V l - 10 Meiden van Roef! naar de EMEA kampioenschappen Iedereen is welkom bij Honk-, Soft en Peanutbalvereniging Roef! H.S.V. ‘De Rietvoorn’ Kampioenen KNLTB voorjaarscompetitie MTV Stokeind yi vu MARKT Kees Roozen geslaagd voor judoleraar Verkoopmedewerk(st)ers Moergestelse Dartcompetitie 2007 Running Team Oirschot bedankt alle grote en kleine sponsors! Sportvereniging ’’ROEF!” lst./l st. en leuk om te spelen. 18.00-19.15u 19.00-20.30u 19.00-20.30u 18.30-20.00u Voor onze filialen in regio Tilburg zoeken wij: Roef! was dit jaar ook weer erg goed vertegen woordigd Bij de jongste groep “The Littles” waren 8 meiden van Roef!vertegenwoordigd. Bij de middelste groep waren er 5 meiden geselec teerd. En bij de oudste groep “the Seniors” waren 2 meiden geselecteerd. The Juniors Tijdens het NK werd er 1 keer gewonnen van de regio Rotterdam. Jammer genoeg werd er ver loren van Regio den Haag en Regio Amsterdam. Omdat zondag het toernooi letterlijk in het water viel eindigden de meiden op de derde plaats. honkbal aspiranten jongens van 12 t/m 15 jaar honkbal senioren 1 recreanten 22 juli. Ook zij kunnen een ticket winnen voor het WK in Amerika. Inez, Josi, Jet, Karin, Eefke, Eline, Eva, Gini en de coaches Jan en Jeroen veel succes in Italië. Als je de resultaten van de teams wil volgen kijk dan op de website van regio den Bosch www.leaguelineup.com/littleleaguedenbosch. Donderdag: 17.30-19.15u Roef! Honk- Soft- en Peanutbal Wedstrijden komende week: Zaterdag 30 juni: Hb opgooi: 10.30u Roef!-Uden Red Sox Hb pup: 10.30u Roefl-Red Caps Hb asp: 14.00u Uden Red Sox-Roef! Sb asp: 14.00u en 15.15u Roefl-Twins Sb jun: 17.00u Roef!- Rowdies Zondag 1 juli: Hb 2: lO.OOu Roef!-Cheetahs Hb 1: 14.00u Roef.-Ducks Sbl: ll.OOuen 12.30u Roef.-Ducks Wij verwachten: 358 cm. 102 cm. 54 cm. 28 cm. 20 cm. 16 cm. 15 cm. 19.00-20.30u Woensdag: 17.30-19.00u 19.00-2 l.OOu 19.00u Rob Kogels Joey van Eijck 1” r Johan Rijnen Tim van leisel Dennis Vugts Mariska Rijnen Bart Kogels Luca Klijsen Femke Kogels Wij bieden: Dit jaar hebben Tl competitieteams (21 senio renteams en 6 jeugdteams) van MTV Stokeind deelgenomen aan de KNLTB voorjaarscompe titie. Hiervan zijn 6 teams kampioen geworden in hun klasse. De volgende teams van MTV Stokeind zijn kampioen geworden: Stokeind 1: Gemengd 35+ zaterdagmiddag 2e klasse: Marleen Willems, Wim Willems, Jan van Kerkoerle, Emmy Spaninks Stokeind 1: Gemengd Dubbel 35+ vrijdag avond 2e klasse: Frans van Alphen, Hanneke van Alphen, Annie van Dijk, Wim van Dijk Stokeind 1: Heren Dubbel 35+ vrijdagavond 2e klasse: Jan op ’t Hoog, Huub de Cort, Pedro op ’t Hoog, Jan van Kerkoerle, Ad Rijnen, Jos van de Sande Stokeind 3: Heren Dubbel 35+ vrijdagavond 4e klasse: Denis Janssen, Mark Kogels, Rob Huijnen, Dirk van Abeelen, Mark Derksen, Jan Habraken Stokeind 1: Dames dinsdagmorgen Hoofdklasse: Marleen Willems, Hanneke van Alphen, Mieke de Groot, Esther Puntman, Maryse van der Steen, Leontine van Spaendonck Stokeind 2: Dames dinsdagmorgen le klasse: Ellie van Dal, Maaike Ligtvoet, Tanja van Trier, Mia Rijnen, Marjo Zijlstra, Bep de Bruijn, Angelique Ligtvoet. In het weekeinde van 16 en 17 juni werd in Almere het Nederlands kampioen schap Little league gehouden. Little league is een Amerikaanse organisatie. Alle landen worden verdeeld in een aantal districten. Nederland is inlO districten ver deeld. Ieder district mag een team afvaardigen in drie leeftijdscategorieën. De mei den van Roef! vallen onder regio Den Bosch. Wil jij eens wat anders dan anders? Vind jij het leuk om in een team mee te draai en en samen met je team telkens een nieuwe tactiek te bedenken? Dan ben je bij HSP Roef! aan het juiste adres. Honk-, soft- en peanutbal is geen alledaagse sport; het is echter wel een heel toegankelijke sport voor iedereen. De teamgeest is in deze sport ook heel belangrijk en het is beslist wel meer dan alleen maar een balletje slaan. Het is een enorm tactische sport en dat maakt het juist uitdagend Kees Roozen, judoleraar bij judovereniging St.Jan in Moergestel is op 9 juni geslaagd voor de cursus judoleraar nivo 2. Na 12 pittige cur- cusdagen van de judobond en een stage van 30 uur bij judoclub Deusone uit Diessen is Kees geslaagd.Kees mocht aan drie examinatoren laten zien dat hij de diverse judo onderdelen beheerste. Aan judoka’s van verschillende ver enigingen mocht Kees tijdens dit examen les geven. De les duurde een half uur en hierna vol gende nog een moeilijk vraaggesprek van 15 minuten met de 3 examinatoren. De judoka’s uit Moergestel die met Kees meegingen om hem te helpen waren Paul Beele, Joep van de Ven, Bob Stevens en Thom van de Bruggen. Kees, namens leden en bestuur proficiat met het behalen van jouw diploma. Best lastig om op papier uit te leggen. Je moet maar gewoon eens komen kijken. Voor alle leef tijden en zowel meiden als jongens hebben we teams. Het clubgebouw en de velden kun je vin den in Moergestel, Stokeind 13. De trainingsdagen en - tijden van de teams zijn: Dinsdag: 18.00-19.00u Op zondag 1 juli staat voor de jeugd de “Zandputbeker” weer op de agenda. Er zal gevist worden op de Zandput van 10.00-12.00 uur en alle jeugdleden zijn van harte welkom. Om 9.00 uur zal in café “De Klaore” de plaat- sloting geschieden. Na de loting zullen we met zijn allen naar de Zandput vertrekken, waar we dan rustig onze hengels klaar kunnen maken. Alvast veel plezier en een goede vangst. Kosten voor deelname zijn 1,50 Euro per deel nemer. Opgave kan uitsluitend telefonisch tot daags voor de wedstrijd bij Bart Klijsen, tel. 513 1902 en Jan Mutsaers 513 4001. softbal aspiranten meisjes van 13 t/m 15 jaar honkbal pup meisjes en jon gens van 10 t/m 12 jaar softbal junioren meisjes van 15 t/m 18 jaar honkbal senioren 2 Lijkt het je leuk; aarzel niet om te komen kij ken. Je bent altijd van harte welkom. Meer informatie over HSP Roef kun je vinden op www.svroef.nl of neem contact op met Annie Hekker lhekker@home.nl Het seizoen is nog volop in gang. Naast de trai ningen zijn er ook wekelijks in de weekenden wedstrijden die gespeeld worden. Na volgen de week, vanaf 1 juli, is de zomerstop. We begin nen vanaf 13 augustus weer met de trainingen! 34 st. 9 st. Carlijn Mutsaers 2 st. 3 st. 3 st. 2 st. The Seniors Voor de oudste groep was er helaas geen toer nooi omdat er vanuit andere regio’s geen teams waren. Dit betekende dat zij automatisch naar het EMEA (Europe Middle East Africa) kam pioenschap in Ramstein Duitsland van 23 t/m 29 juli mee mogen gaan doen voor een plaats je op het WK in Amerika. Wij willen Nina, Carolien en coaches, Annie en Lucien dan ook veel succes wensen in Duitsland. pupillen opgooi jongens en meisjes van 5 tot 10 jaar honkbal junioren jongens van 16 t/m 20 jaar softbal senioren Uitslagen speelweek 8: Plok Epi - Triple One 6-6; Curse - Veerkes BZ 10 - 2; Veerkes A - Tijm’sss 3A 3 - 9; Veerkes J - Plok Klaore 9 - 3; Triple One II - Koekoek 7-5; Veerkes BZ -Plok Epi 1 -11 Stand na speelweek 8: 1. Plok Epi 8 - 59; 2. Tijm’sss 3A 8 - 57; 3. Triple One 8 - 56; 4. Plok Klaore 8 - 55; 5. Veerkes J 6 - 47; 6.Triple One II 8 - 41; 7. Curse 6 - 40; 8. Veerkes A 7 - 38; 9. Koekoek 7-37; 10. Veerkes BZ 8 - 14; Ranglijst uitworpen: 1. John van Esch 109; 2. Johan Burgers 103 3. Steven vd Elzen 97; 180 worpen: Maarten Traa, Thomas Salvetti en Ad Moorman lx Programma speelweek 9: Maandag 25 juni: Plok Klaore - Curse Woensdag 27 juni: Tijm’sss 3A - Plok Epi; Veerkes BZ - Veerkes A Donderdag 28 juni: Triple One - Koekoek; Veerkes J - Triple One II Voor actuele informatie en voor (persoonlijke) statistieken, zie onze website http://mdc.plok.it Dankzij uw medewerking hebben wij een mooi bedrag kunnen inzamelen voor kan kerpatiënten. Dat vele kleintjes een grote maken blijkt maar weer eens uit de vele sta- tiegeldbonnetjes die wij mochten innen, uit uw deelname aan de kienavonden en bij alle andere activiteiten die wij organiseerden. Bij elkaar opgeteld haalden wij een mooi bedrag van 30.303,30 op voor de Roparun doelen. Als Team hebben wij de Roparun goed gelo pen in 44.36 uur, tevens zijn we op de 109e- plaats gefinisht (109 van de 208 teams) met een gemiddelde snelheid van 11,96 km/uur. Langs deze weg willen wij allen hartelijk danken voor uw bijdragen. De stichting Roparun kan de kankerpatiënten weer “trachten leven toe te voegen aan de dagen, waar geen dagen meer kunnen worden toe gevoegd aan het leven". The Littles De Littles hadden hun titel van vorig jaar te ver dedigen. Er zou twee keer gespeeld worden tegen Amsterdam, Eindhoven en Rotterdam. Op zaterdag werd er in een triller gewonnen van Amsterdam met 4-3 en met 16-8 van Eindhoven. Ook Rotterdam werd verslagen met 4-0. Omdat Rotterdam en Amsterdam gelijk tegen elkaar hadden gespeeld zou de vol gende dag een overwinning tegen één van deze twee voldoende zijn voor de titel. Maar op zon dag werd vanwege het weer geen enkele wed strijd gespeeld. De organisatie bepaalde dat de stand van de eerste dag werd aangehouden omdat alle team al een keer tegen elkaar had den gespeeld. Dat betekent dat voor het twee de jaar achter elkaar de littels kampioen van Nederland zijn geworden. Zij mogen Nederalnd gaan vertegenwoordigen op de EMEA kam pioenschappen in Arezzo Italië van 18 juli t/m De uitslag van van het Koningsvissen op 17 juni j.l. was als volgt: le 2e 3e 4e 5e 6e 7e 8e 9e 7cm./7cm. Gedeelde 10e plaats door Nina van den Heuvel, Koen van der Sterre, Dirk Berkelmans en Kimberley Vugts. De uitslag bij de vriendjes waren als volgt: le Jasmijn Mutsaers 10 st. 180 cm. 2e Jessica Rijnen 9 st. 80 cm. Gedeelde 3e plaats door Sam Hendrikx, Wendy Rijnen en Harm van Berkel. In totaal zijn er 78 vissen gevangen variërend tussen de 7 en 51 cm., met een totale lengte van 894 cm. U stuurt uw sollicitatie met CV naar: - afwisselende en verantwoordelijke werkzaam heden in teamverband; - flexibele werktijden van 2 tot 5 dagen per week; - een goede werksfeer; - groeikansen tot vervangend filiaalleider of filiaal- leider; - een gedegen en planmatige inwerkperiode; - uitstekend salaris met aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een prestatie- premie. - klantvriendelijk optreden; - een verzorgd en net uiterlijk; - bereidheid verantwoordelijkheid te nemen. Tl cm. ALDI Best B.V. T.a.v. de heer L.A.J. Swaanen Postbus 304, 5680 AH Best ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 27 JUNI 2007 PAGINA 11 2 st. 2 st.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 11