00 Leden van Rabobank massaal naar Robin Hood Vlaggen hangen uit op de Oisterwijkseweg I Aphrodite 10 WORSTEN BROODJES voor (Graag van- tevoren bestellen) GROTE AARDBEIENVLAAI 00 1Q00 Bram Welten Nederlands kampioen unicef^ BAKKERIJ KOUWENBERG Inleveren kopij deze week T\ Voor vader! Muziek maken is een leuke hobby Leiding J eugdvakantieweek Scftiffderwerfen Parijs-Dakar bij 50-jange De Vurhaai" Weekblad voor Moergestel WOENSDAG 13 JUNI 2007 - 31e JAARGANG - Nr. 1430 Kijk mee in de wereld van Unicef: unicef-inside.nl Rabobank. Daarmee stimuleren we de cultuur in onze kernen én kunnen we onze leden iets extra’s bieden. En die extra’s worden dus wel zeer gewaardeerd,” aldus Van der Poel. Verder zijn er kinderattracties als springkussens, ‘Madelief’ is er met haar ballonfiguren, muziek is er van d’Ambiejans en Julia en in de tent ’n optreden van Koen Hessels! 13.00 uur: Start in de bioscoop van galerie ‘De Verdieping’ de DVD die Ed Hurkmans maak te, onder de titel: ‘50 jaar met elkaar; ’n Buurt in beeld’. Deze DVD is daar de hele middag te zien en kan worden besteld. De prijs bedraagt 7,50 euro incl. verzendkosten. Over enkele weken wordt hij toegestuurd omdat er ook nog beelden van het recordweekend opkomen. Op de DVD talloze oude beelden uit de omgeving van de Oisterwijkseweg van toen, herkenbare beelden, bedrijven, personen en activiteiten. Om 17.00 uur is het einde van de recordmid- dag en om 18.00 uur wordt het feest in de tent afgesloten. Om plm. 20.00 uur stijgt (als de omstandighe den het toelaten) ’n achtpersoons hetelucht ballon op vanaf het weiland op de hoek van de Akkerweg, Industrieweg, Oisterwijkseweg. De toegang is de gehele zondag gratis. als een van de favorieten, maar werd in de laat ste ronde uitgeschakeld door een valpartij. Huidverzorgingsinstituut 3 7U Schoolstraat 5 J MOERGESTEL In verband met de feestelijkheden op de Oisterwijkseweg vragen we beleefd om ervoor te zorgen dat teksten bestemd voor de krant van volgende week, uiterlijk vrij dagavond 20.00 uur bij ons binnen zijn. Advertenties inleveren kan zoals gewoonlijk t/m maandag; maar eerder mag ook. De redactie Telefoon 013-5424177 Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl Goed idee, bij koffie of thee! PROGRAMMA ZONDAG In het kort nog even het programma voor zon dag a.s. (kijk voor ’n compleet overzicht op www.devurhaai-moergestel.nl): 11.00 uur: Koffieconcert en Frühshoppen met harmonie ‘Prinses Juliana’. De koffie betaalt u zelf: het gebak krijgt u van ‘De Vurhaai’. 13.00 uur: het begin van de eerste Moergestelse Recordmiddag. Op 25 onderdelen maar liefst wordt records weggezet, zoals o.a. het specta culaire automeppen. Verder o.a. paalzitten en darten. Dat zijn twee duurrecords die zondag al om 08.00 uur van start gaan. Records zijn er Bram Welten (midden) zou even later als eerste over de finish komen. Op zaterdag 9 juni vond in Dommelen het Nederlands kampioenschap jeugdwielren- nen plaats. Hiervoor selecteerden zich de Moergestelse renners Bram Welten, Kars Welten en Jasper de Laat. Bram werd Kampioen bij de jongens van 10 jaar door de sprint te winnen van de kopgroep met drie renners. Kars Welten startte bij de jongens van 12 jaar Moergestelse jeugdwielrenners op NK Let wel op: zowel zaterdag als zondag is de Oisterwijkseweg afgesloten voor alle ver keer! De omleidingen staan middels borden aangegeven. Parkeren kan aan de Industrie weg, Stokeind, Molenstraat en nabij de sport velden. Jasper de Laat nam deel als een van de kans hebbers voor een podiumplaats met de jon gens van 13 jaar. De gehele wedstrijd reed hij vooraan in de wedstrijd. Met de sprint van het gehele peloton kwam hij niet verder dan de 17e plaats. Eén ding hebben de leden van muziekver eniging Prinses Juliana in ieder geval gemeen, muziek maken vinden ze leuk. Of het nu om een themaconcert, een sere nade of een groots promsconcert gaat, muziek neemt een belangrijke plaats in. Natuurlijk zijn er meerdere leuke dingen die je bij de muziekvereniging doet, zoals op kamp gaan, gezamenlijk repeteren, uit stapjes en noem maar op. Als lid van de muziekvereniging, die ook nog eens een gedeelte van de kosten voor de muziek school betaalt, krijg je een instrument en repeteer je elke week met een echte dirigent in het opstaporkest. Welk instrument je wilt spelen mag je zelf bepalen: trompet, trombone, hoorn, saxo foon, klarinet, fluit, hobo, slagwerk. Er is dus keuze genoeg. Natuurlijk is er geen maximum leeftijd, en kun je als oudere ook lid worden en een leuke hobby erbij nemen. Als je interesse hebt in het maken van muziek, neem dan voor 19 juni contact op met Jeannine van der Aa: tel. 513 2188 of mail leden@julianamoergestel.nl Op de site van de muziekvereniging kun je meer informatie vinden, www.juliana- moergestel.nl Komend weekend is het dan zover dat de vlaggen in ‘De Vurhaai’ écht uitgehan gen kunnen worden. Figuurlijk dan. Letterlijk is dat sinds afgelopen week het geval toen de hele straat zigzaggend is versierd met velerlei kleuren vlaggetjes, afge- wisseid met de enige echte Moergestelse vlag! Zaterdag en zondag a.s. staat het immers te gebeuren: het 50-jarig bestaan van de buurtvereniging wordt gevierd in en rond ’n feesttent op de Oisterwijkseweg. De afgelopen maanden hebben we u steeds op de hoogte gehouden van wat er allemaal staat te gebeuren. Steeds nog werd het programma aangevuld en voorzien van nieuwe element- jes. De laatste aanvulling betreft de komst van enkele voertuigen uit de rally Parijs-Dakar. Er komen twee jeeps, ’n quad en de truck van ral- lyrijder Hans Bekx. Zondagmiddag vanaf 13.00 uur zijn ze te bewonderen op de Oisterwijkse weg! voor alle leeftijden, ook voor de kinderen (deel name aan ’n record geschiedt uitdrukkelijk op eigen risico). Onder alle deelnemers wordt ’n ballonvaart verloot. Verderop in de middag het record: langste frikadel speciaal! Nadat die opgemeten is wordt hij opgegeten! De wed strijden worden live van commentaar voorzien door Paul Spapens. Zoals je elders in dit blad kunt lezen, kunnen de kinderen zich weer aanmelden om mee te doen aan de Jeugdvakantieweek. Net zoals ieder jaar verwachten we weer dat een heleboel kin deren mee zullen doen, maar daar hebben we wel een groot aantal leid(st)ers voor nodig. Tot nu toe heeft een aantal jongeren zich al aangemeld als groepsleiding, maar we komen nog een behoorlijk aantal mensen tekort. Wil je meedoen, maar heb je je nog niet aange meld, vul dan onderstaand strookje in en doe dat in de bus bij Geesje van den Boer, Pr. Margrietstraat 18 (tel. 505 2345) of bij Dion Tekath, De Werft 36 (tel. 513 3198). Aanmelden kan ook via de site van Jeugd vakantieweek Moergestel: www.jvwmoerge- stel.nl. Onder het kopje Vrijwilligers vind je het aanmeldformulier. Als je meedoet, verwachten we je in ieder geval op vrijdag 22 juni om 20.30 uur in Den Donk. We bespreken dan het programma en verdelen de groepjes onder de leiding. Dus: doe mee aan de Jeugdvakantieweek! Meld je aan en kom op vrijdag 22 juni om 20.30 uur naar Den Donk. We rekenen op jullie! Namens de organisatie van de Jeugdvakantie- week’ Geesje van den Boer Op woensdag 20 juni speelt de Vereniging van Oisterwijkse Spelers (VOS) haar muziektheater- voorstelling ‘Robin Hood’ speciaal voor leden van Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk. Deze ledenaanbieding viel zeer in de smaak. Binnen een dag waren alle 750 gratis kaarten vergeven. “De reacties van onze leden overtroffen opnieuw onze verwachtingen”, vertelt Frans van der Poel, manager Coöperatiezaken van Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk. “We hadden niet verwacht dat we zo snel alle 750 kaarten kwijt zouden zijn. We hebben de mogelijkheid gevon den om voor de leden die op de reservelijst staan nog kaarten te bemachtigen voor één van de overige voorstellingen. Leden die niet op de reservelijst staan, moeten we helaas teleurstel len,” zegt Frans van der Poel. Leden die nog kaarten ontvangen, krijgen deze week via de post bericht. “Ook de VOS is natuurlijk blij met de massa le reactie van onze leden. Onze bank sponsort al enkele jaren de voorstellingen van de VOS. En wij laten ook graag onze leden meeprofite ren van de samenwerking tussen de VOS en de E ■H h J TeL 01^513 1474 FX me 41 RUM 80 JAAR FIETSPLEZIEft *4 oerafiBte Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871, E-mail buro76@planet.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail: uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot en met maandagavond. HA/ Hans en Will Bax-Habraken Huysackerstraat 27, 5066 XP Moergestel tel.: 06-53514397 of 06-22997569 e-mail: baxha@home.nl Ij Ui liduarvnrriinricinc+itï n it P

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 1