moorman FRANS BECX WJ TUINMACHINES Rabobank betaalt uw vakantie Onweer spelbreker finale 25e wandelavondvierdaagse leerling verkoper leerling monteur ervaren monteur ervaren verkoper Jeugdvakantieweek Moergestel op het net! Rabobank Het is tijd voor de Rabobank. www.fransbecx.nl AUTOMOBIELBEDRIJF Tot 1.000 korting op uw financieringskosten Eén jaar lang gratis doorlopende reisverzekering Én met uw mooiste vakantiefoto's kans maken op een tuinset van Borek Parasols! Neemt contact op met Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk,(013) 529 50 50. www.rabobank.nl/hilvarenbeek-oisterwijk Wij bieden u: Vanwege de sterk toenemende groei zijn wij momenteel op zoek naar een Na wat improvisatie is het officiële gedeelte toch nog door kunnen gaan en heeft wethou der Wagenmakers en de vertegenwoordiger van de NWB de nodige mensen kunnen hul digen. In een volgend artikel zal hier nog op teruggekomen worden. Als slot van de avond heeft Koen Hessels de aanwezige mensen nog gezellig kunnen amuseren. Omdat de medaille-uitreiking door de ontsta ne situatie rommelig is verlopen en daardoor een aantal wandelaars geen medaille hebben ontvangen, wordt de mogelijkheid geboden deze alsnog af te halen, en wel op vrijdag 15 juni Onderhoud en reparatie van alle merken. Verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s www. j vwmoerges tel.nl. Om je aan te melden als leiding, als hulp of om mee draaien in het team van STT kun je het strookje invullen dat je elders in deze Moergestel Nieuws vindt, maar je kunt ook terecht op de site. Via vrijwilligers kun je naar inschrijven om het aanmeldformulier in te vul len. Ben je al nieuwsgierig geworden of wil je meedoen als leiding of hulp? Surf naar: www.jvwmoergestel.nl De 25e vierdaagse was op dinsdag 5 juni zo mooi begonnen en iedereen hoopte dat deze ook zo mooi zou kunnen eindigen. De weerberichten waren redelijk, maar de kansen op onweer werden wel groter. De donderdag was ondanks de weerbe richten goed verlopen. Op vrijdag werd al bezorgd naar de radio geluisterd en op de site van buienradar werd al veel gekeken. In le instantie zag het er nog naar uit dat met een beetje geluk de buien net ten westen van Moergestel zouden blij ven, de zwaarste buien deden dat ook, maar ze kwamen toch wel erg dichtbij. Maar vanaf 18.30 uur begonnen er meer signalen te komen en de zorg en twijfel namen toe, en toen vond de organisatie het moment gekomen om de 25e avondvierdaag se in Moergestel af te gelasten. Via eigen mensen en met behulp van EHBO en vrijwilligers werden de vertrokken wandelaars gewaarschuwd en gevraagd terug naar het St. Jansplein te komen of naar huis te gaan. Met ingang van vandaag (13 juni) is de Jeugdvakantieweek Moergestel ook te vin den op het internet. Op de site kun je onder andere kijken wat het programma is en wat het laatste nieuws is. Tijdens de jeugdvakan tieweek zullen de gemaakte foto’s iedere avond op de site gezet worden. De foto’s van 2006 staan nu op de site. Wil je weten of jij vorig jaar op de foto bent gezet, of wil je een indruk krijgen van de Jeugdvakantieweek, bezoek dan onze site: tussen 17.00 en 19.00 uur op het adres Krijtenbogtstraat 2. Hier zijn wel enkele voorwaarden aan verbon den, zoals: Het geldt alleen voor die wandelaars die vrij dag 8 juni, vanwege het slechte weer niet, of niet durfden te lopen. Indien om een andere reden niet gelopen is, kan er geen medaille worden gegeven. De wandelaars moeten de overige dagen wel gelopen hebben. Wandelaars die een verkeerde medaille hebben kunnen deze omruilen of er worden nieuwe besteld. Ook de winnaars van de Vossenjacht die hun prijs nog niet hebben opgehaald kunnen 15 juni op voornoemd adres terecht. Het betreft de volgende kinderen: Thomas van Erp, Eijsenbrand 23; Coert Muijs, Bereklauw 50, Udenhout; Teun Oerlemans, Looijakker 34; Luca Klijsen, Rootven 21; Linda Wolfs, Oisterwijkseweg 22; Pauline Hoefnagels, Schoolstraat 46A. Deze avondvierdaagse moet door de organisa tie nog geëvalueerd worden, in een volgend artikel komen we hier nog op terug. De voorlopige datum voor de avondvierdaag se in 2008 is gepland van dinsdag 3 juni t/m vrij dag 6 juni 2008. De Stichting Wandelavondvierdaagse Moergestel -7- f PAGINA 7 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 13 JUNI 2007 ’z 1 VERKOOP SERVICE VERHUUR (013) 5I3 ll 40 MOERGESTEL Vraag naar de actievoorwaarden. Frans Becx tuinmachines is sinds 2 jaar gevestigd in een nieuw bedrijfspand van 4500 m2, gelegen aan de A58 in Moergestel. Het totaal aantal medewerkers bedraagt momenteel 24. Sollicitaties kun je schriftelijk of per e-mail binnen 10 dagen richten aan: Frans Becx Tuinmachines B.V., De Sonman 35, 5066 GJ Moergestel, ter attentie van jan Lemmens waar u ook nadere informatie kunt krijgen of e-mail: jan.lemmens@fransbecx.nl - een boeiende, afwisselende en uitdagende functie in een ruime, goed ingerichte werkplaats en showroom - een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden Industrieweg 9a - Tel. 013 - 513 1611 www.ambm.nl ZATERDAG NA 12.00 UUR GESLOTEN! je bent enthousiast en in de leeftijd tot 22 jaar, en vindt het leuk onze verkopers te assisteren in de verkoop en het op orde houden van de showroom met een vooropleiding van monteur en een leeftijd tot 22 jaar die intern opgeleid wil worden tot monteur tuin-, park- en bosbouwmachines met kennis en ervaring binnen de sector landbouwmechanisatietechniek. voor de afdeling professionele machines, tractoren en werktuigdragers met ervaring in verkoop van tuin- en park- en/of landbouwmachines

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 7