YEWTREE B.V. K' Vurhaai schenkt Moergestel onvergetelijke dag Geslaagd! 1 I Aphrodite Prijswinnaars Vaderdagactie Recorddag De Vurhaai SchiCderw erfcjm Bijeenkomst leiding J eugdvakantie week 1 TWflEEV.KUJuxo De frikadellen werden (ook in recordtempo) in speciaal aangelegde ’rails’ geplaatst. Van ’n drietal auto’s liet men geen spaan meer heel. ft I Niet te laag gelegen en niet te zanderig. Liefst omgeving Oirschotseweg/Hild/Hildsven. Proficiat aan alle geslaagden! Bas Smits heeft naam gemaakt in Moergestel. De 33-jarige Moergestelnaar jo- jo-de afgelopen zondagmiddag op de Oisterwijkseweg meer dan twee uur aan een stuk. Het was een van de records die op initiatief van De Vurhaai zijn gevestigd. De buurtvereniging vierde het gouden jubileum met een Moergestelse recordpo- gingenmanifestatie. De Vurhaai schonk de Moergestelse gemeenschap daarmee een onvergetelijke dag. zoekt voor de teelt van TAXUS en BUXUS ca. 3 ha. landbouwgrond. Reacties: Martien v.d. Wiel 06-30006778 of 013-5132469 Afgelopen week hielden de Moergestelse win keliers ’n Vaderdagactie. Onderstaande win naars kregen ’n leuke mand vol verrassingen. Britt van Dijk, Hogenackerstraat 8 M.de Bont, Hopveld 8 Sandra Pijnenburg, Schout van de Wouwstraat 15 Mevr. Cornelissen, Pr. Irenestraat 2c A. van Balkom, Krijtestraat 26 Angelique van Strijdhoven, Past.Müskenshof 1 Jo Denissen-van de Wouw, Kerkstraat 4 Fam. Janssen, Past, van den Boogaardstraat 38 Van harte gefeliciteerd! In de loop van deze week worden de gestel de records nog eens nauwkeurig afgecheckt en kan de balans worden opgemaakt. In de krant van volgende week komen we, naast ’n verslag uiteraard van het hele weekend, met de records, de tijden en de recordhouders. A.s. vrijdag is er om 20.30 uur een bijeenkomst voor de leiding van de Jeugdvakantieweek in Den Donk. We bespreken dan het programma, maar belangrijker, we verdelen dan de groe pen onder de leiding. Ook als je je nog niet opgegeven hebt als leid(st)er, maar wel mee wilt doen, ben je van harte welkom. We kun nen nog steeds leiding gebruiken. Ben je ver hinderd, neem dan contact op met Geesje van den Boer (505 2345). Aanmelden kun je ook bij haar, of via de site: www.jvwmoergestel.nl Dus tot vrijdag 22 juni, 20.30 uur in Den Donk! zing ‘sodeknetter’ uitroept als hem wordt ver teld dat de vrachtwagen tien ton weegt die hij daarnet met zijn maten Jur Janssen (7), Niels Janssen (5) en Roy Moorman heeft voortge trokken. De wat oudere jeugd leeft zich onder meer uit op het in elkaar meppen van uit Tilburg aan gevoerde autowrakken. Thijs Abrahams (18) uit Oisterwijk maakt deel uit van het winnende groepje dat van de auto weinig heel laat. De drie prinsen carnaval hebben dan inmiddels geza menlijk het Gèèsels record paalzitten geves tigd. Bas Hessels, een van de houders van dit record en prins van de Pierewaaiers, zegt dat het een fluitje van een cent was. Het evene ment was niet alleen rijk geschakeerd, maar alles was ook voor niks. Kom daar tegenwoor dig nog maar eens om. “Heel knap gedaan”, zegt de Rotterdammer die al 28 jaar kampeert op de Bosfazant. Als die dag ten einde loopt, hangt Gerald de Groot min of meer uitgeteld tegen een boom pje langs de Oisterwijkseweg. Hij staat ter hoog te van de plek waar Epi en zijn personeel van de gelijknamige cafetaria het Moergestelse record van de langste frikadel-speciaal heeft gevestigd. Maar liefst vijftig meter lang was het snackgevaarte. “En toen is een onvoorzien record gevestigd”, zegt Rinus Denissen met een knipoog. “Vijftig meter frikadel-speciaal was in 3,5 minuut opgegeten.” Gerald de Groot lacht om deze anekdote, waar van er op de Oisterwijkseweg afgelopen zondag middag veel meer zijn ontstaan. “Tussen de 800 en de 1000”, schat Gerald de Groot het aantal bezoekers. Andere leden van de organi satie van de recordpogingen delen zijn mening, ook voorzitter Martien Oerlemans die aan het eind van de manifestatie de balans opmaakt met de alleszeggende opmerking: “Het was fantas tisch.” En zij die er bij waren of hebben mee gedaan, zullen hem dat nazeggen. De Vurhaai is de buurtvereniging van de Oisterwijkseweg. Wat wel eens van vrijwilli gers wordt gezegd, doet ook opgeld voor een buurtvereniging: ze vormen het cement van de samenleving. Wat samenwerking vermag, blijkt zondagmiddag uit een perfect georga niseerd feest. In de eerste plaats voor de bewoners van de Oisterwijkseweg, maar zeker ook voor alle Moergestelnaren. De Vurhaai schonk Moergestel niet alleen een prachtig feest, maar laat Moergestel ook iets na. De records worden ingeschreven in het Gèèsels Recordboek. De bedoeling is dat meer records worden gevestigd. Dat kan door iedereen en bij alle gelegenheden. Een club of een familie of een bedrijf viert een feestje, een school zoekt een gezamenlijke activiteit; er zijn duizend-en- één redenen te vinden om een record te beden ken en het in te schrijven in het Gèèsels Record boek. De experts wonen aan de Oisterwijkseweg. Het leuke van zo’n activiteit is dat het voor jong en oud is. Bezoekers roemden de organisatie met name omdat zo ruimhartig is stilgestaan bij de jeugd. Juist voor kinderen is er heel veel te doen, zodat mag worden aangenomen dat zij zich over vijftig jaar nog goed herinneren hoe mooi het feest was dat de Vurhaai had gebouwd. Zoals Jasper Swinkels (7), die een en al verba- VwtlEl l Kerkstraat 21. Oisterwijk, tel. 5217326 info schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl ji Huidverzorgingsinstiti $6 Recordpogingen van jubilerende buurtvereniging een schot in de roos Weekblad voor Moergestel WOENSDAG 20 JUNI 2007 - 31e JAARGANG - Nr. 1431 ML Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 v W Hans en Will Bax-Habraken Huysackerstraat 27, 5066 XP Moergestel tel.: 06-53514397 of 06-22997569 e-mail: baxha@home.nl JV i Uitgave en redactie: Buró '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871, E-mail buro76@planet.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail: uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot en met maandagavond.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 1