ging ’zomaar’ in vervulling Prinsessendroom van Allison IttA/ H Aphrodite Dankzij heel veel medewerking Aanleveren kopij komende krant ScfiiCderw erken Belangrijke vergadering Ondernemend Moergestel Het boek over “Den Boogaard” komt er aan! BRILLEN LENZEN X. De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl De Lind 35a - Oisterwijk 013 - 528 4899 Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 Vanwege omstandigheden vragen we uw medewerking om kopij voor de krant van komende week uiterlijk vrijdagavond 20.00 uur aan te leveren. Advertenties dienen uiter lijk op maandag 2 juli om 10.00 uur bij ons binnen te zijn (voor advertenties die later komen kunnen we plaatsing in die week helaas niet meer garanderen). Dit geldt dus enkel voor de krant van week 27!!! Nu alvast maken we u erop attent dat ‘Moergestel-Nieuws’ in de weken 29, 30 en 31 NIET zal verschijnen (dat zijn de woensdagen 18 en 25 juli en 1 augustus). Woensdag 8 augustus zijn we dan weer terug! IW I jVJtj In de huiskamer wachtte haar nog ’n extra ver rassing in de vorm van een K3-fiets, compleet met helm! Op de tafel stond ’n ‘Prinses Allison- taart’ te wachten tot men eindelijk ’n moment zou krijgen om daarvan te gaan genieten en bij te komen van alle emotie en commotie. Eén ding was echter het belangrijkst van alles, want daar draaide het tenslotte allemaal om: Allison’s wens is uitgekomen. Het gemeentebestuur van Oisterwijk heeft aan heemkundekring “De Kleine Meijerij” verzocht om bij gelegenheid van de opening van de nieuwe sociaal- culturele accommodatie “Den Boo gaard” een historisch boekwerk samen te stellen. Noud Smits, is, als voorzitter van de heemkundekring en bekend met wat er in ons dorp speelt, de uitdaging aangegaan en heeft daartoe archieven doorgespit, gesprekken gevoerd met oud-medewerkers, oud-bestuursleden, ontwerpers en bouwers en heeft talloze foto’s kunnen verzamelen. Dat alles gaat resulteren in een uniek historisch ver slag van de accommodatie die zozeer de gemeenschap Moergestel heeft bezig gehouden. U kunt het boek bestellen door €12,50 over te maken op de bankrekening van de heemkun dekring onder duidelijke vermelding van Uw naam en adres met toevoeging “boek Den Boogaard”. De prijs geldt voor de vóór-inteke- naars. Later zal een prijs van €15,- berekend moeten worden. Om de administratie zo goed mogelijk te laten verlopen, vragen wij U om Uw belangstelling tevens kenbaar te maken op een briefje met Uw naam en adres en dit in de brievenbus te deponeren bij Noud Smits, De Hoefkens 21, zodat de betaling als de administratie als dub bele controle gebruikt kunnen worden. Het boek zal ongeveer 144 pagina’s omvatten met een keur aan wel 150 foto’s. Aangezien Martien Oerlemans met het drukken van boe ken aangaande de geschiedenis van Moergestel heeft getoond groot belang te hechten aan kwa liteit, heeft de heemkundekring hem benaderd om de verzorging daarvan bij hem in handen te geven. Het wachten is nu nog op Uw inschrijving. Het bankrekeningnummer daarvoor is 13.89.80.209 t.n.v. “De Kleine Meijerij”, Oisterwijk, onder vermelding van “Boek Den Boogaard” of postgiro 43.15.463, eveneens “De Kleine Meijerij”, Oisterwijk. U wordt regelmatig geïnformeerd over de voort gang. J Huidverzorgingsinstituut Op donderdag 28 juni a.s. is er om 19.30 uur in ‘t Stokske een vergadering van de 138 leden tellende vereniging van Ondernemend Moergestel. Het belangrijkste thema op die avond is een toelichting door hèt steden bouwkundig buro BRO op de resultaten tot dusverre van de voorbereiding van een nieuw bestemmingsplan voor de Kern Moergestel. Laat deze unieke kans, mogelijk gemaakt door de gemeente, om hiervan kennis te nemen en uw mening weer te geven niet voorbij gaan. Ook andere belangstellenden zijn van harte welkom. Dit agendapunt staat gepland voor 20.00 uur. Namens het bestuur, Jan Vriens, voorzitter Zondagavond 19.45 uur: ’n grote witte limousine stopt in de Huysackerstraat voor het huisnummer 25. Daar stappen Marcel en Anyelina Oerlemans uit, vergezeld van hun drie kinderen. Onder hen de vierjarige Allison waar het allemaal om draait. Maart jl. publiceerden we ’n verhaal over haar en haar ziekte. De Doe Een Wens Stichting werd ingeschakeld en kwam bij Allison op visite om haar kinderwens aan te horen. Afgelopen week werd het allemaal werkelijkheid.... Vrijdagochtend werd de hele familie opgehaald voor ’n verblijf in Duinrell. Hier kreeg men drie dagen de beschikking over ’n stacaravan, incl. zakgeld en boodschappen. Ondertussen kon in hun woning aan de Huysackerstraat ’n groot aantal vrijwilligers aan de slag onder leiding van ’wensvervuller’ Nicole van Doorne. Doel: het creëren van ’n prinsessenkamer waar Allison zo nadrukkelijk om had gevraagd. Adressen wer den uitgewisseld, bedrijven en ondernemers in Moergestel werden gebeld, en binnen de kortste keren leverde dat spulletjes en materi aal op waarover kosteloos kon worden beschikt. De slaapkamer van Allison onderging ’n com plete metamorfose: het werd haar prinsessen kamer. Geheel in het rose met alles erop en eraan: ’n bureau met stoel, lampen, stereo, kas ten met kroontjes, ‘n bed met rose overtrek, sprookjestekeningen op de muur, kortom alles wat ze maar leuk vond had ’n plaatsje gekregen. Zondag rond de middag konden de werkzaam heden worden afgerond en was het wachten tot de familie in Moergestel terug zou keren. Die hadden er trouwens nog geen weet van dat de terugweg via een omweg zou lopen. Halverwege de middag nl. stopte ’n heuse limousine bij hun verblijf in Duinrell en werd er naar Ahoy in Rotterdam gereden. Daar bezocht men de show van Studio 100 waarin ook K3 optrad! Dat werd ’n waar feest voor de kleine Allison. Na afloop werd er koers gezet naar Moergestel en werd er extra luxe in de limousine gegeten. Bij terugkeer in Moergestel werd het hele gezin opgewacht door een spontaan aangegroeide mensenmenigte van buurtbewoners, familie, vrienden en bekenden. Allison stapte als prin ses verkleed uit de limousine en mocht onder het toeziend oog van o.a. opa en oma haar kamer gaan bewonderen. Dat was echter nog niet alles. Weekblad voor Moergestel WOENSDAG 27 JUNI 2007 - 31e JAARGANG - Nr. 1432 AL RUIM 80 JAAR HtTSHUW RUUD PAN IS Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871, E-mail buro76@planet.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail: uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot Hans en Will Bax-Habraken Huysackerstraat 27, 5066 XP Moergestel tel.: 06-53514397 of 06-22997569 e-mail: baxha@home.nl I «'1

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 1