Rabo Komtoer Voor de allerliefste geboortekaartjes... DIE ORIGINAL OBERELFPILSKAPELLE Geslaagde rommelmarkt Honk-, Soft- en Peanutbal Roef! H.S.V. De Rietvoorn Moergestelse Dartcompetitie 2007 Weer eerste plaats Judovereniging St. Jan J eugdschaakclub Moergestel Wendy en Mike nationaal kampioen! Sportvereniging ’’ROEF!” Dit alles belooft een gezellige middag te worden! Dus tot ziens in de tennishal op ’t Stokeind! Op het brede repertoire staan o.a. Sabeldans, De nacht, Que sera, maar ook Brabantse en Franse muziek. De kapel bestaat uit 17 muzikanten die als doelstelling hebben op gezellige wijze met elkaar muziek te maken. Vanaf het ontstaan in 1977 treden ze regelmatig op in binnen- en buitenland, o.a. in Malmedy, Clervaux, Stadtkyll en Monchengladbach. In de tennishal speelt as zondag 24 juni vanaf 16.00 uur Oisterwijkseweg 43 MOERGESTEL Tel. 513 2268 Afgelopen weekend was de NK van de Little League. In twee categorieën in de softbal is het team van Brabant kampioen geworden. Het Little team en het senior team. Deze twee teams gaan in juli naar de EK. Het little team gaat naar Italië en de seniors gaan naar Duitsland. In het little team zitten 8 speelsters van Roef! In het senior twee speelsters van Roef. Proficiat dames. Wedstrijden komende week: Zaterdag 23 juni: ll.OOu en 12.30u Sb asp Roef!-Blue Hitters 1 l.OOu Hb pup Hazenkamp-Roef! 14.00u Hb opgooi Gryphons-Roef! 13.00u Hb asp All in-Roef. 14.00u Hb jun Stealers-Roef! 15.00u Adegeest-Roef. Zondag 24 juni: 14.00u en 15.15 Sb asp Roef.-Birds ll.OOu Sb sen Cheetahs-Roef. 14.30u Hb 1 Gryphons-Roef 14.00u Hb 2 Kickers-Roef. Met zo’n 300 renners en rennertjes kan de orga nisatie van de Rabo Komtoer terugzien op een geslaagd wielerfestijn. Nederlands kampioen Bram Welten gaf met een eerste plaats in cat. 3 extra glans aan het festijn. Bij de Rabo Dikke Banden Race op de gewone fietsen waren er hoofdprijzen voor onder meer Jur Janssen en Thomas Welten. Op zondag 24 juni is het koningvissen voor de senioren. De concourscommissie heeft una niem besloten om deze wedstrijd op de Zandput te houden. Krijgen we weer een keizer binnen onze vereniging? Opgave kan uitsluitend telefonisch tot daags voor de wedstrijd bij Marco van Elderen tel. 513 3059 of Hans Smits 513 2808 of06 - 51590252. Plaatstrekking om 7.00 uur in café de Klaore. Uitslagen cat. 1: Wim Wittenberg, Herveld; 2. Vartan van Gerritsen, Hoogerheide; 3. Gemma Esselaar, Stein. Uitslagen cat. 2: Nick Janssen, Borssele; 2, Susanne Benders, Helmond; 3. Yara Kastelijn, Neerkant Uitslagen cat. 3: Bram Welten, Moergestel; 2. Maik van der Heijden, Schaijk; 3. Bob Olieslagers, Rijen. 1. Mark vanSon, Vught; 2. Anouk Rijff, Valkenswaard; 3. Evy Kuijpers, Lierop. Uitslagen cat. 5: Nino Honing, Egmond-Binnen; 2. Ivo de Ruijter, Zoetermeer; 3. Kars Welten, Moergestel. Uitslagen cat. 6: Erik Kramer, Hardinxveld-Giessendam; 2. Gerd de Keijzer, Hoogeloon; 3. Jefrey Meurs, Dordrecht; 8. Jasper de Laat, Moergestel. Uitslagen cat. 7: Fabian Ammerlaan, Nerkel en Rodenrijs; 2. Kenny Kastelijn, Neerkant; 3. Tim Kerkhof, Nistelrode; 17. Danny van Poppel, Moergestel Zie onder voor de uitslagen en de nieuwe stand in de MDC 2007. Roel Schellen (Veerkes BZ) gooide deze week een 78 uit worp. Uitslagen speelweek 7: Plok Klaore - Triple - One II 9-3; Tijm’sss 3 A - Curse 8-4; Veerkes BZ - Veerkes J 2 - 10; Triple One - Veerkes A 7-5; Koekoek - Plok Epi 6-6; Stand na speelweek 7: 1. Plok Klaore 7 - 52; 2. Triple One 7 - 50; 3. Tijm’sss 3A 7 - 48; 4. Plok Epi 6- 42; 5. Veerkes J 5 - 38; 6. Veerkes A 6 - 36; 7. Triple One II7 - 34; 8. Koekoek 6 - 32; 9. Curse 5 - 30; 10. Veerkes BZ 6 - 11; Ranglijst uitworpen: 1. John van Esch 109; 2. Steven vd Elzen 97; 3. Steven vd Elzen 97 180 worpen: Maarten Traa, Thomas Salvetti Ad Moorman en Youri Jaszewski lx Programma speelweek 8: Woensdag 20 juni: Plok Epi - Triple One; Curse - Veerkes BZ; Veerkes A - Tijm’sss 3A; Donderdag 21 juni: Veerkes J - Plok Klaore; Triple One II - Koekoek. Voor actuele informatie en voor (persoonlijke) statistieken, zie onze website http://mdc.plok.it Judovereniging St. Jan heeft op zondag 10 juni de eerste prijs gewonnen van het interscholair judotoernooi in Goirle. Tijdens het toernooi wordt gestreden om de Kees Kools wisselbo- kaal. De judoka’s van St. Jan hebben deze bokaal nu 2 jaar op rij gewonnen. Aan dit toernooi deden de volgende verenigingen mee: Duesone uit Diessen, Ten Shi uit Berkel Enschot, le sport en judovereniging Goirle uit Goirle en jud overeniging St. Jan uit Moergestel.Ook als indi viduele judoka’s behaalden de judoka’s van St. Jan mooie prijzen. Zo waren er een le plaats voor Lucas Stevens, Roel de Groot, Ties van Gestel, Bob Stevens, Jan de Laat en Mariska Rijnen. Een 2e plaats voor Martijn Horsten en Paule Beele. Een 3e plaats voor Teun Smits, Ruud Pijnenburg, Luuk Beele, Robin Hoeven en Johan Rijnen.Een 4e plaats voor Bram Ketelaars, Rob Boogaers, Paul van Geloven, MennoLapien, Irmy Bekkers, David de Lange, Loes Smits en Tjeerd Heessels. Judoka’s van harte gefeliciteerd met dit resultaat. Op de beide foto’s staan de eerste prijs win naars van dit toernooi. Op zondag stond de NK voor mensen met een beperking op het programma. Mike, broer van Wendy, zwom 3 afstanden en werd op alle 3 Nederlands Kampioen. Op de 200m wisselslag kwam hij tot een acceptabele 2.26.99, waar vooral de rugslag de spelbreker was voor een toptijd. Op de 100m vlinderslag moest hij het helemaal alleen doen. De 1.00.70 deed hem weer eens ouderwets “zweven”. Ook zijn trai ner Adrie de Laat zat met een “big smile” op de tribune. “Na een halfjaar sleutelen en bles sures kwam dan toch de beloning”, aldus zijn trainer. Op de 200m vrijeslag kwam hij later op de dag tot 2.07.24. Een keurige tijd na een hele dag zwemmen. Al met al een zeer geslaagd NK. Mike gaat nu op vakantie, terwijl Wendy zich gaat voorbereiden voor de Open Franse Kampioenschappen eind deze maand. Mike en Wendy wensen iedereen een hele fijne vakantie toe. Graag vertellen wij jullie volgend seizoen onze belevenissen en prestaties weer! Eindstand clubcompetitie, top-10 1. Teun van Knegsel29 punten 2. Isar van Elderen22 3. Gijs van Cuyck21 4. Ward van Cuyck19 5. Joris Wingelaar18 6. Nino van Elderen17 6. Jaap de Groot17 9. Boyd vd Aker12 9. Lucas Stevens.12 We hebben het jeugdschaakseizoen netjes afge sloten met een prijs en diploma-uitreiking. Het nieuwe jeugdschaakseizoen zal niet onmid dellijk starten na de zomervakantie. Er zullen een paar maanden overheen gaan. Kinderen die geïnteresseerd zijn om bij JSC Moergestel (nog beter) schaken te leren kunnen het beste na de zomervakantie regelmatig “Moergestel- Nieuws” raadplegen om op de hoogte te blij ven. Zij kunnen ook per e-mail hun interesse kenbaar maken; vanaf dat moment worden zij regelmatig op de hoogte gehouden per e-mail. De huidige jeugdschaakleden uiteraard ook! Nieuwe belangstellende kinderen kunnen hun interesse kenbaar maken via het volgende e-mail adres: t.leermakers@planet.nl In het weekend van 1 t/m 3 juni heeft Wendy van der Zanden haar nationale titel op de 200m rugslag geprolongeerd. In een serie met alle geduchte tegenstanders was er geen moment dat haar titel in gevaar was. Haar tijd van 2.18.48 was ook nog een persoonlijk record en tevens een Brabants Record. Op dag 2 wilde Wendy koste wat kost de A-finale halen. Daarom moest er hard gezwommen worden en met een PR tijd van 2.06.63 haalde de Moergestelse dat ook. Tijdens de A-finale moest Wendy met een 6de plaats genoegen nemen. Tegen geduchte tegen standers als Inge Dekker, Femke Heemskerk en Chantal Groot was Wendy niet opgewassen. Toch was ze heel tevreden met een nieuwe PR tijd van 2.06.36. Dag 3 zou een kopie worden van dag 2, alleen was nu de 100m rugslag de te zwemmen afstand. In haar serie pakte Wëndy de snelste tijd en ging uiteindelijk als 3de naar de finale met een PR tijd van 1.05.35. In de fina le kon ze die 3de plek jammer genoeg net niet behouden en werd 4de. Toch weer in een PR van 1.05.30. In het weekend van 8 t/m 10 juni werden diver se wedstrijden afgewerkt. Op vrijdag werd er een EK-limietwedstrijd georganiseerd in het 50m wedstrijdbad van de Tongelreep. In deze wed strijd had Wendy, net als andere, graag gepro beerd goede tijden neer te zetten. Haar tijden waren redelijk, maar niet spectaculair, net als alle andere. Er zat ook geheel geen sfeer in de wedstrijd. Op zaterdag lag er eenzelfde wed strijd, maar dan in een 25-meter bad. Hier wer den goede tijden neergezet. Zo ook Wendy die goed zwom en net boven haar PR tijden bleef steken. C.V. de Dorstvlegels Zondag 10 juni was het voor de derde maal dat C.V. de Dorstvlegels een rom melmarkt in het centrum van Moergestel organiseerde. Dat het een geslaagde rommelmarkt was blijkt wel uit het aan tal bezoekers dat de markt bezocht, ruim duizend mensen passeerden die dag de kassa. Dit was natuurlijk mede te danken aan de weergoden, die ons dit jaar wel goedgezind waren. Cees en Marjan willen we bedanken voor hun steun en samenwerking zodat we een oud evenement uit ons dorp weer hoog kunnen houden. Verder hopen we ieder een volgend jaar weer te ontmoeten op onze Rommelmarkt, een evenement dat bijna niet meer weg te denken is uit ons dorp. I Titeljicypn pjit 4* ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 20 JUNI 2007 PAGINA 7 e

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 7