Opgeven Jeugdvakantieweek I Biestse Volksfeesten weer super gezellig! Moergestelse Dartcompetitie 2007 1 Ik doe mee met de Jeugdvakantieweek! H.S.V. De Rietvoorn J eugdschaakclub Moergestel H.S.V. “De Rietvoorn” je naam op. ‘s Middags begint om 13.30 uur de 4 Aan: alle Moergestelse kinderen Het is weer zover! Je kunt je weer opgeven voor de jeugdvakantieweek. Dit jaar wordt die gehouden van 6 t/m 10 augustus, dus in de laatste week van de zomervakantie. Het thema is: Te land, ter zee en in de lucht. et 5 ie VOORVERKOOP De tent wordt deze avond om 20.00 uur geo pend. De kaarten voor deze avond kosten in de voorverkoop 15,- en aan de kassa 17,50. Voorverkoopadres is o.a. Café De Klaore. Voor het online bestellen van kaarten surft u naar: www.volksfeest.com Graag tot ziens op het Volksfeest in Biest- Houtakker! re Uitslagen speelweek 6: Plok Klaore - Veerkes BZ 10 - 2; Veerkes A - Koekoek 9-3; Curse - Triple One 6-6; Veerkes J - Tijm’sss 3A 7 - 5; Triple One II - Plok Epi 4 - 8 Stand na speelweek 6: 1. Plok Klaore 6 - 43; 2. Triple One 6 - 43; 3. Tijm’sss 3A 6 - 40; 4. Plok Epi 5 - 36; 5. Triple One II 6 - 31; 6. Veerkes A 5 - 30; 7. Veerkes J 4 - 28; 8. Curse 4 - 26; 9. Koekoek 5 - 26; 10. Veerkes BZ 5 - 9; Ranglijst uitworpen: 1. John van Esch 109; 2. Chris Antonis 106; 3. Steven vd Elzen 97 180 worpen: Maarten Traa, Thomas Salvetti, Ad Moorman en Youri Jaszewski lx Programma speelweek 7: Maandag 11 juni: Plok Klaore - Triple One II Woensdag 13 juni: Tijm’sss 3A - Curse; Veerkes BZ - Veerkes J Donderdag 14 juni: Koekoek - Plok Epi; Triple One - Veerkes A Voor actuele informatie en voor (persoonlijke) statistieken, zie onze website http://mdc.plok.it Wat is het programma voor groep 3-4-5? Maandag wordt iedereen om 9.30 uur bij Den Donk verwacht. Je gaat dan bij het bordje staan van de groep waarin je nu zit en daar word je door de leiding opgehaald. Als iedereen zijn groepje gevonden heeft, gaan we een tocht lopen met opdrachten. Om 12.00 uur ga je vanaf Den Donk naar huis. ‘s Middags word je om 13.30 uur bij Den Donk markt op de speelplaats van de Graaf van Ursel. Vanaf 13.00 uur mag je je spullen klaarleggen. Levende have (dieren dus) mogen niet ver kocht worden op de markt. Wel mag je even tueel een briefje ophangen. Je zit dit jaar bij je eigen groepje op de markt. Om 16.00 uur wordt de markt afgebroken. Om 18.00 uur word je weer bij Den Donk verwacht voor de optocht en de disco. De disco is in ’t Draaiboompje en duurt tot 20.00 uur. Je ouders kunnen je daar op komen halen, maar mogen de disco niet in. VAN GOGH Het Volksfeest 2007 gaat op vrijdagavond 15 juni van start met een avondvullend optreden van Van Gogh. Daarnaast wordt het muzika le programma ingevuld en afgemaakt door de regionaal zeer bekende DJ Cello. Van Gogh is een band die bestaat uit vijf personen. Jong, ambitieus en schilderachtig goed. Fris met actuele hits en zoals het Brabanders betaamt op zijn tijd veel aandacht voor gezellige hits. Het feit dat de leden van Van Gogh van hun hobby hun beroep hebben kunnen maken doet niets af aan het plezier dat de leden ervaren tijdens een geslaagd optreden voor een enthousiast INLEVEREN VÓÓR MAANDAG 18 JUNI Op zondag 17 juni staat voor de jeugd het Koningsvissen weer op de agenda. Voor de eer ste keer weer op de Zandput en er zijn dan ook weer volop kansen, want menig grote vis is hier in het verleden gevangen. Verder mag je op dit concours een vriendje of vriendinnetje meenemen, ze mogen dan zonder visvergunning een keer met je mee vissen en niemand zal zonder prijsje naar huis gaan. Er zal gevist worden op de Zandput van 10.00- 12.00 uur, en alle jeugdleden zijn met hun vriendje of vriendinnetje van harte welkom. Om 9.00 uur zal in café “De Klaore” de plaat- sloting geschieden. Na de loting zullen we met zijn allen naar de Zandput vertrekken, waar we dan rustig onze hengels klaar kunnen maken. Alvast veel plezier en een goede vangst. En vergeet niet je vriendje of vriendinnetje mee op te geven. Kosten voor deelname zijn 1,50 euro per deel nemer. Opgave kan uitsluitend telefonisch tot daags voor de wedstrijd bij Bart Klijsen, tel. 513 1902 en Jan Mutsaers 513 4001. verwacht voor enkele bosspelen. (Auto’s mogen de Pierenberg niet in, dus als je gebracht wordt, kom dan liever op de fiets.) Óm 12.00 uur gaat iedereen weer naar huis, ’s Middags begint het programma om 13.30 uur op het Roef!-terrein, waar een spelcircuit gespeeld zal worden. Woensdagmorgen word je om 9.30 uur bij Den Donk verwacht. Tot 12.00 uur houd je je bezig met een ballon, ‘s Middags verzamelen we om 13.30 uur bij ‘t Draaiboompje voor de traditio nele zeskamp die tot 16.00 uur zal duren. Voor de kinderen van groep 8 (de schoolverla ters) wordt dit jaar een overnachting georga niseerd. Het avondprogramma voor het hele C- programma is daardoor komen te vervallen. Op woensdag word je om 18.00 uur verwacht bij Den Donk. Van daaruit vertrek je op de fiets naar het kampadres. Een luchtbed, slaap zak, en warme kleren (lange broek en trui/jas) moet je in ieder geval meebrengen. Donderdagmorgen ben je om 8.00 uur weer terug op Den Donk. Snel naar huis want Donderdagmorgen vertrek je om 9.30 uur vanaf Den Donk. De bussen zijn pas om 16.00 uur weer terug van Zwembad De Tongelreep, dus eten, drinken en niet te vergeten zwemkleding meebrengen. Vrijdagmorgen zijn de voorbereidingen voor de optocht. Van 9.30-12.00 uur gaan we knut selen bij Den Donk. Zelf materialen meebren gen mag (liever geen verf), maar zet er wel even Doe je mee, bewaar dan dit artikel, zodat je weet wat je gaat doen en waar je moet zijn. Je kunt het programma ook terugvinden op onze site: www.jvwmoergestel.nl Ook dit jaar heeft het feest meerdere doelstel lingen. Op de eerste plaats de bezoekers een paar gezellige uren bezorgen, ten tweede mensen op een plezierige manier kennis laten maken met Biest- Houtakker en als laatste uit een eventuele positieve opbrengst een bijdrage ver lenen aan het Biestse verenigingsleven, met name aan de jeugd. Daarom zjin alle verenigin gen vertegenwoordigd in de organisatie. Öok dit jaar is de stichting er in geslaagd om een mooi programma in elkaar te zetten. De uitslag van van de Reuselbeker 13 mei j.l. was als volgt: 1. Koen van de Sterre 6 st101 cm. 2. Tim van lersel 6 st94 cm. 3. Dennis Vugts 6 st87 cm. 4. Joey van Eijck 4 st77 cm. 5. Mariska Rijnen 1 st20 cm. Gedeelde 6e plaats door Essy van Doormaal, Johan Rijnen en Luca Klijsen. Helaas was het hun deze keer niet gelukt om vis te vangen, maar de competitie is net begonnen. Dus alles is nog mogelijk. verwacht. Gezamenlijk gaan we dan een vlieg veld bouwen. Zorg zelf voor wat gereedschap, maar zet daar wel je naam op. De dag wordt om 16.00 uur afgesloten. Dinsdagmorgen word je om 9.30 uur verwacht op het Roef!-terrein voor een spelcircuit. Om 12.00 uur ga je thuis lunchen. Om 13.30 ver zamelen we bij Audacia. De brandweer heeft deze middag een spectaculair programma in petto! Om 16.00 ga je naar huis. Woensdag ga je van 9.30 uur tot 16.00 uur met de bus op stap. Eten en drinken (en zwemkle ding) niet vergeten! Donderdagmorgen zien we je om 9.30 uur in de Pierenberg. Tot 12.00 uur ben je bezig met bosspelen. (Als je gebracht wordt: auto’s mogen de Pierenberg niet in, dus kom op de fiets!), ‘s Middags worden jullie om 13.30 uur verwacht het Draaiboompje voor de traditionele zes kamp, die tot 16.00 uur duurt. Vrijdagmorgen zijn de voorbereidingen voor de optocht. Van 9.30 - 12.00 uur ga je knutse len bij Den Donk. Zelf materialen meebrengen mag (liever geen verf), maar zet er wel even je naam op. ‘s Middags begint om 13.30 uur de kinder- markt op de speelplaats van de Graaf van Ursel. Vanaf 13.00 uur mag je je spullen klaarleggen. Levende have (dieren dus) mogen niet ver kocht worden op de markt. Wel mag je even tueel een briefje ophangen. Ook dit jaar zit je met je groep bij elkaar op de markt. De markt wordt om 16.00 uur afgebroken. Om 18.00 uur word je weer bij Den Donk verwacht voor de optocht en de disco. De disco is in het Draaiboompje. Je ouders worden om 20.00 uur daar verwacht om je op te halen, maar mogen de disco niet in. De kosten Als je je opgeeft vóór maandag 18 juni kun je voor €12,50 meedoen aan de jeugdvakantie week. Bij te laat inleveren betaal je het dubbe le bedrag (dus €25,00). Te laat inleveren bete kent ook dat we er geen rekening mee kunnen houden bij wie je in de groep wilt. Lever dus op tijd in! Heb je zin om mee te doen, vul dan het strook je in en doe het strookje samen met gepast geld, in een envelop, in de brievenbus bij Fam. van letsel, Oostelvoortjes 17 (naast het bejaar dentehuis) of bij Fam. Donders, Eijsenbrand 20. Op zaterdag 16 juni wordt er een avond- wedstrijd gehouden op de Zandput. Er wordt gevist van 17.00 -20.00 uur om de Rievoornbeker. Opgave kan uitsluitend telefonisch tot daags voor de wedstijd bij Marco van Elderen 513 3059 of Hans Smits 513 2808 of 06-51590252. Om 16.00 uur is de plaat- strekking in cafe de Klaore. Wat gaat groep 1-2 allemaal doen? Maandag wordt iedereen om 9.30 uur bij Den Donk verwacht. Je gaat dan bij het bordje 1-2 staan, waar je door de leiding wordt opgehaald. Als iedereen zijn groepje gevonden heeft, gaan we een tocht lopen met opdrachten. De ochtend wordt om 12.00 uur afgesloten met het oplaten van ballonnen, ‘s Middags is er geen programma. Dinsdag word je om 9.30 uur bij Den Donk ver wacht. We gaan een dagje weg met de bus, dus brood en drinken niet vergeten. Om 16.00 uur is de bus weer terug bij Den Donk. Woensdag kijken we naar een voorstelling en staat er voor iedereen een pannenkoek klaar. Om 9.30 uur word je verwacht bij Den Donk, waar je om 12.00 uur weer kunt worden opge haald. ‘s Middags is er geen programma. Donderdagochtend ben je creatief bezig. Van 9.30 - 12.00 uur gaan we knutselen. Zelf knut selmaterialen meebrengen mag (liever geen verf), maar zet er wel je naam op. Vrijdagmorgen word je om 9.30 uur verwacht bij de Pierenberg om een leuk bosspel te doen. Zelf een schepje en emmertje meebrengen is handig, omdat we zeker zandkastelen gaan bouwen. Om 12.00 uur kun je weer opgehaald worden in de Pierenberg. De Pierenberg is niet toegankelijk voor auto’s, dus gebracht worden met de fiets is het makkelijkste, ‘s Middags kun je uitrusten, of met je ouders naar de kin- dermarkt op speelplaats van de Graaf van Ursel gaan. Om 18.00 uur word je weer bij Den Donk verwacht voor de optocht en de disco. De disco is in het Draaiboompje. Je ouders worden om 20.00 uur daar verwacht om je op te halen, maar mogen de disco niet in. publiek. De tent wordt deze avond om 21.00 uur geopend en de entree is gratis! ROWWEN HÈZE Op zaterdagavond keren de jongens uit America weer terug op de Biest. Voor de vijfde maal is Rowwen Hèze, dé oer Limburgse feestband, te gast in de feesttent aan het Vossenhol. Dat Rowwen Hèze zich in de Biest zo goed thuis- voelt, heeft misschien ook wel te maken met het feit dat de Heilige Antonius, de patroonheili ge van de Biest, ook door Jac Poels in een prach tig lied wordt bezongen. Rowwen Hèze is elke keer weer in staat om de feestvreugde in een overvolle tent tot een toppunt op te zwepen! De avond wordt muzikaal begeleid door DJ Cello. Met nog één ronde in het Moergestels jeugd- schaakkampioenschap staat Teun van Knegsel fier bovenaan en kan niet meer ingehaald wor den.. Teun heeft nog geen partij verloren. De strijd om de tweede plaats is nog erg spannend. Er zijn nog zes kandidaten die in aanmerking komen voor de tweede plaats, namelijk: Gijs van Cuijck, Nino van Elderen, Jaap de Groot, Joris Wingelaar, Nino van Elderen en Isar van Elderen. Spannend, dus! De afgelopen week slaagden twee jeugdschakers voor hun jeugdschaakexamen: Nino van elde ren en Ward van Cuijck slaagden voor hun Stap 1 examen. De komende week worden er nog enkele jeugdschaakexamens afgenomen en we zijn benieuwd of deze kandidaten in de voetsporen kunnen treden van Nino en Ward. Waar en hoe laat wordt er geschaakt om het Moergestels jeugdschaakkampioenschap? Vanaf maandag 19.15 uur tot 20 uur in het Estalokaal van Scoutinggebouw “Den Donk”, Bossstraat la te Moergestel (behalve in de basisschoolva kanties). De schaaklessen zijn geschikt voor basisschool kinderen vanaf groep 4. Inlichtingen JSC Moergestel via e-mail te ver krijgen: t.leermakers@planet.nl Het programma voor groep 6-7-8 Maandag wordt iedereen om 9.30 uur bij Den Donk verwacht. Je gaat dan bij het bordje staan van de groep waarin je nu zit en daar word je door je leiding opgehaald. Als iedereen zijn groepje gevonden heeft, gaan we vlotten bou wen. Breng zelf wat gereedschap mee, maar zet daar wel je naam op. Om 12.00 uur ga je vanaf Den Donk naar huis, ‘s Middags wordt iedereen om 13.30 uur bij Den Donk verwacht en gaan we tot 16.00 uur te water. Droge kle ren meebrengen kan noodzakelijk zijn, dit helemaal afhankelijk van hoe goed je vlot is geworden! Dinsdag word je om 9.30 uur in de Pierenberg I I J NAAM: GROEP: 6 - 7 - 8 Ik zit in groep 8 en wil WEL NIET overnachten SCHOOL: Bieneke Bolders/Graaf van Ursel/Hertog Jan Andere school I TELEFOON: I I Belangrijk om te weten: Geen bijzonderheden ik heb epilepsie ik heb suikerziekte I ik ben allergisch voor I I Ik wil graag in de groep bij: I omcirkelen wat van toepassing is evt. aanvullen j N.b. Bij deelname aan de JVW ga je akkoord met de mogelijkheid dat een foto J van je op de site komt te staan. De Biestse Volksfeesten worden op 15,16 en 17 juni voor de 29e keer gehouden op en rond de sportvelden van SVSOS aan het Vossenhol in Biest-Houtakker. I PAGINA 11 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 13 JUNI 2007 S- et s- 3 s i ie ni e. :ij- is 14 ie te Ie J: Adverteren in 'Moergestel Nieuws' Bel: 013 - 513 2268 e et e- g. I I I l I I I l I I I l l I l l l I I 2t

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 11