Rabo Dikke Bandenrace in Moergestel Hein van lersel geslaagd voor judoleraar El wint Zilveren Stoel Wandel 2-daagse voor baas en hond in Brabant H.S.V. de Rietvoorn Wielerfestijn in Moergestel op zondag 17 juni Moergestelse Dartcompetitie -- -BbB Audacianieuws INSCHRIJFFORMULIER Sportvereniging ’’ROEF!” ROEF HANDBAL 18.00 De RABO Dikke Banden Race is een officiële fietswedstrijd voor jongens en meisjes. Je mag eraan meedoen op je eigen fiets mét minimaal een banddikte van 28 mm. Het maakt niet uit of je een gewone fiets, mountainbike of citybi- ke hebt. Er mogen zelfs versnellingen op zit ten. Als het maar geen racefiets is, want dat zou niet eerlijk zijn. Het parkoers waarop je fietst, is helemaal vrij van verkeer. Je hoeft dus niet op auto’s en brommers te let ten. Je moet gewoon zo hard mogelijk fietsen. Er zijn drie categorieën, te weten cat. 1 meis jes en jongens in 1999 en 2000 geboren, cat. 2 geboren in 1997 en 1998 en cat. 3 geboren in 1995 en 1996. Alle deelnemers krijgen een aan denken 10.00 10.00 10.50 ..9.00 Woensdag 30 mei: 18.30 uur MBJ Roef 1-GHV 2 Zaterdag 2 juni 10.30 uur MCJ Roef-Taxandria 10.30 uur GDJ Roef-Elshout 2... 11.20 uur MBJ Roef 2-Elshout 2 10.00 uur GCJ Desk-Roef Zondag 3 juni 10.30 uur HAJ Roef-Orion10.00 11.30 uur DS Roef 2-Elshout 211.00 11.40 uur DS Roef 1-Vlinders 111.10 Uitslag wedstrijd GCJ Roef-Artemis 11-9. SCHOOLHANDBALTOERNOOI Dinsdag 12 en donderdag 14 juni a.s. We hopen jullie allemaal weer te zien op ons toernooi. Scheidsrechters zorg dat je op tijd aanwezig bent! Handbal is altijd raak! Rabo Komtoer Voor de jeugdrenners en rennertjes aangeslo ten bij de KNWU'beginnen de wedstrijden na afloop van de Rabo Dikke Banden Race om ca. 12.30 uur. Er wordt gereden in totaal 7 catego rieën in de leeftijden van 8 tot en met 14 jaar. De stichting heeft weer inschrijvingen van een groot aantal deelnemers uit geheel Nederland en ook België mogen ontvangen. Maar vooral de regio zal sterk vertegenwoordigd zijn met kanshebbers uit vooral Moergestel, zoals de broertjes Welten en de Laat. Jeugdwieler- wedstrijden zijn heden ten dagen zeer populair en trekken vele sportliefhebbers. Op zondag 17 juni 2007 zal in het centrum van Moergestel weer de RABO Komtoer worden verreden. Ook dit jaar weer organiseert de Stichting Wielerronde Moergestel/Oisterwijk in samenwerking met de Wielerclub Pijnenburg uit Tilburg in de kern van Moergestel rondom de kerk dit Wielerfestijn voor de jeugd. De wedstrijden worden niet alleen gehouden voor de jeugdige renners aangesloten bij de KNWU, maar ook voor de schoolgaande kinderen op gewone fietsen. De RABO Dikke Banden Race Moergestel wordt georganiseerd door de stichting Wieler ronde Moergestel/Oisterwijk in samenwerking met de Rabobank. De race voldoet aan de eisen van de Koninklijke Nederlandsche Wieler Unie (KNWU). Alles wordt dan ook perfect geregeld. Zo wordt het parkoers afgezet en is het dragen van een wielerhelm verplichten zijn gratis bij de organisatie te leen. Begeleiders van de stich ting zorgen ervoor dat alles goed verloopt. En mocht er toch een ongelukje gebeuren, dan staat er een EHBO-ploeg paraat. Alle deelne- mertjes krijgen een aandenken aangeboden van de Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk. De win naars van elke categorie ontvangen bovendien een fraaie beker. Op zondag 17 juni zal in de kom van Moergestel weer het wielerfestijn ‘RABO Komtoer’ worden gehouden voor jeugdige wielrennertjes. Onderdeel van het wie lerfestijn voor de jeugd is ook de Rabo Dikke Banden Race. Op zondag 3 juni wordt een extra con cours geprogrammeerd voor de senioren. Er wordt gevist op de Zandput. Opgave uitsluitend telefonisch tot daags voor de wedstrijd bij Marco van Elderen tel 513 3059 of Hans Smits tel. 06-51590252. Om 7.00 uur is de plaatstrekking bij café de Klaore. ROEF-Taxandria-toernooi. Zaterdag was het feest in de feesttent. Het was minder druk dan vorig jaar, maar gezellig was het wel. Op zon dag waren er zo’n 1000 handballers op ons Roef-complex. Het was een drukte van jewel ste en er werden mooie en spannende wedstrij den gespeeld op een zonovergoten dag. Het laatste uur begon het nog wat te regenen, maar dat mocht de pret niet drukken. Gezien de relaxte sfeer en de leuke nevenactiviteiten voor met name de jeugd, was het een zeer geslaagd weekend. Heel veel dank aan de mensen van de organisatie Harry, Kees, Fieke, Frido, Berna dette en Franky, die hier al weer meer dan een halfjaar mee bezig waren. Natuurlijk ook dank aan al onze leden die op de dag zelf ook alle maal hun steentje bij hebben moeten dragen, om alles op tijd en goed te laten verlopen. En wat zouden we zijn zonder Petra, Jo en Corry. Bedankt! a.s. Donderdag 31 mei: Seizoensafsluiting voor de jeugdteams. Alle handballers met hun ouders zijn uitgenodigd om de uitdaging aan te gaan: Wie gooit het hardst??? D en C-jeugd om 18.00 uur B en A-jeugd om 19.00 uur. Het laatste speelweekend voor de vakantie komt eraan, hieronder volgen de wedstrijden: Op zondag 17 juni van 11.00 uur tot ca. 16.30 uur zal het centrum van Moergestel dus weer in het teken van de wielersport staan. Honderden jeugdige en wellicht toekomstige kampioenen(?) zullen aan de start komen. Het parcours loopt via de Kerkstraat, Rootven, Pr. Irenestraat, Pr. Beatrixstraat, Pr. Margrietstraat, Pastoor Janssenstraat, Burg. Bardoelstraat en de Schoolstraat. De start is op het Rootven nabij café de Brouwer en de finish in de Kerkstraat vóór de kerk. lijkheid om samen met de hond te overnach ten in de eigen tent. Op de zaterdag worden de deelnemers ver wacht bij de kantine van de hondenvereniging in Haaren. Hier komt de echte uitdaging pas en lopen de wandelaars met hun trouwe vier voeter 20 of 25 kilometer. De tocht zal voeren door de mooie natuurgebieden van de Kampina en Oisterwijkse bossen en vennen. Aan het eind van de dag wordt het evenement afgeslo ten met een barbecue. Voor deze tweedaagse wandeltocht wordt een bedrag van 23,- p.p. in rekening gebracht. Dit bedrag is inclusief overnachting, ontbijt, lun- chpakketje en barbecue. Wil je alleen op de zaterdag meelopen en lekker eten van de bar becue, dan geldt een bedrag van 16,- p.p. Voor informatie en inschrijvingen kunt u terecht bij Willy Verhagen, tel: 0411-625239, of Evelien Vromans 533 5540. Of kijk op www.kyon.nl Triple One is nog steeds koploper in de com petitie en heeft zijn positie versterkt t.o.v. Plok Klaore met 1 punt. Koekoek zakt naar de 4e plaats door een verloren partij tegen Veerkes J. Tijm’sss 3A heeft nu de 3e plaats overgeno men. Zij wonnen met 10-2 van Veerkes BZ. Verder zijn er geen bijzonderheden te vermel den. Uitslagen speelweek 4: Plok Klaore - Veerkes A 7 - 5; Veerkes BZ - Tijm’sss 3A 2 -10; Curse - Plok Epi 5-7; Veerkes J - Koekoek 7-5; Triple One II - Triple One 4-8 Stand na speelweek 4: 1. Triple One 4 - 33; 2. Plok Klaore 4 - 28; 3. Tijm’sss 3A 4 - 28; 4. Koekoek 4 - 28; 5. Curse 3 - 20; 6. Plok Epi 3 - 19; 7. Triple One II 4 - 19; 8. Veerkes A 3 - 18; 9. Veerkes J 2 - 13; 10. Veerkes BZ 3 - 3; Ranglijst uitworpen: 1. Steven van den Elzen 97; 2. Jack de Kruif 80; 3. Robert de Klerk 76; 180 worpen: Maarten Traa en Thomas Salvetti Programma speelweek 5: Woensdag 30 mei: Tijm’sss 3A - Plok Klaore; Plok Epi - Veerkes A; Veerkes BZ - Triple Onell Donderdag 31 mei: Koekoek - Curse; Triple One - Veerkes J Voor actuele informatie en voor (persoonlijke) statistieken, zie onze website http://mdc.plok.it Dit jaar vindt op 15 en 16 juni alweer de 6e edi tie plaats van de 2-daagse wandeltocht voor baasjes mét hun hond, van Hondenvereniging Kyon uit Haaren (N-Br.) De Brabantse vereni ging nodigt echter alle hondenbezitters uit, om ook eens de gemoedelijke sfeer te komen proe ven tijdens het evenement. De afstanden bieden voor zowel eigenaar als hond een mooie uitdaging. Deelnemers maken op vrijdagavond een wandeling van 10 kilo meter en hebben op zaterdag de keuze tussen een tocht van 20 of 25 kilometer. Voor wande laars die mee willen doen aan de tocht, is het zeker raadzaam op tijd te gaan trainen met de hond. Vanaf heden is het dan ook mogelijk hiervoor in te schrijven. De wandelaars die op beide dagen deelnemen, worden samen met de hond op vrijdagavond op eén camping aan de rand van Nationaal Park de Loonse en Drunense Duinen verwacht. Deze avond wordt als warming-up rond 18.30 uur een mooie tocht gelopen van zo’n 10 kilometer door het natuurgebied. Bij terugkomst staat de vuur- korf klaar, en wordt gezorgd voor een hapje en een drankje. Op de camping bestaat de moge- Nadat enkele weken geleden de BI de winnaars zijn geworden van het Zilveren Stoel toernooi in Oirschot is de El van Audacia afgelopen 20 mei winnaar gewor den van de Zilveren Stoel. Dit toernooi bestaat al vanaf 1976 en is bekend van wege het grote aantal goede elftallen dat uit de verre omtrek voor dit toernooi uit genodigd wordt. De jongens hadden alle wedstrijden in hun poule gewonnen en na een spannende halve finale werd de finale bereikt. In de finale was Audacia de betere ploeg en had legio kansen die niet benut werden mede door zeer goed keeperswerk van de tegenstander. De verlossende treffer viel in de verlenging en daarmee kon de felbegeerde trofee mee naar Moergestel genomen worden. Jongens proficiat. Staand v.l.n.r.: Jan van Vechel (trainer), Jeroen van Gils, Bram Swinkels, Paul Vermeer trainer/leider), Harm Ketelaars, Pim Vermeer, Paul van Gestel (lei der). Zittend v.l.n.r.: Youri van Vechel, Jim van Gestel, Ruud Wolfs en Erik Jans. Hein van lersel judoleraar bij judovereniging St Jan is zondag 6 mei geslaagd voor de cursus judoleraar nivo 2. Na 12 pittige cursusdagen van de judobond en een stage van 30 uur bij ande re judovereniging dan zijn eigen club in Moergestel. Mocht Hein van lersel aan drie examinatoren laten zien dat hij de diverse cur sus onderdelen beheerste. Hein mocht aan 12 jeugdige judoka’s een uur lesgeven. In dit x/i uur moest er minimaal een techniek worden aangeleerd( in het geval van Hein de “de ashi barai”= beenworp).Om Hein te helpen gin gen er 4 judoka’s van judovereniging ST.Jan mee naar Heerde (nabij Zwolle) namelijk Nina van de Heuvel, Myrthe en Thom van de Bruggen en Jan de Laat. Hein, namens leden en bestuur proficiat met het behalen van jouw diploma i Rabo Dikke Banden Race op zondag 17 juni 12.00 uur I Ja, ik doe mee aan de Rabo Dikke Banden Race op zondag 17 juni I Naam en voornaam: I Adres: j Postcode-Woonplaats: j Geboortejaar: 1 Telefoonnummer: I I I Akkoord ouder: I I Dit formulier inleveren bij van Wezel, Rootven 11 in Moergestel of bij R. Hora, I Kloosterbeemd 22 te Oisterwijk. Op zondag 17 juni aanmelden tot uiterlijk 11.00 uur I in café de Brouwer. I OIRSCHOT VOORUIT -I ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 30 MEI 2007 PAGINA 7 I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I AJ Studio HOQftWQNSO» JHMWSUKÏtt

Weekblad Moergestels Nieuws | 2007 | | pagina 7