weekblad van eigen bodem 0 VOCELS -tfl Gelegenheid maakt de dief Voorlichting Rode Kruis Adverteren? Vraag naar onze tarieven! gesloten van 16 t/m 31 Bel Jos van Dijk _J _7_| s. Cultuurhistorische Stadswandeling Oisterwijk MTV Stokeind Eén muisklik is voldoende: buro76@planet.nl V Rootven 66 Moergestel T: 013 - 5131435 www.vogelsfietssport.nl het adres voor nagenoeg alle soorten en maten flessengas. Horeca rookvrij. Ook hier heeft het Astma Fonds in 2006 hard aan gewerkt. Uitslagen clubkampioenschappen Senioren: Dames Enkel 3 18 1. Imke Denissen; 2. Leontine van Spaendonck Heren Enkel 4181Eric Denissen; 2. Ruud Linkels Gemengd Dubbel 4 18 1. Esther Puntman en Twan Verhoeven; 2. Leontine van Spaendonck en Marcel van den Aker Gemengd Dubbel 5 18 1. Kim van de Sande- Nouws en Ruud Linkels; 2. Marleen Willems en Jan van Kerkoerle Is uw riolering verstopt? Tel. Fax (013) 513 3136 Mobiel: 06 - 239 79 071 Astma Fonds MELD VERDACHTE SITUATIES Bel bij onraad over verdachte situaties direct 112. Onthoud het signalement van de verdach te persoon en eventueel kenteken van de auto en de vluchtrichting. Durft u om wat voor reden dan ook iets niet te melden, belt u dan de anonieme meldlijn M: Meld Misdaad Anoniem. Bereikbaar op 0800-7000. Op zondag 8 juli om 10.30 uur en op dinsdag 10 juli om 20.00 uur. is er een cultuurhistori sche Stadswandeling door het centrum van Oisterwijk o.l.v. een gids van de Heem kundekring “De Kleine Meijerij”. Op zondag is dit Yvonne van Bilsen en op dinsdag Karei van der Straaten. De wandeling begint bij het oude Raadhuis aan de Lind, kost 3,00 pp en duurt ongeveer 2 uur. Zorg dat uw woning er van buitenaf‘bewoond’ uitziet, óók als u niet thuis bent. Vraag uw buren een oogje in het zeil te houden. Laat uw brievenbus legen en haal de planten niet van de vensterbank als u op vakantie gaat. Geef uw vakantie door aan de politie via inter net (www.politiemwb.nl), telefonisch of op het bureau. Buurtpreventie kan het aantal inbraken in uw wijk aanzienlijk verminderen. Uiteraard kun nen gemeente, woningbouwvereniging en de politie u als buurtbewoner daarbij ondersteu nen. Mocht u toch slachtoffer worden van een woninginbraak, blijf dan overal vanaf om geen sporen uit te wissen. Doe uw deur ‘s nachts altijd op het nachtslot. Laat geen sleutels aan de binnenzijde deur zit ten. Kent u dit: Terwijl de ramen en deuren lek ker openstaan met het warme weer, loopt u gezellig even naar de buren. Uw laptop en por temonnee blijven onbeheerd op tafel achter. Misschien dat u er in uw buurt weinig van hoort, maar woninginbraken komen vaker voor dan u denkt. Bent u zich ervan bewust dat een goed stevig slot op een deur niet helpt als u tegelijkertijd een raam open laat staan? Een inbreker heeft maar 30 seconden nodig om binnen te komen. Duurt het langer, dan loopt hij het risico gesnapt te worden en zoekt hij vaak een andere locatie. Maar wat als de waardevol le spullen zo voor het grijpen liggen? De kans is in zo’n geval groot dat uw eigendommen vroeg of laat gestolen worden. Want de gelegen heid maakt de dief! De politie probeert zoveel mogelijk woninginbraken op te lossen, maar voorkomen is natuurlijk beter dan genezen. U kunt zelf veel doen om uw bezittingen te beschermen. EEN PAAR PREVENTIETIPS Doe de deuren op slot en de ramen dicht als u (even) uit huis bent of langere tijd op een ande re verdieping in huis bent. Laat geen sleutels in de deur zitten, leg ze ook niet onder een deurmat of bloempot. Plak geen afwezigheidsbriefjes op de deur. Gebruik uw voicemail of de automatische e-mail beant- woorder niet om te laten weten dat u afwezig bent. Leg geen ladders of ander klimmateri- aal voor het grijpen. Zorg extra goed voor waardevolle spullen. Zet ze uit het zicht voor inbrekers en berg kleine zaken (goud, zilver, juwelen, waardepapieren) op. Ddmes Enkel 6 181. Tanja van Trier; 2. Helen Mutsaars Dames Enkel 6 40+: 1. Marleen Willems; 2. Hanneke van Alphen Heren Enkel 6 18+1. Maarten Doornen; 2. Jan van Kerkoerle Heren Enkel 6 40+1. Hans van Schijndel; 2. Eric van Rooij Gemengd Dubbel 6 18 1. Hanneke van Alphen en Wim Willems; 2. Anita van Cuyck en Tim van Cuyck Gemengd Dubbel 6 40+1. Angelique Ligtvoet en Jan Habraken; 2. Toos Oomen en Richard Coppens Dames Enkel 7 40+: 1. Nicole Doornenbal; 2. Gionne Lapien Heren Enkel 7 18+: 1. Marc Derksen; 2. Gijs de Rooij Heren Enkel 7 40+: 1. John Verkooijen; 2. Eric van Rooij Gemengd Dubbel 7 181Lonneke de Rooij en John Verkooijen; 2. Ingrid van Kerkoerle en Marc Derksen Gemengd Dubbel 7 401. Riet Schellekens en Hans van Schijndel; 2. Marjo Janssen en Huub de Cort Dames Enkel 8 18 1. Wendy Coomans; 2. Sabine van der Bruggen Dames Enkel 8 40+: 1. Jolanda Brabers; 2. Godelieve van Oers Heren Enkel 8 18 1. Maarten Joosten; 2. Eric van Berkel Heren Enkel 8 40+1. Niek op ’t Hoog; 2. Rien van de Meijdenberg Gemengd Dubbel 8 18 1. Godelieve van Oers en John Ligtvoet; 2. Corine Joosten en Maarten Joosten Gemengd Dubbel 8 40+1. Grietje Marissen en Peter van den Boorn; 2. Jolanda Brabers en Johan Brabers. Rode Kruis afdeling Oisterwijk- Haaren heeft dit jaar het project voorlichting op basisscho len weer voortgezet. Doel van dit project is om jongeren op basisscholen bekend te maken en inzicht te geven in de activiteiten, dienst en zorgverlening, van het Rode Kruis binnen Nederland en projecten in het buitenland. Binnen haar werkgebied werden basisscholen bezocht in Oisterwijk, Moergestel, Haaren, Helvoirt en Esch, waarbij vooral de groepen 7 en 8 werden betrokken. Een enthousiast team van vrijwilligers wist de jongeren door middel van informatie en spel te betrekken, wat nieuws gierige en verbaasde reacties opleverde. Zoals “wie zorgt er voor hulp tijdens festivals” en wie zorgt er voor contacten in de directe omge ving. De noodhulp in de wereld bij rampen en welke behoeften daarbij een grote rol spelen gaf aan leiding tot veel opmerkingen en vragen. Deze positieve uitingen geven een goede aanzet om het project in het nieuwe schooljaar voort te zet ten. WAT DOET DE POLITIE? De politie denkt met u mee. U kunt desge wenst een afspraak maken met uw wijkagent. De wijkagent weet de weg naar instanties die u verder kunnen helpen, zoals de gemeente. Verder houdt de politie in de gaten waar veel wordt ingebroken. In deze buurten is de poli tie extra alert. Van 9 t/m 24 juni zijn de Wingelaar Reineke clubkampioenschappen gehouden van ten nisvereniging MTV Stokeind, zowel voor de jeugd als de senioren, in de enkelspelen en de gemengd dubbels. Onderstaand een overzicht van de le en 2e plaatsen in de verschillende categorieën. Uitslagen clubkampioenschappen Jeugd: Meisjes Enkel t/m 12 jaar: 1. Aniek Kolen; 2. Lotte van den Boorn Jongens Enkel t/m 12 jaar: 1. Lars van Rooij; 2. Stijn Bakker Gemengd Dubbel t/m 12 jaar: 1Lotte van den Boom en Luuk van Roessel; 2. Esmee Ketelaars en Stijn Bakker Meisjes Enkel t/m 15 jaar: 1. Birgit Janssen; 2. Emillie van de Sande Jongens Enkel t/m 15 jaar: 1Niel van de Loo; 2. Rogier op ’t Hoog Gemengd Dubbel t/m 15 jaar: 1. Noortje Rijnen en Niels van de Loo; 2. Emillie van de Sande en Ivo Bloemen 1 W ws Weekblad voor Moergestel GAS •er (gratis advertentie) RIOLERINGSWERKEN Vooskerbos 25, Moergestel Ook voor het vernieuwen van uw rioleringen! Nfï Wilt u meer resultaten weten? Lees het jaarverslag op www.astmafonds.nl PAGINA 7 J I 1 1 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 4 JULI 2007 8 8

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 7