Vaderdagactie Moergestelse winkeliers! Jongeren lopen 1515,65 euro bij elkaar Recorddeelnanie Komtoer voor Langtang Children Home VIDO 1 A.S. VRIJDAG EN ZATERDAG: Cultuurhistorische Stadswandeling Oisterwijk Jaarlijks uitstapje KBO ■Cheque l 1515,65 Doe mee en maak uw Vaderdag extra feestelijk!!! Zaterdag om 17.15 uur vindt de trekking plaats waarna de gewonnen prijzen weer bij de winnaars aan huis worden afgeleverd. De prijzen bestaan uit 'n aantal goed gevulde manden waarmee u op Vaderdag de tafel extra feestelijk aan kunt kleden! a.s. Vrijdag en zaterdag krijgt u bij elke aankoop 'n bewijs van deelname. Dit bewijs vult u vervolgens in en levert u meteen op vrijdag of zaterdag in bij een van de 31 deelnemende winkeliers. De manden zijn mogelijk gemaakt door: Slijterij In den Korenmaaier, Bloem Groen Creaties, Bakkerij Verkooijen, Gebackerij van Hulten, Slagerij van Zon, Slagerij Ketelaars, Novy Van Wezel en B&E Groenten- en Fruitspeciaalzaak. Inschrijfformulier Rabo Dikke Banden Race op zondag 17 juni. Ja, ik doe mee aan de Rabo Dikke Banden Race op zondag 17 juni Naam en voornaam: Postcode-Woonplaats Geboortejaar: Telefoonnummer: Akkoord ouder: Op zondag 17 juni wordt in het centrum van Moergestel de jaarlijkse Rabo Komtoer voor de vijfde keer verreden. Dit wielerfestijn bestaat uit wegwedstrij den voor jeugdwielrenners en rensters die lid zijn van wielerclubs in Nederland en België en een wielerwedstrijd voor kinderen op gewone fietsen de Rabo Dikke Banden Race. Kerkstraat. De aanwonenden aan het parcours worden in verband met de veiligheid voor de deelnemers verzocht de rijweg tijdig vrij te maken van geparkeerde auto’s. KBO-Brabant In alle andere gevallen: 0900 - 8844 Op Zondag 17 juni a.s. is er een cultuur historische stadswandeling door het cen trum van Oisterwijko.l.v Theo Wiegeraad, gids van de Heemkundekring “De Kleine Meijerij”. Er wordt er om 10.30 uur gestart vanaf het oude Raadhuis aan de Lind. De wandeling duurt ongeveer 2 uur en eindigt met een kopje koffie/thee. Kosten 3,00 per deelnemer (incl. koffie/thee). De wedstrijden voor de jeugdwielrenners aan gesloten bij de KNWU beginnen om ca.12.30 uur en duren tot ca. 16.30 uur. In totaal wor den er 7 wedstrijden gereden in de leeftijd van 8 tot en met 14 jaar. Er is zeer veel belangstel ling voor dit wielerevenement. Ongeveer 300 jeugdige wielrenners en rensters van 25 wieler clubs hebben voor deze wedstrijden ingeschre ven. Per categorie komen gemiddeld zo’n 40 coureurs aan de start. Met 54 coureurs spant categorie 5(12 jarigen) de kroon. Voor de cate gorieën 5,6 en 7 zijn extra leidersprijzen te ver dienen. Dit zijn prijzen voor de coureurs die het meest per wedstrijd de finish als eerste pas seert. Bovendien is er een verenigingsprijs in de vorm van een wisselbeker, geschonken door de gemeente Oisterwijk. Uit Moergestel en de regio nemen veel jeugdi ge coureurs deel aan de wedstrijden. De Tilburgse Wielerclub Pijnenburg heeft zelfs met ongeveer 40 coureurs ingeschreven. Ook nemen plaatselijke favorieten die goed zijn voor een overwinning deel aan de wedstrijden. We noemen hierbij Danny van Poppel, Jasper de Laat en Bram en Kars Welten uit Moergestel. De start van deze wedstrijden vindt plaats op het Rootven, terwijl gefinisht wordt in de welletjes en gingen met enkele ouders terug na dus 23 km gelopen te hebben. Drie jongeren liepen, samen met de leiding, nog mee terug naar Vught en daarna hadden wij nog één jon gere over. En die ene kanjer was Cas Nouwen. Nou had Cas van te voren een hele grote mond dat hij dit wel eventjes zou doen. En warem pel hij deed het, de laatste kilometers met veel pijn en blaren (en wij maar pleisters plakken), maar hij kwam als een ware held om 18.30 terug op het St. Jansplein. Mayke van de lei ding moest hem ook helemaal uitlopen, want dan werd het bedrag dat sommigen sponsorden verdubbeld. Mayke, het viel niet mee maar petje af. Vorige week zondag hebben Cas en Elke (de kleinste met de meeste pasjes) het bedrag van 1515,65 euro in de kerk overhandigd. Met dit mooie bedrag kan Marloes er weer enkele weken tegenaan. Laat Marloes en onze jongeren een voorbeeld zijn voor vele anderen. Jongens en meiden petje af voor deze geweldige actie. Op zondag 3 juni jongstleden hebben onze jon geren in de kerk mogen collecteren. De collec te van deze viering ging ook naar ons goede doel. Totaal is hiermee het bedrag voor Langtang Children Home op 2200,00 euro gekomen. Graag willen wij alle mensen die ons gespon sord hebben bedanken!! Vindt u het werk van Marloes ook zo de moei te waard en wilt u haar financieel ondersteu nen? Het bankrekeningnummer is 1259.42.656 t.n.v. Stichting Langtang Children Home te Kaatsheuvel. Zie ook http://loesgoesnepal.blogspot.com RABO DIKE BANDEN RACE Gestart wordt op deze dag met een Rabo Dikke Banden Race om 12.00 uur. Om 12.00 wordt gestart met de Rabo Dikke Banden Race. De RDBR een officiële fietswedstrijd voor jon gens en meisjes op gewone fietsen. Er wordt in drie categorieën gereden, te weten cat. 1 meisjes en jongens in 1999 en 2000 gebo ren, cat. 2 geboren in 1997 en 1998 en cat. 3 geboren in 1995 en 1996. Alle deelnemertjes krijgen een aandenken aan deze RDBR en er zijn ook prijzen voor de 3 best aankomenden per categorie. De drie best geklasseerde per categorie mogen naar de finaledag in Lisse. Deze finaledag wordt gehouden op 6 oktober 2007 en daarbij zullen ook een aantal renners van de Rabo Wielerploeg aanwezig zijn. Deelnemers voor de RDBR kunnen zijn aan melden via onderstaand formulier. Dus mee doen. Inschrijfformulieren zijn ook aanwezig op alle basisscholen in Moergestel en Oisterwijk. (Vrouwen in de overgang) Iedere eerste en derde woensdag van de maand kun je bij ons binnenlopen met vragen over de overgang. Ook is het fijn je hart te luchten in een veilige omgeving. Er bestaat ook de mogelijkheid om je op te geven voor een gespreksgroep van 12 ochten den. De komende inloopochtend is woensdag 20 juni 2007 van 09.30 tot 10.30 uur. De maanden juli en augustus hebben we vakan tie maar in september hebben wij voor u weer een luisterend oor. Je bent welkom in buurthuis Loven/Besterd, Koestraat 164, 5014 EG Tilburg, ingang park de Horion. Voor informatie 06 - 48316923, of per e-mail vidotilburg@planet.nl Je kunt ook onze website bekijken www.vidotilburg.nl Afgelopen Hemelvaartsdag hebben 10 jonge ren en hun leiding een sponsortocht gelo pen. Deze sponsortocht was voor Langtang Children Home, opgezet door Marloes Twilt uit Kaatsheuvel. Marloes heeft toen ze 23 jaar was in 2005 in Nepal een kindertehuis geopend voor 20 kinderen die zwaar verwaar loosd en mishandeld waren. Zij zorgt dat deze kinderen een thuis, onderwijs en verzor ging krijgen. Daarbij zorgt zij nog voor 5 kin deren van het personeel. Wij vonden dit zo geweldig, dat wij besloten hebben Marloes een handje te helpen. Zij kan alles draaien de houden voor ongeveer 1100 euro per maand. ‘s Morgens om 6 uur vertrokken wij in de regen, op weg naar den Bosch. Om 9 uur stond Ton langs de weg met een auto vol koek en drinken. Na een natte maar toch gezellige pauze gingen we verder, de stemming zat er goed in. Hoewel voor sommigen den Bosch toch wel erg ver leek, kwamen we uiteindelijk om 11.30 uur aan en waarachtig, het hield op met regenen. Na eerst de St. Jan bezocht te hebben, zijn we op een terras gaan zitten en de Bossche bol was heerlijk. Enkele jongeren vonden het toen wel Alarmnummer 1 1 2 voor als het écht nodig is... Dit formulier inleveren bij Novy van Wezel, Rootven 11 in Moergestel of bij R. Hora, Kloosterbeemd 22 te Oisterwijk. Op zondag 17 juni aanmelden tot uiterlijk 11.00 uur in café de Brouwer. Op vrijdag 22 juni a.s. gaan de leden van de KBO weer op stap. De reis gaat dit jaar naar Friesland. We vertrekken om 8.30 uur vanaf het St. Jansplein. De bussen zullen vanaf 8.15 uur klaar staan. Vergeet niet uw identiteitskaart of paspoort mee te nemen. Mochten er nog vragen zijn dan kunt U con tact opnemen met: Mieke van de Ven, tel. 513 1938 of Corrie Hurkmans, tel. 513 2135. I I I I I I I I I I I I I I I I I i I I I I I I I I I I I I I I I I I I Belangenürganisötie voof seniown Afdeling Moergestel Oisterwijkseweg 43, Moergestel Tel. (013) 513 2268 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 13 JUNI 2007 PAGINA 3 "sr"8' pursuit

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 3