia 4 - Spoordonkse Boys 19.30 uur Audacia 5 - De Bunders 19.30 uur Audacia 6 - 't Stokske 18.30 uur Audacia 7 - Oirschot Vooruit 18.30 uur Audacia Dames 1 - Hilvaria Dames 18.30 uur Deze avond wordt verder opgeluisterd door “de Magie Sound drive in Show”. Lijstenmakerij voor alle inlijstwerk Restauratie-atelier Dankzij Moergestelse inbreng Op zaterdag 18 augustus zullen vanaf 13.00 uur 13 samengestelde teams door bedrijven, vereni gingen, families etc. strijden om de felbegeer de wisseltrofee in een onderling toernooi. Deelnemende teams zijn: Audacia Al A2 en A3 SC ’t Zand, Cambrinus (Moergestel FC), ’t Draaiboompje, DMG, de Poekeltjes, De Klaore, Brouwer Jr KPJ, Voab en nieuwko mer dit jaar Jan Janssen en de kinderen. De gehele dag zal de muziek verzorgd worden door disco “Sunlight ’en ’s avonds na het toernooi zullen er nog 2 geweldige artiesten optreden te weten: de André Hazes look-a-like Jeroen Paardenkoper (dit talent moet u gezien hebben!) en zanger Bas Hutten. Van 23 t/m 29 juli mocht het rayonteam Oost-Brabant Seniors deelnemen aan de Europese kampioenschappen Little League seniors (14 t/m 17 jaar) in Ramstein (Duitsland). In dit team spelen ook twee speelsters van Roef! Carolien Wondregem en Nina Hekker. De coaches waren o.a. Luciën en Annie Hekker (Roef!) De tegenstanders waren Italië, Oekraïne, Polen en Duitsland. Onze softbalsters hebben erg goed gespeeld in de poulewedstrijden werden ze tweede. Ze hebben alleen van Duitsland ver loren met 14-6 De kruisfinale speelden we tegen de Polen we kwamen voor met 10-2, Polen kwam in de laatste inning terug naar 10-8. Nina werd hierna op de plaat gezet en door haar ijzersterk pitchen kon ze de schade beperken tot 10-9. Op naar de finale tegen Duitsland. We wonnen de wedstrijd met 5-1, dus waren we kampioen van Europa. Nu mogen we naar de Worldseries van de Little League in Amerika, van 5 t/m 11 augustus. We spelen in Sussex County in Delaware. Willen jullie volgen wat we presteren dan kan dat via de site: www.dis- trict3.org of http://www.leaguelineup.com/ lit- tleleaguedenbosch We spelen daar tegen Zuid-west VS, Canada, Fillipijnen, Puerto Rico. Het zal zwaar zijn, maar we maken er een groot feest van en zul len er veel leren. We willen iedereen bedanken die ons heeft gesteund. De gelukkige winnaars, die met veel plezier hun prijs op mochten komen halen bij Novy van Wezel. 4e plaats: Tim van Dam, zijn bal lon is teruggevonden in Philippine, Zeeuws- Vlaanderen; 3e plaats: werd gedeeld door Luc Nooteboom en Manon Paradé, beide zijn terug gevonden in Breskens; 2e plaats: Max Ligtvoet, PS. wilt u meer informatie omtrent de het sei- zoensopeningsweekend raadpleeg dan www.audacia.nl voor tijden en indelingen jeugddag. Leden die zich willen opgeven voor de barbe cue op zaterdag 18 augustus kunnen dit doen d.m.v. een mail naar avdinter@hetnet.nl of dmv een briefje bij hem in de brievenbus aan het adres Vooskerbos 12. Kosten voor de bar becue zijn €8,00 per persoon. Op zondag 19 augustus is het de “Jeugddag”, die dit jaar mede verzorgd wordt door voetbal - school Zundert. Vanaf 11.00 uur wordt er gestart met het Streetsoccer-tournooi voor de F-pupil- len, waarna de E-D-C en B jeugd middels een circuittraining de dag zullen vervolgen. I.v.m. het broodjesbuffet worden de spelertjes op de volgende tijden verwacht op op ons sportpark: 10.00 uur F-jeugd; 12.00 uur E-jeugd D2 en D3; 13.30 uur Dl, C en B-jeugd. Na het eten gaat iedere groep dus sportief aan de gang met het bekende programma. Ook op deze dag staan de eerste officiële wed strijden op het programma voor ons le en 2e elftal. Zij beginnen met de bekercompetitie en de volgende wedstrijden staan op het program ma: 12.00 uurAudacia 2 - Noad 2 14.30 uurAudacia 1 - De Bocht ‘80 1 Na de wedstrijd van Audacia 1 is het dan de beurt aan zanger Paul Oppermans om de stem- Het verzoek van Audacia om bij “De Kempen” te worden ingedeeld is niet inge willigd (Oirschot gaat daar wel voetballen! Acht, VVS en Wilhelmina Boys zijn in com petitieverband “nieuw” voor Audacia. De indeling is als volgt: Acht, Audacia, Braakhuizen (Geldrop), Boxtel, Essche Boys, ESV (Eindhoven), Gestel (Eindhoven), RPC (Eindhoven), Taxandria, VVS (Stratum Eindhoven), Wilhelmina Boys (Best) en WWZ (Eindhoven). TILBURG 25 juli: Op initiatief van wijkagent Johan Brouwers van het team Tilburg West heeft elk Tilburgs politieteam vanaf deze week de beschikking over een graveerkoffer. Deze koffers zijn bedoeld voor bewoners die hun waardevolle eigendommen willen graveren. De politie hoopt hiermee inbrekers te ontmoedi gen. Ook helpt het de politie bij het rechercheren als er gestolen spullen worden aangetroffen die gemerkt zijn. Daardoor is het eerder mogelijk eventueel diefstal of heling aan te tonen. Daarbij is het natuurlijk makkelijker om de aangetroffen van diefstal afkomstige goederen terug te geven aan de rechtmatige eigenaar. Elke koffer bevat stickers die de bewoners op hun raam of deur kunnen aanbrengen waarmee men aangeeft dat de waardevolle goederen in de woning gemerkt zijn. Dit schrikt wellicht mogelijke inbrekers af. ming er in te brengen. Tevens zal deze gehele dag de muziek verzorgd worden door disco “Sunlight”. Wij hopen u tijdens deze dagen te verwelkomen op ons sportpark aan de Molenstraat om zodoen de het komend voetbalseizoen geweldig in te luiden. Tot vrijdag 17 zaterdag 18 en zondag 19 augustus aanstaande! Commissie Seizoensopening Audacia 2007 Damesgymclub "Van de Loo" heeft nog plaats voor nieuwe leden. Ons huidige ledenbe stand bestaat uit dames vanaf de leeftijd van 50 jaar, uiteraard zijn jongere leden ook wel kom Onze lessen zijn aan deze leeftijdsgroep aangepast en worden gegeven op dinsdag avond in de sporthal in Moergestel van 19.00 - 20.00 uur of, naar eigen keuze, van 20.00 - 21.00 uur. U bent van harte welkom om geheel vrijblijvend enkele lessen koste loos bij te wonen en/of actief mee te doen. Graag gemakkelijke kleding aantrekken en gymschoenen meebrengen. De lessen begin nen weer op dinsdag 14 augustus a.s. Meer informatie? Corrie Spaninks tel.513 1631 of Corrie van den Heuvel tel. 513 1196. Het is alweer even geleden, dat op Koninginnedag honderden ballonnen de lucht in gingen.Het was een prachtige zonnige dag, maar toch zijn er een aantal bal lonnen erg ver gekomen.De kaartjes die we terug ontvingen, kwamen allemaal uit dezelfde richting, nl. Zeeland, op één na, die is teruggevonden in Nijmegen. Hoogst vreemd natuurlijk... Spelregels De koffers worden kosteloos op vertoon van een legitimatiebewijs ter beschikking gesteld. In dien er geen koffers beschikbaar zijn, dan kan men er één reserveren via de baliemedewerkers. Zij boeken dit in de agenda. De leentijd is in prin cipe twee dagen. De koffers kunnen opgehaald worden na 14.00 uur en dienen uiterlijk twee dagen later voor 12.00 uur te worden terug gebracht. ll PAGINA 7 5 Weekblad voor Moergestel Heusdensebaan 27, 5061 PM Oisterwijk tel. (013) 5284856 Open: donderdag 13.00-18.00; vrijdag 10.00-18.00; zaterdag 10.00-15.00 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 8 AUGUSTUS 2007 2OQ7 47 -■

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 7