1 1 De meest zonnige prijzen zijn er nu a TWEEDE FLE Slijterij In den Korenmaaier' Jeugdwielrenners sluiten eerste helft van het seizoen succesvol af 36e Jaarmarkt Oisterwijk Beelden van het koningschieten GEZELLIGHEID ONDER DE KURK Moergestelse Dartcompetitie 2007 Royalty Vodka Esbjaerg Vodka voor aft** i J- i. A Sportvereniging ’’ROEF!” De laatste wedstrijden voor de vakantiestop van Honk-, Softbal Roef! OPEN! I Jasper de Laat tijden zijn gewonnen tijdrit. Schoolstraat 18, 5066 EE Moergestel Tel. (013)513 1350 Lime, Red of Dark maandag, dinsdag en woensdag GESLOTEN! Donderdag, vrijdag en zaterdag ROYALTY (•J een 12e plaats te rijden. Van 15 t/m 20 juli nemen de jongens Bram, Kars en Jasper deel aan de meerdaagse jeugdtour van buitenlust in het plaatsje Mierlo. Tijdens deze week rijden zij alle onderdelen van het wiel rennen, zoals tijdritten, klassiekers, criteriums en baan wedstrijden waarvan een eindklasse ment word opgemaakt. Komend weekend zijn de laatste wedstrijden van de senioren voordat de vakantiestop ingaat. De jeugd ligt al een week stil. Zaterdag speelt om 18.00 uur ons tweede heren team thuis tegen Parkstad uit Beligië. Zondag spelen de eerste teams thuis om 11.00 en om 12.30 uur het soft bal team tegen Birds. De heren spelen om 14.00 uur tegen Quick Amersfoort. Dus zin om een leuk potje soft- of honkbal te zien kom dan gerust eens kijken op de velden van Roef! gele gen aan het Stokeind achter de sporthal. Volgende week gaat het team van de Little League voor de EK naar Italië. Hierin spelen ook 8 speelsters van Roef! Op 22 juli gaat het senior team voor de EK naar Duitsland, hier in spelen twee speelsters van Roef! We wensen ze veel succes, na de vakantie hopen we meer te kunnen vertellen over de resultaten van deze jeugd softbalsters. (Per klant 2 flessen) OP=OP! x- Tijdens de vakant/e^B van 16 juli tof 5 augustus: Zondag 29 juli Showband Taxandria organiseert voor de zes- en-dertigste keer de grootste Jaarmarkt van midden Brabant. Door 22 gerenommeerde standwerkers afkomstig uit heel Nederland, zal gestreden worden om de Henk Rozen wis- selbokaal, zijnde een eerbetoon aan de initia tiefnemer van de Oisterwijkse Jaarmarkt. Het hele centrum: de vernieuwde Dorpsstraat alsmede de gerenoveerde Lind Noord en Zuid, zal met zo’n 400 kramen en stands weer wor den omgetoverd tot een indrukwekkende markt waar de kooplieden alle denkbare artikelen aan de man proberen te brengen. Vanaf Sportpark Den Donk (Moergestelseweg) worden helikoptervluchten uitgevoerd boven Oisterwijk. Ziet u de jaarmarkt ook eens van een andere kant! Natuurlijk zijn Showband Taxandria en de kleinere broer, Jong Taxandria, ook weer pre sent met de inmiddels overbekende steunbon- nennactie. Jaarmarkt Oisterwijk 2007 staat weer bol van de activiteiten, maar uiteraard is ook aan de inwendige mens gedacht. De markt begint om 10.00 uur en duurt tot en met 17.00 uur De toegang is als vanouds gratis! Voor meer informatie www.jaarmarkt- oisterwijk.nl Aangezien er vorige week geen artikel is geschre ven, zijn er bij deze de uitslagen de afgelopen twee weken in gezet. Ook de eindstand en poule-indeling is bekend. Deze week is de laat ste speelweek voor de zomerstop van 4 weken. Uitslagen speelweek 9: Triple One - Koekoek 5-7; Veerkes J - Triple One II 8 - 4; Curse Veerkes J 2-10 Uitslagen inhaalweek: Veerkes J - Veerkes A 6 - 6; Koekoek - Curse 6-6; Tijm’sss 3A - Plok Epi 1-11; Plok Klaore - Curse 8-4; Veerkes BZ - Veerkes A 2 - 10 Eindstand voor poules: 1. Veerkes J 9 - 71; 2. Plok Epi 9 - 70; 3. Plok Klaore 9 - 63; 4. Triple One 9 - 61; 5. Tijm’sss 3A 9 - 58; 6-Veerkes A 9 - 54; 7. Curse 9 - 52; 8. Koekoek 9 - 50; 9. Triple One II 9 - 45; 10. Veerkes BZ 9 - 16; Ranglijst uitworpen: 1. John van Esch 109; 2. Christ Antonis 106; 3. Johan Burgers 103 180 worpen: Maarten Traa, Thomas Salvetti, Ad Moorman, Youri Jaszewski, Ruud Linkels, Vincent van Elsdingen, Bart Hoppenbrouwers en Peter Geerts lx Beginstand Poule A: 1. Veerkes J 0 - 5; 2. Plok Epi 0 - 4; 3. Plok Klaore 0 - 3; 4. Triple One 0 - 2; 5. Tijm’sss 3A 0 - 1; Beginstand Poule B1Veerkes A 0 - 52. Curse 0 - 4; 3. Koekoek 0 - 3; 4. Triple One II 0 - 2; 5. Veerkes BZ 0-1 Programma Speelweek 11 (Poule A): Maandag 9 juli: Plok Klaore - Plok Epi Woensdag 11 juli: Tijm’sss 3A - Veerkes J Programma Speelweek 11 (Poule B): Woensdag 11 juli: Curse - Koekoek; Veerkes A - Veerkes BZ Voor actuele informatie en voor (persoonlij ke) statistieken, zie onze website http://mdc.plok.it Bram Welten is een van de succesvolste jeugdrenner van het land. Hij behaalde in de nationale en selectie wedstrijden 14 overwinningen inclusief het Nederlands kampioenschap bij de jongens van tien jaar. Met het clubkampioenschap van wie lerclub Pijnenburg won Bram de wegwedstrijd en de tijdrit in categorie 3. Kars Welten werd met zijn deelname aan de wedstrijden 6 maal eerste en 2 maal derde De tijdrit met de clubkampioenschappen wist hij nipt te winnen, klasseerde zich als 2e in de wegwedstrijd en behaalde als eerste het eind klassement bij de jongens van 12 jaar in cate gorie 5. Jasper de Laat rijdt de wedstrijden in catego rie 6 met de jongens van 13 jaar. Presteerde tij dens de selectie en nationale wedstrijden 6 maal een 2e plaats en 3 maal een 3e plaats. De clubkampioenschappen won hij met over macht. Hij werd eerste op alle onderdelen: de puntenwedstijd, de tijdrit en de wegwedstrijd. Kay Welten en Stijn de Laat rijden dit seizoen bij de nieuwelingen jongens van 15 en 16 jaar. Stijn reed in de Belgische plaatsen leper en Rotselaar een internationale wedstrijd en behaalde hierbij de 1 le plaats. Hierna sloeg de pechduivel toe, hij brak tijdens de sportles op school zijn rechter onderbeen en is voor de rest het seizoen uitgeschakeld. Kay rijdt al zijn wedstrijden met de beste ren ners vooraan en behaalde in bijna al zijn koer sen een plaats bij de eerste tien in de uitslag. In de wedstrijd van Bakel werd het kampioen schap van Brabant gereden. De wedstrijd ein digde in een massasprint en Kay wist hierbij met een fietslengte de overwinning te beha len. Tijdens het Nederlands kampioenschap bevestigde hij zijn goede conditie door naar Tl TÈ a '0YAL1 PAGINA 7 1 Wij wensen iedereen een heel fijne vakantie toe! DARK ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 11 JULI 2007 HALVE PRIJS! RED 12” 16”

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 7